Opinie o Auto-Szkoła Jacek Juszczak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Szkoła Jacek Juszczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Szkoła Jacek Juszczak w Łódź

Janina

Witam.To już moja trzecia szkoła i jestem bardzo zadowolona nareszcie dobrze trafiłam wszyscy są bardzo mili a zarazem profesjonalni .Zobaczymy jak pójdzie mi egzamin ale na razie technicznie jest ok i przestałam się stresować także polecam juszczaka

arek

Ja polecam AUTO SZKOŁĘ JUSZCZAK oraz właściciela.Jazdy z nim bardzo miło wspominam na pewno detalista .Zdałem za pierwszym podejściem dlatego polecam

cubus

Tylko kase potrafia wyciagac í na kilometrach oszczedzac strata kasy a szef to typowy burak ktoremu sie wydaje ze wszystkie rozumy pozjadal i obgaduje swoich kursantow nie warto tam isc

nieznany

Nie polecam tej auto szkoły, pan JUSZCZAK jako właściciel zachowuje się nieprofesjonalnie co do wszystkich kursantów porównuje każdą osobę do innych, zazwyczaj nie ma czasu aby umawiać się na jazdy,krytykuje kursantów zamiast tłumaczyć błędy osoby uczące się dopiero,NIKT NIE MA OCHOTY JEŹDZIĆ SAMOCHODEM Z INSTRUKTOREM WYSŁUCHUJĄC NAŚMIEWANIA SIĘ ALBO KRYTYKOWANIA OSÓB INNYCH, ja jestem osobą bardzo nie zadowoloną która po wysłuchaniu innych osób co pan JUSZCZAK o mnie mówi dowiaduje się że jestem osobą która nie umie jeździć i zaniży im zdawalność. Dziękuje za stratę czasu i pieniędzy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Dominika.K

Witam serdecznie! Z czystym sumieniem polecam AUTO SZKOŁĘ JACEK JUSZCZAK.Chodziłam na kurs w ostatnim tygodniu lipca 2014,uważam że czas spędzony na wykładach nie był stracony,omawiana była niezbędna wiedza teoretyczna jak i sytuacje jakich możemy się spodziewać na drodze w czasie jazdy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż były to bardzo cenne informacje i rady. Sam właściciel radził kursantom aby jazdy odbywały się z innymi instruktorami ze szkoły a nie tylko z jednym ze względu na wyczucie i obycie się z autem oraz ze względu na sposób przekazywania wiedzy. Osobiście jeździłam z 3 instruktorami. Dla mnie instruktor Tomasz T jest godny polecenia. Na spokojnie tłumaczy wszystko, jeżeli nie rozumiałam np. jakiegoś skrzyżowania to objaśniał mi je poprzez narysowanie na kartce. Jego sposób przekazywania wiedzy był dla mnie bardzo precyzyjny i trafny. Nie ukrywam, że stres na początku był duży ale wszystko można opanować. Jazdy rozpoczynały się zawsze punktualnie o wyznaczonej porze. Egzamin zdałam za 2 podejściem. Pierwszy egzamin zawaliłam na własne życzenie ponieważ za wcześnie chciałam skręcić i się okazało, że był zakaz wjazdu. Sam egzaminator pytał co się stało, że chciałam tam wjechać i powiedział że gdyby nie to to on by nie miał się do czego doczepić bo jestem bardzo dobrze przygotowana. Za drugim razem pojechałam super. Ogólnie jazdy miło wspominam, na początku były nawet sytuacje bardzo śmieszne wynikające oczywiście z mojej niewiedzy;) Dzisiaj wspominam wszystko z uśmiechem :) Polecam w 100%

Niezadowolony

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej auto szkoły. Miałem jazdy z właścicielem i niestety atmosfera była niemiła, a zachowanie dalece nieprofesjonalne gdyż non sto słuchałem na kursie o innych kursantach. Wydałem mnóstwo pieniędzy. Seata czasu i nerwów. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Szkoła Jacek Juszczak - Łódź

• Jak się pracuje w Auto-Szkoła Jacek Juszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Szkoła Jacek Juszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Szkoła Jacek Juszczak?

Auto-Szkoła Jacek Juszczak
  • ul. Rydzowa 2