Opinie o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz w Konstantynów Łódzki

byly

Ludzie!!! Popieram innych a terror to mało powiedziane. Jedyna normalna osoba to kierownik ale przykro mi to mowic nie ma przebicia rządy innych doprowadzaja czławieka do szalu.robi sie po 10 razy ta sama prace. Pracowalam tez na rynkach i ptaku wiec wiem co tam jest grane. Zabraknie szefa i tej firmy nie bedzie. Nikt tam nie bedzie pracował. Praca od poniedziałku do soboty i z niedzieli na poniedzialek znow do.(usunięte przez administratora)

Nie jestem córka szefa. Pracuje w firmie id niedawna i problemów nie ma na razie. Praca jest i kasa na czas. Pracuję w handlu a nie w budynkach głównych firmy w Konstantynowie wiec nie mam pojęcia jak to wygląda tam na miejscu. Dla mnie ok.

xx

Placa jest faktycznie kiepska. Co do premi owszem są ale dla wybranych, i nie ma uzasadnienia czym kierownictwo kieruje sie przyznajac je. Gdyby pensje bylyby lepsze ludzie nie narzekali by na całokształt.

xy

A ja jestem zadowolona że już tam nie pracuje dużo godzin wszystkie soboty a pieniądze straszne zero pozytywów NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SZACUNKU DO LUDZI TRAKTUJĄ CIĘ JAK SWOJĄ WŁASNOŚĆ

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nicola012345

Ja jestem zadowolona z pracy. Pracuje w firmie ponad 8 lat, mam stałą umowę. Pieniądze zawsze na koniec miesiąca, czesto miła niespodzianka w postaci premii.Szefostwo wyrozumiałe, ale wymagające. Firma rozwija się, więc praca pewna.Czasami trzeba zostać w pracy dłużej, ale wtedy są płatne setki.Wszystkie nadgodziny płatne dodatkowo. Atmosfera ok.Młody personel, więc można się dogadać.Jeśli jesteś kreatywny, dasz od siebie jakieś pomysły to na pewno zostaniesz doceniony. Odnasząc sie do powyższych opinii- to było u nas w firmie kilku cwaniaczków, którzy myśleli, że będą za przeproszeniem "pierdzieć w stołek" i dobrze zarobią, albo byli zainteresowani żeby wynosić rajstopy- tacy nie znajdą nigdzie szczęścia, chyba że otworzą własna działalność i bądą sami dla siebie szefami. Tylko muszą pamiętać, ze trzeba wziąść kredyt na kilkanaście lat.

megi

szkoda słów pełno godzin non stop jakieś dziwne wymysły pseudo kierownicy nic nie robią tylko wysługują się ludźmi na magazynie a pani kierownik nie ma pojęcia o handlu a uwaza sie za nie wiadomo kogo szef ok ale niestety jest pod wpływem kierowniczków którzy mydlą mu oczy a sami nie mają o niczym pojęcia nie polecam tam pracy nikomu

ktoś

Jesli szukasz stałej pracy, umowy, masz rodzinę ta firma zapewni Tobie spokój, nie musisz sie martwić, że następnego dnia firma się zamknie. Płaca jak na łódzkie jest ok. W sezonie musisz przyjść do pracy w weekend albo zostać dłużej, ale za to masz nadgodziny i lepiej zarabiasz - mi to bardzo pasuje.Potem mija sezon i mozesz odpocząć. Jeśli chcesz naprawdę pracować to jest dobra firma, ale jeśli chcesz ściemniać to szukaj dalej. Szef spoko gość.

karol

Szef i szefowa bardzo uczciwi ludzie. Zarobki na satysfakcjonującym poziomie.Pieniądze zawsze na czas. Ja mam stałą umowę, nie narzekam.Szef zawsze idzie na uklad. Kiedy potrzebuję się zwolnić, to jeszcze nigdy mi nie odmówił. Jeśli uczciwie pracuję i się angażuję mam dodatkową premię.Owszem trzeba pracować, nie ma mowy o obijaniu się. Szefostwo jest wymagające, ale atmosfera jest ok.

wawa

Ok

aktualny

Ja nie narzekam. Wiadomo pracować trzeba bo bez pracy nie ma pieniędzy. Ja mam umowę więc staram się żeby szefostwo było ze mnie zadowolone.Polecam tym którzy nie boją się pracować. Są uczciwi dają premię i motywacyjne.

Praca po mnóstwo godzin, mnóstwo dźwigania. W środku nocy na mrozie bo jeździ się z szefostwem handlować na rynki. Płaca jak płaca. Za to co się tam pracuje i jak ciężko stwierdzam że nie zadowalająca. Zero jakiejkolwiek umowy! Najlepiej jak jesteś człowiekiem bez ambicji, własnej rodziny, znajomych i pasji. Tam liczy się tylko to że jesteś w pracy. Szczerze nie polecam dla osób które cenią sobie prace ale i swoje życie prywatne.

Tomi

Pracowałem w Fun-Polu 5 lat, byłem zadowolony. Zarobki ok jak na łodzkie, szefowie są układni, ale dużo pracy miałem, czasami trzeba było przyjść w weekand.

Daga

Szef jest ok, początkowo mało płacą, ale jak ktoś się sprawdzi i zostanie na dużej zarobki są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Zgierska 47F
    95-050 Konstantynów Łódzki