i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce

pracuj

pracuj.pl: "W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość rozwoju zawodowego, Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach branżowych, Pracę w młodym i dynamicznym zespole."

szkolenia??? pracowalam kilka lat i brak takowych!!! i z tego co wiem nadal ich brak - pojawiaja sie jedynie w trakcie rozmow kwalifikacynych - obietnice ze beda i tyle po nich.

pracownik-i2

Jeżeli masz więcej oleju jak ci poniektórzy tutaj to osiągniesz spore doświadczenie. Nowoczesne laboratorium, sprzęt i szkolenia. Oczywiście nic za darmo, sama praca ciężka. Zaraz wyleją się tu pomyje nt firmy ale wszyscy w niej pracują i mówią że gdzieś jest lepiej. Także masz obraz ludzi pracujących w firmie.

ppp

Jak wyglądają tutaj rozwój zawodowy, szkolenia i konferencje branżowe dla pracowników?

Analityk

Rozmowa telefoniczna, dwie rozmowy na miejscu, krótkie oprowadzenie po miejscu pracy. Rzeczowe wyjaśnienie obowiązków. Profesjonalne podejście do tematu, bez lania wody i ściemniania.

Kilka pytań o doświadczenie zawodowe, o wybór miejsca pracy. Brak bzdurnych pytań typu jakim zwierzęciem jesteś itd.

zainteresowana

Ta konwersacja na bardzo niskim poziomie nie świadczy dobrze o firmie. Pozdrawiam

zwin

narzekacie i narzekacie. wiecznie coś Wam nie pasuje a prawda jest taka że sami wokół siebie tworzycie coś takiego. Nie odpowiada Wam praca, za mało zarabiacie? szukajcie czegoś nowego. Ale Wam się nie chce i tak jest Wam wygodnie. Gdzie byście nie pracowali, czego byście nie robili i tak będzie źle. (usunięte przez administratora) Jest tyle zawodów, tyle firm, tyle miejsc pracy, idzcie w świat i szukajcie lepszego. Wygodnictwo jest fajne, prawda? Co do zarządu... pokażcie mi firmę w której "zwykli" pracownicy będą zadowoleni. Szef zawsze będzie szefem. (usunięte przez administratora)Z mojej wiedzy wynika, że HRowiec powinien mieć troszkę inne podejście do pracowników i firmy w której pracuje, ale może mam błędne pojęcie bo źle mnie uczyli...

Co to za bełkot. Składnia tej wypowiedzi złamała mi konstrukcję.

nowy-stary

Jak tam 2 linia produkcyjna już działa za 1600 umowa zlecenie? Bo już kilka lat mnie nie było, a w baraku obok zamierzali coś już wtedy kombinować:D

laser

rozwarstwienie społeczne niestety jest widoczne w firmie dlatego takie opinie są jakie są to czy ktoś ma wiedzę akademicką czy wiedzę praktyczną to już co innego dlatego dobrze opłacany pracownik jest dobrym pracownikiem a jeśli nadal ktoś tego nie rozumie to proponuję o kontakt z agencją pracy szybko bo jeszcze jakiś czas i nie będzie komu dobrze pracować

kToS

Podsumowując: większość pracujących tam osób [tych z doświadczeniem] szuka innej pracy. Tyle na temat. Skrótowo: NIE POLECAM!!!

Pracowalem kilka lat w tej firmie - napisze krotko: jezeli macie wybor to nie zaczynajcie w niej pracy! Niska pensja, brak mozliwosci rozwoju(usunięte przez administratora)Tam wszystko jest dla szefostwa nic dla pracownika. Cokolwiek robisz i tak robisz zle.

Qwerty

Niestety, ale wszystkie komentarze ("złe") są w większości prawdziwe. Może troszkę podkoloryzowane, chociaż każdy inaczej odbiera i opisuje swoje argumenty, ale jednak prawdziwe. Pracowałem kilka lat, (usunięte przez administratora)Pieniądze może mam teraz trochę mniejsze, ale zdrowie odżyło.

pracownik6

ta ale na ten samochod to w i2 sie nie zarobilo...niestety chyba ze po roczmym stazu i odkladaniu wszystkiego i to jeszcze starego samochodzika...gdzie te Twoje sensowne argumenty uzdrowienia firmy? Panie Idealny

WHO

Właśnie tu świadczy o ludziach pracujących w firmie. Podszywanie się pod cudzy nick. Źle nie jest każdy narzeka a wszyscy samochodami sue wozicie. Dobrze na yum stażu.

ChcącyPracować

Dobra skończcie już pieprzyć głupoty czy się znacie czy nie, czy ktoś ma 20 lat stażu, albo jest dopiero po studiach. Skontaktujcie się ze sobą na fejsie i dajcie sobie w razie czego po ryju, a tu piszcie o konkretach. Jest sezon ogórkowy ludzie chcą pracy więc proszę pisać tu tylko wartościowe komentarze dla osób, które szukają czegoś np. na wakacje.

WHO

Wiem i to więcej niż Ci się wydaje. Mróweczko!

Ozimy

Iiii zapomniałem... Ty wiesz lepiej przecież ;-)

Ozimy

Zdziwiłbyś się, że stoję za Twoimi plecami i piszę przez telefon ;-) Do zobaczenia jutro.

Przecież Ty już nie pracujesz

Ozimy

ha ha ha :D CV - "who" mężczyzna z zasadami, lubiący pracować, mający tytuł, który dał mu tylko wiedzę teoretyczną po studiach, [bo nie wziął pod uwagę, że ktoś mogł pracować od 17 roku życia, studiować zaocznie i cały czas pracować], ale obecnie jako, że ma już swoje lata jest i praktykiem to może pisać komentarze na gowerku :-) Kierownictwo dochodzi kto pisze komentarze ojoj, ale po co przecież wszystko jest w porządku? Raczej nikt złego nic tutaj nie jest napisane, kłamstwa - nie widzę? Wkleję swój pasek może ułatwię, albo... nie:*

Zostaw merytoryczną opinię o i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

i2 Analytical Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce