SPS Handel Sp. z o.o.

Opinie o SPS Handel Sp. z o.o.

Stały Klient

Pracuje fizycznie, zazwyczaj 6 dni w tygodniu, nie zawsze mam czas jak i siły po pracy by zrobić spokojnie zakupy, niedziela jest jedynym takim dniem który by mi to umożliwił. Nie mieszkam w dużej miejscowości i nie mam w pobliżu żadnego innego otwartego sklepu czy stacji do której mógłbym podjechać i nie oszukujmy się ale na stacji za wiele nie kupię, a i ceny są dużo wyższe. Wiem, że są zwolennicy tej ustawy jak i przeciwnicy. Jednak jeśli chodzi o mnie wiadomość,że blisko mnie znów będzie otwarty sklep w niedzielę jest zadowalająca. Myślę, że takich ludzi którzy chętnie skorzystają z możliwości zrobienia zakupów w niedzielę jest wiele, bo wielu ludzi dalej pracuje 6 czy 7 dni w tygodniu gdyż jak każdy wie restauracje,kina,stacje paliw itp są czynne cały tydzień a oni też muszą robić zakupy do domu.

Maria
@Stały Klient

Ludzie piszecie brednie.Nikt z nas nie pracuje24 godz 6 dni w tygodniu i nie mówcie że nie macie czasu zrobić zakupów. W głowach wam się przewraca.Spędźcie czas w domu z rodziną A nie wycieczki do sklepu.

Motylek
@Stały Klient

W sklepie ludzie też pracują fizycznie zazwyczaj są to panie w średnim wieku lub starsze,młodzi ludzie nie chcą pracować w sklepie bo za ciężko,za dużo obowiązków naraz i.t.d..Często młodzi ludzie rezygnują już po pierwszym dniu pracy . Panie wracają do domu i mają mnóstwo obowiązków związanych z rodziną z dziećmi i jeszcze z mężem który tez pracuje np. fizycznie 6 dni w tygodniu i nie siły już na nic .Podejrzewam ,że jest Pan Panie Kliencie Stały mężczyzną!!!Bo my kobiety takich bzdur byśmy nie napisały .....

Aga
@Maria

Chwała ci kobieto za te słowa.

Klient

Nie można nadać przesyłki w markecie Prim w Przasnyszu to dlaczego jest otwarty w niedzielę????

Przesyłki można nadać i odebrać od pon. Do soboty nie trzeba w niedzielę ale i tak nie mogłam odebrać bo niby awaria

Ala

Z Żeby otworzyć sklepy w niedzielę przeba wprowadzić przesyłki kurierskie które są nie obsługiwalne (niby awaria) to po co ta cała komedia tz. Obejście zakazu

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SPS Handel Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca-Kasjer Turośl? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
franek

Mam pytanie jak w sklepie mogą pracować 2 osoby jedna na kasie i jedna na stoisku mięsnym brak możliwoścy wyjścia do toalety czy na posiłek

@franek

Kobiety są kreatywne i dają radę ale masz rację lekko nie jest-najgorzej ma pani na kasie,kanapkę zje przy kasie ale jak chce iść do toalety to już musi poprosić koleżankę z mięsa żeby ją zastąpiła,

.....

Mam pytanie odnośnie systemu pracy w Prim, a mianowicie jak wygląda system zmianowy? Czy jest konieczność, albo obowiązek zostawania po godzinach pracy jeżeli praca nie jest wykonana? Jak płacone są nadgodziny itp???

@.....

Praca na dwie zmiany 6,00-14,00 i 14,00-22,00.Nie zostajemy po godzinach chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego.Czasami jest zgoda na nadgodziny ale bardzo rzadko.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SPS Handel Sp. z o.o.?

najniższa krajowa

Praca to praca, robić trzeba wszędzie. Jestem magazynierem i pracuje mi się dobrze, a jestem tu 2 lata więc coś tam już wiem. Jeśli wykonujesz to co do ciebie należy to nikt sie nie czepia. Wypłata jest zawsze na czas. Ludzie są w porządku. Nie mam powodów do narzekania.

Czy w SPS Handel S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

reakcja jest ale nie zawsze skuteczna,czasami się starają rozwiązać nasze problemy ale przeważnie mają nas głęboko w du.....e i zostawiają problem dla kierownika-od tego tu jesteś,to twój problem...

Zupełnie niktvnie reaguje na żadne skargi poprostu kierownictwo ma w szystko w (usunięte przez administratora) praacownicy się nieliczą są od tego żeby milczeć i tyrać kombinują jak mogą a potem obrywa pracownik ....żenada

Fajny sklep, w miarę niskie ceny - szczególnie promocje z gazetki hity tygodnia - można na prawdę coś trafić w bardzo niskiej cenie - typu markowa kawa rozpuszczalna taniej o 10 zł na 200 g (to taniej niż w Biedronce czy innych marketach w ich promocjach - sama byłam zdziwiona). Schludnie, czysto, mięso i wędliny wydają się świeże. Miłe - przynajmniej u mnie - Panie kasjerki.

Pracowałem w centrali na na Targowej. Miejsce dla ambitnych ludzi. Dużo się nauczyłem. Wynagrodzenie ok - porównywalne do innych podobnych miejsc w Ostrołęce. Co do dodatkowych bonusów (opinia @Na-nie) - nieprawdą jest np. brak bonów. Kiedy tam pracowałem (do początku 2020 r.) - co święta (Boże Narodzenie, Wielkanoc) otrzymywaliśmy co najmniej upominek w postaci bonów (były też paczki świąteczne)...Pakiet medyczny jest trochę droższy niż 1 zł. Ktoś kto pisze coś takiego (same negatywy) albo nie pracował w SPS Handel, albo po prostu wykazuje złą wolę...ludzie trochę obiektywizmu.

Ciekawe miejsce (Market Prim) do zdobycia doświadczenia. Jeżeli ktoś jest uczciwy i nie unika pracy - będzie zadowolony. Jestem zdziwiona niektórymi poniższymi opiniami - jeśli ktoś wie czego szuka (pracy, a nie kółka plotkarskiego) nie powinien się zawieść.

Ola

Witam. Praca w prim to zdzwierstwo w biały dzien . Wymagaja caly czas czegoś . Placa najniższa krajowa. Premie bardzo słabe, zawsze cos wymysla,zeby nie dac. Kierownictwo potrafi tylko wyzywac sie na pracownikach . Nie potrafi wytłumaczyć tylko najlepiej wykrzyczec albo posłac(usunięte przez administratora)

@Ola

zgadzam się,wszystkie markety dostały premie za pracę w okresie korony a u nas oczywiście nie dali,a nawet obcięli nam wypłaty.Wymagają od nas nie wiadomo czego a i tak zawsze jest zle.Pracujemy po dwie osoby na zmianę,po pracy nie mam na nic siły-ale to nic ,,cieszcie się że macie pracę".

Czy w firmie SPS Handel S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

ned

Z mojego (!) doświadczenia wynika, że nie. "czego ty się nauczysz na szkoleniu czego nie wiesz"

Edward
@ned

Z tego co widzę pracujesz w SPS Handel. Możesz mi powiedzieć jak prezentują się zarobki w tej firmie i na jaki rodzaj umowy można tu liczyć na samym początku współpracy? Mam nadzieję, że powiesz mi coś na ten temat!

@Edward

dostajemy najniższą krajową plus premie,których albo nie ma albo są znikome bo zawsze jakiś powód się znajdzie żeby zapłacić jak najmniej.Umowa-pierwszy miesiąc umowa zlecenie,potem jak się spodobasz,sprawdzisz umowa o pracę i tu jest różnie-możesz dostać na rok ale równie dobrze tylko na trzy miesiące.

Kaska

Co za złodziejska firma z dnia na dzien zmienili system wypłat,płacili zawsze na koniec miesiąca,a teraz stwierdzili że będą płacić na 10,bo tak jest w umowach,zostawili pracowników od 31.12.2019 do 10 lutego bez pieniędzy,to jest żenada ciekawe czy sobie też tak zapłacą......

Paulina
@Kaska

Potwierdzam! Jak tak można potraktować swoich pracowników i zostawić bez środków do życia?! To chore!

Smak żenady

Trochę pracuję na tym magazynie więc mogę się wypodzieć dlaczego powinieneś unikać tej firmy. - Kierownictwo zachowuje się jak szlachta, podwładnych traktują z pogardą, olewką i niezbyt dobrym i poważnym podejściem jakby byli tam królami. Mogą ciebie obrzucić flakami jak ciebie nie lubią... - Zaniedbane i brudne łazienki, szatnia, stołówka etc. - Pensja jest słaba i prawie minimalna, jedynie co dostajesz za tzw. "starania" to niewielka premia po przepracowaniu dłuższego okresu czasu. - Brak programów tzw lojalnościowych i nagrody w postaci np, Podwyżek za staż, Wspieranie samorozwoju pracowników, brak szkoleń w celu podwyższenia kwalyfikacji etc... - Niejednokrotnie problemy z pozyskaniem urlopu wypoczynkowego - Nic nie robią w kierunku aby poprawić jakość pracy - Zdażają się nierzadko przeterminowane produkty na półkach albo nieprzyjemnie pachnąca żywność w sklepach PRIM - Sposób organizacji pracy w tej firmie jest fatalny, zrób więcej za jak najmniej. Jeśłi jesteś osobą wysokim poczuciem wartości własnej osoby, która pragnie rozwoju i dobrobytu to zalecam zdecydowanie unikać tej firmy bo niestety się zawiedziesz. Lepiej już starać się o pracę na magazynie bądź zmienić branżę gdzie jakość pracy jest zauważalnie lepsza.

Zadowolona pracownica

Bardzo jestem zadowolona z pracy w ,,Prim". Kierownictwo jak i dyrekcja są ok. Dobra rada : Szanuj innych a poszanują i ciebie ,pracuj uczciwie a zostaniesz doceniony .

@Zadowolona pracownica

dokładnie tak dobre niesie się bardzo daleko a złe jeszcze dalej jak ktoś się stara i robi coś dobrze to nikt się nie czepia i wszyscy są dobrzy a legactwa się nie szanuje i nie popiera

pracownica mniej zadowolona
@Zadowolona pracownica

Ja też pracuję w Primie i nie zgadzam się z twoją opinią.Nie narzekam na pracę bo lubię pracować a u nas nie można się nudzić.Kierownik mamy bardzo fajną,koleżanki z pracy też super ale......co z tego.Pracuje nas na zmianie dwie na cały sklep a obowiązków multum.Choćbyśmy się starały nie wiadomo jak to i tak wszystkiego nie zrobimy.Planogramy,zdjęcia,palety do rozebrania,a w międzyczasie plik lider,remanent lub przyjęcie dostawy.Czy uważasz,że w tym wszystkim jest czas na legactwo bo ja nie.Nawet na przerwę,która należy nam się jak psu buda nie ma kiedy pójść.Docenia nas tylko kierownik i nikt więcej ale jej pochwałą moje dzieci się nie najedzą.Zarabiamy bardzo mało a wykonujemy pracę za dwie czy nawet trzy osoby a premia znikoma.Audyt przechodzimy kiepsko ale we dwie cudów nie zdziałamy.Pracuję uczciwie i lubię pracować ale czasami sił już brak.

@pracownica mniej zadowolona

Podziwiam entuzjazm i wytrwałość ja też lubię pracować o to co robię robić najlepiej jak potrafię ale niestety na naszym sklepie są leniwce którym wszystko wolno jest założenie czy się stoi czy się leży to wypłata się należy nie wiem jak można tak postępować jak one to robią szydzić z osoby którą inni doceniają żenadai nikt na to nie reaguje chory system

@pracownica mniej zadowolona

Racja, czysta racja

Co za brednie, praca w "prim" to katastrofa. Nie polecam

Edyta

SPS Handel jest nowoczesną firmą. W związku z jej dynamicznym rozwojem nieustannie poszukują osób o różnym wykształceniu, doświadczeniu i profilu zawodowym. Cechą, która cenią najbardziej jest zaangażowanie i chęć rozwoju. Jeśli poczuliście się chociaż trochę zainteresowani to zachęcam Was do odwiedzenia ich strony, na której znajdziecie aktualne oferty pracy: https://spshandel.pl/kariera-pm-32.html Jestem ciekawa, czy ktoś z was znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Koniecznie dajcie znać!

Kaska

Sklep Prim Wielbark,czestsze kontrole na sklepie personelu i kierownictwa,Panie pracujace tam robia co chca.....

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Daniel
@Bartek

Cały czas teoretycznie prowadzą rekrutację chodź ja teraz bym się dwa razy zanim zacznę tam aplikować

nicola
@Daniel

nie interesuj sie tym prim kobietki zmieniaja jak rekawiczki madrale hahha wez torbe i na zachod wiecej zarobisz jedz do homoli meble w taufkirchen i masz prace zatrudni cie agencja ammer w taufkirchen vils veldenstrasse 20 sami polacy pracuja 1000eurosow ci zostanie na miesiac do reki ,,,,, dziw w ilowie w prim znizke zrobili o 20procent cukier kosztuje 1.99 zaplacisz 1,59 natomiast w biedronce na starym iowie cukier bez obnizki kupisz 1,49 ot manijactwo tak z wieloma produktamy jest ludzie oszolomieni sa i za pier niczaja do prim jak kupi pojedzie do biedronki ma jeszcze taniej hahhaaaa

nicola
@nicola

w ubieglym tygodniu w piatek prim promocje zrobil o 20 procent taniej muzyczka przed sklepem naglosnienie ale kierownicki nie znaj przepisow uni europejskiej bo mianowicie od 6 rano do 22 obowiazue 54decybele natomiast 22 do godziny 6 rano 45decybeli ot wielkie uczone samowolka niech inne sluzby sie o tym dowiedza to wyciagna odpowiednie wnioski naganne po kieszeni

ckck
@Bartek

nie szukaj tu pracy slabizna jedz na niemcy agencja ammmer praca w himoli sporo polakow tam pracuje i 1000euro bedzie

mmm
@Daniel

ile ekspedientek tam mlodych w prim ilowo juz pracowalo szkoda skladac cv bo nie zarobisz a masz do zaplaty tak tam dziala manko trza pokryc rozczarowanie nielu kobitk pisza 3tysiaki ekspedietka rozczarowanie ostatnio maja smierdzace miesiwo jedzie juz na wejsciu ja nie kupuje miesa tam ide do miesnego oni na biezaco maja dobre miesko a w prim star woniajet myja dop kranem niech ludi nei truja sanepid oj xxlat temu pani z dzialdowa z sanepidu b e d n a r s k aaaaaaaaaaaaa by sie przydala oj miala duzo do roboty czepki ekspedientki anie dlugie wlosy i se zazucaja na ramiona w spzywce nie ma takich spraw to cyzstos schludnosc a nei rewia mody pozdrawim

Zostaw merytoryczną opinię o SPS Handel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPS Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPS Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPS Handel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPS Handel Sp. z o.o.