Opinie o Hydro-Marko PTH-U w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hydro-Marko PTH-U. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hydro-Marko PTH-U o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Marko PTH-U w

Firma 5 minut nie warta. Nerwowo, totalny brak poszanowania człowieka, ucinane wypłaty (liczone w akordzie dla pracowników produkcyjnych i dziwnym trafem ktoś się kilku prac nie doliczył...), w biurze wyścig szczurów, wyjdź przed szereg do szefowej a zostaniesz "zjedzony" przez kolegów i koleżanki zza szyby. Ostatni miesiąc radzę przeczekać do końca i natychmiastowo zerwać współpracę, w przeciwnym wypadku będziesz pracować za połowę stawki, albo jeszcze mniej w ostatnim miesiącu bo "wyrównania" w kopercie nie dostaniesz, tylko to co na konto. Dla mnie stracony czas na egzystencję praca-dom pozbawiona przyjemności z życia.

ninja

Pozdrawiam najlepszego pracownika p. Zdzicha ..... :-))))) zycze duzo duzo cierpliwości ps nerwosol jest bez recepty w aptece

obiektywny

firma szybko się rozwija, zwłaszcza jeśli popatrzymy na jarociński rynek. owszem pracy sporo, wymagania również ale jest okazja się rozwijać i idą za tym niezłe zarobki. jak w każdej firmie - są sytuacje mniej lub bardziej problemowe ale tak jest wszędzie.. mam wrażenie że najwięcej negatywnych opinii wpisują osoby którym również można by sporo zarzucić jako pracownikom.

V

Pracowałem w grupie Hydro Marko od 2009 do 2012 i był to fajny okres w moim zawodowym życiu. Firma robi ciekawe rzeczy, można się dużo nauczyć, zarobki są rynkowe (obecnie pracuje w stolicy i wiem co piszę). Jak ktoś chciał się czegoś nauczyć, chciał pracować to spoko. Natomiast złodzieje, ściemniacze i figuranci mieli tam ciężko i zwykle po bardzo krótkim czasie wylatywali z roboty. Szefostwo firmy jest ok i można się z panią M. panem B dogadać. Pozdrowienia dla pana W.J. i M.T. :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydro-Marko PTH-U? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

OGÓLNIE HMB I HYDRO & MARKO SPOKO JEST KIEROWNICTWO JAK I SZEFOSTWO

młody waluś

a jeszcze jedno to co wyżej napisałem ze pracowałem 2 lata a ktos sobie mysli skoro tak dobrze było to dlaczego nie pracuje to dlatego z przyczyn prywatnych a moja najwyzsza wypłata 4200zł miesiecznie a najniższa zimą 2800zł i jeżeli była by możliwość powrotu to bez zastanowienia wtedy jak pracowałem była jeszcze brygada malarska nie wiem jak teraz jest ale wtedy była.FIRMA HMB

młody waluś

powiem tak pracowałem w firmie HMB od 2008 do 2010 roku w której prezesem jest Tomasz B. gość jest spoko i zarobki tez tylko pijacy,złodzieje i ściemniacze maja przejebane w sumie to rozumiem bo nikt za nic nie bedzie płacił

Znana

Drogi hydro2 słowo powyrzej pisze sie powyżej. Wstyd robic błędy na forum!

survivalowiec

skoro kadra dyrektorska to spawacz (blacha fi 8) i artysta malarz (rozumiesz?) to czego się spodziewać, pracownika ma się gdzieś. byle spiąć terminy i wpływy.

kwazi

Ta firma z ludzi robi chorych psychicznie alkoholików,wszyscy kradną a najbardziej ci którzy mają trochę władzy. Kierownictwo wciela w życie ,,obiecuj im wszystko co chcą...'' a przy wypłacie zawsze brakuje kilku setek.Na inwestycjach jest po siedmiu kierowników ale nie potrafią rozplanować zadań, są zajęci szukaniem np.samochodu na allegro...

peny

Firma z tradycjami największą tradycją jest wyje..... pracowników na pieniądze,a motto tej firmy; obiecuj bo to nic nie kosztuje.Zatrudniają ukrainców bo nikt normalny z okolicy tam nie będzie pracował, spawacz z dziesięcioletnim stażem ma 12,50 na godzine.

ja tam pracowałem 6 lat wiec wiem o co kaman zarobki takie sobie a fakt zostają ci co (usunięte przez administratora) i mają układ z p.Prezes ,i p.Bo...jednym słowem gumowe ucho w tej firmie zawsze bylo i jest chyba w cenie

Smutne

Ukraińców zatrudniają. Swoim pracy nie dadzą, ale obcokrajowcom jak najbardziej! Z nimi można robić wszystko bo gdzie się podzieją? Tak działają firmy, które nie szanują pracowników. Władza firmy chyba już nie wie jak się ratować...

HYDRO

Pracownicy - problem jest taki, że te komentarze to prawda. Ktoś coś osiąga, od razu od "kolegów z pracy", albo jak to się tam mówi "znajomych twarzy" jest nagonka. 90% załogi to starzy pracownicy, zastanówmy się dlaczego? Bo kiedyś nie było tak. Ludzie byli przyjaźni, potem sytuacja się zaczęła zmieniać - człowiek się do niej przystosuje, albo nie wytrzyma i odejdzie. 10% nowych ludzi którzy rotują - oni się nigdzie z takim chamstwem, podpierdalaniem, opieprzaniem nie spotkali! Nic dziwnego, że mało kto nowy to wytrzymuje. Wylewane żale na portalu - jak firma jest w porządku, są przestrzegane podstawowe zasady współpracy, to takie komentarze nie mają miejsca. Wiadomo nie ma idealnego pracodawcy, ale ludzie nie odchodzą z Hydro-Marko bo znaleźli coś lepszego, ale w większości odchodzą DLA SIEBIE, dla spokoju.

PRACOWNICY

90% PROCENT OBECNYCH PRACOWNIKÓW HYDRO-MARKO TO OSOBY PRACUJĄCE W FIRMIE DŁUGIE LATA. WIĘKOSZOŚĆ POWYŻSZYCH OPINII NAPISANA JEST PRZEZ OSOBY KTÓRE PO PROSTU SOBIE NIE RADZĄ, I NIE PORADZĄ W ŻADNEJ PRACY, ALBO PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ DOPADNĄ JE TAKIE SAME PROBLEMY.. A JUŻ TYMBARDZIEJ NIE POWINNY SIĘ WYPOWIADAĆ SFRUSTROWANE ŻONY - KTÓRE W POWYŻSZEJ FIRMIE NIE PRACUJĄ I OPINIE SŁYSZĄ TYLKO Z RELACJI SWOJEGO NIE RADZĄCEGO SOBIE MĘŻA... WYKSZTAŁCENIE TO NIE WSZYSTKO - LICZĄ SIĘ TEŻ UMIEJĘTNOŚĆ MYŚLENIA I PODEJMOWANIA SAMODZIELNYCH DECYZJI. POZA TYM DROGA WOLNA NIKT NIEKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA... A NA FORUM JAK WIADOMO NAJPROŚCIEJ WYLAĆ SWOJE ŻALE.

hydro2

Powyższy komentarz to prawda, żeby mieć spokój trzeba rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i nie wychodzić z pracy przed 16.30 (w przeciwnym razie czeka na pracownika dołożenie obowiązków, większa kontrola itd.). Tacy ludzie zostają i pracują w Hydro-Marko. Normą są bezpłatne nielimitowane nadgodziny (niektóre wysiedziane dla własnego spokoju, żeby nikt się nie czepiał). Zarobki znośne ale nieadekwatne do stresu i poświęcenia włożonego w wykonywaną pracę. Często wybuchają afery w związku z daną realizacją, a wtedy… prze*****. Spychologia, jeden na drugiego, szefostwo ucina premie, grozi ponoszeniem kosztów, degradacją. Coraz więcej kontroli, nie tankować tutaj, nie jechać tam, a dlaczego jechałeś tam, dlaczego daną rzecz kupiłeś tutaj a nie tam. Ogółem nie polecam. Człowiek staje się nerwowy, nie da się nic zaplanować po pracy, bo nie wiadomo o której się wraca (rekord to powrót o 22, na drugi dzień tłumaczenie dlaczego, po co…).

Witam. Pracuje w Hydro-Marko. I z góry mogę powiedzieć że faktycznie rotacja ludzi jest spora, przyczyna jest prosta firma nie szuka ludzi którzy "sciemniają" bądź kradną.Jednak ludzie rzetelnie podchodzący do pracy zostają. Co do pensji są one różne zależne od stanowiska ale wypłacane na czas. Odpowiadając na pytania powyrzej. W firmie pracuje obecnie ponad 150 osób.

koks

2200 zł za 240 godzin w delegacji szału nie robi

hydro

Strasznie lipna firma - nie polecam(usunięte przez administratora)

były

A nie można zamienić na tańsze po in...ja popłynęła, zawsze wszystkim źle, na każdym kroku jesteś traktowany jak złodziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Marko PTH-U

• Jak się pracuje w Hydro-Marko PTH-U?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro-Marko PTH-U tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro-Marko PTH-U?

Hydro-Marko PTH-U