Opinie o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Electropoli Poland Sp z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electropoli Poland Sp z.o.o. w Nowa Sól

praca ok, liderzy na tyle elastyczni na ile mogą być. Świetne dofinansowanie posiłków, opieka zdrowotna czy Multisport. Są premie miesięczne, roczne i dodatkowe. Firma generalnie na plus.

napisać o firmie że jest ok to źle, lepiej płakać i biadolić jak to jest kiepsko. Jak dla mnie firma na strefie na plus.

Pracownica

Również uważam ze firma ok. Jest sporo fajnych benefitów, zawsze można się dogadać z ludźmi. Niektórzy wracają do EP to chyba o czymś świadczy ? Osobiście polecam firmę.

Marl

Ciężka praca na produkcji ji i nikt nie chce pomóc i wyjaśnić. Lider i mistrzowie brygadzista nic nie chcą pomoc. Tylko łukasz pomaga i wyjaśnia, reszta tylko ukrywa się po firmie.

Pracuje w tej firmie juz dłuższy czas i najlepszym działem jest UR, mają w miarę wszystko poukładane i sensownego Kierownika, który zna się na rzeczy i umie dużo załatwić.

Jolka

U nas na produkcji powinny zostać wprowadzone zmiany. Ł.... powinien być kierownikiem czy liderem. Robi dużo i jest zdolny, niestety jego przełożeni tego zazdroszczą i nie pozwalają awansować. Szkoda chlopaka.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowa Sól
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
Młoda

@pracowniku ciesz się, że ty nie musiales pracować w tym prowizorycznym dziale która określą się jako jakosc. wszystko robiony po cicho żeby tylko zeby dyrektor się nie dowiedział. zganianie przez pani manager obowiązku do innych i obwinianie pracowników bo oni byc bezzasadnie za swoje błędy

kontroler
@Młoda

(usunięte przez administratora)!! Od razu widac, ze sie za kogos podszywasz! pracuje w firmie od dluzszego czasu. atmosfera jest ok, ludzie sa ok!

Praca na magazynie coraz gorsza, szczególnie przez szanownego Pana M który wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma, nie zapomnijmy że biega z donosami do dyrektora co rusz, drze się i ma za się bóg wie kogo, taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi nie ma co sie dziwić że większość ma go dość. Kierownik nie lepszy na wszystko pozwala i najwidoczniej ma bardzo mało do powiedzenia, udaje że nie widzi jak inni pracownicy są traktowani. Poza tym kierownik to straszna chorągiewa, trzyma z tym z którym ma lepiej, gada na każdego i obgaduje, co nie powinno mieć miejsca. Na magazynie nie ma takiej bajki jak się może wydawać innym działom. Gdyby zmieniło się kierownictwo i jego niby zastępstwo byłoby znacznie lepiej. Trzeba szukać nowej roboty i każdemu radzę omijać firmę jak tylko sie da.

Oczywiście oczywiście, co nie zmienia faktu ze zachowanie Pana M podchodzi czasem pod (usunięte przez administratora) - nazywajmy rzeczy po imieniu. Pracuje obecnie w firmie i to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Niech się zmienia osoby zarządzające to będzie o niebo lepiej! Wstyd tak traktować ludzi jak są traktowani u nas. Kadry i dyrekcja pomino skarg mają dalej zamknięte oczy, czyżby dobre wchodzenie w (usunięte przez administratora)miało tutaj miejsce? OCZYWIŚCIE!

Nieważne jak dobrze byłaby wykonywana praca ona i tak nie zostanie doceniona. Kierownik i reszta widza tylko błędy i na nich się skupiają. Nie wspomnę o zamiataniu błędów pod dywan i zganianiu winy na inne działy, chociażby na kontrole jakości. Poza tym jest straszne naśmiewanie z innych pracowników w samej budzie magazynu, ze względu na wygląd czy coś innego. Nieraz byłem świadkiem jak naśmiewają się z Pani M i pracującej z nimi Pani E co najlepsze największe wyśmiewanie idzie od samego kierownika.. wstyd po prostu WSTYD. Pan (usunięte przez administratora) wielce zastępca nie ma za grosz szacunku do innych ludzi a o ludziach z innego działu nawet nie wspomnę, wystarczy że wstanie lewą nogą i odrazu zaczyna się rozładowywać na pracownikach.. popatrzcie ile wózkowych się przez niego zwolniło bo byli przez niego gnębieni. Tak się zachowuje dobre kierownictwo? Coś mi się nie wydaje. Dlaczego kadry i dyrekcja z tym nie robią ? Dlatego że od niego wpływają donosy i popija sobie z nimi kawkę na górze. Coś tutaj dzieje się ewidentnie nie tak jak powinno.

Pracy na produkcji również nie polecam, brak szacunku dla innych działów. Mistrzowie i lider, bez znajomości przepisów prawa pracy. Powinni pilnować siebie a nie tylko wyzywać się na innych. Sam Kierownik produkcji nawet nie wie jak pracownicy mają na imię. Podobno nawet nie zna dokładnego działania produkcji, wszystko za niego robi lider. Nie warto iść do tej firmy. Trzeba szukać lepszej roboty.

Ja od 5 lat pracuje z Y i nigdy nie czuc bylo alkoholu od niego. Widze z ktos bardzo nie lubi pana Y , i najzwyczaniej go pomawia i kłamie na jego temat

Yehor ma chyba wszystko gdzies, a do pracy często przychodzi na kacu. Jak można na to pozwolić na takim stanowisku? Roman jest pomocny ale ciężko się z nim pracuje i dogaduje, pracownicy nie chcą z nim pracowac. Lukasz normalny i pomocny, wymaga od pracowników, ale da się z nim pracować i dogadać.

Jeździec bez głowy

Na magazynie mamy spoko ekipę, ja akurat lubię jeździć wózkiem i nie narzekam.

Pracownica

Przyjazna atmosfera jest dla mnie najważniejsza i to tu znalazłam. Nawet po pracy spędzamy czas razem (ale już bardziej rozrywkowo). Są różne benefity i dodatki, dużo by wymieniać, ostatnio w styczniu też nam zrobili niespodziankę, jak dla mnie super :) Pracować trzeba, ale to chyba jak wszędzie ;)

MW

To może mały prezent na święta i podanie na tacy co nie co???

Marzena
@MW

Ale jesteś pracownikiem? nie rozumiem tego wpisu. Ale może ktoś odpowie. Widziałam że teraz jest rekrutacja na pozycję Asystent ds. Jakości. Wiecie jaka jest opcja awansu? Można dostać od firmy szkolenia które potem dadzą awans i z lepsza pensją? W ogłoszeniu piszą o wewnętrznych ścieżkach dla pracowników, ale mnie ciekawi jak realnie to wygląda. Jest szansa?

@MW

Jeżeli szukasz pracy to nie tu. Firma zaliczyła zjazd płacowy, produkcyjny i w ogóle. Wszędzie podwyżki kilka razy w roku a tutaj nic. Ludzie stąd uciekają. W ciągu 3 miesięcy zwolniło się już ponad 10 pracowników z niezłym stażem w tej firmie więc o czymś to świadczy.

Zuzanna
@Stefan

niezły staż to ile lat? i czy jest szansa na przytoczenie ile osób tu tak naprawdę pracowało wtedy?

Marzena
@Stefan

wow serio tyle osób? Ale te osoby ze stanowisk produkcyjnych, na hali, czy także biurowych? Ciekawa jestem, czy właśnie jak robi się wakat gdzieś w administracji, to jest opcja na awans dla pracowników z produkcji?

Witalij

Electropoli ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Zastanawiam się czy oby pracownicy są tak dobrzy ?

Garn
@Witalij

Pracownicy są tacy jak ich traktuje pracodawca firma przełożeni proste jak go się mówi przykład idzie z góry ????

nikos
@Garn

Pracownik ma najpierw wykonać swoje zadania z nalezytą starannością i uczciwie, i tylko za to nalezy zaplacic uczciwe pieniadze, nierobom i lewusom zawsze nie pasuje gdziekolwiek by nie pracowali,

Jak tam koledzy i koleżanki zadowoleni z premii rocznej?

Tak

A ile jej było ?

Było dużo, ale niektórzy potracili praktycznie całą przez to, że byli ileś tam dni na zwolnieniu w ciągu roku. Najlepsze jest to, że wszyscy dowiadywali się o tym dzień przed wypłatą, a jeszcze lepsze jest to, że jak ktoś miał covida to też to wliczali. Tak że jak ktoś miał szczęście i nie miał srovida to dostał coś około 1800 zl

Zajechany

Fajnie że mieliście premię. Gdzie nie gdzie wgl.jej nie ma. . .

Stefan

Za coś jeszcze zabierali tą premię? Czy tylko za te nieobecności?

Tylko za zwolnienie lekarskie

Grażyna
@Stefan

Czyli jeśli masz chociaż jeden dzien na l4 to po premii? Czy wtedy jeszcze sie łapiesz?

@Grażyna

Odliczali to jakoś procentowo im więcej dni byłaś w roku tym więcej Ci zabrali. Tak jak wspomniałem, niektórzy mieli covid i to też się wliczało, chociaż nie powinno.

Zuzanna
@Stefan

A deklarowali, że na cowid mają zamiar zrobić wyjątek? Bo widzisz choroba jak choroba tak to każy zacząłby jakąś inną dla siebie predysponować jako wyjątkowa i zrobiłyby się chyba lekki bałagan

Jakie są warunki zatrudnienia w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Xxx

Złóż CV i jeżeli będą zainteresowani Twoją osobą to się odezwą , wszystko przedstawią na rozmowie kwalifikacyjnej

@Xxx

Sęk w tym że wiele osób wchodzi tu żeby poznać odpowiedzi na takie pytania zanim pójdzie się na rozmowę. Może powiesz coś na ten temat zamiast pisać takie oczywiste rzeczy?

eijr

A co cie to obchodzi?

??

Pracuje to za dużo powiedziane

Spoko gościu

Adi1352

Ciekawe z której strony

Normalny gostek. Wiadomo, że presją z góry jest. To idzie jak po nitce. Dyrektor opierdziela kierownika, kierownik lidera, lider mistrzów, a mistrzowie pracowników :)

Krystyna

@merry, zdecydowanie Twoje pytanie jest ważne i z pewnością odpowiedź na nie interesuje także innych użytkowników. Jednak w tej kwestii jak i w kwestii pozostałych warunków zatrudnienia proponowanych przez Electropoli Poland, powinnaś skontaktować się z działem HR tej firmy, ze względu na aktualność i prawdziwość informacji.

@Krystyna

HR w tej firmie nie istnieje.

Od operatora po biurowca

To prawda, hr tam nie istnieje :)

Stefan

Czasy agencji odeszły w niepamięć i lider produkcji również :) Zmienił się dyrektor i jeszcze wszyscy czekają na zmianę kierownika.

Niewierny Tomasz
@Stefan

Czwarty dyrektor w ciągu niespełna 3 lat? Zaczęliście chyba wiosną 2017...

@Niewierny Tomasz

No niestety. Młoda firma i trzeba szukać odpowiednie kierownictwo. Przyszedł buc z Gedii (kierownik) ludzie zaczęli się skarżyc bo zamiast się zająć produkcja to tylko patrzył na ręce i straszył, że wszystkich pozwalnia. Z jego ust padały słowa, że zrobi tu druga Gedie.To samo z Dyrekcją. Chodził taki Łysy i gasil światła po hali żeby zaoszczędzić nie mając pojęcia co się dzieje z produkcją. Teraz jest nowy lider, dyrektor, kierownik i ludziom chce się pracować

Ja,
@Stefan

Widać, że pisze to kolejna (usunięte przez administratora) z produkcji, których pełno jest na zakładzie i jeden gada na drugiego, a sami są nie lepsi od siebie. Mam nadzieje, że te osoby w końcu wylecą - na każdego przyjdzie czas. A jak się coś nie podoba (lub ktoś zwróci im uwagę) to gwiazdy piszą mail'e do głównej siedziby. Pracuję tu na produkcji i cały czas są takie same problemy mimo, że kierownictwo się zmienia (co chwile nowi ludzie, którzy nie zdążą się nauczyć a już wracają do domu, przez co jest brak wyników i ciągły stres i nagonka bo plan niezrealizowany). Każdy ma swoje obowiązki, który dostaje od swojego przełożonego i powinien je wykonywać, a nie patrzeć na pracę innych. Widocznie macie za dużo wolnego czasu, że wtykacie nosy w nie swoje sprawy? weźcie się za robotę, a nie tylko gadacie na innych.

Bartosz
@Ja,

@Ja, a Ty jesteś pracownikiem Electropoli Poland? Polecasz to miejsce pracy?

@Ja,

Pracujesz jeszcze ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

To zależy. Jak jesteś dobrym pracownikiem to dostaniesz szybciej. Ale przeważnie dają umowę najpierw na 3 lata a później już na stale

Pracowałem tam ok rok czasu, i praca tam wygląda bardzo podobnie jak w tak dużych firmach. Był luz, można było w wolnej chwili usiąść i porozmawiać z liderem. Pomimo tego że lider produkcji wydaje się na pierwszy rzut oka ppstrzelony i chamski, taknnalrawde jest w porządku gościem który może pomóc. Wiadomo, jak człowiek dostaje władzę to mu odwala . Również jest tak w electro. Ale ogólnie mogę polecić. Zarobki nie małe, godziny pracy stabilne. Jak nie chcesz pracować to będziesz szukać wymówek

Lider ? Przez niego wszystkie barierki musieli prostować bo tak powyginał od opierania się :) Ten facet się nie nadawał na lidera. Myślał, że jak będzie nosił zielona koszulkę to już będzie rządził. Na szczęście dawno go już nie ma. Teraz praca idzie pełną parą bo rządzą normalni ludzie którzy się na tym znają :) Polecam pracę w tej firmie, wcale nie jest tak ciężko jak tutaj piszą inni :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electropoli Poland Sp z.o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Electropoli Poland Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electropoli Poland Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Electropoli Poland Sp z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electropoli Poland Sp z.o.o.