Matex Transport S.C.

Opinie o Matex Transport S.C.

Czy w firmie Matex Transport S.C. są regularne szkolenia pracownicze?

Motyl

NIE, NIE, NIEEEEEEEEEE

Motyl

Podpisuję się nogami i rękoma!

To naprawde

Krotka wiadomosc dla ludzi ktorzy chieli by dolaczyc sie do tej firmy . Bo nalezy im sie zeby ktos pokazal im jakie to miejsce jest naprawde i oszczedzic im straconego czasu , poniewaz na rozmowie o prace nikt wam nie powie. Czyli juz po kilku dniach ( w moim przypadku byl to 2 dzien pracy ) dostaniesz liste , do kilkudziesiuciu firm , do ktorych masz zadzwonic i zaoferowac uslugi matex. Firmy sa znalezione w internecie , dzwonisz do obcych ludzi i namawiasz . kazdego dnia musisz dzwonic do nowych firm, i tych z ktorymi juz sie skontakowales nawet jesli prosili zebys nie dzonil juz - nazwijmy rzeczy po imieniu PRaca w Call Center.... bedziesz musial cwiczyic takie rozmowy przed swojim liderem i menadzerem - a potem przed wlascicilka odgrywac scenki. I to jest najlepszy moment bo jesli nie masz wynikow ze swojego dzwonienia (w postaci zorganizowanych transportow , bo od dniu pierwszego dostajesz limit do wyrobienia ) to od razu budziesz mieszany z blotem i (usunięte przez administratora). Tak jak wiele innych osob . (usunięte przez administratora)pracownikuwi , bo oczywiscie to jest twoja wina ze ktos nie chce transportu i odklada sluchawke. Liczba zwolnionych osob tyka bo nikt tu sie nie nadaje . Zrobcie to dla wlasneigo dobra, a zwlaszcza spokoju psychicznego bo to co ona robi z ludzimi to jest bardzo smutne . To miejsce jest to zlo.

Geronimo
@To naprawde

Zarząd tej firmy (de facto jednoosobowy) praktykuje (usunięte przez administratora) Przy czym wcale nie chodzi o biznes, plany, skuteczność działań itp, to zwykłe (usunięte przez administratora)deptanie człowieka w imię ....? Chyba własnych problemów. Znam sprawę od podszewki.

Kiero
@To naprawde

Kolejny prawdziwy post - ciekawe kiedy go usuną... Było kilka prawdziwych poniżej ale szybko znikają... Dobrze, że jestem kierowcą... U nas aż tak tego nie widać jeśli dobrze ułożysz sobie prace. Natomiast inni kierowcy bardzo narzekają na spedycje...:/ Smutne ale prawdziwe. Niestety nie szanuje się tu człowieka. A czasem wystarczy miłe słowo którego tu brak:(. pozdrawiam Kierowców:)

@To naprawde

Potwierdzam, po tygodniu odszedłem z tej firmy.

Jerzy
@To naprawde

Witam!Ciekawe jak Państwa (usunięte przez administratora)wytłumaczy podpisywanie trzech czystych kartek przy przyjmowaniu się do pracy w charakterze kierowcy i notoryczny (usunięte przez administratora)Jest paru starych kierowców którzy od dawna przygotowywali sobie dowody między innymi jak wyglądały rozliczenia w tej firmie.Nie mówiąc już o potrąceniach z wypłat za mandaty które żaden z kierowców nigdy nie widział na oczy i kary za emigrantów przy przeprawie do UK przy ładunkach nazywajmy to ekspresowych po krajach UE w większości drogami nacjonalnymi.(usunięte przez administratora)

heheszek

h(usunięte przez administratora) Czy wy naprawde myślicie, że używając innego imienia bądź pod nickiem jesteście anonimowi i bezpieczni?hehehe nie zdziwilbym się, gdyby firma zamiast wdawać się z te głupie przepychanki słowne właśnie wyxiągała wasze IP, bo po takich tekstach (świadczących o braku inteligencji niektórych) mają prawo sie ubiegać o to powołując sie na kodeks karny. Powodzenia frajerzyny-jarzyny hehe

Polsat

Gdzie ta interwencja ? Zeszło już powietrze z kierowczykow ?

Junak
@Polsat

W środę ma być podobno program 997 tyle ze znów brakuje Jankowi chętnych do wystąpienia w programie i szuka wsparcia

Xxx

Poziom iq mega wysoki :D zamiast przejść do szczegółów i warunków pracy to zwyzywał całą obsadę w firmie :D

ABeCe

No kolego, miej troche odwagi i daj forumowiczom szanse ocenic twój wygląd.Może nadrobisz chociaż troche wizerunkiem bo z inteligencją widze że słabiutko, oj słabiutko...:D Pozdrawiam szanownego kolege po fachu.Całusy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matex Transport S.C.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jakie są mocne strony pracodawcy Matex Transport S.C.?

Karol

mocne strony. Obciążanie kierowcow za paliwo srednia 10.5l/km. Jesli zrobisz uszkodzenie auta 500zl z wyplaty. (usunięte przez administratora), zmuszanie do jazdy z przeładowanym samochodem. Dostawy na okreslone ich godziny czego żądna firma zlecajaca przewiezienie towaru nie zaznacza w swoim zleceniu ze musi być na 7 i koniec . Jazda landem po wloszech chyba ze biuro pozwoli Ci jechac autostrada .. auto które otrzymasz po kierowcy nie będzie wyprane czyste poprostu tak jak wszedł i wyszedl tak dostaniesz. Nie ma aut nowych są auta z 2019 roku które swój przebieg maja powyżej 200000km mocne strony wiele lat na rynku.

Johny
@Karol

Przecież to jest śmieszny wymysl z tym spalaniem w innych firmach taka średnia jest ustalana na samochody blaszki 5ep biorąc pod uwagę to że np lecisz landem z 1tona po górach to już przekroczysz tą normę powiedzmy że trafisz na kiepskie warunki atmosferyczne i połowę wypłaty masz odcięta bo padał deszcz i wiało

No ludzie wreszcie przerwali zmowę milczenia widzę i cieszy mnie to bardzo.Moze łaskawie Pani M wypowiedziałaby się na forum o swoim działaniu na szkodę swoich pracowników?(usunięte przez administratora)

Były Kierow...
@Karol

Dzień dobry!Własnie jestem po wizycie w Kancelari Adwokackiej z Warszawy i żeby Wam bardziej rozjaśnić sprawę jak byliśmy przez te nasze lata ciężkiej pracy oszukiwani to chce Wam to przedstawić jak to wygląda ze strony prawnej!Zakladajac ze kierowca był w trasie 40 dni i ze jeździł tylko po Niemczech tylko ustawowe 8 godzin firma w której pracowaliście jako kierowca musi (musi!!!)Ci wypłacić 40x dieta 49 euro 1960 euro plus 40x ryczałt noclegowy tj. 150 euro x 25%= 37,50 euro x 40 dni = 1500euro plus pensja podstawowa czyli 87,30 x 30 dni roboczych =2619zł netto więc zgodnie z obowiązującym prawem tyle powinniście zarabiać + wstecz 3 lata pracy a teraz przelicie sobie to na ilość kierowców jeżdżących w tej firmie i będziecie wiedzieli skąd te Bentleye i Mercrdesy oczywiście z waszej kieszeni i waszych dzieci to tak dla porównania.Ja zakładam dwie sprawy jedna tez będzie sprawą cywilną a tu Asów w rekawie nie pracuje.Chce udowodnić przede wszystkim sobie za jakie pieniążki mi się należą za moją ciężko prace.Jutro jestem umówiony na spotkanie z Naczelinikiem Urzędu Skarbowego a dalej PIP.Miłego dnia dla Was koledzy oraz oczywiście dla Pana T i M:)

Były Kierow...
@Były Kierow...

Tyle lat tańczyliśmy dla Pani M,niech ona teraz tez zatańczy dla Nas kierowców od lat zbierałem dowody pisałem godziny wraz z pieczątkąi datą zalad i rozlad na firmach na które mnie wysypisku w moim notesie niech teraz moja ciężka praca pokaże się na swiatko dzienne.Wszystko na Naszei grupie jak idą postępy mojego radcy aż do zakończenia sporu

Były kierowca
@Były Kierow...

Brawo ty mam nadzieję że i moja sprawa i moje dowody w sprawie będą ci potrzebne. Ja się nie poddam i będę walczył do końca. Mam nadzieję że prawda wyjdzie na jaw a zwłaszcza że sprawą zainteresował się Paweł Gregorczewicz z TV Polsat który prowadzi program interwencja. Szukamy minim 10 osób do reportażu więc im będzie więcej tym lepiej. Jak i będzie mecenas od prawa pracy który przedstawi jak powinni kierowcy mieć płacone za przepracowaną pracę. Za tydzień będzie coś w tej sprawie wiadomo. Wszystkich zapraszam do kontaktu z osobą która rozpoczęła walkę z tą (usunięte przez administratora)pani M.S Pana T.S . Pamiętam Cię w grupie siła. Chętnie też zapraszamy tych co w biurze pracowali aby dołączyli do reportażu lub do spraw sądowych które zostały wszczęte.Wasze zeznania bardzo rozjaśnia jaka była atmosfera w firmie. Również będę wszystko co będzie na sprawie publikował i informował was na bieżącą.Pozdrawiam

Bodzio
@Były kierowca

Na parkingach i pompach na UE aż się gotuje wśród kierowców na temat tej firmy wątpię żeby ktoś dla Dziada chciał kiedykolwiek jeździć.Ci co przeszli na działalności popełnili błąd!!!

Johny fajeczka
@Bodzio

Ja tu miałem przyjść do pracy 4 miesiące temu przed tą działalnością i z tego co widzę dobrze ze odpuściłem. (usunięte przez administratora)

@Johny fajeczka

Ale ADI jeździł , jeździ i będzie jeździł :)

Robert

wszyscy tak narzekają ale dziwnie wszyscy pracuja i nikt nie odchodzi. Wniosek: Bzdura te narzekania

Jan Wędrowycz
@Robert

Robert jakby wszyscy chcieli nadal tu pracować i pracodawcy zarządzający tą firmą byli uczciwi w stosunku do swoich pracowników i płacili a nie grabili do siebie!Nie musieliby zatrudniać przybyszów z Ukrainy bo mieliby z Polski pracowników i nie dawaliby co chwile ogłoszeń o naborze nowych pracowników!Na chwile obecną to nawet Ukraińcy nie chcą tu już pracować a o Polakach już nie wspomnę.Firma ma po prostu bardzo złą opinie wśród kierowców a sami sobie winni są szefowie tej firmy.Jedyna godna polecenia odnośnie spokojnej pracy i szacunku do pracowników nie wspominając już o dobrym wynagrodzeniu jest firma SL z Piaseczna i bardzo chętnie przyjmuje byłych pracowników z firmy Matex.Pozdrawiam

Kierowców kilku
@Jan Wędrowycz

Wszystko na temat pracy jak przebiegała w tej firmie o wyzysku i jazdy ponad ludzkie siły będzie można dowiedzieć się w programie sierpniowym Pani Jaworowicz „Sprawa dla reportera” i nie dlatego ze jednego z kierowców w tej firmie jak wieku mówi ze jest to osoba z rodziny i dlatego wzięła tą sprawę,tylko żeby każdy zobaczył jak wygląda (usunięte przez administratora) nieuczciwych ludzi.Moze Wielmozna Pani M przypomni sobie stare czasy jak postępowała z pracownikami bo zarabiali dla niej pieniążki a ona ich mieszała z błotem wraz ze swoim byłym mężem.Nie będzie to przestroga dla innych osób ze takie firmy trzeba z daleka na samym początku omijać szerokim łukiem!!!

Ola

Oczy przecieram jak to czytam nie wiedziałam ze takie rzeczy tu się dzieją i chce powiedzieć ze bardzo Wam współczułem takie ciężkiej pracy.Byliscie dla mnie zawsze niepokonani pamiętajcie.Moc buziaków i uścisków Wam przesyłałam chociaż tez czasami się zlosciliscie na mnie a pamiętajcie ze to była moje widzi misie.Trzymajcie się.Całuski Kochani

@Robert

Wszyscy pracują? A 80 zwolnionych kierowców? A rotacja ludzi w teamach? Błagam.

M.

Masz rację! w stu procentach!

M.

Cześć. Byłam pracownikiem Matexu, jednak już nie jestem i jest mi z tym bardzo dobrze. Firma przedstawiła wspaniałą ofertę pracy, w pięknym biurze i przyjemnej atmosferze. O ostatnim można zapomnieć, biuro może i jest ładne, ale praca już nie. Byłam zobowiązana do "obdzwaniania" innych firm i proponowania a w zasadzie bezczelnego wciskania nam usług firmy Matex. Call Center a nie firma logistyczna. Stawki jakie proponuje firma za swoje PRESTIŻOWE usługi bawią ludzi na giełdzie i ciężko, było pozyskać nowych klientów. (usunięte przez administratora) Firma przedstawia się jako wręcz luksusowa firma logistyczna, zbudowana na ... no własnie na: poganianiu kierowców, żeby wstali i gdzieś pojechali, choć przysługuje im spanie, na przekraczaniu wag, oszukiwaniu że towar jedzie solo, podczas gdy jedzie w doładunku bądź w ogóle został sprzedany spedycjom. Nie polecam, odradzam. Szansa rozwoju w tej firmie jest... zerowa? Ujemna? W obecnej pracy czuję się jak "u siebie" mimo, że pracuję w niej od niedawna, atmosfera w Matexie była toksyczna i pozostała taka do ostatniego dnia mojej pracy tam. Żal mi wszystkich kierowców. A ja jestem wdzięczna za cenną lekcję, Matex pokazał mi w jakim miejscu NIE pracować. Amen.

Andrij

Kolego a kto to je Dedektyw?Na busiarzy się zapisz tam może znajdziesz.Tu sami Ukraińcy już w tej firmie jedzą i my polskich nie lubimy Moge Ci załatwić tam występ powiedz ze jestez od Adrija z Łucka

Przemo

Detektyw to nawet do programu 997 to chce zgłosić a później będzie chodził i sępił fajki po parkingach od kierowców,bo bida zajrzy do pupki.Nawet po kolegach z komunii już wydzwania

Kiero
@Andrij

Polskich nie lubicie to po co tutaj przyjeżdżacie . To przez tych z UA płacą grosze bo oni nawet za darmo pojadą . Juz dawno widać było ze UA nie lubi polskich kierowców. Nie ma potrzeby tak się z tym obnosić. Zadać trzeba pytanie czy zwyczaje UA w postaci wszechogarniajacego brudu pasuja do warunków panujących w cywilizowanym świecie.

Kierowca

pewnego dnia roku 2000 któregoś przyszedl czas kiedy wstąpiłem do matex transport bylo nas w tedy kilkunastu , firma okazała się w tych czasach bardzo pozytywna . Jeździliśmy bardzo dużo smiano sie ze matex nie staje na weekendy tylko zje i jedzie . A jak stał to swieto. Jezdzilo sie spalo sie a fotelach bo w blachach nie bylo łóżek. Potem kurniki i na końcu lozka za fotelami. Jeździliśmy od granicy płacone bylo tak a nie inaczej . Norma paliwowa była taka ze kazdy sie w niej miescil. W zimie nyls wieksza o litr potem o pol litra . Znajomość z chłopakami byla i każdy starał się spotkać pogadac . Jesli byla możliwość szefostwo tez bylo pomocne. Sam Pan t jesli rozliczenie Ci nie pasowało drzwi byly otwarte. Zawsze podszedł przywitał sie porozmawiał. I w pewnym momencie cos sie stalo cos jie wypaliło. Sprawy rodzinne panstwa s . Wszystko zaczely zmieniać. Byly juz w tedy dniowki.kiedy wielu kierowcow odeszlo a przyszła ukraina to zostaliśmy uswiadomeni ze będą zmiany . Jeszcze na lubostron bylo w miarę oki. Był damian i daniel młody. Dalo sie z nimi porozmawiać i wszystko zalaatwili ja wiem ze ludzi zmieniaja poeniadze im masz ich więcej tym chcesz mieć tego więcej ale trzeba szanować tych którzy pracują na to byś ty lub ty szefie mieliście na opłaty i na wyplsty nie można traktować kierowcow jak zło wrodzone . W latach gdzie bylisky na Skotnickiej to kto rozwijał ta firme. Kto robił wszystko i nie spal nocki tylko jezdzil (usunięte przez administratora)a nawet (usunięte przez administratora)h bez spania my kierowcy my ktorzy własny nie spaniem własną rozłąka z rodzina pomogliśmy zbix dla was majątek . Ja waszych pieniędzy wam nie zazdroszcze macie piękny biurowiec macie piękne auta. Ale zapomnieliście kto na początku q0 lat temu i wiecej sprawił ze macie to co dzis. Przecież 10 lat temu zyliscie tylko z nas kierowcow i z 2 spedytorów plus brata szefa który tez okazal sie nie najlepszym spedytorem. Dzwoniliśmy do szefa w nocy czy szefowej ze rozładowane ze zaladowane i nie było problemów. Teraz juz my jesteśmy na samym dole i jesteśmy trakowani jak przedmioty ktore są niczyje i bez wartości i struktur moralnych . Jak w wojsku baczność spocznie spij jedz i odpocznij czeku z tak fajej firmy powstał moloch który jest tylko firma matex na świetnym biurowcu ktorej świetności współistnienia z kierowcami przestało istnieć. To przykre ze tylu wspanialych kierowcow ktorzy oddali czesc zycia dla tej firmy odeszło z opuszczona glowa i z myslal żałowania ze tak się poświęcali dla nich a dla kierowcow nie poświęcił się nikt. Pozdrawiam jednego z nie wielu ludzi ktorzy w jakiś sposób starali się załatwić cos dla kierowcow Damiana. R pozdrawiam moich kolegów z matexu tych których juz tu nie ma j tych ktorzy pozostali .. myślę że ludzie ktorzy kiedys bylo inni sie nie zmienia na lepsze a uważałem ze tacy ludzie jak pani m i pan t. Moglimiec wiecej w portfelu gdyby docenili to co mieli najcenniejsze nas. Nie będę yutaj obrażać nie xhodzi o to. Kazdy z nas powinien być człowiekiem. Kiedy ja daje zarobic tobie ty daj zarobic mnie. Nie uwazaj ze spalanie to jest piorytwt nie uwazaj ze dostawa na 7 rano jadąc (usunięte przez administratora)4h jest poorytet . Priorytetem doskonałej firmy jest współistnienie z ludzmi ktorsy pracuja na ta firme i dbaja możliwości zarobku .. to co nas łączyło nie potrafiło przetrwać. Bardzo to przykre. Dzis obracają się miliony w firmie matex a kierowcy odchodzą z opuszczona glowa bo nikt nawet nie stara się ich w jakiś sposób zachęcić do dalszej pracy do tego co bylo kiedya ich drugim domem firma matex . Pozdrawiam

Byly i obecny kierowcs mtx

witajcie. Zastanawiam się jakie są powody ze ludzie ktorzy pracuja w biurze nie potrafią docenić tego ze dzieki nam naszej ciężkiej pracy osiągnięto tak wiele i taka kasa dysponują. Znam ludzi ktorzy posiadają większy majątek od panstwa s i nie pokazują się w Bentleyu czy porsche albo g500. Wiele osób sie zastanawia jak od Navary do g500 w ciagu 8 lat można się dorobic . Proszę zapytac szefostwa albo ksiegowej jak można się dorobic . Wielu z nas nie założyło spraw w sadzie powodów byoo wiele. Sle niektórzy są mocni i chcą działać w tej wierze ze cos zmienia. Ja w pełni ich popieram i uważam ze jesli się to uda wielu innych pojdzie w ich kierunku. Zycze wam panowie powodzenia

Aktualność
Od czerwca 2019 Matex Transport ma nową siedzibę przy ul. J. Kilińskiego 2 w Krakowie.

Roman

Jacek przecież on teraz na działalności jeździ czyli będzie musiał sobie sam dziesięciolecie na parkingu zrobić.Haha

Karol
@Roman

hehehe no tak sobie sam zrobic bedzie musiał i torba kupic i może kubek tylko wcześniej trzeba zadzwonić żeby zrobili nadruk matex transport hahahaah. To co sie orientuje do piątku tylko pracuje i odchodzi . Ku.. Roman faktycznie musze mu zadzwonic ze jak by został to musimy mu się złożyć na torta .

Były kierowca

Kolego mam gdzieś czym szefostwo jeździ i wpisy które tu są świadczą i tym że kierowcy i pracownicy biurowi są traktowani jak podgatunek ludzki. Kiedyś ta firma mniej zarabiała a kierowcy byli traktowani jak ludzie. Byli doceniani za swoją ciężką pracę ale im więcej firma zarabiała ty bardziej kierowcy byli traktowani jak bydło. Szefostwo bardziej docenia zwierzęta niż dzieci kierowców co poświęcają się dla niej. Każdy chce w tej firmie pracować zgodnie z prawem a nie być straszony zwolnieniem bo nie załaduje 1800kg. Wreszcie ktoś się odezwał w tej sprawie i chce coś z tym zrobić. A jeśli chodzi o to jakie auta szefostwo i biurowce firma postawiła kosztem nie wypłacenia kierowcom za nadgodziny to już inna bajka. Nikt z nas nie chce nic więcej tylko tyle ile się nam należy zgodnie z prawem pracy.

Nocny marek

witam chciałbym się dowiedzieć jakie są stawki w matex trasnsprt. Choć po przeczytaniu opini. Wolę być na bezrobociu. Sle chce wiedzieć na jakim poziomie jest tak firma. Czy to samo (usunięte przez administratora) czy jeszxze jakieś podłoże do pracy jest ?

Kierowca busika

Witam wszystkich którzy pisza tutaj prawde. Chciałem was poinformować że dziś rozmawialem z patolkiem . Powiedział mi że w poniedziałek około 21 napisze tutaj obszerny artykuł. Jesli jego sprawa nie zostanie pozytywnie rozwiązana, znając życie nie zostanie wiec możemy się spodziewać pięknego i długiego opisu. Pow ze podpisze sie imieniem i nazwiskiem pozdrawiam

Rumek

Przemek a jeżeli nie wiesz o kogo chodzi to Ci powiem.Pamietasz jak się łamaleś w reklamowke na pace i Cię przyłapałem jak podjechałem do Ciebie i mówiłeś ze kible na Niemczech drogie.To jestem właśnie ja.pzdr

przemek
@Rumek

Tak ciekwe. Bardzo z jednym co cwixzylem to z Wojtkiem. A jeśli to ty to dawaj do mnie na messeengera.

Rumek
@przemek

Przemek nie mogę teraz.Jak pauzę będę kręcił to może napisze byku.Ale przyznaj chociaż ze prawdy nie napisałem bądź chociaż raz kozakiem

Przemek
@Rumek

to tak na szybko . Jesli to ty wojtek wiesz ze mam prawko c od 1997 r itp. Po drugie sprawy fiziologiczne zostawiam z pominięciem bo nie chce mi się o bzdurach pisac . Po 3 jesli chodzi o adr to dzięki mnie zdal bogus i pomoglem mariuszowi. I temu nie zdałem. Z Andrzejem jak pisałem wyżej było tak nie inaczej i nie będę się tu wypowiadać po 5 jutro odchodze z matexu. Ale albo to posse sylwek albo ty ale nie wazne. Powodzenia bo ja nie mam czasu tu dyskutować. Aaaa jesoi chodzi o sterydy to mona sprawa a nie brałem ich jak juz bardzo długo bo od 2007 tr tutaj chyba chodzi chlopaka o coś innego niż jakieś dyskusje o mojej osobie masz ochote prosze zadswonic podyskutuje koncze i jeszcze jedno mózg mam jak w najlepszym porządku

Johny fajeczka
@Przemek

Co was obchodzi życie osoby :) Jak dla mnie to by naawet kreseczki mógł robić :)) kto co robi to jego sprawa tutaj się liczy że robota jest wykonana :)

@Rumek

Panie Wojtku l. Jesli pan wypisuje takie bzdury to proszę jie pisac więcej tutaj jak mi wiadomo nie pracuje pan w matrxie juz z 5 lat moze więcej. Wiec bardzo proszę się nie wypowiadać. Jak nam wszystkim wiadomo nie miał Pan zadnych roszczen do firmy matex wiec sprawy swoje prywatne aaa przy okazji wyśmiewaniem się ze swojego bardzo dobrego kolegi ,bo wszyscy wiemy ze żyliście ze sobą dobrze sprawia ze chce mi się wymiotować . Wszedlem zobaczyc co tutaj sie wyprawia bo dostalem tego linka od kolegi nie pracuje w matexie prawie tak długo jak ty. Wiec wyluzuj . Jesli pisze to ktoś inny prosze się nie podszywać pod kogos innego. Spokojnego weekendu i kierowcy przestańcie obrażać siebie na forum ktorw nie jest stworzone do takich rzeczy a do czegoś całkiem innego pozdrawiam Ciebie przemku i grstuluje odwagi napisania ze ty to ty . . Uwazam ze jesli chodzi o sprawy w sadzie to są każdego z was osobna aprawy i nie tobie czy mnie jest osadzac nas tam nie było. Kazdy z was gada na każdego a może popatrzylibyscie na siebie samych i zobaczyli jak jest naprwde. Pozdrawiam i 1 oststni raz tutaj wszedlem . Szkoda mojego czasu

Sabrina

Ludzie doprowadźmy do tego aby MTX został legendą transportu do 3.5t o ile już nie zostali legenda :P a z tego co piszecie jeżeli rzeczywiście przez tyle lat nie wypłacali diet itd to dojdzie do tego że firma mtx będzie musiała sprzedać te wszystkie swoje busiki i płacić grubą kasę za te lata

ma cho

Zastanawia mnie jedna rzecz, a pracuję tutaj kilka lat i faktycznie przeszedłem na własną działalność po tym jak się na to zgodziłem. Nikt mnie nie zmuszał, poprosili to przeszedłem, przyszedł kryzys szukają oszczędności, tak jak my ,,oszczędzamy w trasie paliwo '' ;) Jak zwykle są tutaj Profesorzy parkingowi, którzy działają na mnie jak płachta na byka. Skoro was okradali, okradają to wygląda na to, że jesteście skończonymi debilami, no bo jak tłumaczyć jazdę dla nich przez kilka lat i pozwalanie na to. Jak pracowałem dla ,, (usunięte przez administratora)'' to się zwolniłem po 2 kółkach ale nie pozwoliłem sobie na okradanie. A wy barany jeździcie kilka lat i twierdzicie, że jesteście okradani. Coś tu nie gra lub faktycznie jak teraz się okazuje w MATEXIE jeździli sami (usunięte przez administratora) a jak przyszedł kryzys to was po prostu pozwalniali. A teraz płaczecie bo wam nic innego nie pozostało i nikt was nie chce przyjąć za takie stawki jakie mieliście w MATEXIE. Mi dniówka wychodzi nadal 300 złotych pomimo, że przeszedłem na działalność, niech się ktoś wypowie kto tu jeździ jak ja a nie został zwolniony, bo z tego co wiem to ,,orły'' już wyleciały

Macho
@ma cho

Podpowiedział byś ile realnie robi się kilometrów na wyjazd i jakie spalanie Pozdro

Tadi
@ma cho

A z tego co się orientuje to ze starych kierowców co pracują jeszcze w tej firmie i tez na działalnościach gospodarczych pozostał (usunięte przez administratora) i im może tyle wyjdzie dniówki ale nie myśle żeby im się chciało pisać tu jakieś wypociny bo mają jeszcze poukładane w głowach i mapę Europy w jednym palcu.Pozdrawienia dla nich.(usunięte przez administratora)

Miś
@Tadi

Kolego jakie kilemotry i norma spalinowa na wyjazd?

Kierowca It
@Macho

relanie okolo 20 tys a spalanie masz zima lato 10.5 l na sto km . Jak nie dolewasz za swoje tak jak większość ludzi w firmie. To nie ma (usunięte przez administratora) żebyś zrobil . Chyba ze jedziesz za ciezarowka. Tak jak większość osób. Ale co ja wie. Tylko kilka lat tutaj pracowalem .

Kierowca

Raczej i stażowe juz nie jest płacone tak jak powinno być do lat przepracowanych tylko jest najwięcej 800 zl bo ponac wirus. Wirus to ja wiem gdzie jest. Pozdrawiam ludzi ktorzy juz tu nie pracują i Ci ktorzy odejdą i maja zamiar odejść .. a to ze biuro pisze jako kierowca żeby nie pokazać co sie dzieje w firmie. To tak jest. Jeden komentarz mysla ze zmieni wszystko pozdro

Kierowcaasa
@Tadi

znow pisze biuro.jesli ktos pisze prawde to boli co?

Kierowcammm
@Tadi

chyba się nie orjetujesz wiec sie nie wypowiqdaj i nie wiem czy panowie(usunięte przez administratora) dali Ci pozwolenie na wypisywanie ich nazwisk po drugie nie mają założonej działalności . Kazdy to z kierowcow wie wiec bez zbędnych dyskusji nie mamy tutaj o czym dyskutować .

@ma cho

WITAM. Nie ładnie kolego ubliżac i wyzywać od baranów. Z całą pewnością ten ordynarny wpis pochodzi z biura Matexu . Tak właśnie traktuja pracowników . Myśląc że są kimś lepszym traktują kierowców jak coś gorszego. Osoby pracujące w tzw Dispo na co dzień kompromitują się pytając co 10 min . I jak? I jak ? Lądują. ? Byłeś. Bylem . To idź jeszcze raz . Dramat jeśli chodzi o poziom . Właściciel nadzwyczaj bezczelny który w rozmowie uzywa wulgaryzmów. Podsumowujac można zdecydowanie stwierdzić że właśnie Ci kierowcy co zostali nie maja ze względu na swoją marna sytuacje finansowa wyjścia i dlatego za wszelką cenę będą jezdzic i udawać ze jest ok. Nie jest ok. Nie było tam ok. A czas rozliczeń zawsze przychodzi i tutaj tez tak musi być. Prawda najczęściej zwycięża.

Kierowca bomboecs

Dołączam się do dyskusji bo tutaj dobrze kolego napisałeś. Jest jeden kierowca który jeszcze pracuje co może namieszać i zniweczyć plan pani M . ja go od roku namawiam na zmianę pewnych zeznań. I mam nadzieje ze to się stanie. Dostalem ten link od kolegi i ludzie piszecie tutaj duzo prawdy .... a to co niby kierowca jezdzi i ma dniowke 300 zl.. świetnie choc wątpię bo jeśli znasz zasady otrzymania stazowego. To wyklucza to ze zawsze masz taka dniowke. A co do Pana który tu jezdzi to ponac juz nie długo. Szerokości panowie

Pracownik biurowy matex

ze względów powyższych nie mogę się przedstawić. Kolego nie wszyscy jeżdżą na dzialalnosci . Jestem w stanie to udowodnić. Jezdza na zasadach jakie obowiązywały przed tym wirusem. I ta osoba co pisala ze adr.s itp miala racje . Nie mogę pisać szczegółów jakie sie dzieja w biurze i jaka jest atmosfera. Ale moge was zapewnić ze jest bardzo nerwowo. Jeżeli dobrze się orietuje to dokumentu ktore nie zostały przewiezione do nowej siedziby leza na lubostron. Życzę kierowca byście wygrali. Tylko pamietajcie my w biurze wykonujemy polecenia to nie jest tak ze to nasza decyzja czy jedziesz w it autostrada to Góra.to samo tyczy się wszystkiego w tej firmie. Nie mogę nikogo obrażać ale cieszę się że ludzie cos chca zeobic. Choć ro walka z wiatrakami . A jeśli macie moc walczyć to to zróbcie..

Pracownica...mtx
@Pracownik biurowy matex

Moi drodzy czytałam wpisy jakie tutaj dajecie. Jesli chodzi o atmosferę w fiirmie to faktycznie tak jest. Ogólnie zawsze był mobbing. Sami wiecie ze zbieranie na dzieci chore na raka i dawanie im paczek to super gest. Za tym jest csle biuro. Zbieranie na psy to juz inna opowiesc to wymysl góry i pokazanie i reklamowanie firmy . Bo dla zwierząt jestesmy cudowni. W tamtym roku sama starałam się rozmawiac z ludźmi by pogadac z m. By dla kierowców zrobic paczki na swieta. Lecz csle biuro sie boi isc i wstawić się za kierowcami. Proszę wiedziec ze my jesteśmy wam wdzięczni. Gdyby nie wasza ciezka praca ja i inne osoby byłyby bezrobotne. Jeżeli panowie nie wiedzą to nasz swiety mikołaj z krakowskiego szpitala onkologicznego zwalnia się na dniach z firmy. Ja jak i inne osoby w tej fiemie nie mogą np. Powiedziec ze nam przykro i szkoda ze zwolniło się tylu doskonałych kierowców. Nie wiemy co bedzie.. bo jacy kierowcy przyjdą. Musze sie zbierać do pracy . Pozdrawiam was mocno ściskam pa

Pracownik biura...@

Wiatam serdeczne grono byłych i obecnych!Zmiany odnośnie zakładania działalności gospodarczych to nie jest przez to ze wkradł się jakiś tam wirus!Powiem Wam dlaczego taki pomysł wpadł do głowy szefostwu po prostu zdają sobie sprawę ze będą sprawy o odszkodowania z prace w tej firmie ponad ludzkie siły i czym mniej będą mieli pracowników tym mniej wiadomo spraw w sądzie!Z tego co się orientuje jeździ jeszcze jeden kierowca w tej firmie co kiedyś wygrał już taką sprawę z inną firmą i gość jest obcykany w tych sprawach co potrzeba i jakie dowody trzeba przedstawić na sprawie.Zycze Wam i nie tylko ja powodzenia i wytrwałości na drodze sądowej bo jest Was jeszcze wieku kierowców oszukanych przez tą firmę a w grupie siły większe.Pozdrawiam

Kierowca

proszę państwa matex transport Poszukuje kierowców kategorii B. Naprawdę bardzo dobra to wiadomość kierowcy których mieli jednych z najlepszych w Europie zostali zwolnieni lub Sami się zwolnili bo Kazano mi założyć działalność gospodarczą tylko dlaczego się zwolnili Dlaczego ludzie nie pytają Jaki był powód zwolnienia się a teraz matex transport Poszukuję najwspanialszych kierowcow w całej Unii Europejskiej...!!!!!!! Matex transport Chcę znowu mieć. Kierowcy Jeżeli kiedykolwiek ktoś z waszych znajomych pracował w firmie O której jest mowa Jeżeli ktoś mówi że w tej firmie robi się takie rzeczy Jakieś robi traktuje się pracowników tak jak się traktuje nie śpi się po nocach nie kiedy jeździ się po 24 godziny po 32 po 36. To nadal wierzycie ze jest super. Nocy marek kierowca nowo przyjetym nie daje zyć. Z całym szacunkiem jakie lata tutaj pracowalem nie polecam tej firmy

ma cho

inna rzeczywistośc

Darek

No cóż, pracowałem w Matex Transport 9 lat i już nie pracuję, trzeba iść dalej swoją ścieżką, pozdrawiam serdecznie byłych i obecnych Pracowników oraz Szefostwo. Poznałem wielu fajnych ludzi i tego mi nikt nie zabierze, zdrowia życzę i lepszego jutra...

Kolo

Fajnie by było jakby firma Matex pilnowała swoich samochodów i ukraińców którzy nimi jeżdżą żeby mniej gorzały pily i swoje samochody parkowali na parkingach a nie na prywatnych posesjach

@Kolo

Proszę o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia opisanego powyżej zajścia - info@matex-transport.com

Mały

Były kierowca. Pracowałem w tej firmie dwa lata. Właściciele nie dbają o kierowców wykorzystują jak się da,(usunięte przez administratora) na wpłatach nie wypłacają za nadgodziny nie dają ubrań roboczych a każą podpisać że dostałeś. Na dzień dzisiejszy zwolnili około 80 kierowców. Powoli firma się kończy. Teraz będą zasypani pozwami sadowymi o odszkodowania. Zdecydowanie nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Matex Transport S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Matex Transport S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Matex Transport S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matex Transport S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 40 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Matex Transport S.C.?

Kandydaci do pracy w Matex Transport S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Matex Transport S.C.