Opinie o Emka Trans Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emka Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emka Trans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emka Trans Sp. z o.o. w Żyrardów

max

Witam wszystkich pracowalem w tej firmie 5 lat a co to wyplaty to tak jest do tej pory slychac odpowiedzNIE WIEM KIEDY BĘDĄ i smiech takze jak ktos chce sie zadluzyc do tylko do pracy isc w EMCE a dodatkowo zeby psychicznie sie wykonczyc to kierownicy KAMIL I MICHAL W TYM pomoga bardzo chetnie

*******

Emka JEST do KITU

bolek

Nie jest zle jak kierowcy niedostaną kasy to sami ja sobie biorąartykuł o benefitach dla pracowników

xxxxxx

Tak zgadzam się wypłaty terminowo to dawne czasy i to potwierdzi każdy kto tam pracuje ale z tego co już wiem to jak grupy ruskie nie wypala do końca to połowa ludzi odchodzi czekają tylko od mają bo za niania100 zł wnioski to nikt nie będzie jeździł

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emka Trans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
gutek

Witam Emka to dobra firma ? i z tym się zgodzę, ale w oszukiwaniu pracowników !!!. Masz znajomego którego nie lubisz to poleć mu jej usługi- spokój jest gwarantowany do końca świata i o jeden dzień dłużej. Może kiedyś ta firma była OK ale teraz to samo dno,szkoda tylko kierowców którzy tam pracują za marne grosze i otrzymują je nie terminowo. NIE POLECAM ICH USŁUG

?

MOJA PROPOZYCJA JEST NASTĘPUJĄCA. ZATRUDNIJ SIĘ W TEJ TZW FIRMIE A PRZEKONASZ SIĘ SAM JAK TO JEST PRACOWAĆ PRAWIE ZA DARMO I MIEĆ DOCZYNIENIE Z TAKIMI [usunięte przez moderatora]

EmkaSrans

Wypłaty terminowo??? To chyba jakaś kpina.... !!! Mamy 5 czewca a jeszcze kasy za kwiecien nie ma!!! Czlowiek sie stara jak moze a i tak go oszukuja,ze pieniazki juz wyslane i tak tydzien po tygodniu. Wszyscy juz zastanawiaja sie nad zmiana roboty. Zostana same glaby za ktorych to my teraz musimy zapieprzac bo nie nadaja sie nawet do jazdy po autostradach...

BOLO

Wypłaty terminowo........... to chyba niestety dawne czasy, a ja teraz czakalem, czekałem, i czekałem, dostałem ale ..... nie chcę tam pracować

madmen

tez uważam , że sa ok. Pracowałem z nimi już dobrych pare lat, problemów nie było( małe zgrzyty ale jak to w każdej pracy, nigdzie nie ma kolorowo, bardziej z współpracownikami niż z górą) podobało mi się podejście firmy do klienta i zaangażowanie. Miło wspominam

Marco darko

Emka Trans jest bardzo dobrą firmą. Wypłaca terminowo, pracodawca ludzki i zaangażowany we własna działalność. Współpracę wspominam bardzo przyjemnie

Zostaw merytoryczną opinię o Emka Trans Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w Emka Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emka Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emka Trans Sp. z o.o.?

Emka Trans Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Emka Trans Sp. z o.o.