Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.

pracownik produkcji

To nie szefostwo. Gebels jest wporządku koleś,bzdury piszecie. Ekspedycje z produkcji chce zrobić pani od kacapu.

zawiedziony

SZEFOSTWO Z PRODUKCJI CHCE ZROBIĆ EKSPEDYCJE . ŻENADA .......

ZAWIEDZIONY

ZGADZAM SIE Z TĄ OPINIĄ ,PIOTR NA PREZYDENTA.......

kierowca

Nie zgodzę się z tym komentarzem wyżej dziewczyny z biura sa bardzo miłe. Jeżeli któryś z kierowców pomyli towar bo bywa i tak to dziewczyny załatwiają to same od ręki i nie dowiaduje się o tej pomyłce "góra" tylko sprawa zostaje wyjaśniona na linii kierowca - biuro ewentualnie wie o tym kierownik i to one dzwonią na sklepy i przepraszają za nas, za popełnione błędy. Dziewczyny z biura zasługują na 5+!! A Milena jest bardzo sympatyczną kobietą. :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
zawiedziony

jednak boją si inspekcji jak kasują wpisy

Kierowca

Co do atmosfery to jest róznie. Ale ogólnie jest ok. A co do Mileny to wyssane z palca.bardzo miła sympatyczna dziewczyna która zawsze chętnie pomoże.

Choust

TRAKTUJĄ LUDZI JAK W OBOZIE PRACY ZERO MIŁEJ ATMOSFERY

Kierowca

Głupota. Akurat dziewczyny z biura są ok i bardzo mile i wszystko z nimi można dogadać a jak się nie wywiozywales z obowiązków to może i opierdziel dostales. Pozdrawiam dziewczyny z biura.

ZAWIEDZIONY

Panie z biura są bardzo nie przyjemne,a w szczególności Pani Milena K.Nie można na nich liczyć gdy jest jakiś problem bo ich to strasznie bulwersuje...Wyżej się srają niż mają.pozdrawiam

Były piekarz

Jak widać żadnej pozytywnej opini więc to o czymś świadczy:) jak w dzisiejszych czasach można zwalniać ludzi ze stanowisk na których ludzie pracują lata i Józef Kazana polegał na nich w każdej sytuacji a taki gebelsik przychodzi wuj wie skąd z jakiej dziury wyskoczył i uważa się za Pana ma chłopak szczęście ze tam jest tak zwana ochroną bo podejrzewam że parę razy by już dostał po głowie. A co do smieszka Mario to chyba za dużo cytrynoweczki bo czasem na kilometr było czuć. Ale życzę powodzenia chłopaki i owocnej pracy :) nikomu nie polecam niedługo sama ta firma padnie bo wszystkie piekarnie w.okolicy robią chleb O niebo lepszy :)

sklepowa

a może jest jakiś pracownik sklepu ? jak warunki? też jest tak jak w na innych stanowiskach ?

były piekarz

idealna praca dla każdego głąba, który lubi być poniżany i wykorzystywany wymagania nie są duże nawet polskiego znać nie trzeba byle by siedzieć cicho, wykonywać polecenia i lizać tyłek kierownikom. Nie jest źle tylko na każdej ścianie jakiś zakaz(dobrze, że oddychać pozwalają;)) szacun dla piekarzy! pozdrawiam nierobów i pajacy: GEBELSA i MARIO

Traktowanie ludzi jak szmaty gebels myśli ze jest bogiem . Tam trzeba tyrać jak czarnuch na polu bawełny .

Em

Zapomniałem dodać, widać po powyższych komentarzach niezadowolonych pracowników. Jaki szef- taka piekarnia! Radzę omijać szerokim łukiem pieczywo z tej piekarni.

Em

Nie kupujcie chleba z tej piekarni! Smakuje do du*y, a w dodatku jest jak bułka. Dzisiaj byłem zmuszony kupić chleb z tej piekarni i gdy robiłem kolacje przy krojeniu chleb rozpiep*ał się na drobne kawałki, co było mega irytujące. A gdy już jakoś udało mi się go pokroić, przy rodzinnej wieczerzy kromka złamała się i ser posmarowany dżemem spadł mi na nowiutkie jeansy. Nie zjadłem spokojnie kolacji, bo musiałem iść zaprać plamę. Nie polecam! Zmieńcie recepture albo ludzie przestaną kupować wasze wypieki, ja kupiłem po raz ostatni. Chleb to ma być chleb a nie kur*a gryzka.

piotr

Czy mógłby jakiś kierowca rzucić kwotą, jaką można zarobić i przy ilu godzinach?

piekarz

Pracowałem tam przeszło 10 lat, z roku na rok coraz więcej wymagań a kasa ta sama. Poniżają ludzi na każdym kroku (szefostwo). Była to moja pierwsza praca i człowiek nie wiedział jak jest w normalnych firmach teraz wspominam bardzo źle i nie polecam nikomu nawet wrogowi . Praca po 12 godzin (czasem i duzo wiecej) i wyzysk na całego, traktowali człowieka jak złodzieja za 1300 PLN D.N.O

driver

Pracują dlatego że w okolicy niema pracy pozostaje tylko Warszawa a to też troche zamuje na dojazdy. Najgorsi w tej firmie Pan B...k --- niby kierownik i prawdziwy kierownik D....l

pracownik były

ilu kierowców już odeszło i piekarzy to co nie prawda a kto tam wytrzyma tyle czasu jak kierownik jest debilem idiotom .ale i za to zostanie ukarany

piekarz

pracowałem tam u tych idiotów na produkcji i chuj im w oko kosa ok ale debil za debilem tam kieruje masz tylko wykonywać ich polecenia a jak nie to kara od 20zl do 50zł i więcej za wszystko i zwolnienia bo masz coś do powiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. - Warka

• Jak się pracuje w Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Piekarnia Kazana Sp. z o. o. Sp. k.