Polskie Centrum Mediacji

Opinie o Polskie Centrum Mediacji

mediacje 2014-01-06 17:58
Polskie Centrum Mediacji na tle innych profesjonalnych stowarzyszen i instytucji szkoleniowych i mediacyjnych ma ocenę mierną.
glieder 2014-01-14 22:25
(usunięte przez administratora) Zastanów się dobrze zanim zaczniesz współpracować i wpłacisz coś na konto tego stowarzyszenia.
M 2015-03-13 16:37
A na jakiej podstawie wyrażasz taką opinię?
mediacje 2015-03-13 16:40
Polskie Centrum Mediacji na tle innych organizacji mediacyjnych jest profesjonalistą, prowadzi szkolenia na bardzo wysokim poziomie, jest członkiem międzynarodowych orgaizacji mediacyjnych, ma najwięcej przeprowadzonych mediacji w Polsce.
poszkodowana 2015-12-05 23:36
Mediacje w tym centrum to kompletne nieporozumienie. Dwie Panie, które prowadzily moje mediacje, choc nie powinny, stawaly w roli adwokata i to oskarżonego! Choc nie znaly sprawy z akt sądowych, bo nie miały do nich dostępu, to stosowaly personalne uwagi i poddawaly w wątpliwość to co mówię. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU. Sprawę w sądzie wygrałam na pierwszej rozprawie - sąd nie miał żadnych wątpliwości co do winy oskarżonego. Do wszystkich pokrzywdzonych - unikajcie tego centrum, bo przypłacicie to tylko nerwami.
ALF 2016-04-12 21:12
Nie polecam szkoleń w PCM.Są na bardzo niskim poziomie i tak skonstruowane, aby
"złapać" klienta na jak największą ich ilość.Niestety ilość i tak nie przekłada się na jakość...
BRAD 2016-07-31 09:59
To prawda, że mediacje prowadzą dwie napastliwe kobiety.Jako facet byłem bez szans.
To chyba jakieś nieporozumienie, żałuję, że się na to zgodziłem.Poczytałem potem na temat mediacji i to co zaprezentowane było przez panie z PCM ma się odwrotnie do tego jak powinna być prowadzona mediacja.Poziom był żenujący.
CHIP 2016-11-12 09:17
Nie polecam szkolenia na mediatora.Prowadzący reprezentowali bardzo niski poziom przygotowania, a materiały to nieporozumienie.Straciłem tylko pieniądze.
Tomasz 2016-12-15 03:33
Pewnie bywa różnie ja trafiłem na świetną parę mediatorów. Byłem ofiarą wypadku i byłem bardzo ważny ma mediacji moja sprawa była ważna. Bardzi polecam bo bardzo po ludzku.
Michał 2016-12-15 03:36
Właśnie jestem po szkoleniu w PCM pełwn profesjonalizm i praktyka. Kończyłem w kilku innych firmach i ta jest majlepsza.
gowork 2016-12-15 22:34
Michał i Tomasz powyżej ta sama data, godzina komentarza i adres IP.
Zostaw swoją opinię o Polskie Centrum Mediacji - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum Mediacji