Opinie o Tomgaz Tomasz Stęplewski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomgaz Tomasz Stęplewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomgaz Tomasz Stęplewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomgaz Tomasz Stęplewski w Łódź

młody

Gruba Alicja siedzi przy biurku i się mastrubuje przy gazetkach typu Polski wapń itp taką sytuację miałem jak przyszedłem na rozmowę o pracę oblesna tłusta swinia co kultury nie ma

Juri

Hahaha to pewnie tak zachwala ta "Alicja,, z grubą dupą co ledwo z za biurka może się ruszyć !!!!

OszukanyPracownik

NIE POLECAM !!!!! Oszuści, umawiasz się na stawkę miesięczną bez sobót, a na wypłatę dostajesz połowę kasy bo zdziwieni na ile była umowa !!!! W soboty możesz pracować za dodatkową kasę UWAGA !!!!! płatne 50 zł za sobotę !!!! ZŁODZIEJE !!! Pracownicy zmieniają się co trochę, brak toalety, czajnika, brak miejsca na posiłek, ŻENADA !!!!!!!!!!!

albin

Zgadzam się z przedmówcą,że ten facet z biura psuje całokształt. Kontakt z nim to tragedia .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomgaz Tomasz Stęplewski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
mlody22

grubas nic nie uczy tam nie ma prawdziwych mechaników fuck tom-gaz

Klient

Dośc dobrze znam ten warsztat. Korzystalem z ich uslug kilkakrotnie. Pracownicy w porzadku , ten szef Tomek też wydaje się całkiem konkretny . Ogólnie serdecznie polecem .... niestety caloksztalt psuje ten koles , ktory caly czas siedi na dupie w biurze i nie wiem od czego on tam jest. Powinien troche podzkolic sie w kontaktach z klientami bo jedynie ich odstrrasza- jeszcze tak chamskiej osoby na podobnym stanowisku nie spotkalem-DNO! nie wiem po co oni go tam trzymają

albin67

polecam warsztat montowałem 3 instalacje i wszystko było ok,tylko serwis ewentualnie drobne korekty wskaznika gazu,nie wiem z skąd są negatywne opinie,pewnie jakaś konkurencja,ja jestem zadowolony,pozdrawiam Marek czarny seat

Sebastian
@albin67

Nie kokurecje tylko ci kturzy tam pracowali lub pracuja ja pracowalem to jest czlowiek o 2 twarzach(usunięte przez administratora)

Anna T

montowałam u nich instalację gazową do mojego Fiata Linea 1,4 Turbo.Długo nie mogłam się zdecydować na montaż instalacji ale po rozmowie z panem Tomkiem postanowiłam zamontować gaz.Okazuje się że to był strzał w dziesiątkę.Auto jeździ na gazie bezproblemowo a koszt eksploatacji o wiele niższy.Pozdrawiam

jon

takie warsztaty powinni zamykac naciągacze nie potrafią nic zrobić caly czas zmiana pracowników bo wyplat nie dostają wszyscy sa na czarno albo jakies umowy fikcyjne na giełdach stoja i sciemniaja przyjedziesz do nich na montaż to wyjedziesz z używanymi wtryskami lup reduktorem nie polecam pracowałem tam miesiąc nie polecam na prawde a jak odchodzisz to jeszcze sciemniaja ze cos popsoles jeśli nawet takiej sytuacji nie było i nie daja wyplaty caly czas przekręty ta firma jest znana z faszywych wystawionych homologacji

młody

oni tam wcale nie umieją gazu montować pokazują się na giełdach a pracownicy co chwila uciekają bo nie stać ich na wypłaty jeszcze trochę to tomaszek bedzie bezdomnych przyjmował do pracy za suchą bułkę a głupki się znajdą

ndo

Roznoszą ulotki pogiełdzie, większość z tych opini sami piszą , wymiana pracowników co chwila , Tomaszek kasuje kupe kasy za badziewie .Powinieneś staracić koncesje oszuście za tandete którą ludziom pakujesz w auta poustawiane wartości które są wogóle nie podpięte ===jesteśdobrym cwaniakiem tylko kasa

clipper1736

Pracowalem w Tomgazie przez 4 lata umowa o prace po 6 miesiacach zarobki uznaniowo ale około 3000 zl mozna zarobic jesli potrafi sie naprawić auto i montowac instalacje lpg

mlody22

świetny warsztat ale kokosów się w tej firmie nie zarabia mechanik ma na miesiąc płacone 1400zł na reke zawsze z nimi jest problem nawet z wypłatą człowiek chodzi się prosi o kase nigdy nie znajdzie mechanika bo wolą dać zarobić swoim pociotkom a o umowie to już nawet zapomnijcie

Kii

Solidna firma, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta. Naprawili mi układ hamulcowy szybko i sprawnie.

godny polecenia warsztat. dokładnie i sumiennie:)

Alex

Witam, robiłem u nich diagnostyke komputerową i wyszło świetnie, polecam:)

Oli

Polecam ten warsztat, bardzo szybka obsługa i nie jest drogo.

Alicja

świetny warsztat. znają się na rzeczy, szybko i nie drogo . :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tomgaz Tomasz Stęplewski - Łódź

Tomgaz Tomasz Stęplewski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Strykowska 33 lok. 43
    91-725 Łódź