Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

xxxxxxxxxx

nadgodzin nigdy nie było inie będzie , to są wypracowane godziny,

xxxxxxxx

a jaką premię......

zadowolony:-)

Za ten miesiąc kasa niezła.

xy

Mi też w tym miesiącu dorzucili do wypłaty oby tak jdalej. Kasę ucinają tym co niszczą towar.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
xxx

Wypłata za maj była ok.Wypłacili mi za wszystkie nadgodziny dostałem też premie i dodatkową kasę za dni świąteczne.

XXXXXXXXX

Ludzie zastanówcie się bardzo czy chcecie pracowaćw tej firmie na produkcji !!!! Po pierwsze będziecie tyrać jak niewolnik , bez prawa głosu jak bedziecie się za dużo odżywać to was zwolnią po drugie a la kierownik pani B.... będzie wam zabierać piniądze za byle co a sama nie umie ustawic żadnej maszyny do produkcji pieczywa po trzecie grafik zmienia z dnia na dzień i nic nie mówi o tym pracownikowi ,nie spomne otym ze jeszcze powiadamia esemesem ze masz przyjść do pracy natą czy natą godzinę po czwarty jedyna dobra rzecz w tej firmie jest ze marne piniądze na produkcji 2ooo złotych ale na czas nigdy się nie zdazyło zeby nie zapłacili 6dnia danego miesiąca ŚWIĘTA tyrasz jak niewolnik po 12 godzin z jedną przerwą na śniadanie 15 minut i oczywiście nikt się nie pyta czy możesz masz robić ikoniecna konie odradzam wam podjęcia tutaj pracy ŻYCZĘ POWODZENIA PS. LUDZIE NA PIEKARNI OK

xxxxxx

Czerwiec się zbliża i będzie was bolało..........

ALLAH AKBAR

Żal czytać wiadomo że dziadostwo ale aż takie? Zatrudnijcie ciapatych to zrobią tam pożądek

były piekarz

Są tacy pracownicy co ścieżki do biura kierownikòw wydeptują i to na pewno nie po to żeby pogadać o pogodzie tylko żeby nagadać na innych a potem zgrywają niewiniątka. Pracowałem i wiem o czym piszę. Ludzie sami sobie świnie podkładacie a potem szukacie winnych.

x

Powiedz mi tylko za co ją z warki wyrzucili ,a będziesz miał odpowiedz jaki to człowiek jest

kara będzie sroga

śmieszny jesteś,sprzeda cię to zrozumiesz

x

Tak piszą ludzie co im się pracować nie chce a do pracy przychodzą tylko na ploty. Ja pracuję i złego słowa na panią B. powiedzieć nie mogę. Pozdrowienia dla plotkarzy.

żona

Skąd możesz wiedzieć, skoro nawet nie wiesz o kogo chodzi?

Anonymous

Witam. Powiem szczerze że wiem co się dzieje ale wina jest też kierowców bo nauczyli że można zapierda.... Za free mocni są w gębie w szatni albo na targowicy ale żeby się zebrać w grupie i pokazać ze się postawią twardo to nie lepiej siedzieć u kieownika i lizać dupe oczywiście nie wszyscy :) szacunek dla tych co mnie popierają cdn...

kolega

A morze on sam się zniszczył od tej trawy co pali......

Były pracpwnik

Do ręki dostajesz 2000 netto, a na umowie masz 1700 brutto za pracę 6 dni w tygodniu (pon - sob obowiązkowo) no i 2 razy w miesiącu masz dyżur w niedziele (plus 100 zł za dyżur) . 3 dnia miesiąca dostajesz przelew (1700 brutto) kwoty z umowy, a resztę pod stołem 5 dnia miesiąca. Reasumując zarabiasz 2200 zł za pracę po 12h 6 dni w tygodniu. Zapomniałem też dodać że o końcu twojej pracy decyduje kierownik bo gdy wrócisz z trasy możesz zostać przez niego oddelegowany do pracy w sadzie, na piekarni lub do mycia prywatnych samochodów szefa lub szefowej.

pozytyw

syf.............

REAL

Panie P....prężysz muskuły ale zobaczymy co zrobisz jak ci 5 ludzi na popołudnie nie przyjdzie , zobaczymy co w tedy powiesz .kierowcy terz powoli będą się buntować

racja

Poza tymi umiejętnościami potrafią jeszcze pilować sfoich spraw, dlatego pracuią na tych stanowiskach.Bo co niektórym niedługo łe.odleci od rozglądania się na boki.

były piekarz

powiec co robi pani barbar....i pani anet... na produkcji , Ja ci powiem pani B PILNUJE ZEBY JEJ MĘŻA NIE ZWOLNILI , A PANI ANETA LICZYĆ UMIE .A GDZIE WIEDZA O PRODUKCJI PIECZYWA....

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. - Warka

• Jak się pracuje w Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.