Opinie o HTS Baltica w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HTS Baltica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HTS Baltica o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HTS Baltica w Gdynia

asia

Pracowałam w tej pralni w sezonie, fajna opcja żeby sobie dorobić w wakacje, jestem studentką i nie mogę pracować na stałe. Od pierwszego dnia umowa, wypłata w uzgodnionym terminie, pensja całkiem dobra może nie jak standardowa sezonówka, ale tam większość pracuje na stałe i nie marudzą z tego co widzę. Poznałam fajnych ludzi i jak będę mogła to wrócę na następny sezon, jedyny minus to to, że jest gorąco.. no ale to były wakacje ;-)

tomek3324

robota jak kazda inna, kasa jest dobra, kierowcy maja lepiej niz produkcja ale trzeba miec uprawnienia, zona robi przy maglu i jest zadowolona

iop

Podobno szukają teraz ludzi do pracy

bart

ja pracuje w tej pralni od maja i jest calkiem dobrze, kasa jest zawsze na czas a to najwazniejsze, mamy zmiany i nikt nie siedzi po 12-14 godzin tak jak to ktos pisal wczesniej, to jakas bzdura albo moze kiedys bylo inaczej nie wiem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie HTS Baltica? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mario

O widze, ze pojawily sie nowe opinie, czyli rzeczywiście jakies zmiany, ale czy na lepsze to sie okaze z czasem

mój poprzednik ma racje, jest nowa władza i nawet stawki poszły w góre, moja znajoma tam pracuje i ja tez sie zastanawiam czy tam nie pojsc, podobno duzo sie pozmienialo i teraz juz nie ma tego walniętego szefa co kiedys

olo

Teraz jest nowa władza więc może będzie lepiej.

lolo

ja twarz mam jedną - jeśli jest nieskalana myślą to na rekrutacji też to widać - więc ci co rekrutują niech nie narzekają na taką czy inną twarz - albo firma zatrudni odpowiednich hr-owców albo nie pisze takich głupot. poza tym opinie nie biorą się z kieszeni... piękny dzień dziś mamy :)

casablanca

Jeszcze gorsza chyba pralnia heveliusz na puckiej, wyzysk za grosze, w atmosferze chamstwa. Szefostwo to banda spokrewnionych ze sobą prostaków, którym wydaje się że jak zarobili na praniu cudzych gaci trochę grosza, to mogą pomiatać ludźmi, którzy dla nich pracują. Dziady z dziada pradziada.

ika

Jeśli ktos uważa siedzenie za biurkiem z wyrazem twarzy nieskalanej myślą to nie dziwi nic że szef traktuje ludzi za nic;] Pieniądze są wynagrodzeniem za PRACĘ a nie za ładne wyglądanie.

Omida

Nie polecam.. Praca za grosze. Jak za dużo podskakujesz to otrzymasz wypłaty tyle ile na papierze. A jak wiemy na papierze zawsze mniej . Zapomnij ze pracujesz stricte 8-16. Oczywiście Twoje nadgodziny nie są brane pod uwagę. Szczerze.... To proponuje trzymać się z daleka . Szef uważający sie za Boga. Traktujący ludzi za nic! Byłam na okresie próbnym w lutym. I podziękowalam.

dede

Jak wygląda praca w tej firmie pracownika biurowego? Jaka płaca?

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i faktycznie trzeba robić od poniedziałku do piątku po 8 godz a w sobotę i niedziele po 12 godz za śmieszne pieniądze

Vojtas

Cóż, odradzam. Przychodze do roboty po 20 min czekania przychodzi kobieta, nikt nic o mnie nie wie, babka się na mnie wydziera że nie wiedziałem że jest brygadzistką, każe mi się przebierać na kawałku podłogi... dalej nie wiem co, bo poszedłem. Organizacja w tej firmie zerowa, płaca najniższa jaka może być, bo zatrudniają dużo rosjan którym najwyraźniej to zwisa, z tego co pogadałem przez 20 min z ochroniarzem, to mówił że trzeba zapieprzać po 15h dziennie 6 razy w tygodniu

Wojtek

Przęrąbana robota tam. Byłem na dniu próbnym i więcej nie poszedłem. Tam jest tak gorąco przy tych maszynach że zwymiotować można. I cały czas trzeba zasuwać bez chwili wytchnienia bo nie dość że ciągle brygadzistka się kręci i poucza to jeszcze stoi jakaś kobieta z biura i ciągle patrzy ci na ręce. Ja w kilku fabrykach pracowałem ale w żadnej nie było takiego rygoru. I jedną pościel się wrzuca do koszy, inną wkłada do poszewek ale oczywiście nikt ci nie powie którą gdzie umieścić tylko opierdzielają że źle robisz. I osoby dłużej tam pracujące mówią że mało kto robi tam po 8 h, najczęściej każą robić po 12 h.

Zostaw merytoryczną opinię o HTS Baltica - Gdynia

HTS Baltica