Opinie o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vel-Pl Mariusz Groszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vel-Pl Mariusz Groszek w Tarnobrzeg

anty_vel

Szanowni Państwo, w 2013 roku Pan (usunięte przez administratora)zmienił przedmiot działalności firmy i teraz zajmuje się szeroko rozumianą działalnością "samochodową". Z uwagi na to, że wprowadzał nas w błąd od dłuższego czasu, doszło do popełnienia przestępstwa oszustwa z art. 286 par. 1 KK. Ja podejmuję odpowiednie kroki w tym zakresie. Osoby chętne do przyłączenia się do zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa proszone są o kontakt: anty_vel@wp.pl.

Ventrue1

Ludzie, serwer wrócił !! Niedawno zresztą. Kopiujcie co możecie !!

maxi

oplacilam w lipcu caly kolejny rok i nie mam strony a vel groszek milczy jak zaklety

grupa na fejsie

więcej można dowiedzieć się na fb, w grupie Oszukani przez vel.pl - serwery jak nie działały tak nie działają.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter / Elektryk
Jarex Sp.z.o.o
Coppa

Jeśli chodzi o domenę to aktualnie została ona przeniesiona do domeny.pl, ja przynajmniej dostałem taką informację chyba z firmy domeny .pl jakiś czas temu. jak się skontaktujecie z serwisem to dają link do uruchomienia przeniesionej domeny. niestety baza danych i serwer pocztowy na razie nie dostępny więc , dzban kawy i kilka nocek przy stronce mnie czeka.

robaczeq

Opłaciłem domenę i nie mam do niej żadnego dostępu - chcę ją przekierować na inny serwer, ale żadnego kontaktu z vel... Porażka... Strona nie działa, poczta nie działa... Same straty :o/ Pod pozwem zbiorowym na pewno bym się podpisał...

marko

te problemy były widoczne już 2 lata temu często nie działała poczta, www w czas ucieklismy i z domeną i serwerem www, poczty, ftp. Niestety mialem tez domową stronę i pewie stracilem. Niepoważne działanie mając dane swoich kontrahentów gosc mógł wyslac emaila informującego że zwija interes.

ko

co za masakra z tym velem, wygląda na to, że tym razem to już koniec, szkoda, że padło akurat kiedy zaczynaliśmy przenosiny i nie zdążyliśmy dokończyć, katastrofa dla biznesu, brak poczty dla firmy to tragedia, pozew zbiorowy bylby zasadny ale koleś pewnie cały majątek ma przpisany na kogoś z rodziny i komornik nic z niego nie ściągnie a my zostaniemy z kosztami sądowymi ale do dupy.

Jeżeli rzeczywiście MG zwinął interes to zachował się bardzo nie miło. Nie dalej jak miesiąc temu skończył mi się okres za jaki zapłaciłem. Konto zostało zawieszone. Poprosiłem o informacje jak odzyskać to konto, dostałem namiary na nr konta, dane osobowe i prośbę o przelanie pieniędzy - tak też zrobiłem. Serer ruszył. I nagle po 3-4 miesiącach okazuje się, że całość nie działa. Ciekawa sytuacja.

żbik

mam tam trochę kodu, którego nie zachowałem gdzie indziej - bardzo chciałbym odzyskać dostęp ftp do danych na hostingu, chociaż na parę godzin... jestem klientem od wielu lat...

Stop

Próbowałem osobiście spotkać się z Panem (usunięte przez administratora)odwiedzając Go w miejscu, w którym zarejestrowana jest firma VEL.PL . Firmy jako takiej tam nie ma. W miejscu tym (czyli w domu jednopiętrowym) jest jakiś bar, chyba z małym hotelem. Niestety własciciel Firmy jest nieosiągalny. Z informacji jakie pozyskałem nie przebywa tam. Ta posesja nalezy do jego matki, a firma pod tym adresem jest tylko zarejestrowana. Pracownicy tegoż baru nie umieli udzielić więcej informacji, albo też nie chcieli. Dokładnie zorientowali się w jakiej sprawie chcę się spotkać z włascicielem firmy VEL.PL Masakra.

Bartek

witam, Czyli strona upadła czy tylko długa awaria, ktoś wie konkrety?

basiksx

Proponuje pozew zbiorowy, ponoszę ogromne udokumentowane straty, brak możliwości odzyskania danych

jojoo

Może ktoś z Państwa jest z okolic siedziby firmy vel.pl i wpadnie z odwiedzinami do właściciela firmy bo ja niestety musiałbym przejechać pół Polski a skutek mógłby być żaden

no contact

Nie działają serwery Vel.pl nie działają od: Wed, Jul 2, 2014 at 11:32 AM dziś nadal cisza.... no i ze strony firmy no contact.

null

Prawdziwa porażka z vel'em... Dalej nie działa, bez sensu to wszystko...

waldibumer

jak odzyskać domeny zarejestrowane na vel

Daniel

Nie działa serwer, więc moja firma praktycznie nie istnieje. Każdy kolejny dzień to straty. Wciąż nic nie wiadomo?

jojoo

Ma ktoś z Państwa informacje czy serwer vel.pl jeszcze kiedykolwiek będzie działał ?

Agnieszka

proszę zatem podać dane gdzie można zgłaszać że poczta nie działa od 3 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg

Vel-Pl Mariusz Groszek