Opinie o HTS Baltica w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HTS Baltica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HTS Baltica o rekrutacji.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HTS Baltica w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej w HTS Baltica i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Henry Nowy wpis

Dobra firma i dobra praca tylko pod warunkiem, że są chęci do pracy!

Ktoś Nowy wpis
@Henry

Nieprawda (usunięte przez administratora) i złodzieja pracownik nic nie warty liczy się klient i to tylko taki duży

Krusia

Z uśmiechem wspominam moje 3 dni spędzone w tej pracy. Dzień pierwszy wzięli mnie na dużą hale, gdzie podeszłam do kobiety , która nie miała czasu mówić taka zapracowana . Przyszło kierownictwo zaprowadziło na małą hale. Postawiło przy maglu i poszło. Przedstawiam się kobiecie obok spytałam co mam robić, a ona nic cisza głucha. To zaczęłam się przyglądać i robić to co ona. Dzień trzeci w końcu doczekałam się jakiegoś szkolenia. Składania pościeli. Taka duża herc baba mówi do mnie ze nie musze się starać bo ta pościel idzie do szpitala dla gorszych ludzi . I mówi ze miała być kierowniczka ale coś coś tam. Juz nie pamiętam co paplala. Przyszła pani Kierownik i pyta się mnie jak długo chce pracować , a ja odpowiedziałam, że nie chce. Poszłam na przerwę zjadłam i poszłam do domu. To był mój pierwszy zakład pracy. Byłam świeżo po szkole. Dobrze ze tam nie zostałam przynajmniej się rozwinęłam jestem zastępca kierownika w innej firmie. Co do pracy to najniższa krajowa. Cały dzień na stojąco . Głośno , ciepło ludzie wtedy nawet szkolić nie chcieli. A jak usłyszałam ze są ludzie gorsi i lepsi to podziękowała. Sytuacja z 2013 roku . Ciekawa jestem czy coś się zmieniło ?

Dorina Nowy wpis
@Krusia

Niestety nic się nie zmieniło, (usunięte przez administratora) za nędzne pieniądze

Może podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie HTS Baltica? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ggg

Mam pytanko czy orientuje się ktoś czy pracuje jeszcze w hts Wiola K

PP
@Ggg

Wiola juz dawno nie pracuje

Franciszek
@PP

Na forum panuje regulaminowy zakaz podawania imion pracowników firmy. Jest on podyktowany ochroną tożsamości. Jeżeli w komentarzu pojawiają się takie dane, administrator może go usunąć. Proszę o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami i przestrzeganie ich w przyszłości: https://www.gowork.pl/regulamin

Maja

Forum to nie jest dobre miejsce do dyskutowania o konkretnych pracownikach firmy, której dotyczy wątek. Powinna tu następować wymiana opinii na temat kwestii związanych z oferowanymi warunkami zatrudnienia, atmosferą oraz wszystkim co dotyczy codzienności pracujących tam osób. Jeżeli posiadasz taką wiedzę o HTS Baltica, zachęcam Cię do podzielenia się nią i napisania merytorycznego komentarza zgodnego z główną tematyką forum.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Konsorcjum Pralnicze Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

P987yt

Pralnie "Konsorcjum Pralnicze" powiedzmy że Pan Robert (szef) sprzedał. Teraz to HTS Baltica. Po dużych zmianach praca się uspokoiła i stała się przyjemniejsza. Ja niestety dalej pracuje dla Pana Roberta który jest nieoficjalnym właścicielem Pralni Albinos. Pracując u niego nie licz na szacunek... kobiety na maglach są wyzyskiwane i ponizane... kierowcy pracuja nawet po 18h... a gdy trwa sezon letni...gdy towaru z hoteli jest full dla kierowców nie ma dnia odpoczynku!!! Pan Robert zatrudnia pracowników z Ukrainy by obniżyć koszty ale wydaje pieniądze na np niepotrzebne szlabany i progi zwalniajace... pomijam już sadzenie krzaczkow i tuji przy budynkach włącznie z drogim systemem nawadniania automatycznego zamiast inwestować w pracowników, stary magiel czy wózki i baniaki do pościeli. W sezonie letnim zawsze nabierze tylu klientów że nie jest w stanie dotrzymać umów...ale hasło reklamowe jest pierwszej klasy: " gwarancja jakości i terminowosci" gdzie fakt jest taki że klienci otrzymuja czysta pościel wieczorna porą... Moja opinia jest taka: cenisz swoją godność? Chcesz słusznie zarabiać i pracować u uczciwego pracodawcy? Pralnia Albinos nie jest dla Ciebie. To (usunięte przez administratora) i niewoli!

Magda

I tu sie mylicie nie polecam tam pracowac Pan Robert bynajmniej mial klase i byl szczery dobrze ze otworzyl swoja pralnie a tutaj hts baltice sa wieczne machlojki pracuje sie tyle godzin ze ludzie odchodza z dnia na dzien trzymaja sie tej pracy tylko Ukraina ktora po ppwrocie do swojego kraju nie wraca bo do takiej pracy kto by wracal lub osoby na emeryturze nie polecam tam pracowac!

@P987yt

Tak samo praca w hts baltica nie jest dla ludzi nie polecam tam pracowac wyzysk i tylko wyzysk

szop pracz
@Magda

hahaha dobre nic tylko pogratulować rzetelnej opinii produkcja od długiego czasu pracuje średnio po 10 godzin, magazyny po 8 na zmiany wszystko na umowę o pracę ciekawe kto taki odszedł z dnia na dzień z pracy. Pracuje tam od ponad trzech lat i jakoś nie mogę skojarzyć. No chyba, że Magda ma na myśli tych, których wyrzucono za alkohol. Pracownicy z Ukrainy właśnie wracają i zostają coraz dłużej a nie dla wszystkich, którzy chcą wrócić jest miejsce. Więc droga (usunięte przez administratora) nie pisz głupot bo prawda wyjdzie zawsze na wierzch. Zawsze możesz zaoferować swoje usługi Panu (usunięte przez administratora), który ma klasę i jest szczery - o ludzie to jest dopiero żart roku. Ma taką klasę, że już kilka osób wróciło od niego do nas a reszta chcę od niego uciekać.

@szop pracz

Haha dobre sobie wrocilo kilka osob bo szef wydzwanial zeby wrocili do niego a gdyby nie te telefony to by siedzieli tam dalej u Pana Roberta no wlasnie produkcja jak tu jest mowa to moze w kilka dni pracuje po 10 godzin a tak to pracuja od rana do wieczona nieraz nawet do 20 umowa jest na pelen etat a reszta jest pod stolem to na pewno ze prawda wyjdzie na jaw predzej czy pozniej owszem magazyn i reszta pracuje po 8 godzin a jak produkcja inaczej i strona brudna to samo pracuj sobie po 10 lub 13 godzin z jedna przerwa

@szop pracz

I naucz sie czytac ze zrozumieniem cyt : I tu sie mylicie nie polecam tam pracowac Pan Robert bynajmniej MIAL klase i BYL szczery dobrze ze otworzyl swoja pralnie

Bart
@Marta

To idź pracować a nie wylewasz żale. Jak się komuś praca nie podoba to zawsze może ja zmienić.

Gos
@Magda

haha co za farmazony !! Jest stała ekipa Polaków, a co najważniejsze wracają starzy pracownicy, co definitywnie wskazuje to że było i jest im tu dobrze.

Gos
@Gos

mowa oczywiście o HTS Baltica.. bo o Albinosie szkoda gadac :)

Dominika

@123 Rozumiem, że chodzi Ci o to, iż firma Konsorcjum Pralnicze zmieniła nazwę na Pralnia albinos, zgadza się? Popraw mnie jeśli źle Cię zrozumiałam. Oczywiście dziękuję za informację.

@Dominika

Chodzi nie tak jak kiedys konsorcjum pralnicze tylko teraz chodzi o hts baltica nie polecam tam pracowac syf brud i nie powiem co jeszcze

Pralnia Albinos!!!

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Konsorcjum Pralnicze Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Ta firma nie nazywa się tak od prawie dwóch lat...

vin

Aplikowałem na stanowisko kierowcy, na rozmowie dowiedziałem się że praca jest po 12-15h, start o 2-3 rano. Wynagrodzenie ok. 10zł/h. Trzeba być niezłym desperatem żeby się tam pakować.

prawda
@vin

Dokładnie jak piszesz, nie chcę nikogo urażać ale nawet za 7 zł/h znajdą się patałachy takich mamy ludzi sami nie szanują siebie a potem swojej pracy bo za takie pieniądze nikt nie będzie uczciwie pracował. Pzd

@vin

To już było dawno i teraz już tak nie jest

tylko rozsądek

Nie wiem ja może napiszę o pralni Cichowscy, teraz rekrutują nie zamierzam tam podjąć pracy i nie pracowałem zaznaczam. Szukają teraz np. kierowcy. Mam takie spostrzeżenie dla młodych z kat B którzy tam pójdą na rozmowę niech uważają jednak, bo kobiet ZBIERA dosłownie ludzi jakieś na początek płatne słabiej praktyki nie wiadomo ile w tej podwójnej obsadzie trzeba jeździć, w ogóle to jakieś jaja na busa przyuczenie. Jak zadajesz pytania trudniejsze to się zakręca. Jakaś ruchoma pensja, jak pytasz coś więcej to gawędzi. Uważajcie jednak! być może się mylę, ale oby wasza jazda na tym przyuczeniu nie skończyła się na miesiącu za marne parę groszy. Niech ktoś podpowie coś kto u nich pracował. Takie moje spostrzeżenia tylko być może mylne ale robię to dla Was kochani młodzi, dziś ten świat jest chory ludziom kasa świat przesłoniła zdziczenie.Pzdr

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy?

AH

Jeżeli pierzesz gacie w tej firmie to się nie odzywaj i siedź w tej piwnicy bo pojęcia nie masz co dzieje się na powierzchni, ja piszę o stanowisku kierowcy. Kierowcy mają płacone najniższą krajową na konto od pralni a reszta wypłaty płacona jest na umowę zlecenie przez całkowicie inną firmę.

haha nie wiem, kto te głupoty pisze, ale na pewno nie pracownik pralni. komuś zależy na złym PR-rze tej firmy i tyle.

AH

Nic się nie zmieniło, wciąż psie pieniądze i przyjęta norma godzinowa to 230-250 w m-cu. Płacone najniższa krajowa od Pralni a nadgodziny czy tam premie już z innej firmy. Praca na dwie umowy, krętactwo i cwaniactwo. Szkoda gadać, gdyby nie ukraince to już dawno by zwinęli biznes.

bugi

Pracowałem tam jako kierowca za starego zarządu. Na papierze najniższa krajowa, w realu stawka godzinowa 11zł/h. Kierowcy pracowali nie mniej niż 250h. Pamiętam, że był tam taki as, który w sezonie przepracował coś ok 430h. Zaznaczę, że codziennie jeździłeś do domu, a nie że jesteś w delegacji 2 dni i od razu liczy się że przepracowałeś 48h ;) Koleś był na tyle nieprzytomny, że nie wiedział co do niego mówią, oczy całe przekrwione. Co chodzi o umowę, to też nie było kolorowo. Podpisałeś od razu, tylko prezes jakoś nigdy nie miał czasu jej podpisać. W końcu po paru miesiącach dopominania się podpisywałeś nową umowę, bo "stara się gdzieś zapodziała". Składki oczywiści zaczynali płacić dopiero jak swoją umowę dostałeś do ręki. Podsumowując: kto chce zarobić i będzie trzepać godziny, ten zarobi, no chyba że uwalą kilka stówek z wypłaty, bo gdzieś się spóźniłeś z dostawą, albo z jakiegoś innego powodu. Teraz jak jest, nie wiem, słyszałem że lepiej

vivi

Dużo tam ruskich pracuje

robson bóg

cześć robert, skończ z tymi machlojkami :)

jaś

to jest dość duża firma, chyba normalne że często szuka ludzi. a o kierowcach ktoś wcześniej pisał że niby mają tam dobrze, ja wiem tyle tylko ze kazdy ma umowe o prace i bez umowy nie zatrudniaja wcale

vivi

Od czasu do czasu przeglądam oferty pracy i dość często wpadam na oferty tej firmy więc chyba tak kolorowo nie jest. Obecnie szukają kierowcy, ktoś, coś, jakieś info o tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o HTS Baltica - Gdynia

HTS Baltica