Opinie o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Jupiter

Podczas rozmowy z pracownikami słyszy się tylko narzekania na nielimitowany czas prcy oraz brak zapłaty za nadgodziny. Co do klientów - patrz opinia pt. Pana Adama z 25.11.2019. mam takie samo zdanie a panie piszące w superlatywach to chyba tylko na prośbę Pana Sadlakowskiego, bo panowie jak jeden mąż NIE POLECAJĄ. Nie wierzę aby akurat trzy Panie zamawiały garaże w Stal-Tom i zachwycały się. BZDURA.

@Jupiter

Zgadzam sie z Panem absolutnie nie polecam nie dosc ze bubel sprzedaje to i jeszcze sciaga kase jak za zboze !

@Adam

Ja czekam 1,5 roku na poprawienie wrót bo trzeba siłować się by otworzyć-zamknąć a rozmowa kończy się Jego wykrzykiwaniem/zagłuszaniem moich racji. Czy na tego faceta, tego typu postępowanie nie ma siły? Mój garaż też bubel, pogięta blacha, starta minia(farba) a ON mnie olewa - garaż stoi bezużyteczny na posesji. Jestem bezsilny a JAKIEŚ PANIE chwalą firmę i Tomasza Sadłakowskiego. Może "skrzykniemy się"?

@Jupiter

Jak najbardziej prosze o email odezwe sie

jupiter
@Adam

Zamieszkuję niedaleko Nowego Miasta Lubawskiego a bywam (meldunek) w W-wie. mail = Jerzypiotr8888@gmail.com lub endemiczny1@o2.pl Jerzy W.

Mateo
@jupiter

Witam tez bym chciał sie z wami skontaktować ponieważ mam takie same problemy z garażem pogieta blacha, żle położony dach, krzywa konstrukcja. Moj mail mateo12127@o2.pl

Nie polecam garaz nie wart ceny ! Juz przy motazu wgniecenie szef ma gdzies liczy sie tylko kasa zero kontaktu z klientem!

Aneta

Firma godna polecenia Szef zawsze doradzi , myślę że wie co robi Zamówiłam kojec jak I garaż I z obydwoch jestem zadowolona , wszytsko bardzo dobrze wykonane Zakup przebiegł bez żadnych komplikacji Z czystym sumieniem mogę polecić !

Polecam firmę stal-tom , zakupiłam już 2 garaż w odstępie 9 lat , pierwszy funkcjonuje do dnia dzisiejszego który jest ocynkowany , teraz zdecydowałam się na garaż drewno podobny ,wykonany bardzo estetycznie , na zdjęciach w Internecie wyglądał porządnie Ale nie spodziewałam się tak dobrego wykonania Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski.
Bronisław

Miejcie na uwadze, że na forum GoWork.pl dodaje się opinie opisujące warunki pracy w firmie z perspektywy pracownika/byłego pracownika. Nie oceniamy tutaj świadczonych usług. Poprosiłbym osobę, która obecnie tam pracuje, żeby napisała kilka słów na temat współpracy ze Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski. Można uznać, że jest to dobry pracodawca?

@Bronisław

Pracuje tam 6 rok i nie narzekam. Nikt cię nie goni, co do pracodawcy - powiem tak, gdyby był jakąś złotówą czy (usunięte przez administratora) to nie miał by ludzi, a tak ciągle się rozwijamy, co chwilę udoskonalamy nasze patenty. Atmosfera przyjemna, gbury i (usunięte przez administratora) nie mają tam prawa bytu. Jeden pomaga drugiemu a drugi trzeciemu. Szef może kiedyś był inny, nie wiem ale odkąd ja pracuje zawsze pomaga, nie tylko w życiu zawodowym. Jak chcesz więcej informacji to pisz.

Elżbieta
@.

Dobrze jest wiedzieć, że w Stal-Tom może liczyć nie tylko na przyjazną atmosferę, ale i na nieustanny rozwój swoich kompetencji. A co, jeśli chodzi o kwestie finansowe? Zarobki są adekwatne do ilości pracy?

Witam, chciałbym polecić firmę STAL-TOM. Zamówiłem garaż, z którego jestem w pełni zadowolony. Ekipa sprawna, mimo złej pogody chłopaki dali radę. Pozdrawiam.

Jupiter

Wszystkie opinie negatywne ... tylko trzy wpisy z 16.04.2019 - Co KILKA Godzin! Zmusza do myślenia ... na temat właściciela Tomasza Sadłakowskiego.

Lila
@Jupiter

(usunięte przez administratora) Wyjdź po za szereg i pomysl, że w przeciągu jednego dnia było stawiane kilka różnych konstrukcji i co w tym dziwnego ?! Szok co , że ludziom się podobało i wystawili pozytywną opinię akurat tego samego dnia po skończonym montażu. Nie do wiary naprawdę...

Marlena

Zazdrosnych ,zawistnych ludzi jest mnóstwo.... Zazwyczaj tak jest ,że sprzedający ustala cenę A nie kupujący . Zapewniam ,że cena nie jest uwarunkowana od nastroju właściciela lecz od rodzaju garażu i odległości dostawy . A z G.... bata się nie ukręci. Widocznie nie dało się utargować 20 zł na flache to się wypisuje bzury. A co do pracowników obcokrajowców to w dzisiejszych czasach większość firm zatrudnia i nikogo to nie dziwi takie realia no chyba ,że jest się rasistą ! A Co do bałaganiaratwa to wpis nie na miejscu.

Elżbieta

Niezbyt rozumiem, co masz na myśli, pisząc o kobietach. Może powiedz, co konkretnie nie odpowiada Ci w Stal-Tom. Jaka jest atmosfera pracy?

Ewa z Rumi

Pragnę polecić firmę Stał-Tom. Jestem bardzo zadowolona z garażu, który firma wykonała na moje zamówienie. Cena również jest bardzo przystępna. Wykonanie i montaż w tempie ekspresowym. Nie ma co się sugerować złymi opiniami, chociaż trochę też się obawiałam. Moje obawy rozwialy się po szybkim i starannym montażu przez solidnych fachowców z firmy. Garaż stoi i mam nadzieję, że będzie stał przez długie lata.

Basia

Witam. Szczerze Polecam Firmę Stal - Tom . Jesteśmy zadowoleni z wykonania Kojca dla pieska oraz szybkiego czasu realizacji , profesjonalnego i indywidualnego podejście do klienta .???? Ps.Ciężko uwierzyć w te złośliwe Komentarze co niektórych....???? mija się z prawdą . Nie ma co się sugerować. Pozdrawiam ????

Hmmm, firma Stal Tom. Pan Tomek widzę że poszedł bardzo do przodu z designem garaży. Kiedyś były tylko szare bure i ponure no ale teraz to.... są naprawdę ładne. Grafitowe drewnopodobne itd. Szczerze polecam tą firmę. Znajomy pokazał mi ją na Facebooku. Zadzwoniłem, przyjechali pomierzyli i postawili. Jestem z Braniewa tel. 500 173 697 i chętnie pokaże robotę wykonaną przez Stal Tom tym którzy są zainteresowani garażem od nich.

Rotecki

Polecam, na garaż czekałem tydzień, lecz nigdzie indziej szybciej bym nie dostał. Ekipa młoda i punktualna, sprawnie postawili garaż.

Grzegorz

Kojec dla psa wykonany solidnie i estetycznie. Polecam.

Piobor

Firma godna polecenia. Właściciel dba o zadowolenie klienta.Garaz wykonany z dbałością o szczegóły.Jestem bardzo zadowolony.Polecam!!!!!!

Klientka

Noe polecam, zapłaciłam Za towar 1 jakości a dostałam bubel który wyglądał jak używka ocynk ze ścianek odparzony, żadnego kontaktu ze strony właściciela dodam ze cena tez nie mała ,tragedia wstyd w ogóle pokazywać taki towar.

Transmax

Zdecydowanie firma godna polecenia. Garaż wykonany szybko i solidnie. Widać, że właściciel dba o zadowolenie klienta bo zostały wzięte pod uwagę wszystkie nawet najdrobniejsze uwagi. Panowie od montażu bardzo profesjonalnie wszystko zrobili i o nic nie musiałem się martwić.

Roman Lemański

Polecam, szybki czas realizacji, cenią sobie dokładność.

Bartłomiej

Firma rzetelna. Wszystko odbyło się sprawnie bez zadnych komplikacji. Jestem zadowolony z zakupionego garażu . Solidnie wykonany. Szef bardzo kontaktowy ,bardzo wyczerpująco odpowie na każde pytanie,doradzi . Polecam !

Kondrad

Firma Godna Polecenia ! Nie mam żadnych zastrzeżeń co do Szefa jak i towaru . Wszystko odbyło się szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji. Jestem zadowolony z zakupionego garażu. Polecam!

Leszek

Nie polecam jakosc na poziomie startujacym. Nie bede goscia publicznie oczernial... Podzwonilem troche po ludziach ktorzy byli klientami tej pseldo firmy. Firma ma tylko jedno razowych klientow! Przed zakupem czego kolwiek z tej firmy radze zapoznac sie blizej z ta piramida stal tom. Połowa asortymentu tej krzak firmy juz jest wycofana!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski - Brusiny małe

Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski