Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Electropoli Poland Sp z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Ndusjd

Jak sytuacja z zarobkami jako pracownik magazynu?

gggg

WITAM. Chciałbym się dowiedzieć na jaki adres e-mail mogę wysłać swoje cv. Z góry dziękuję za informacje. Daniel

Irmina
@gggg

Nie wysyłaj tam CV, szkoda życia i zdrowia. Naprawdę. Jest dużo lepszych firm.

Czy Electropoli Poland Sp z.o.o. zatrudnia studentów?

Stefan

Niestety ale przez pandemie zwalniaja ludzi bo jest za duzo, a za mało pracy, także przyjęć raczej też teraz nie będzie :(

Nika

Czy w tej firmie zatrudniają kobiety, czy da się normalnie pracować jaki system pracy obowiązuje. Szukam pracy na dłużej

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Nowa Sól
QualitySite
K...

Witam Czy są teraz lub w najbliższym czasie przyjęcia do pracy w tej firmie ? Czy to praca jedno zmianowa? I na jakie zarobki można liczyc?

To mimo tego, że normalnie płatne jest za godzinę to praca idzie na akord? To bez sensu...

Stefan
@Marcin

Nie na akord tylko im więcej się robi tym większa jest premia, a od stycznia jest nowy system premiowy, ludzie są zadowoleni.

Czy w Electropoli Poland Sp z.o.o. są paczki/bony świąteczne?

Geniusz

Tak

Nie polecam, biorą ludzi przez agencje bo dobrze wiedzą ze większość tam długo nie popracuję. Zarobek wg nie adekwatny do wykonanej pracy. Praca godzinowa a cię gonią jak na akordzie. Lider rzuca pracowników po stanowiskach jak szmaty.

Garn
@Anonim

Dokładnie jak szmaty lepiej mają Ukraińcy w tej firmie

Gal anonim

Jeżeli chcecie tam pracować to tylko i wyłącznie umowa na firmę. Jak macie ofertę z agencji to nie ma co się fatygowac.

Lakiernik
@Gal anonim

Przyjmują bezpośrednio do firmy. Umowa z pominięciem agencji - to akurat jest normalne. Za polecenia pracownika dają dodatkową kasę.

@Lakiernik

Zapytam Ciebie @Lakiernik, rekrutują w Electropoli na to stanowisko: https://www.electropoli.pl/rekrutacja i nie widzę tu nic na temat środków bezpieczeństwa. Co dostałeś od firmy w tym zakresie, są maski itp.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Nikos

Rozmowa na miejscu w firmie.

Wiktor

Może ktoś mi podpowie jak przebiega w firmie rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Kierowca Yy

Jak przejeżdzałem obok tej firmy często czułem zapach lakieru lub innych chemicznych wyziewów. Nawet nie wiem czy to jest szkodliwe, ale zapach okropny.

Maciekkk

Proszę się nie sugerować tymi pozytywnymi komentarzami, kobiety mają tam lekką prace na którą sami byście nie narzekali. Praca przez agencje ? Agencja zakłamana pokazują filmik z zakładu z Bielska Białej z głównej siedziby tej że firmy gdzie są robione malutkie elementy a nie takie gabaryty jak tu zupełnie co innego(usunięte przez administratora) co 15 minut gdzie indziej tłumaczą że taka jest tam praca, ps czemu nie ma tu o tym zakładzie żadnych negatywnych opinii(usunięte przez administratora) U w A g A !!!!! zgadzając się na prace przez agencje w tej że firmie dostajesz ciuchy i umowę na miesiąc czasu ale jeśli ci się nie spodoba pamiętaj wyprać i oddać ciuchy do agencji. :)))))

Krystyna

@obserwator, praca nieskomplikowana czyli jaka? Możesz krótko opisać zakres obowiązków? Jakie warunki zatrudnienia mogą być przypisane do tego stanowiska, o którym piszesz? Twoja wypowiedź będzie istotna dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z Electropoli Poland.

Krystyna

@cały czas, odnosisz się do wpisu poprzedniego użytkownika? Jeżeli wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji w Electropoli Poland Sp z.o.o. to proszę Cię o napisanie kilka słów na temat wolnych stanowisk w tej firmie? Czy Twoim zdaniem warunki jakie proponuje ten pracodawca są wystarczająco w tym momencie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź pomoże innym użytkownikom forum.

obserwator
@Krystyna

na produkcje szukają z tego co widziałem na olx, praca niezbyt skąplikowana

merry

Ile można zarobić na rękę na stanowisku laboranta w tej firmie??

joł
@merry

coś ponad 2000 na łape

cały czas

cały czas

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

ala

polecam, całkiem fajna firma i zarobki nie są złe

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś wskazówki od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli Poland Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli Poland Sp z.o.o.