Opinie o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski dogadują się między sobą?

Negatywna Nowy wpis

Wziął zaliczkę pół roku temu 500 zł miał wykonać drzwi garażowe do tej pory nie zrobił i nie chce zwrócić pieniędzy nie polecam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

jupiter

Istnieje w Polsce kilka firm pod nazwami Stal-Tom - z reguły bez zastrzeżeń. Istnieją chyba dwie Tom-Stal m.in. Tom-Stal Tomasz Sadłakowski gdzie pracownicy rotują i trudno mówić o tzw. procesie rekrutacji. Nie pracowałem F-mie Tom-Stal Sadłakowski T. jedynie 5 krotny kontakt z pracownikami skłania do wstrzemięźliwych pochwał.

Robert
@jupiter

Tom- Stal to akurat nie p. T. Sadłakowski Zamawiał Pan garaż i nawet nie wie w jakiej Firmie tylko wymyśla?! Jeżeli ma Pan zastrzeżenia do Firmy Stal -Tom to proszę się ujawnić i nie oczerniac i nie wypisywać bzdur tylko zgłosić to odpowiednim organom ! Bo my zgłaszamy ten fakt na policję za szkalowanie ,obrażanie i robienie czarnego pijaru! PRACOWNICY nie są niewolnikami A pan chyba żyje w innym świecie! (usunięte przez administratora)

@Robert

Pan o nicku "Robert" na forum Go-Work stosuje metodę straszenia a ja wiem co piszę i o kim, o czyjej firmie. Podałem wyraźnie LOKALIZACJĘ firmy i nazwisko właściciela. Podałem swój mail i telefon. Nie widzę powodu aby używać TEGO forum do korespondencji między nami.

XxxxxX
@jupiter

A Ty człowieku ewidentnie nie masz co robić zachowujesz się jak psychofan właściciela tylko śledzisz każdy wpis i szkalujesz . Tragedia zajmij się czymś pożytecznym gościu

Elżbieta
@XxxxxX

Ktoś wie, jak Stal-Tom radzi sobie na rynku? Rozwijają się? Dla jasności - chodzi mi o firmę Pana Tomasza Sadłakowskiego z Brusiny Małe.

@XxxxxX

Słowa użyte są poniżej poziomu opinii na Go-Work. To brat-swat Sadłakowskiego ubliża prawdziwym opiniom.

Marcin 16.07.2021 08:27 Dzień dobry. Szukam osoby które zostały pokrzywdzone przez firmę STAL-TOM Tomasz Sadłakowski. Właściciel jest totalnym ignorantem, garaż tragiczny brak słów. Nie odbiera telefonów. Złóżmy zbiorowy pozew przeciwko temu (usunięte przez administratora).

Włodek Nowy wpis
@jupiter

Ty człowieku bruździsz i siejesz ferment ,nieustannie oczerniasz firmę Stal-Tom od kilku lat jesteś trolem internetowym , Tom -Stal i Stal -Tom to dwie zupełnie inne firmy które maja różnych właścicieli i Sadłakowski napewno nie jest właścicielem tej pierwszej o której piszesz ! Byc moze kontaktowałes się z kimś ze Tom-Stalu ale nie ze Stal-Tomu wiec oszczędź sobie Panie wstydu idź wylewać pomyje gdzie indziej bo twoje nierzetelne wpisy mogę Ci przysporzyć sporych konsekwencji !

Józek Nowy wpis

Garaż wykonany solidnie , montaż sprawnie , jakość i estetyka na dużym poziomie Nie mam zastrzeżeń Polecam jak najbardziej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski.
Kwiatkowski Krystian

Witam miałem okazje współpracować z panem Tomkiem !!! Krótko i na temat. Firma godna polecenia garaż wykonany solidnie, zero zastrzeżeń do firmy Stał-Tom. Wszystko na czas pracownicy bardzo mili i znający się na pracy. Panowie jesteście najlepsi !! Pozdrawiam serdecznie Kwiatkowski ;)

@Kwiatkowski Krystian

Czy w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Lucek

Dzień dobry . Zachęcam do zakupu u Pana Tomasza garaży. Polecam Firmę Stal-tom

Siwek

Popieram pracowałem tam pół roku

Jupiter

Nie wszyscy, nie na pęczki - ten Pan Sadłakowski Tomasz jest wyjątkowy. Jakoś zrobić, wziąć kasę - bez zasad uczciwego postępowania wobec ludzi.

Krzysiek

A skąd Ty to człowieku wziąłeś takie wiadomości, jacy pracownicy? Jakie i czego ciecia ?! Jesteś źle poinformowany. Pracy jest teraz tyle, że każdy ma wybór firmy nikt nikogo na siłę jak niewolnika nie trzyma. Pracownicy otrzymują wynagrodzenia i to słuszne.

Krzychu
@Krzysiek

Takie ogólniki to sobie można pisać. Konkretny pracodawca i konkretna prawda???? Nie lej wody ogólnikowo - ten facet (usunięte przez administratora)żeruje na ludziach.

Krzysiek
@Krzychu

Ten facet powinien pozwać Cię o zniesławienie i publiczne oczernianie . Nic nie jest anonimowe w Internecie i takich gagadkow można namierzyć

Maciej

Dzień dobry, garaż wykonany solidnie i dokładnie. Trzeba było trochę na niego poczekać, ale był tego wart. Jestem z niego zadowolony. Kontakt z właścicielem był bardzo dobry i szybko można było wszystko ustalić. Na każde pytanie znalazłem odpowiedź. Polecam serdecznie.

@Maciej

Niemożliwe aby to nie było na zlecenie znajomego p. Sadłakowskiego, widać po rzetelnych wpisach ludzi korzystających faktycznie z usług tegoż Pana.

Felix
@Jupiter

@Jupiter czytam te komentarze i wyciągnąłem tylko jeden wniosek, że próbujesz nieustanne zaszkodzić i oczerniac na każdym kroku Firmie i jej właścicielu. To żeś sobie obrał rolę internetowej gnidy. Wstydź się człowiecze. Zasuguerujcie się tym ,że firma prosperuje już 20 lat na rynku i prężnie działa A to że szanownemu Panu Jupiterowi nje wiqdomo zkad się nie dogodziło i nie sprostało jego wymogom i teraz smaruje D .... Bo zamiast się dogadać woli dogryźć . Na kilometr czuć że to sprawa osobista Ale gębę wycierasz sobie całą Firmą

Felix
@Jupiter

JUPITER ma wąski zakres myślenia według niego Firma z takim długim stażem na rynku nie ma miec prawa ,żadnego zadowolnego klienta?! Jak inaczej mialaby sie tyle lat utrzymac jak wszystko be i do bani , jak konkurencja spora ! Gość Śledzi kazdy nowy wpis na portalu jak pozytywny to wypuszcza brudne macki aby oczerniac wymyślonymi bajeczkami o ustawce na negatywny rączki zaciera , tłusta gęba my się śmieje

@Felix

Nie o tym mowa, uczciwość i solidność mnie cechuje, proszę Pana.

@Marcin

Pozew zbiorowy to musiało by być 10 pokrzywdzonych. Jest ich więcej ale wielu macha ręką na ignoranta.

@Jupiter

To jak ten Pan mnie potraktował mnie, nie odpuszczę i będę walczył nawet sam. Wiadomo, że jeżeli będzie nas więcej to i sąd będzie inaczej patrzył. Trzeba innych klientów ostrzec.

@Marcin

Proszę Pana! Opinie w Go-Work na poziomie 3.7 na 5 kształtują kobietki zaprzyjaźnione ... oraz wpisy 4x jednego dnia co kilka godz. A jedynie Opinie z Net-u wydrukowane mogą pomóc w sądzie. Najlepszym w Sądzie byłoby zeznania - świadkowie tak jak ja mam kilka kontaktów. mail mój: endemiczny1@wp.pl

Jaco
@Jupiter

Jupiter Ty już od 2019 r. Szkalujesz Firmę Stal-Tom . Jesteś niby pokrzywdzony to podaj swoje dane ,jakoś z Firmą nie skontaktowałes się do tej pory nie wyjaśniłeś swojego problemu . Obsmarować anonimowo w Internecie każdy może. Podaj rzetelne fakty A nie prawie 3 lata robisz z siebie kreatyna i piszesz z różnych kont bzdety. Próbując zaszkodzić Firmie . Uważaj abyś z tej zazdrości się nie udusił

@Marcin

Proszę pana - pozew zbiorowy to dość trudne. Pozew i świadkowie możliwe do zrealizowania. Ja wyrażam zgodę na świadczenie o uprawianej partyzantce w działalności gospodarczej. pt Sadłakowskiego Tomasza.

Merlin49

Witam. Firma tragiczna właściciel dobrze rozmawia póki nie dostanie zaliczki. Obiecuje garaż do 3 tyg minęło 8 tyg garażu brak i zwrotu pieniędzy też nie można się doprosić. Trafił na niewłaściwą osobę takich cwaniakow trzeba uczyć handlu. Sprawa trafiła na policję a to dopiero początek.

@Merlin49

Właściciel to wykrzykujący ignorant, NIE dla pracy u Niego dla pracownika OMIJAJ z daleka jako klient.

@Merlin49

Cześć mam ten sam problem z ta firma może złożymy pozew zbiorowy. Podaj namiary do siebie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski?

Młody

Tak, jest się wręcz zmuszanym

jan czechowski zwierzno

radzę tę firmę omijać z daleka totalnie niesłowni blaszak wykonany z bardzo dużym opóźnieniem i jakość beznadziejna.co do reklamacji wodzi klienta za nos i traktuje jak debila i z tego co widzę to bez sądu się nie obejdzie by wyegzekwować to za co zapłaciłem

klient
@jan czechowski zwierzno

No coż, do sądu, przyłączę się - razem łatwiej tel. 881 361 892

Renata

Chciałam polecić firmę Pana Tomka. Zamówiłam kojec i garaż, z obu jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Roman Stachowski

Polecam firmę Staltom, jestem bardzo zadowolony z zamówionego garażu. Wszystko spasowane, nawet najmniejsze detale. Pozdrawiam

Wiesław

Zamówiłem u Pana Tomka Altankę Ogrodową i jestem zadowolony . Szybki montaż, wykonanie bez żadnych mankamentów. Szczerze Polecam. Pozdrawiam

jupiter

Proszę państwa to już czwarta osoba wykpiona i (usunięte przez administratora) "na żywca" a Tomasz Sadłakowski dalej bogaci się naszym kosztem oraz kosztem ciągle rotujących pracowników - ok. 3-letnie rozmowy z pracownikami o systemie pracy o płacy f-my Stal-Tom ww PANA- paniska! Do sądu może? Tak chcemy uczynić 2 osoby. (usunięte przez administratora) - pan rozpoczynający działania w tym kier.

Właścicel

Nie polecam!! Szef bezczelny, chamski i niesłowny. Garaż miał dotrzeć w miesiąc, niestety tak się nie stało. Kiedy dzwoniliśmy po 1,5 miesiaca zapytac kiedy bedzie, wlasciciel był wielce oburzony, ze w ogole śmiemy zawracac mu głowe. Garaż dotarł cały pogiety, krzywy, z dachem który przecieka i drzwiami ktore miały byc w calkiem innym miejscu. Garaż ma 2 miesiące a wszytkie elementy konstrukcji są zardzewiałe a niektóre elementy wogóle niepomalowane. Garaż jest dużu ma 6mX6m i 3m wysoki a materiały wykożystane do budowy garażu nie spełniają norm do takich wymiarów gdyż konstrukcja nie jest wogóle stabilna. Wlasciciel nie poczuwa się do winy, sprawe zgłosiliśmy wyżej, bedziemy żądać zwrotu pieniędzy i zabrania garażu. Nie jest on wart swojej ceny.

jupiter

Panie Adamie - jest nas trzech pokrzywdzonych. Może skrzykniemy się razem by ukrócić łobuzerską działalność - powiedziałbym bezczelność zarówno w traktowaniu PRACOWNIKÓW jak też KLIENTÓW. Proszęo kontakt 665 835 563.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski - Brusiny małe

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042