Opinie o Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski w Kalisz

Współpraca z biurem układa się bardzo pomyślnie. Są ze mną od początku. Od momentu gdy zakładalam firmę aż do tegra.

Aneta Nowy wpis
@Ewa

Zgadzam się z tą opinią, bo to jest prawda. Centrum księgowe działa bez zarzutu.

Iwona Nowy wpis
@Aneta

Hej a jak długo z nimi współpracujesz? Dobra atmosfera panuje w biurze??pytam bo chciałabym złożyć cv,,.

Renata Nowy wpis
@Ewa

Zgadzam się z Panią Ewą. Fantastyczne biuro.

Małgorzata Nowy wpis

Czy po śmierci właściciela centrum działa bez przeszkód? Nie znalazłam ogłoszeń o pracę dla księgowych i mam nadzieję, że tutaj nie tylko klienci zaglądają i że ktoś z pracowników odpowie. Także na temat płac na stanowisku samodzielnej ksiegowej.

Paulina

Bardzo dużą pomoc jest gdy moje dokumenty są w biurze Twój Księgowy.

Krzysiek

Razem z siostrą prowadziły swoją firmę i też współpracujemy z biurem państwa Jezierskich i ta współpraca dobrze nam wychodzi.

@Krzysiek

Fajnie, że jesteś zadowolony ze współpracy. A co konkretnie dla ciebie robią? Prowadzą całą księgowość, czy tylko rozliczają podatki?

mirosław
@Piotr

Współpracują z różnymi firmami. Pozytywne wrazenia.

Czy po rozmowie w Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Tadek

Nie mam uwag. dokumentacja prowadzona jest bardzo dobrze!!

Paula
@Tadek

Biuro jeslichodzi o księgowość jest ciagle na czasie. Widać, ze się dokształcają.

Emilian

Zero zastrzeżeń, kompetentni specjaliści, którzy umieją pomóc w kłopotliwych sprawach i starają się używać prostego języka dla laika. to wszystko mi się podoba

Danuta

Mnie bardzo biuro Pana (usunięte przez administratora) odpowiada. odkąd współpracujemy nie boję się, e coś z dokumentami nie tak. To się chwali, a ja śpię spokojnie.

@Danuta

Niewątpliwie powierzenie swoich spraw odpowiednim osobom daje nam duży komfort psychiczny. Czy już od dłuższego czasu współpracujesz z firmą? Podpowiesz nam, co najbardziej cenisz we współpracy z Centrum Rachunkowym Twój Księgowy?

Teresa

w tym biurze panuje wspaniała atmosfera i załatwiając swoje sprawy biznesowe czuję się jak gość mile widziany a nie zwykły klient. do tego potrafią też w każdej sprawie być pomocni. oczywiście pozdrawiam.

Urszula

dokumenty, księgi, wszystko tu jest rozliczane od 5 lat i przez ten czas nie było w ogóle pomyłki.

@Urszula

Jak mniemam wypowiadasz się z perspektywy klienta firmy. Pięć lat to czas, w ciągu którego współpracujesz z Centrum Rachunkowym Twój Księgowy? Może powiesz nam jak oceniasz kontakt z firmą? Czy w razie różnicy zdań (a takowe zdarzają się przecież wszędzie) zawsze udawało się dochodzić do porozumienia?

Rafał

Atmosfera w firmie bardzo dobra, a to się przenosi potem na klientów. Są zadowoleni. Wydajność naszej pracy na wysokim poziomie. Piszę jako pracownik.

Małgorzata

Czy ktoś może podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wygląda ten aspekt w Centrum Rachunkowym Twój Księgowy? Czy jakiś pracownik firmy - były lub obecny, może nam coś podpowiedzieć? @Dariusz, jak rozumiem jesteś klientem firmy? W Twojej opinii pracownicy zatrudnieni w Centrum Rachunkowym Twój Księgowy są zaangażowani i kompetentni w udzielaniu fachowych porad?

Dariusz

Bardzo mi się podoba w tym biurze możliwość zmiany opcji pakietów w zależności od aktualnej potrzeby. Kolejnym atutem jest też atrakcyjność cen i dobry kontakt osobisty czy meilowy.

julia

Sprawnie prowadzą księgowość i bardzo dokładnie, Zawsze można się tu poradzić i czegoś ciekawego dowiedzieć. Zawsze mili, oddani swojej pracy i kompetentni!

Małgorzata

Czy ktoś z Was wie coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Centrum Rachunkowe Twój Księgowy? Jeśli tak, to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym wątku, temat nowych przyjęć do pracy będzie tu bardzo pomocny dla osób, które to są zainteresowane pracą u tego pracodawcy.

Renia

Kalisz wbrew pozorom nie jest dużym miastem i dzięki poczcie pantoflowej trafiam do tego biura, bo miałam kilka pilnych spraw do załatwienia związanych z podatkami. Faktycznie robią to profesjonalnie i nie żałuję wizyty u nich.

Małgorzata

Jesteś zatrudniony lub byłeś zatrudniony w firmie Centrum Rachunkowe Twój Księgowy? Dodaj dla nas swoją opinie na temat tej firmy, najnowsze wieści dotyczące rozwoju tej firmy oraz kwestii związanych z nowymi rekrutacjami będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych użytkowników forum!

Artur

Biuro nie posiada tylko świetną ofertę pod każdego klienta, ale także leży w dobrej lokalizacji dzięki której nie ma problemów z dotarciem ani zaparkowaniem auta.

Małgorzata

Jaka panuje obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma Centrum Rachunkowe Twój Księgowy tworzy teraz nowe miejsca pracy i rozwija się w dobrym tempie? A może wiecie coś w temacie benefitów? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla wielu osób!

Beata

Przy tych ciągłych zmianach w przepisach dawno już przestałam ogarniać sprawy księgowe i dlatego skorzystałam z usług biura Pana Pawła, które swiadczy te rzeczy na dobrym poziomie, a księgowi są na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Tu nie mam na co narzekać. Jest teraz dobrze.

Małgorzata

Jesteście zadowoleni z usług świadczonych przez Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski swoim klientom. Te opinie są ważne z perspektywy tej firmy i zapewne chętnie by się z nimi zapoznała. Może wyrazicie swoje zdanie o poziomie działalności tego miejsca bezpośrednio jej założycielom i pracownikom? Na tym forum powinny znaleźć się z kolei opinie o tej firmie ale jako pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski - Kalisz

Centrum Rachunkowe Twój Księgowy Paweł Jezierski
  • Górnośląska 69A