Vel-Pl Mariusz Groszek

Tarnobrzeg

Opinie o Vel-Pl Mariusz Groszek

robb 2014-06-28 18:44
Witam. Odbiera Wam thunderbird pocztę z vel?
lukasz 2014-07-02 21:16
Od kilku dni mam problem z odbieraniem za pomocą Outlook, a teraz widzę, że znowu nic nie działa - czyżby powtórka z rozrywki?
waldibumer 2014-07-02 21:24
vel znowu leży
robb 2014-07-03 08:09
do 3 razy sztuka
jojoo 2014-07-03 10:28
Jeszcze wczoraj mogłem wysyłać pocztę z serwera vel.pl ale od kilku dni nie mogłem jej odbierać . Strona się wyświetlała. Od dziś już nic nie działa.dramat
jojoo 2014-07-03 10:31
Czy ma ktoś z Państwa jakieś info czy to jest znowu jakaś awaria czy definitywny koniec firmy vel?
Ola_Agnat 2014-07-03 10:31
Witam,

jakiś czas temu przejęlismy obsługę klientów domenowych firmy Vel.pl
Jeżeli ktokolwiek ma problemy, pytania - bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: (usunięte przez administratora)
jojoo 2014-07-03 11:03
Pani (usunięte przez administratora) pytanie jest bardzo proste a mianowicie dlaczego od kilku dni nie działa poczta na moim koncie a od dnia dzisiejszego również strona internetowa.
Rozumie iż w momencie przejęcia klientów firmy Vel.pl teraz na Państwa firmie spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie opłaconych przez nas usług.
Proszę również o info czy są to jakieś przejściowe problemy techniczne a jeżeli tak to jak długo będzie trwała ta sytuacja.
Z góry dziękuję za odpowiedź
jojoo 2014-07-03 11:05
Chętnie napisałbym do Pań maila ale on niestety nie działa
SecurityHost 2014-07-03 21:09
Jestem zainteresowany przejęciem marki vel.pl
SecurityHost 2014-07-03 21:18
Do właścieciela vel.pl - Jestem zainteresowany przejęciem marki proszę o kontakt bok@securityhost.pl lub admin@securityhost.pl

Agnieszka 2014-07-04 09:39
proszę zatem podać dane gdzie można zgłaszać że poczta nie działa od 3 dni.
jojoo 2014-07-04 09:39
Ma ktoś z Państwa informacje czy serwer vel.pl jeszcze kiedykolwiek będzie działał ?
Daniel 2014-07-05 20:00
Nie działa serwer, więc moja firma praktycznie nie istnieje. Każdy kolejny dzień to straty. Wciąż nic nie wiadomo?
waldibumer 2014-07-06 08:51
jak odzyskać domeny zarejestrowane na vel
null 2014-07-06 09:24
Prawdziwa porażka z vel'em... Dalej nie działa, bez sensu to wszystko...
no contact 2014-07-06 11:05
Nie działają serwery Vel.pl nie działają od: Wed, Jul 2, 2014 at 11:32 AM dziś nadal cisza.... no i ze strony firmy no contact.
jojoo 2014-07-06 12:59
Może ktoś z Państwa jest z okolic siedziby firmy vel.pl i wpadnie z odwiedzinami do właściciela firmy bo ja niestety musiałbym przejechać pół Polski a skutek mógłby być żaden
basiksx 2014-07-07 10:02
Proponuje pozew zbiorowy, ponoszę ogromne udokumentowane straty, brak możliwości odzyskania danych
Bartek 2014-07-07 10:24
witam,

Czyli strona upadła czy tylko długa awaria, ktoś wie konkrety?
Stop 2014-07-08 07:43
Próbowałem osobiście spotkać się z Panem (usunięte przez administratora)odwiedzając Go w miejscu, w którym zarejestrowana jest firma VEL.PL . Firmy jako takiej tam nie ma. W miejscu tym (czyli w domu jednopiętrowym) jest jakiś bar, chyba z małym hotelem. Niestety własciciel Firmy jest nieosiągalny. Z informacji jakie pozyskałem nie przebywa tam. Ta posesja nalezy do jego matki, a firma pod tym adresem jest tylko zarejestrowana. Pracownicy tegoż baru nie umieli udzielić więcej informacji, albo też nie chcieli. Dokładnie zorientowali się w jakiej sprawie chcę się spotkać z włascicielem firmy VEL.PL
Masakra.
żbik 2014-07-08 11:13
mam tam trochę kodu, którego nie zachowałem gdzie indziej - bardzo chciałbym odzyskać dostęp ftp do danych na hostingu, chociaż na parę godzin... jestem klientem od wielu lat...
Paweł 2014-07-08 16:36
Jeżeli rzeczywiście MG zwinął interes to zachował się bardzo nie miło.

Nie dalej jak miesiąc temu skończył mi się okres za jaki zapłaciłem. Konto zostało zawieszone. Poprosiłem o informacje jak odzyskać to konto, dostałem namiary na nr konta, dane osobowe i prośbę o przelanie pieniędzy - tak też zrobiłem. Serer ruszył.

I nagle po 3-4 miesiącach okazuje się, że całość nie działa. Ciekawa sytuacja.
ko 2014-07-08 23:09
co za masakra z tym velem, wygląda na to, że tym razem to już koniec, szkoda, że padło akurat kiedy zaczynaliśmy przenosiny i nie zdążyliśmy dokończyć, katastrofa dla biznesu, brak poczty dla firmy to tragedia, pozew zbiorowy bylby zasadny ale koleś pewnie cały majątek ma przpisany na kogoś z rodziny i komornik nic z niego nie ściągnie a my zostaniemy z kosztami sądowymi ale do dupy.
marko 2014-07-08 23:36
te problemy były widoczne już 2 lata temu często nie działała poczta, www
w czas ucieklismy i z domeną i serwerem www, poczty, ftp.
Niestety mialem tez domową stronę i pewie stracilem. Niepoważne działanie mając dane swoich kontrahentów gosc mógł wyslac emaila informującego że zwija interes.
robaczeq 2014-07-09 07:53
Opłaciłem domenę i nie mam do niej żadnego dostępu - chcę ją przekierować na inny serwer, ale żadnego kontaktu z vel... Porażka... Strona nie działa, poczta nie działa... Same straty :o/ Pod pozwem zbiorowym na pewno bym się podpisał...
Coppa 2014-07-09 08:29
Jeśli chodzi o domenę to aktualnie została ona przeniesiona do domeny.pl, ja przynajmniej dostałem taką informację chyba z firmy domeny .pl jakiś czas temu. jak się skontaktujecie z serwisem to dają link do uruchomienia przeniesionej domeny. niestety baza danych i serwer pocztowy na razie nie dostępny więc , dzban kawy i kilka nocek przy stronce mnie czeka.
grupa na fejsie 2014-07-09 17:50
więcej można dowiedzieć się na fb, w grupie Oszukani przez vel.pl - serwery jak nie działały tak nie działają.
maxi 2014-07-09 20:12
oplacilam w lipcu caly kolejny rok i nie mam strony a vel groszek milczy jak zaklety
Ventrue1 2014-07-10 14:23
Ludzie, serwer wrócił !!
Niedawno zresztą.
Kopiujcie co możecie !!
anty_vel 2014-07-10 15:38
Szanowni Państwo,
w 2013 roku Pan (usunięte przez administratora)zmienił przedmiot działalności firmy i teraz zajmuje się szeroko rozumianą działalnością "samochodową". Z uwagi na to, że wprowadzał nas w błąd od dłuższego czasu, doszło do popełnienia przestępstwa oszustwa z art. 286 par. 1 KK. Ja podejmuję odpowiednie kroki w tym zakresie. Osoby chętne do przyłączenia się do zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa proszone są o kontakt: anty_vel@wp.pl.

Mix 2014-07-10 18:33
Niestety strona hostingowa nie działa. Mi była potrzebna baza danych do jednej ze stron trochę pokombinowałem i trafiłam phpmyadmin jeszcze działa z czego się bardzo cieszę jeżeli potrzebny wam adres podaję : (usunięte przez administratora)
klient 2014-07-12 10:16
Nam nie wystawiał faktury, a działamy jako szkoła. Też zastanawiamy się jakie kroki podjąc. Niedawno wpłaciliśmy kolejną zapłatę. Nie ma żadnego kontaktu. Jeżeli serwer nie uruchomi się zawiadomimy Policję, takich klientów jest więcej. Mamy potwierdzenia wszystkich wpłat. Tak może zrobić tylko kretyn.
Kat 2014-07-13 13:38
Powiesić żywcem za jaja do góry nogami.
Zua 2014-07-13 18:32
Gdzie wrócił? Mnie nadal nic nie działa :(
gp 2014-07-14 13:56
Twoje domeny powinny być zarejestrowane w domena.pl - tak się przynajmniej okazało w przypadku moich.
ak 2014-07-15 15:00
Serwer niedawno wrócił, pliki są skopiowane. Domeny obsługuje firma Agnat Sp. z o.o. (domena.pl). Bazy danych NIEKTÓRE działają - ponoć jest uszkodzony serwer w Niemczech, więc nie wszystkie bazy chodzą. Moja akurat nie działa - liczę na to że któregoś dnia uda się pobrać bazę. Firma zawinęła swój interes, tyle wiem.
bp 2014-07-15 18:30
@ak skad masz takie informacje? czy mozna sie skontaktowac z firma osoba ktora obecnie zajmuje sie administracja serwerow?
ak 2014-07-16 11:11
Rozmawiałem z Panią Olą G. z firmy Agnat Sp. z o.o. (domena.pl). Zapytałem jak wygląda sprawa z dostępem do bazy danych - powiedziała, że ponoć jeden z serwerów baz danych jest uszkodzony. bazy5.vel.pl działają, natomiast bazy3.vel.pl (na której mam akurat bazę z 2005 roku) - nie działa. Wczoraj wieczorem już mogłem się zalogować na phpMA na konto, natomiast wyświetla brak baz danych. Mam nadzieję, że wkrótce przywrócą wszystkie dane. Proponuję śledzić Fanpage na facebooku, tam są też dosyć aktualna informacje.
Niezadowolony 2014-08-23 17:53
Zgłoszenie problemu z dostępem do ftp i do zawartości konta poszło trzy tygodnie temu i nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi. W panelu jest info o zajętości miejsca na serwerze, ale danych nie mam. Lipa po całości, a kontaktu brak.
ja 2014-09-10 09:32
czy jest jeszcze jakaś szansa że serwer wróci i zabiorę swoje dane od tego "przedsiębiorcy roku" ???
prosecutor 2014-09-11 09:03
Wygląda na to, że trzeba będzie zarchiwizować wiadomości na swoim vel-koncie (jak się pojawi dostęp) i przenieść się w chmurę.
yezzo 2014-09-11 11:51
Póki co należy czekać, jak serwery wstaną kopiować i wiać ...
lewandowski 2014-09-12 08:16
Podobno mają je odpalić jak Polska drużyna dostanie się na Euro 2016 i wyjdzie z grupy :-)
piotr 2014-09-16 10:31
mam to samo, 2 strony z kodami itp. najgorzej że nie mam całej kopii plików ponieważ zmiany często wprowadzałem z notatnika nadpisując pliki, to samo z FTP kilkanaście kont klienckich z bazami, masakra jakaś
jojoo 2014-09-16 13:16
Myślę iż jedynym rozwiązaniem jest zwrócenie się do innej firmy oferującej tą samą usługę i w zamian za odzyskanie dostępu do naszych kont oraz uruchomienie ponownie stron internetowych i poczty na swoim serwerze wykupienie u Nich abonamentu. przy większej liczbie potencjalnych klientów pewnie jakaś firma się tym tematem zainteresuje.
Tas 2014-09-27 10:16
Wygląda na to że vel.pl padło na dobre. Poradźcie mi proszę, czy jest jakiś sposób na odzyskanie plików z serwera. Najbardziej zależy mi na bazie danych. Czy wiadomo do kogo należały serwery na których stał hosting?
mozg 2014-10-29 21:44
Drodzy Państwo firma "Vel.pl Mariusz Groszek" z Tarnobrzega to firma "uduś" - dzięki temu panu straciliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych zysku w skali ostatnich kilku miesięcy, a współpracowaliśmy z tym panem kilka lat.
Serdecznie nie polecamy i zalecamy omijać szerokim łukiem pana "przedsiębiorcę" Mariusza Groszka z Tarnobrzega i jego "pseudo biznesowe" poczynania.
York 2014-11-02 07:47
Czy komukolwiek udało się w ostatnim miesiącu cokolwiek odzyskać ? Czy ktoś nawiązał jakiś kontakt z p.Groszkiem. Przecież nikt nie postępuje tak specjalnie coś się stało i trzeba szukać rozwiązań.
York 2014-11-02 07:51
Jaką ma nazwę funpage na fb ktoś wyżej pisał, że są tam jakieś informacje o sytuacji.
Zostaw swoją opinię o Vel-Pl Mariusz Groszek - Tarnobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vel-Pl Mariusz Groszek