Wagas S.A.

Opinie o Wagas S.A.

Aktualność
Drogi użytkowniku portalu GoWork!

Miło jest nam powitać Cię na profilu firmy WAGAS S.A. Skoro tu jesteś to zapewne zainteresowała Cię nasza oferta pracy lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami pracy w firmie WAGAS. Bardzo chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji związanych z zatrudnieniem oraz zapoznamy się z sugestiami i merytorycznymi uwagami, które będziesz do nas kierował.

Pragniemy zauważyć, że opinie niezgodne z regulaminem i przeznaczeniem serwisu GoWork, mogą być usuwane przez administratora portalu.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na http://www.wagas.pl

Pozdrawiamy

Zespół WAGAS
qwerty Nowy wpis

witam, zauważyłem, że dziś pojawiła się oferta dla młodszego specjalisty ds. ubezpieczeń. Jestem nią zainteresowany głownie dlatego, że doświadczenie w branży zostało oznaczone jako mile widziane. czy ma ktoś może porady co do rozmowy? zastanawiam się jak sprawdzana będzie osoba początkująca

Michał Nowy wpis

Ubezpieczenie GAP moim zdaniem jest nieocenione w przypadku całkowitej utraty pojazdu wskutek np. kolizji, zyskuje pokrycie różnicy między wartością rynkową a wartością nowo zakupionego pojazdu, warto skorzystac

Nowy wpis

@Michał

Honorata

Witam. Wiem z oferty dla Specjalisty ds. Ubezpieczeń, że została jeszcze w zeszłym roku wskazana w niej umowa o pracę. Czy do dziś to jedyna możliwa forma współpracy czy jednak istnieje możliwość podjęcia współpracy w oparciu o B2B?

@Honorata

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wszelkie szczegóły dotyczące stanowiska, można poznać podczas rozmowy o pracę. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko! Z poważaniem, WAGAS S.A.

Karo Nowy wpis
@Wagas S.A.

Dzień dobry. W ogłoszeniu było napisane, że praca ma być wykonywana w pełnym wymiarze godzin. Chciałabym się dowiedzieć czy jednak można pracować nieco bardziej elastycznie. Czy Specjalista ds. Ubezpieczeń może być zatrudniony na pół etatu?

Milki111

Odradzam Przez 9 miesięcy nie dali rady zlecić naprawy palnika w kuchni gazowej Szkoda słów od takiej firmy z daleka

@Milki111

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (nr tel: +48 22 270 39 00) lub wysyłając wiadomość e-mail (szkodyme@wagas.pl). Proszę pamiętać o podaniu nr szkody. Z poważaniem, WAGAS S.A.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wagas S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Diana

Cześć, w jakich godzinach pracuje specjalista ds. ubezpieczeń? Wcześniej jak widziałam ofertę to nie zostało to w żaden sposób w niej określone a z sieci wiem, że w tygodniu obsługa działa od 8:00 do 19:00. Można ułożyć to sobie bardziej elastycznie?

@Diana

Bogdan

Witam. Kupiłem żelazko marki Philips. Zostałem namówiony w sklepie na kupienie ubezpieczenia w razie wypadku, gdyby spadło itd. Zawarłem umowę z firmą WAGAS S.A. Po około roku żelazko spadło z deski do prasowania, prawdopodobnie źle rozłożyłem deskę, złożyła się i żelazko się uszkodziło. Jakież moje zdziwienie gdy po upłynie 30 DNI ! od momentu zgłoszenia usterki otrzymałem odmowę gdyż w skrócie " nie był to nieszczęśliwy wypadek ". Nie polecam gdyż zawsze można uznać że "nie jest to nieszczęśliwy wypadek". Sprawę przekażę do rzecznika spraw konsumenta. Pozdrawiam

@Bogdan

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii na temat doświadczeń z ubezpieczeniem oferowanym przez naszą firmę. W celu lepszego zrozumienia potrzeb ubezpieczonego zachęcamy do podzielenia się opinią poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: opinie@wagas.pl. Prosimy również o zawarcie informacji dotyczącej numeru szkody w treści wiadomości e-mail. Z poważaniem, Zespół WAGAS S.A.

Sprzęt nam się popsuł, więc skorzystaliśmy. Bez żadnych problemów, polecam

@Michał

Sebastian

Bardzo dobrze, że mieliśmy wykupione ubezpieczenie GAP. Wypłata bardzo szybka, wszystko sprawnie załatwione i bez zbędnych formalności.

@Sebastian

Artek

Firma okej, bardzo dobry kontakt z klientem.

@Artek

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Z poważaniem, WAGAS S.A.

Okej to już wiem, że nie poznam widełek na obsłudze klienta w dziale CC, czy mimo to można prosić jeszcze o opinie dotycząca pracy? parę dni temu została dodana oferta, chce spróbować. jest to praca w 100% stacjonarna, możecie opisać więc sytuacje na dziale? atmosfera? pracownicy są pomocni?

Ktoś

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta, to głównie słuchanie o firmie, a wiadomo że idąc na taką rozmowę, człowiek jest przygotowany z takiej wiedzy. Następnie prosili żeby opowiedzieć coś o sobie i tyle. Oczywiście informacja o zarobkach jest wielką tajemnicą.

@Ktoś

Szanowna/y Pani/Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. Rozmowy rekrutacyjne odbywają się według ustalonego schematu, którego jedną z części jest przedstawienie profilu firmy oraz szczegółowego zakresu obowiązków na danym stanowisku. Są one niezbędne w procesie rekrutacji bez względu na to, czy kandydat wie coś o firmie, czy nie wie nic. Sprawa wysokości wynagrodzenia jest, jak Pan słusznie zauważył, kwestią poufną. Dzieje się tak ze względu na osoby już zatrudnione w firmie na tym stanowisku – poufność wynagrodzenia regulują oddzielne przepisy. Dziękujemy za udział w rekrutacji i życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach pracy. Z poważaniem, WAGAS S.A.

Cześć, jakoś nie widziałam tamtej oferty na recepcję, o którą ktoś spytał, to miała być praca przy Rydygiera? Jedna osoba jest potrzebna na zmianę czy więcej?

Ilona

Ubezpieczenie GAP wykupione, bardzo fajna opcja, wiec zdecydowalismy sie z mężem wykupić

W Wagas S.A. trwa rekrutacja na stanowisko Recepcjonista. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

No i jak wdrożenie wygląda? omówicie w jakiej atmosferze się pracuje i jak przyjmowane są osoby nowe? Tamta oferta, o której ktoś wspominał dla specjalisty ds. ubezpieczeń już właśnie wygasła. Jak często publikowane są kolejne?

Agata

Korzystałam z usług firmy Wagas, miałam wykupione ubezpieczenie i momencie pojawienia się problemów ze sprzętem bez problemu udało się wszystko na spokojnie załatwić

Krystian

Przy zakupie nowego samochodu ubezpieczenie GAP moim zdaniem jak najbardziej wskazane, oczywiście wykupiłem

Jarek

Ubezpieczenie GAP moim zdaniem obowiązkowa rzecz w szczegolnosci w przypadku zakupu nowego samochodu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wagas S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wagas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wagas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wagas S.A.?

Wagas S.A.