SPS Handel Sp. z o.o.

Opinie o SPS Handel Sp. z o.o.

Witam. Praca w primie to najgorsze zło. Ludzie z daleka od takiej pracy. Otwierają niedzielę jako placowke pocztowa.. Jak pójdziesz wysłać paczkę to dziewczyny nie wiedzą jak to zrobić, bo kierownik ani nikt inny nie zrobil szkolenia. Tylko kartke co po koleji maja czynić.

@Anna

Dzień dobry. Nie tylko sklepy Prim są otwarte w niedzielę i nie tylko sklepy Prim są również placówkami pocztowymi.

Czy w SPS Handel Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, regularnie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szkolenia.

Magda
@SPS Handel Sp. z o.o.

Ciekawe kiedy te szkolenia

@Magda

Pani Magdo, choćby w tej chwili w Myszyńcu...

@SPS Handel Sp. z o.o.

ale to chyba szkolenia dla nowo przyjętych pracowników w Myszyńcu bo kiedy ja pracowałam ponad dwa lata w sklepie to żadnych szkoleń nie było.

@były pracownik

Pani Magdaleno - nie tylko. Nie wdając się w szczegóły - w Myszyńcu szkolenie przechodzi/przechodziła obsługa min. 6 sklepów i nie są to nowi pracownicy. Ciężko mi także uwierzyć, że np. w chwili wprowadzania nowych systemów (np. kas samoobsługowych) załoga nie była przeszkalana z ich obsługi...Proszę pamiętać, że Pani indywidualne doświadczenia niekoniecznie muszą pokrywać się ze stanem faktycznym w całej sieci.

Zak

Przy ul.stanuw Zjednoczonych Wcale tak nie jest jak się wydaje ja kupiłam mięso to tak śmierdziało ,a pani zachwalała że jest świeże .Po prostu truje się ludzi nie polecam tego sklepu obsługa jest niemiła wytatuowane panie jakby były w więzieniu , aż strach do takiego sklepu wchodzić to trzeba nagłośnić w mediach

@Zak

A ja bardzo lubię ten sklep. Tatuaże mi nie przeszkadzają. Obsługa miła i towar dobry. A tak poza tym "Stanów" pisze się z dużej litery i przez "Ó" z kreską.

Była Pracownica

W czasie studiów byłam pracownikiem jednego z Primów i tej pracy wcale źle nie wspominam. To prawda, czasem było ciężko, ale ja w końcu tam pracowałam, a nie byłam na wczasach. Kasa zawsze się zgadzała i najpóźniej na początku miesiąca była na koncie. Zawsze na czas mogłam opłacić rachunki i nie stresowałam się opóźnieniami. Współpracownicy w porządku, kierownictwo również. Wszyscy robili swoje i nie oglądali się na innych. To jedno z najbardziej stabilnych miejsc pracy jakie miałam w Ostrołęce.

@Była Pracownica

Dziękujemy za dodanie opinii. Wasze uwagi i komentarze są dla nas cenną wskazówką umożliwiającą dalszy rozwój.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie SPS Handel Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca-Kasjer Turośl? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zawiedziony

Praca w Centrali w Ostrołęce to jakas porazka. Ogolny brak szacunku do ludzi. Dzial zakupow to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Co chwilę zmieniajacy sie tam pracownicy. Osoby szkolące nowych pracowników tragedia. Zero poszanowania dla czlowieka. Atmosfera grobowa. A szefostwo zaskoczone co się dzieje. A wystarczylo by dac przyklad z gory. No ale czego można spodziewać się po takich ludziach. Wlasciciel nie ma szacunku to i pracownicy tacy sami. NIE POLECAM.

Właściciel
@Zawiedziony

Szanowna Pani . Pani opinia jest niezwykle radykalna . Jednak wydaje się być pochopna . Przepracowała Pani w dziale zakupów niecałe dwa tygodnie i już jest Pani w stanie ocenić Firmę i Grupę de facto , która tworzona jest od 30 lat i w której pracuje 2500 osób . Osób wspaniałych , do których mam ogromny szacunek i wdzięczność . Mam zaszczyt powiedzieć że znaczna część tych osób to moi przyjaciele . Pisząc takie słowa obraża Pani nie tylko mnie ale i te osoby właśnie , które swoją ciężką pracą wpłynęły na sukces grupy . Pani przyszła i odeszła po kilku dniach , trudno , to się zdarza . Proszę nas jednak nie oceniać bo nie ma Pani podstaw do tego . Mam nadzieję , że znajdzie Pani miejsce , które będzie w stanie zapewnić odpowiednie warunki i atmosferę dla Pani odpowiednią . Tego Pani życzę . Piotr Szczęsny Właściciel P.S. Prowadzę działalność 30 lat ale po raz pierwszy odpisuję na opinię . Jednak w tym wypadku poczułem się w obowiązku aby to zrobić . Opinia jest nieuprawniona . Korzystając z okazji dziękuję wszystkim WSPANIAŁYM LUDZIOM z którymi miałem zaszczyt pracować przez te wszystkie lata.

Współpracującą
@Zawiedziony

Pracuję w Grupie ponad 11 lat i jestem z Tego bardzo dumna. Jest to Grupa, która prężnie się rozwija i bardzo dba o swoich pracowników. Mam przyjemność , powtórzę- przyjemność współpracować z Centalą SPS i jest to współpraca na bardzo wysokim poziomie.Nigdy nie spotkała mni przykrość ze strony Właścicieli Firmy czy osób Zarządzających! Nie zgadzam się z tą opinią i uważam, że jest to krzyk rozpaczy za swoje nieudolności. Najprościej anonimowo w sieci napisać negatywną opinię zamiast zastanowić się nad samym sobą, co ze mną jest nie tak........ Polecam Pracę i współpracę z tą Grupą!

@Współpracująca
@Współpracującą

Ciekaw jestem ile Ci zapłacili za ten komentarz i czy dalej jesteś zadowolona?

Prace w Prim Sokoły zaczęłam z nadzieją. Po rozmowie z panią kierownik szłam do pracy z chęcią. O tym że to ciężka praca oczywiście wiedziałam. Zaczęło się dobrze, inni pracownicy bardzo pomocni i mili. Po czasie oczywiście wychodziło na jaw że nie jedna niedziela pracująca mnie czeka tylko wszystkie. Grafik zmieniany parę razy w tygodniu. Brak ludzi do pracy. Na popołudnie po 2 osoby, jeśli jest ruch nie wyjdziesz nawet do WC spokojnie. Jedzenie za kasą, bo przecież jak mieć przerwę w 2 osoby, ciągle bieganie do towaru, do kasy . Oczywiście pani kierownik stwierdza że jak się nie wyrabiacie to zacznijcie, albo nie wyjdziecie o czasie. Czasie nie zapłaconym oczywiście, bo i tak przychodząc wcześniej i wychodząc 22.30 to przez tydzień z 2 czy 3 h za darmo wychodzi. Jeśli Cię nie polubią to oczywiście Ci to okazują na każdym kroku. Komentarze względem tego że z kimś się tam podobno spotykasz, plotki na Twój temat do innego pracownika zanim zapytają Cię czy to prawda. Po wolnym wracasz sobie do pracy i okazuje się że już nie pracujesz. Oczywiście umowy nikt nie przestrzega i nie ma żadnych 2 dni wypowiedzenia. Jednego dnia pracujesz, drugiego pani kierownik mówi że nie u nie powiedziała wcześniej o tym, bo nie. Także wydaje mi się że pisanie i wypowiedzeniu w umowie jest bez sensu. Na przerwę też nie możesz liczyć zawsze nawet jeśli jest was na zmianie 4, chyba że jesteś rodziną kierowniczki to napewno wtedy pójdziesz. (usunięte przez administratora)

Klient sklepu Prim market

Klient Sklepu Prim market ul. Papiernicza w Ostrołęce. Zastanawia mnie, czy w dobie tegorocznych upałów w tym sklepie był ktoś z "góry" i czy widział w jakich warunkach pracują tam ekspedientki, chodzi mi o temperaturę w sklepie. Na zewnątrz jest 34C w cieniu a w środku 35C w cieniu. Brakuje klimatyzacji, jako klient wytrzymuje w sklepie co najwyżej kilka minut, zastanawia mnie jak często mdleją tam panie pracujące 8 godzin a w niedziele 12 godzin. Kolejne pytanie się nasuwa: co dzieje się z produktami które powinny być przechowywane w tem co najwyżej 18 C, słodycze które rozpływają się na półkach w opakowaniach. Może ktoś z dyrekcji by się tym zainteresował, tylko teraz a nie jak upały znikną i wtedy powiedzą ze nie potrzeba.

Były klient z primu

Szkoda że sklep na Hallera już nie jest taki jak kiedyś. Wszystkie dziewczyny stamtąd odeszły. To o czymś świadczy. Fajny to był sklep a teraz na pewno tam nie pójdę. Ludzie opanujcie się tam na górze. Klient powinien być najważniejszy .Żal tych kobitek bo fajnie tam było a teraz sklep z towarem a bez ludzi bez atmosfery.

@Były klient z primu

Dziękujemy za opinię, Pana / Pani opinia została przekazana odpowiednim służbom. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni, jednak jak każdemu zdarzają się nam niedociągnięcia.

Jak dużo osób pracuje w SPS Handel Sp. z o.o.?

Około 1000 osób

Agata

Pracowałam w jednym ze sklepów Prim w sezonie letnim w tamtym roku, praca jak praca wymagająca. Pozwoliła mi zarobić na studnia, a to najważniejsze. W tym roku na w sierpniu i wrześniu też podejmę tam pracę.

Praciwnik

Dzień dobry.Pracuję w firmie Sps 10 lat i bardzo lubię swoją pracę oczywiście jest dużo pracy i obowiązków ale gdzie ich niema. Osoba której zależy na pracy i chce pracować poradzi sobie.Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas. Ogólnie pozytywnie.

Szukającą pracy

Taki post powstał na Spotted iłowo a chciałam tam złożyć cv. Czy ktoś mi może powiedzieć jak jest naprawdę? "Witam. Nie pozdrawiam i szczerze nie polecam pracy w markecie " Prim". Praca sama w sobie jest nawet fajna. Mili klienci, personel na sklepie także...Ale!! Kierownictwo w tym sklepie pozostawia wiele do życzenia i niestety ale jest główną przyczyną tak częstej rotacji pracowników. Mialam nie miłą okazję pracować w tym sklepie i myślę że nie jeden pracujący tam człowiek podzieli moje zdanie. Totalny brak szacunku, teksty nie na miejscu, to wszystko na porządku dziennym od szanownego kierownictwa, które zamiast pomoc pracownikowi tylko i wyłącznie mają go za zwykle zero. Bądźmy ludźmi!!!"

AnnaX
@Szukającą pracy

No cóż ludzie są różni. A jak jest?.... najlepiej samemu się przekonać bo nikt tak naprawdę prawdy Ci nie powie. Może Tobie będzie tam praca odpowiadała i wszystko będzie OK. Powodzenia

Wieloletni klient

Polecam porządny kurs z zarządzania pracownikami. Klient w sklepie jest jednym z najważniejszych tam osób. Przed zmianą był to super sklep, gdzie miło robiło się zakupy. Panie były miłe i miały czas na klienta, a teraz trzeba czekać na kasjerkę, która nie wie w co ręce wlożyć bo są tylko dwie na sklepie. Macie również duża konkurencję biedronka, żabka, mila a ceny wysokie. Pracownicy zadowoleni, uśmiechnięci i mający czas dla klienta przyciągają ich. Ten sklep na Hallera się tym wyrozniał!

Witam. Jestem obecnie pracownikiem firmy i nie fajnie czyta się takie negatywne komentarze o swoim pracodawcy. Pracodawca, jeden z największych w regionie, który zapewnia lub zapewniał nam i naszym rodzinom byt. Jeżeli komuś coś nie odpowiada to po prostu odchodzę i szukam sobie innego miejsca pracy, które spełni moje oczekiwania. Dobrze byłoby abyśmy zrozumieli, że praca to nie przechowalnia, żaden pracodawca nie wynagradza nas za siedzenie i narzekanie. Moim skromnym zdaniem to świetny pracodawca, który dba o swoich pracowników, problemy na bieżąco są rozwiązywane. Pracuje w zespole gdzie wszyscy są mili i pomocni, nie ma zgrzytów i niesnasek, zespół jest po prostu zgrany. Życzę wszystkim pracy i zdrowia w tym trudnym covidowym czasie.

Czy obecnie są jakieś przyjęcia do SPS Handel? Dajcie znać czy można liczyć na zatrudnienie w najbliższym czasie i warto podsyłać swoje CV do firmy. Chętnie też przeczytam coś o warunkach pracy w tym miejscu. Jak je oceniacie? Wynagrodzenie jest zadowalające?

Rita
@Ewa

Nie wypłacają na czas nie polecam i (usunięte przez administratora)

zorientowany
@Ewa

Jeśli chcesz pracować w olbrzymim stresie i przeciążeniu bo jest wszędzie za mało pracowników w bezpośredniej obsłudze klienta - szybko odchodzą .

Aldona
@Rita

Pracuje w tym sklepie prawie 5 lat i zawsze wypłata była na czas albo do 1go a teraz do 10 go. Chyba, że Ewo masz konto w jakimś np. SKOKU który przetrzymuje twoją wypłatę to możesz mieć ja dwa dni później. Ja mam zawsze na czas.

Klient

Już więcej w tym sklepie nie kupię wędliny i mięsa nie dosyć że stałam piętnaście minut na panie sprzedająca tam .A jak się zjawiła to z taką mina że nie podchodź tak śmierdziała papierosami ,a ręce terz miała śmierdzące podeszła z nemytymi rękami że mi się odechciało kupna mięsaudizlzm opuścić ten sklep.Pracodawca powinien zakazać palenia w czasie pracy .pracownikom więc przestrzegam wszystkich kupujacych

@Klient

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielnie się opinią i przykro nam, że miała Pani nieprzyjemne doświadczenia podczas zakupów w jednym z naszych sklepów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Serdecznie prosilibyśmy o poinformowanie nas w komentarzu, w którym z naszych punktów miało to miejsce. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszej obsługi stale rosła. Pozdrawiamy sieć sklepów PRIM

Rose

Pracowałam w Prim Market 3 lata temu. Powiem szczerze że cieszę że tam już nie pracuję. Ciągle trzeba było tylko zapieprzać a premii zero. Stres nerwy to była codzienność pracy w Prim Market. Praca tam to jest jedna wielka porażka. Ciągle jest brak ludzi(usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora) Bardzo współczuję tam paniom pracować. Nie polecam tam pracować.

Nie wiem kto rządzi w markecie P,RIM w Sepopolu .Pracownicy nie za bardzo mili szczególnie panie które pracują już od kilku lat chyba czas na zmianę .Ceny podane na towarach szczególnie promocyjne nic nie mają się go tych które są na paragonie zawsze jakieś tłumaczenie albo system albo pracownik ceny nie zmienił w komputerze to więc od czego jest osobą która tym się zajmuje.Dopiero jak robią zdjęcia na wysłanie to pięknie poprawiają i układają.Jest też zagostka przy kasie która wystąpiła kilka razy i to nie tylko u mnie pytając się o cenę towaru i rezygnację z zakupu dany towar jest zawarty na paragonie i nie wycofany za co się płaci pomimo że towar zostaje przy kasie.

Maniek
@Ania

Nic dziwnego że panie są niemiłe, ale skoro przychodzą stare dewoty jak Ania co nirozumija cen zawartych naliswach to już nie jest wina pracownika tylko klienta,a co do wychowywania dawnego produktu z paragonu to jest napisane storno trzeba dobrze się wczytywać w paragon

S

Ile zarobków netto lub brutto na za miesiąc?

Asia
@S

2100 na rękę z premią haha i z handlowymi niedzielami

@Asia

to prawda,najniższa krajowa plus znikoma premia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SPS Handel Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

w tej firmie nie lubią nadgodzin,ale jeżeli już się zdażyło to albo odbierałam albo płacili.

Zostaw merytoryczną opinię o SPS Handel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPS Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPS Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPS Handel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPS Handel Sp. z o.o.