Eurores Sp. z o.o.

Opinie o Eurores Sp. z o.o.

Jeżdżę i jest ok. Jedzie się szybko autobus nowy i wygodny!! Korzystam z usługi dojazdu pod sam dom i bardzo sobie chwalę. Obsługa zarówno w biurze jak i w autokarze profesjonalna i pomocna.

Silvana
@Ewa

Jakim cudem pod sam dom???

Kinga

Ja miałam przyjemność jechać z tą firmą do Włoch. Powiem tak nawet simbad się dla mnie chowa. Super Kierowcy :) ostrożni. No z czysta przyjemnościa moge tą firmę polecić. Tylko szkoda za raz w tygodniu jeżdżą do Włoch bo bym z nimi ciągle jeździła :)

Leszek

Zastanowiło mnie jeszcze, czy firma Eurores często poszukuje nowych kierowców do pracy w swojej firmie? @Olo, może Ty wiesz coś na ten temat? Często zmieniają się kierowcy, którzy prowadzą autokary? Należy mieć doświadczenie zawodowe, aby móc aplikować na wolne stanowiska w firmie, czy również osoby świeżo po ukończonym kursie mogą starać się o pracę w tym miejscu? Chętnie poznam, co wiesz na ten temat.

Teresa
@Leszek

Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona najlepsza firma która obsługuje Włochy

To pewnie ja panią wiozłem tak

To pewnie ja panią wiozłem tak mi się wydaje jeżeli pani jechała dwudziestego dziewiątego to ja panią wiozłem

@To pewnie ja panią wiozłem tak

ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona super szybko polecam

To chyba jesteś złośliwa bo Włochy to przejazd dziesięciu godzin a jak z nimi jade to wsiadam w piątek rano w Polsce i wieczorem w piątek jestem w domu we Włoszech w dodatku korzystam z dowozu pod dom autokary maja nowiutkie i wygodne a co do kierowcy to jest zmiana i jadą bezpiecznie.

leon

kierowca busa ja w tej firmie pracuje dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony i nie mam problemów jak kolega gdyż jestem kierowcą a nie skoczkiem który obleciał wszystkie możliwe firmy i po powrocie z trasy zdaje samochód w stanie nie do poznania na dodatek zaliczki które pobrał nie potrafi rozliczyć jak to robi pan Grzegorz k. wcale mnie to nie zdziwiło ze więcej nie pojechał w trase bo takiemu to strach dać busa

leon

ja pracuje w tej firmie i nie mam takich problemow jak ty leszek bo pracuje jako kierowca a nie kombinator co nie potrafisz wykonac jednego kursu normalnie.

Czy można w Eurores Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Roman

Powyżej chodziło raczej o to, czy firma oferuje jakieś benefity swoim pracownikom? Jeśli masz taką wiedzę, daj proszę znać.

Helmut

Ale to jest forum pracownicze więc opinie klientów trafiły na niewłaściwy adres.

Mirella

Swoje spostrzeżenia lepiej kierować do firmy gdyż to jest forum dla pracowników!

Mariola

Firma Eurores jest najlepszym przewoźnikiem na trasie Polska-Włochy. Zawsze jestem zadowolona z podróży. Obsługa miła i pomocna. Podczas podróży można liczyć na ciepłą wodę/kawę/herbatę. Są przerwy gdzie można skorzystać z toalet. Autobus nowy, komfortowy również z ubikacją w środku. Bardzo dużym plusem jest możliwość zabrania klijenta spod domu oraz jego dowiezienie pod wskazany adres. Pozdrawiam szefostwo! Jestem zadowolona ????

Urszula

Podróżuje z Euroresem i jestem zadowolona z usług. Euroresem to punktualna, uczciwa firma, więc nie rozumiem komentarzy niektórych (jest to prawdopodobnie konkurencja).

Leszek

Na swojej oficjalnej stronie internetowej firma Eurores umieściła informację o tym, że kadra zatrudnionych osób stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza kompetencje. Chciałbym poznać, jak wygląda to w rzeczywistości, czy rzeczywiście firma organizuje cykliczne szkolenia, które mają za zadanie podnieść kwalifikacje zatrudnionych osób? Ktoś z byłych bądź obecnych pracowników jest w stanie potwierdzić, że rzeczywiście tak jest? Zachęcam do opisania, jak to wygląda.

@anonymous, opinie osób, które korzystały z usług firmy Eurores są równie ważne, gdyż pomagają budować wizerunek na rynku przewoźników. Czy zgłaszałaś może swoje uwagi względem kierowcy szefostwu firmy? W trakcie podróży, jeżeli przeszkadzał Ci dym papierosowy to prosiłaś kierowcę, aby nie palił w autokarze? @ixi, firma informowała, dlaczego nastąpiło tak duże opóźnienie w dostarczeniu paczki? Był to Twój pierwszy kontakt i korzystanie z usług fitmy Eurores? @lord, zdarzyła Ci się sytuacja, w której została zagubiona Twoja przesyłka? Czy raczej swój komentarz napisałeś, aby w przyszłości zapobiec ewentualnie takiej sytuacji?

Szkoda, że nikt z pracowników nic nie pisze. Czy jest jakiś powód ?

Ryszard

Czy firma potrzebuje pracowników, może coś podpowiecie?

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Zadowolona klijentka

Polecam przewoźnika. Od wielu lat z nimi podróżuję i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nowy, komfortowy autobus, miła obsługa i przede wszystkim szybko. Dodatkowo mogę ze sobą zabrać mojego pieska, a nie we wszystkich firmach można.

Janek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś podpowie czy potrzebujecie ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurores Sp. z o.o. - Połomia

• Jak się pracuje w Eurores Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurores Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurores Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurores Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurores Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurores Sp. z o.o.