Crif Sp. z o.o.

Opinie o Crif Sp. z o.o.

Firma fantastyczna, najlepsza q jakiej pracowałam! Atmosfera super, projekty ciekawe. Ponadto, można sie tu rozwijać zarówno dzięki szkoleniom jak i dzięki współprcownikom (w Polsce i za granicą). W ciągu krotkie czasu wyraźnie podniosły się moje kompetencje zawodowe oraz językowe. IT bardzo pomocne, panie w HR również. Jedyny minus jaki widzę, to fakt, że ważne decyzje podejmowane są we Włoszech, a tu współpracy nie pochwalę.

Bardzo rozwijające miejsce do pracy, można wiele się nauczyć w świetnej atmosferze, polecam zdecydowanie każdemu, kto oczekuje jakości i wiedzy.

@Michał

Hej Michał :) A w jaki sposób można się wiele nauczyć w Crifie? Czy masz na myśli szkolenia? Jeśli tak, to jak często są organizowane i jakich obszarów dotyczą? Czy można w firmie rozwijać się również zawodowo? Możliwy jest awans?

Bardzo fachowy proces rekrutacji. Profesjonalne podejscie do Kandytata na kazdym etapie rozmow. Pracownicy i Przedstawiciele Criff sympatyczni i merytoryczni, profesjonalisci nie tylko w swojej branzy,ale i HR. Przedstawiona oferta zgodna z ustalonymi wczesniej oczekiwaniami kandydata. Caly proces szybki, konkretny i przebiegajacy w milej amosferze wzajemnego szacunku. Polecam!

@Ewa

Opisałabyś jak wyglądał w Twoim przypadku proces rekrutacji do Crifu? :) O jakie stanowisko się ubiegałaś? Ile trwała cała rekrutacja od momentu złożenia papierów? Ile było przeprowadzanych rozmów i czego każda z nich dotyczyła? :D

Michaśka Nowy wpis

Czy Java Software Developer może pracować 100% z domu? Mam taką nadzieję, już dawno się odzwyczaiłam od pracy w biurze. Dajcie znać bo oferta się nie odnosi do tego pracy z tego co widzę.

Ext_rozczarowany Nowy wpis

Dziwne traktowanie externali, przesuwanie na siłę do projektu, bez zapytania czy zakres jest ok i czy się podoba - jesli się nie podoba, to bardzo szybko kończą współpracę, nie zważając na to, że konsultant swiadczył dla nich usługi przez 5 lat. Brak chęci współpracy w celu dojścia do porozumienia.

Hejka. Przeglądam oferty firmy i zainteresowała mnie opcja praktyk. Niestety aktualnie nie ma nic na terenie polski. Mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć czy praktyki są odpłatne. Można liczyć na zatrudnienie po odbyciu takich praktyk? Ile czasu trwają, tak mniej więcej?

Kandydat.

Dzień dobry, Chciałbym zapytać o dostępność miejsc parkingowych dla pracowników dojeżdżających spoza Krakowa. Na terenie Centrum Biznesowego jest wydzielona bezpłatna strefa czy parkowanie we własnym zakresie ? Dziękuję.

Krzysiek Nowy wpis
@Kandydat.

Pod kompleksem jest dwupiętrowy garaż, z wyznaczonymi miejscami postojowymi do rezerwacji za pomocą aplikacji przez pracowników CRIF. Do tej pory ich nie zabrakło.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Crif Sp. z o.o. na stanowisko Junior Product Manager? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Firma dramat, tak zweryfikowała moje dane osobowe, że zostało mi zamknięte konto w banku. Moje dane bankowe podobno nie są kompatybilne z tymi posiadanymi przez CRIF. ZGROZA

Umówiłem się na pierwszy etap rozmowy z rekruterem, taki miły kolega z HRu. Pogadaliśmy, wszystko wydawało się spoko. po czym feedbacku brak. Dziwne, bo wydaje mi się że dobrze wypadłem + napisałem do gościa czemu mnie odstrzelił, no ale wyświetlił i nie odpisał :(

@Kandydat

Kiedy to było? Może jest jeszcze szansa, że dostaniesz feedback? Czasem proces rekrutacji potrafi się ciągnąć bardzo długo :( Napiszesz więcej na temat rozmowy? Przedstawili ci jakieś wstępne warunki? Też chciałabym tu aplikować, ale do działu HR właśnie :-)

Jakub

Plus za fajną rozmowę rekrutacyjną i rzeczywiście otrzymany feedback.

@Jakub

A na jakie stanowisko aplikowałeś? :) Widzę że często szukają kogoś jako JAVA Developer, może trafiłam? Opowiesz coś więcej o rozmowie? Dostałeś jakieś zadanie rekrutacyjne? Po jakim czasie otrzymałes feedback? Sama chce aplikować, więc każde info jest dla mnie na wage złota :)

W dziale IT można pracować całkowicie zdalnie? Czy wymagają przychodzenia do biura?

Julia
@Andrzej

O, dobre pytanie o prace zdalną. Ja widziałam ogłoszenie firmy sprzed paru miesięcy na stanowisko IT Project & Team Manager i też jestem ciekawa, czy można totalnie zdalnie, czy jakoś hybrydowo. Ma ktoś info? Interesuje mnie to bo chłopak szuka pracy takiej

@Andrzej

Witam, w zależności od stanowiska i zespołu mamy oferty całkowicie zdalne lub w modelu hybyrdowym (z pracą z Krakowa). Zwykle przy ogłoszeniu jest informacja w jakim modelu jest praca na tym konkretnym stanowisku :)

@Julia

Witam, w zależnośći od projektu : mamy albo prace w modelu hybyrdowym (z Krakowa) albo prace 100% zdalną, zwykle w ogłoszeniu jest informacja o jakim modelu pracy mowa.

@Crif Sp. z o.o.

To super w takim razie :) A prowadza państwo może jakieś rekrutacje aktualnie?

Atmosfera OK. Jest to starsza firma (Deltavista) wykupiona przez CRIF w której wciąż pracuje sporo ludzi pamiętający początki tej firmy. Dobre ale przeciętne miejsce pracy. Nie ma stresów.

lol

sporo ludzi pamietajacych poczatki wlasnie odchodzi. a nowi wytrzymuja od 8-14 miesiecy. taka jest atmosfera.

Rozczarowany

Ciezko mi się odnieść do całej firmy, tego nie ocenie, mogę jednak powiedzieć co nieco o Pani M z rekrutacji. Obecnie szukaj dyrektora sprzedaży. Pierwszy etap się nie odbył bo… Pani zapomniała ze ma rozmowę. 2gi pierwszy ???? etap miał miejsce, trochę chaotyczny Ok 30 min ale każdy ma inna metodę jednak feedbacku nie ma do tej pory (>1m-c). Opinie pisze z premedytacja gdyż jak mnie zapewniano - feedback po rozmowie jest kluczowy.

Olga
@Rozczarowany

Meh... Nie dziwię się, że rozczarowany jesteś. :/ Ale tak szczerze po tym pierwszym etapie ja już bym była mocno sceptyczna pewnie... Choć z drugiej strony co jeśli znowu im coś wyleciało? Próbowałeś może się upomnieć? Czy teoretycznie robisz to poprzez właśnie tę opinię? Ciekawe wy to było, gdyby do tygodnia się odezwali

@Rozczarowany

Szanowny Panie - jeśli zapomnieliśmy o feedbacku po procesie- serdecznie przepraszamy. Proszę jednak o kontakt emailowy do osoby z którą prowadził Pan rozmowę aby uzyskać więcej informacji. Jeśli pozostaje Pan anonimy, tu na forum nie jestem w stanie rozwiązać tego problemu (nie znając Pana nazwiska) Pozdrawiam

Anon

Na jaką stawkę można liczyć jako tester z rocznym doświadczeniem ?

Zbigniew

@Pracownik – dostaje się od razu umowę na czas nieokreślony? I może powiesz mi też coś o zarobkach w tej firmie?

@Zbigniew

Witamy, 1 umowa na okres próbny 2 na czas nieokreślony.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Crif Sp. z o.o.?

Standardowo po 3 miesiącach (rozmawiamy o UoP)

@Michał

szofer

Opinie samych pracowników a gdzie klientów ???

Zofia

Ile płacicie GoWork za pozytywne opinie?

@Zofia

Witamy, W GoWork nie ma możliwośći " płacenia" za opinie umieszczane na forum. Zapraszam do kontaktu z GoWork obsługa klienta w razie dodatkowych pytań czy wątpliwośći. Pozdrawiam

@Zofia

Nic nie płacą, ponieważ opinie są pisane przez pracowników, bądź byłych pracowników tej firmy. Może ciężko w to uwierzyć ale te firmę tworzą zgrani ludzie z którymi az chce się pracować.

@Ewa

Pani Ewo, bardzo się cieszymy że proces rekrutacyjny dostarczył Pani konstruktywnych i pozytywnych doświadczeń! Dziękujemy również z a tę opinię :).

@Ewa

Czy w Crif Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak. Dotychczas mieliśmy kilka osób (3-4) o innej narodowości innej niż polska (wśród pracowników i kontraktorów), przy czym każda z tych osób posługuje się płynnie językiem polskim i angielskim - jest to konieczne z punktu widzenia efektywnej współpracy, realizacji zadań, celów oraz z perspektywy udziału w różnych firmowych procesach i inicjatywach.

MM

Witam, Czy jeżeli mój angielski jest na poziomie b1 to czy moge składac cv do tej firmy czy lepiej sie nie wygłupiac?

@MM

Dzień dobry. Jeśli poziom B1 pozwala Pani/Panu rozumieć ze słuchu, czytać zrozumiale i komunikować się w mowie i w piśmie na poziomie zrozumiałym dla odbiorcy, to jak najbardziej można do nas aplikować. W zależności od stanowiska i zespołu, komunikacja w j. angielskim jest mniej lub bardziej intensywna. CRIF jest firmą międzynarodową co oznacza, że komunikacja w j. angielskim jest nieunikniona. Niektóre narzędzia, procesy czy intranet są w anglojęzycznej wersji jako, że są to rozwiązania systemowe i globalne/wspólne dla oddziałów CRIF na całym świecie. Niektóre spotkania i webinary firmowe również są prowadzone w j. angielskim, jako, ze biorą w nich udział pracownicy CRIF z różnych krajów.

Zostaw merytoryczną opinię o Crif Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Crif Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crif Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crif Sp. z o.o.?

Crif Sp. z o.o.