Opinie o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz w Konstantynów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz w Konstantynów Łódzki

Na jakie benefity można liczyć w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

rudy Nowy wpis

Jestem zadowolony. To moja czwarta praca jeśli chodzi o zakład produkujący rajstopy. Także mam porównanie. Dla mnie jest ok. Kasa na czas. Co do urlopu moge sie dogadać. Czasami trzeba zostac dłuzej w pracy. Nie zawsze mi to pasowało.

Jak szefostwo w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz traktuje ludzi?

KASIA Nowy wpis

Szef jest ok. Rzadko go widujemy, gdyż też pracuje. Córkę szefa widujemy częściej. Konkretna dziewczyna. A praca jak praca. Wszędzie trzeba pracować.

Mana

Jest Ok praca jak praca , wszędzie trzeba robić aby dobrze zarobić .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maja

Kasa zawsze na czas. Szef spoko.Pomaga mu córka,która jest ok. Bardzo pracowita osoba. Pracuje w firmie od lat i nigdy nie miałam problemów z godzinami pracy,przerwa na posiłek,urlopem. Jak dla mnie to mogę śmiało polecić firmę.Na ta chwile nie szukam nic nowego. Porównywałam zarobki w innych firmach i nie mogłam znaleść lepszej oferty. Miałam tylko w zespole dziewczynę,która strasznie mąciła w firmie,migała się od pracy. Zawsze kiedy nie było szefa to ściemniala z praca,kłóciła się z innymi,donosiła do szefa.Na szczęście już jej z nami nie ma!!!

Dorcia
@Maja

Zastanawiam się kto pisze te opinie, może sama córka szefa, żeby podnieść sobie samoocenę ???????????? Droga Pani dziwnym trafem słyszeć się dało nie jedną opinie o tym zakładzie. Będąc na badaniach do pracy (oczywiście nie w waszym zakładzie) usłyszałam od Pana w kolejce jak gratulował innej kobiecie pracy tam i życzył wytrwałości. Trochę śmieszne jest co Pani piszę tym bardziej o osobach, które donoszą do szefa, bo z tego co wiem w tym zakładzie akurat lubiło się "uszy". Szkoda, że nie wspomina się kierownika który najwięcej tam robi i za wszystko obrywa. Urlop na czas? 90%zakladu nie wiedziała co to urlop, a pieniądze za niego płacili w ratach, no chyba, że się miało u szefostwa zobowiązania (albo Oni u kogoś) Ps. U Was się jednych przyjmuje na miejsce tych do których się nie odzywa, także proszę zostawić swoje ochy i achy, bo kto miał z tą firmą do czynienia nie ma dobrej opinii.

Majka

Podpowiedzcie czy teraz to firma potrzebuje pracowników? Jakie zabezpieczenia są stosowane w firmie?

Moja

Pracuję od trzech miesięcy jako sprzedawca na stanowisku handlowym. Jestem zadowolona. System motywacyjny mi odpowiada. Miałam wcześniej kilku pracodawców i mam porównanie - jest ok, przynajmniej do tej pory.

Darek

Czy podpowie mi ktoś jak w firmie przeprowadzają rekrutacje?

Sprzedawca

Pracuję w firmie już 5 miesiąc. Płaca na czas, idą na rękę z terminami wypłat. Wypłata jest do zaakceptowania, motywacyjne od czasu do czasu też dostaję premię. Pracuję zgodnie z ustalonym grafikiem i na razie przynajmniej ok.

Iza

@On Z jakiego powodu dokładnie nie polecasz pracy w firmie Fun-Pol? Co składa się na Twoją opinię i czym jest to spowodowane? @Kate W jaki sposób doświadczyłaś wyzysku ze strony firmy Fun-Pol? Prosiłabym o konkrety, aby Twoja opinia była wiarygodna. Niestety w takiej formie wiarygodna ona nie jest. Możesz napisać więcej?

Waldi

Gdyby było tak źle jak tu niektórzy piszą to forum by wrzało. Tu jest cisza więc musi być dobrze.

Kate
@Waldi

nie polecam również jeden wielki wyzysk

Są na forum jacyś pracownicy firmy Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

On

Nie polecam

Nowa

Pracę zaczęłam niedawno, choć byłam sceptyczna bo wiele sprzecznych opinii o firmie. Na razie pracuję 3 miesiąc i jest ok. Kasa na czas a z kierownictwem można się dogadać zazwyczaj. Nie wiem czy coś się zmieniło czy zmieniło podejście do pracowników, ale jest ok.

BYŁY

Ta firma nadaje sie tylko do kontroli przez przerozne instytucje i urzedy takie jak inspekcja pracy oraz urząd skarbowy,nie płaca podatków za ludzi i ich prace,praca trwa najmniej 10h za co nie ma dodatkowych pieniedzy. W miesiącu robi sie ok 300h co jest niezgodne z prawem pracy ale o jakim prawie my mówimy skoro tam na 30 osob pracujących zarejestrowanych jest moze z 5 w tym własciciel i jego żona. Czas najwyższy zeby w koncu ktos sie tym zajął

Jolanta F.

Witam serdecznie. Sama często przyjeżdzałam po towar na rynek i kupowałam od tej firmy. Zaznaczam że kupowałam bo nigdy jakoś nie mogłam otrzymać faktury czy to też paragonu za zakupiony towar i pozniej miałam problemy żeby gdziekolwiek to sprzedać. kasjer wydaje reszte do pełnej kwoty co jest dla mnie nie do pomyślenia gdyż ja osobiście w dzisiejszych czasach liczę każdy grosz. Po upomnieniu pana ktory trzyma pieniążki i zajmuje sie wydawaniem reszty ręce mi opadły gdy najpierw usłyszałam "NIE MAM" a chwilę poźniej "TO NIECH PANI PÓJDZIE GDZIEŚ ROZMIENIĆ". Brak kultury,dobrego wychowania i pojęcia o poszanowaniu klienta. Ja tam nigdy już nie wróce do tego stoiska no chyba że ze skarbówką i inspekcją pracy bo to co ten człowiek tam robi to trzeba gdzieś zgłosić gdyż w ten sposób oszukują ludzi którzy cieżko pracują na to aby godnie życ.

zniesmaczony

W zyciu tam nie pójde pracowac za te pieniadze i godziny pracy !!! To jest jakas kpina co mi zaproponowali za warunki podczas rozmowy o prace! Wymagają żaświadczenia o niekaralności a nawet nie rejestrują człowieka. Nie wiem kto to był ten gośc co przeprowadzał ze mną rozmowę ale bufon jakich mało. Za takie pieniadze po rynkach w te temperatury to sami sobie mozecie jezdzic a po nie jednym rynku jezdzilem czy to z warzywami czy z meblami. Brak słów,dziwie sie ludziom którzy tam pracują,nawet jeśli maja kredyty czy zobowiązania .

stasiu

Po otrzymaniu informacji że tutaj pojawiają się opinie na temat powyższej firmy informuję iż nie jestem osobą która te posty umieszcza, i nie ma z nimi nic wspólnego Pracowałem w Fun -Polu swoje zdanie mam na temat firmy i ludzi tam pracujących ale zachowam je dla siebie ,szczerze mogę napisać że Szef świetny i bardzo dobry człowiek ,żal mogę mieć tylko do dwóch panów co szukając pretekstu aby mnie zwolnić , doszli do wniosku że wynoszę rajstopy co nie miało miejsca jak jest ujęte w jednym z powyższych postów.życzę całej załodze wszystkiego najlepszego sukcesów i wielu klientów pozdrawiam Stasiu

jarek

praca w firmie to dno,co z tego ze zarobisz 2,5tys jak nie masz wogole zycia !!!! nikomu nie polecam tej pracy a grześ i krzyś to najwieksze oszusty,szef sie zdziwi jak mu firmę wysterują. płaca nieadekwatna do zarobków NIE POLECAM NIKOMU

Ktoś

Ty przecież wysoko wykształcony K. jesteś i tak długo pracowałeś w tym obozie z takimi nierobami ? Tyle lat w firmie, jak teraz łatwo, nie podpisując się,oczerniać.Daj upust swojej frustracji, takim jak ty, nic więcej nie pozostaje. Przykre.

krzysiek

Kierownik taki sam super jak zieciu szefa,nieroby i nic wiecej. Nie maja pojecia o niczym a super grzesiu nie wie co to myszka w paincie. Nie polecam nikomu,praca jak w obozie koncentracyjnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz?

Fun-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Producent Rajstop Wiesław Funkowicz
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Zgierska 47F
    95-050 Konstantynów Łódzki