Opinie o Hydro-Marko PTH-U w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hydro-Marko PTH-U. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hydro-Marko PTH-U o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Marko PTH-U w

Rysiek

Jedyne czego oczekują w tej firmie to bycia zdolnym do pracy 24/7 za zarobki poniżej jakiejkolwiek godności, o szacunku do pracowników niewspomnę bo go tam nie ma.

Marek.

Jak wygląda praca w Hydro Marko?. Jest ciepło zimą .?warto aplikować

Albatroska
@Marek.

Daj sobie spokój... Nie będę pisała co jest nie tak, bo braknia miejsca i czasu.. Pozdrwaim, normalnej firmy życzę.

jaa

Jak zarobki, socjal ? atmosfera ?

dsa adasd
@jaa

min 3 kola

Jasiek

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydro-Marko PTH-U? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
zgorzelec

ja chcialem pozdrowic rafala z hydro marko ktory jezdzi audi A4 nr rej PJARL03 co na delegacjach po innych miastach zony czyjes rucha :) wkoncu sie pewnie doigra :)

Waldi

A mają powiedzieć Anglicy o Polakach?

Polak patriota

Putin nie musi najeżdżać na Polskę bo Ukraińcy ją najechali, a w dodatku są lepiej traktowani od Polaków i zarabiają lepsze pieniądze fachowcy ,,z Bożej łaski"... ręce opadają...

Zenek

Konkurencja inspiruje do pisania?

Cypher

NIE polecam tej firmy, omijać szerokim łukiem. Straszna patologia, fatalnie zarządzana. Wszystkie negatywne opinie to szczera prawda, nadgodziny nie płatne. Umowa na najniższą krajową, reszta pod stołem, a jak się coś pani Prezes nie spodoba to wstrzymana. Pracować 8 godzin tak jak na umowie to w rozumieniu kierownictwa wielka zbrodnia. NIE przestrzegają jakichkolwiek norm i praw pracowniczych. Ogólnie ujmując przykład ciężkiej patologii społecznej

Ccc
@Cypher

Dokładnie kasa w kopercie, 8h dziennie haha przeważnie jest znacznie wiecej, czasem są tam brane osoby na "okres próbny" i robią na czarno. Patologia po całości.

Hanna

@Zdichu58, o jakim usuwaniu komentarzy mówisz? Jeśli jakieś zostały usunięte przez administratora forum to tylko dlatego, że w rażący sposób naruszały postanowienia naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Hydro-Marko PTH-U? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

santa claus

Prawda prawda , 90% to ta część co jest właśnie z przyzwyczajenia i nie mają ambicji aby sobie poprawić... , a Ci co są bez wykształcenia wyżej...polegli by na dzień dobry na interview w innej firmie , bo wszędzie gdzie zapukasz co sprawdzają najpierw to papier , a bajki w rozmowie z ''przyszłym szefem '' mogą opowiadać jak to ,,myślą i umiejętnie podejmują decyzje'' ..hehhe buchhaaa , ps. Ciekawe o kim myślała osoba wstawiająca ten koment.[pracownicy]..?? bo chyba nie o tym grubiaństwie co tam zasila to towarzystwo. Co oni piszą za głupoty stara gwardia też się zwalnia!!widocznie mają dość..!. a te 10% to ludzie którzy maja chodź trochę poszanowania dla siebie i wiedza na co ich stać , tez sobie świetnie poradzą gdziekolwiek....[hydro2] w sumie jak pracownicy wracają tak późno jak piszesz o 22 do domu to się nie dziwie , że ich żony są wkur.....a te p....z za biurka nie maja chyba tego...i owego ....niech założą rodziny i zobaczymy...ps. a gdzie jest reszta komentów ,,,czyżby prawda w oczy kole?

Zdichu58
@santa claus

ŁADNIE TO TAK USUWAĆ KOMENTARZE? PRAWDA KOLE W OCZY, WIDOCZNIE AŻ TAK BOLI PRAWDA.

Hanna

@Obiektywny, prawda jest taka, że na forum publicznym każdy ma prawo do ochrony swoich danych osobowych - stąd większość osób posługuje się nickami. Myślę, że nie ma w tym nic złego. To, że czyjaś opinia jest anonimowa, nie powinna obniżać jej wiarygodności. Czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Hydro-Marko PTH-U? @litKa, rozumiem, że w firmie nie ma co liczyć na dodatkowe benefity socjalne, tak? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

Obiektywny

Sporo tu wylewaczy zali. Szkoda ze tak anonimowo. Ale hejterzy tak dzialaja wlasnie. Robota jak wszedzie indziej w tym kraju...

Hanna

@jaa, jesteś zainteresowany pracą w Hydro-Marko PTH-U? Na jakim stanowisku chciałbyś pracować? W firmie aktualnie poszukują specjalisty do spraw przygotowania i nadzoru inwestycji, magazynierów, konstruktorów oraz spawaczy i ich pomocników. Czy ktoś już aplikował na któreś z tych stanowisk? Jak wygląda proces rekrutacyjny?

litKa
@Hanna

SOCJAL? - przejdź do następnego pytania... ATMOSFERA - nie pytaj... ZAROBKI - na ile wyceniasz swoją godność?

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Jest tak dobrze pracować?

k

Nie ma jak to mówić na rozmowie kwalifikacyjnej że pieniadze ida w kopercie

Pracownik z wieloletnim stażem

Ale się pani Pani Mario popisła - cały tekst wykrzyknimami , wszyscy są winni tylko nie Pani...

Witam. Firma Hydro-Marko jest strasznie Hu.... Nie płaci pracownikom, dba tylko o swój własny interes

Stanislaus

This company is the worst I've ever worked for!!!

stary pracownik

Witam chciałbym się podzielić opinią o zarobkach taki kawał pasuję do mojej wypłaty pyta pracownik szefa dlaczego ja stary pracownik mam mniej od tego nowego na to szef wiesz nikt już nie chcę robić za taką stawkę jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Marko PTH-U

• Jak się pracuje w Hydro-Marko PTH-U?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Marko PTH-U tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Marko PTH-U?

Hydro-Marko PTH-U