Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

ZASTANAWIAM SIĘ PO CO LUDZIE NARZEKAJĄ A DALEJ CHCĄ PRACOWAĆ ? .......... BZDURA

Zgodzę się z tym wpisem ponieważ ta pani ma romans ze swoim szefem i zgodze się z tym że jest tylko menadzerką dlatego że wyciućkała to u szefa nawet kultury nie zna ta pani polecam lepiej jej dzień dobry nie mówić

Kierowca

chłopie uciekaj bo jak coś zrobisz nie tak za każde spóźnienie masz opierdo.l i do tego opierdo.l od szanownej pani Moniki która jest tylko tam menadżerką bo prowadzi romans z szefem

zainteresowany

pytanie do ktoregos z kierowcow ,ile mozna u was zarobic ? pensja stala czy od czegos zalezna ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
były kierowca

nie dziwię się że nie słyszałeś o zabraniu premii bo premie nie są wypłacane i nigdy nie były.ta kasa jest potrącana z pensji.

zainteresowany

Mam pytanko ,ile kierowcy zarabiaja? To stala pensja czy prowizyjnie jakos ?

Z zarobkami zawsze na czas , nigdy nie słyszałem o zabraniu premii wielkości nawet 100 zł , chyba piszą ci co zwolnieni zostali za złodziejstwo .....

tak kierowcy równe chłopaki po za małymi wyjątkami ale w każdym stadzie trafia sie czarna owca. Kierownik ekspedycji ma jakiś problem chyba z głową, psychika chyba siadła. Ogólnie firma wypłacalna kasa zawsze na czas.

Kierowca

Kierowcy zgrana ekipa jeden drugiemu pomoże zawsze. Praca ogólnie dobra i zarobki też ok. Gdyby nie B**** i jego szalone pomysły, podkładanie świń i darcie gęby ciągle była by zupełnie inna atmosfera pracy. A co do kierownika D****** to ogólnie według mnie jest w miarę w porządku i w miarę normalnie podchodzi do kierowców. A to że chodzi (usunięte przez administratora) nieraz to nie ma co się dziwić każdy coś od niego chce i weźmy pod uwagę to że cały czas lata koło niego B***** i też mu psuje pewnie psuje nerwy. Szerokości...

kierowca

Jak dostaniesz kilka razy po 50 to nawet pokaźna sumka wyjdzie. Co do zarobków nie są złe. Świnie sa od strony kierownika ekspedycji. Kierowcy się trzymają razem. W jaki sposób urywają? Słownie. Ma zly dzień i lecą 50-siątki.

potencjalny kierowca

A jak z zarobkami? I jak urywają z pensji za jakieś wyimaginowane przewiny, to 50zł czy raczej 250? Czy to naprawdę norma to wrabianie i świństwa? Czy tylko ze strony kierownictwa, czy od współpracowników również ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kierowca

Praca jako kierowca dobra ale Kierownictwo to najniższe dno jakie można osiągnąć, często brak towarów za które kierowca dostaje po plecach, podkładanie towaru i robienie z kierowcy złodzieja to codzienność, Pan Paw... jeżeli go nazwać Panem nigdy nie wysłucha Ciebie jako kierownik kierowców tylko od razu naskakuje. Kierownik ekspedycji to najgorsza cio... i piz... której wydaje się że jest pępkiem świata. A i najlepsze, za wszystko ucinają kasę z pensji (trzeba co miesiąc się pilnować). Po prostu firma to dno... Dziwie się że tam jeszcze kierownictwo nie dostało po gębie...

kierowca

witam pracowalem w tej firmie jako kierowca .wszysko bylo by ok gdyby nie pan kierownik da... i pan pi...,niszczyli tam atmosfere i checi pracy w tej firmie.jak by oni tam nie pracowali bylo by ok ,bo chodzi w pracy o to ze ludzie sa dla ludzi a nie utrudniac im zycje

piecowy

pracowałem wiele lat i z roku na rok upadek firmy. rządzi teraz młody kazana... mega fraj...er ! zatrudnił debila/sadystę kierownika i niszczą ludzi... LUDZISKA omijajcie wielkim łukiem ten przytułek na uboczu pełny debili. piecowy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. - Warka

• Jak się pracuje w Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.