ProService Finteco Sp. z o.o.

Opinie o ProService Finteco Sp. z o.o.

cfv

Typowe korpo ze wszystkimi jego wadami - kółko wzajemnej adoracji kierowników, niekompetencja przełożonych, jak masz czelność samodzielnie myśleć a już nie daj boże coś skrytykować - lecisz... Z tej "firmy" śmieją się nawet Panie z recepcji - podpinam się pod każdą osobę która tutaj napisała - jak nie ma się noża na gardle - uciekać! Praca na max rok - więcej płacą praktycznie wszędzie + nie wyniesie się z tej pracy nic, żadnej umiejętności którą można dopisać do CV czy realnie może się przydać w życiu. Komentarze tutaj to nie wylew frustratów tylko naprawdę tam jest folwark - oceny 2.3 znikąd się nie wzięły. Raz jeszcze - uciekać!

cfv
@cfv

ad hoc: Nigdy nie traktowałem tej pracy poważnie i chyba to jest jedyne remedium na wytrzymanie w tak niegodziwym miejscu. To. albo autolobotomia ;)

Aaa

Jak praca w dziale reklamacji ? Jaka pensja na start ? Czy możliwa praca zdalna przynajmniej 3 dni w tygodniu? Jakie godziny pracy ?

Iza
@Aaa

Jakieś rekrutacje widziałaś ze tak wypytujesz? Może mi coś umknęło

aaa
@Iza

jest ogłoszenie na pracuj, pewnie pensja rzędu 3500 brutto :D

ee
@Iza

na pracuj jest ogloszenie

Stały pracownik
@Aaa

Jeżeli managerem jest dalej Pani D. To dział polecam:) mega ogarnięta osoba znająca odpowiedź na każde pytanie oraz bardzo chętna do pomocy. Ile dostajesz na start już się ktoś wypowiedział.

J.
@Aaa

Jeżeli nie znasz branży to trudno się wdrożyć. Kompletny brak szkoleń wstępnych dot. zakresu obowiązków. Trudno wykonywać swoją pracę bezbłędnie jeżeli uczysz się na żywym organizmie. Koledzy z działu pomocni ale oni też nie za bardzo mają czas. Tak wiec wiele chaosu Cię czeka. Wynagrodzenie jest bardzo marne, niestety. Tylko to wszystko zależy czego oczekujesz od pracy. Atmosfera, z małymi wyjątkami, jest naprawdę fajna, a to już połowa sukcesu :-) Powodzenia!

Iwona
@J.

A ile osób pracuje w tym dziale? Co do budowania atmosfery, to macie jakieś fajne integracje?

Run

Plusy: -bezproblemowa relacja z HR -bardzo fajny, zgrany zespół bez żadnych kwasów, rywalizacji czy wewnętrznej presji -ogarnięty menadżer starający się działać na korzyść członków zespołu -niski próg wejścia - wystarczy być uważnym i podstawowo ogarniać excela, reszta do nauczenia -porządne benefity - PPE, ubezp. na życie, Multisport, prywatna opieka medyczna, karty Edenred, platformy językowe Minusy: -wynagrodzenie - skandaliczne na każdym poziomie doświadczenia jak na warszawskie korpo -podejście "góry" do nadgodzin -spychologia, powtarzające się pytania, kiepski przepływ informacji między działami -szkoleń wstępnych brak, poszerzających kwalifikacje prawie też -brak ścieżki kariery, ocen rocznych, usystematyzowania awansów - po prostu nagle wchodzisz wyzej albo się tego dopraszasz -braki kadrowe (przy takim poziomie wynagrodzeń zero zaskoczenia) -jeśli komuś zależy na pracy zdalnej 100% to nie da rady, kierownictwo chce hybrydy 50%, mimo że zdalna nie wpływa na poprawność procesów. Dlaczego? "Bo tak" Podsumowując, firma jest okej na sam początek przygody z korpo i finansami. Ale lepiej płacą w zasadzie wszyscy, więc lepiej dłużej poszukać i zacząć od przyzwoitej stawki na start

Stały pracownik
@Run

Podsumowując: jeżeli nie macie noża ma gardle i nie potrzebujecie pracy na cito nie pchajcie się tam:)

nn
@Run

Z menadżerami dużo zależy jak się trafi. Niestety nikt ich nie szkoli, nie zwraca uwagi czy mają odpowiednie kompetencje do zarządzania ludźmi i chociaż podstawową wiedze na temat praw pracowników oraz granic, których nie należy przekraczać. W moim przypadku menadżer stał się doskonałym motywatorem do zmiany pracy- zniszczył chęć do pracy, pogorszył atmosferę, pozwalał sobie na uwagi, które nie powinny paść w miejscu pracy. Jeśli ktoś już jako nowy pracownik widzi jakiekolwiek red flags to polecam uciekać jak najszybciej. Z czasem będzie tylko gorzej

Iwona
@nn

Kurcze to co takiego potrafił mówić że aż zniszczył chęć do pracy?

Pracowałam w dziale zajmującym się administracją i nie polecam, atmosfera napięta, menadżer bardzo stronniczy, ale raczej kiepsko przeszkolony z zarządzania kadrą. Braki kadrowe, płaca bardzo słaba, targety nie do wyrobienia przy tak małej liczbie pracowników, ale oczywiście bez nadgodzin!, bo nie ma na nie pieniędzy. Menadżer szczyci się "autorskim" programem, który praktycznie nie działa od kilku lat, ambicje bardzo wysokie, szkoda tylko, że średnio możliwe do realizacji. Siedzenie przy biurku przez bite 8 godzin, z dość niemile widzianą przerwą na bardzo szybkie jedzenie to norma. Menadżer wychodzi o której potrzebuje, najczęściej zostawiając najmłodszego stażem pracownika, żeby dokończył wszystko. Odbywają się rozmowy cykliczne, ale tylko z wybranymi osobami (czyt. mniej lubianymi). Typowa korporacja z najgorszymi wadami. Z plusów benefity jak PPE, PPK, MultiSport, miłe pracownice HR. Ale ogólna atmosfera wśród pracowników raczej na zasadzie świńskich zagrywek i podstawiania kłód pod nogi. Szkolenia polegają na chodzeniu od jednej osoby do drugiej i wyciąganiu informacji, ponieważ nawet sam menadżer nie wie, jak, co i z czym.

Sebastian
@były pracownik

Słabo to wygląda. Dla mnie bardzo ważne są koleżeńskie relacje i dobre wprowadzenie do firmy. A z tym może być kłopot? Ile wynosiły zarobki za Twojej tam bytności? A ile premia, oraz cel, od którego zależała?

Referent

Konkretna i bardzo sympatyczna rozmowa. Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi na moje pytania. Dokładnie przedstawione stanowisko i zakres zadań.

Czy firma ProService Finteco Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rozbawiony

Mamy szkołę przetrwania, szkolenia nie są potrzebne ;-)

Smutny

I tak i nie. Szkolenia były, niemniej były poza godzinami pracy więc nie cieszyły się zbytnim uznaniem.

Nn
@Rozbawiony

Szkolenie polega na tym, że jak pojawia się coś nowego to biegasz po innych pracownikach i się dopytujesz " co i jak ". Jedyne szkolenia jakie istnieją odbywają się zaraz po rekrutacjii i na tym koniec.

@Nn

Dowiadywanie to już raczej szkoła przetrwania, nie dowiesz się na czas to długo nie przetrwasz ;-)

@Nn

@Nn dowiadywanie to już szkoła przetrwania , nie dowiesz się na czas to długo nie przetrwasz ;-)

Mm

Tak

Czy pracodawca ProService Finteco Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xyz

Nie

M

nie

@Xyz

Dzień dobry, w celu zapoznania się z naszą ofertą benefitów zapraszam do odwiedzenia naszej strony https://psfinteco.pl/kariera/#przyjazne-miejsce-pracy. Co roku w zależności od potrzeb i możliwości staramy się zaplanować szkolenia dotyczące poszczególnych zakresów szkoleń, zarówno z dziedziny podnoszenia kompetencji miękkich, jak i twardych. W tym roku w odpowiedzi na sytuację związana z COVID - 19 zorganizowaliśmy 4 ogólnofirmowe webinaria związane z radzeniem sobie w nowej sytuacji i związane z umiejętnością zarządzania zespołem rozproszonym. Przygotowaliśmy także szereg szkoleń odnośnie nowych aplikacji wdrożonych w naszej firmie umożliwiających pracę zdalną. Więcej o tegorocznych inicjatywach można przeczytać w naszym raporcie tu: https://psfinteco.pl/wp-content/uploads/2020/09/raport_COVID-19.pdf do czego serdecznie zapraszamy!.

@ProService Finteco Sp. z o.o.

To nie są szkolenia podnoszące kwalifikacje...

Mm

Ostatnio organizowane było szkolenie z Excela

Witam, Przeglądając oferty pracy natknąłem się na Waszą. Chciał bym dopytać jak wygląda program emerytalny? Każdy pracownik otrzymuje komputer do użytku domowego? Jak wyglądają ogólnie benefity pozaplacowe?

Komputer do użytu domowego? Ty sobie żartujesz? Jak długopis na biurko dostaniesz i kartek na druk Ci nie policzą to będzie super :D

To zależy, w którym obszarze. Tam gdzie są laptopy to możesz korzystać. Z benefitów to karty edenred, ppe, angielski, benefit

Agent07

W końcu się trochę zmienia na lepsze. Dodatkowe szkolenia z excela, podwójne doładowanie edenreda i większa kasa za wydatki sportowe, teraz czekamy na premie :)

Jak wygląda sprawa grafiku w ProService Finteco Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zależy od wydziału/zespołu. Kwestia ustalenia z bezpośrednim przełożonym i zespołem.

Key Account Manager

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo niskie wynagrodzenia, brak programu szkoleniowego na każde stanowisko (radź sobie sam), brak wewnętrznych procedur, nadgodziny wypłacane z początkiem następnego roku (!), brak negocjacji przy przedłużaniu umowy, pracodawca nie docenia Twojego wysiłku, nawet jak robisz coś dla dobra pracodawcy poza swoimi powinnościami to dostajesz nic. Braki kadrowe, które zmuszają Pracownika do świecenia oczami przed klientami. Managerowie nie mają przeszkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi. Duża rotacja pracowników, przez co jest okropny bałagan. Omijać szerokim łukiem

Zamiatacz

Dzień dobry czy firma prowadzi rekrutacje na stanowisko zamiatacza ?

Bocian
@Zamiatacz

Prosze Pana nie ma tutaj takiego stanowiska. Zamiatać to najwyżej mogą premie pod dywan ot co. Proszę zapoznać sie z ofertami na stronie.

Big Knaga Sado

Przyjmiecie ? Bo w sumie tęsknie, nawet będę siedział na nadgodzinach

Cześć. Polecacie aplikować na specjalistę ds. Reklamacji? Jaka atmosfera w zespole i hajs?

Odpowiedź
@Kandydat

Poziom wynagrodzenia jest bliski minimalnej krajowej lepsze zarobki są właściwie wszędzie..

@Kandydat

Kasa koło 3300 brutto, ale po studiach i z doświadczeniem :)

Lol 3300 brutto? To żart prawda?

Czy w ProService Finteco Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak.

Franciszek

Masz na myśli Ukraińców? Dużo ich w firmie pracuje? Mają taką samą stawkę jak polscy pracownicy?

@Franciszek

Obcokrajowiec to Obcokrajowiec... Ile, nie wiem. PSF to nie plac budowy, nikt tu (usunięte przez administratora) nie robi i nie dyskryminuje pracowników ze względu na Kraj z którego pochodzą ;-)

Franciszek

No i bardzo dobrze.Nie myślałem o żadnej dyskryminacji, raczej o stawce wypłaty, bo przecież wiadomo, że Polacy nie za każde pieniądze pójdą do roboty a obcokrajowiec już tak. A tak ogólnie to ile się wyciągnie pracując w firmie? Tak na rękę?

sam
@Franciszek

Dużo. nie wiem jaką maja stawke bo się nie chwalą.

weteranprawie

Niestety, od firmy, która miała swoje problemy (rozliczenie nadgodzin, słaba pensja, niekompetentne kierownictwo), stała się to korporacja z wszelkimi wadami i żadną z zalet. Kilka lat temu nawet jeżeli pensja była słaba, to przynajmniej atmosfera pracy była w porządku. Obecnie to targety, targety, targety. Pensja w miejscu, kadry o inflacji nie słyszały. Ciągłe naciski "ma być zrobione" bo automatyzacja, bo nowy klient. O premiach czy zwykłym "dziękuję" za gigantyczne nadgodziny - zapomnijcie. PS ewidentnie przygotowuje się do pełnej automatyzacji większości procesów, ale w drodze do tego obecni - szczególnie doświadczeni i najbardziej rzetelni - są "dojeni". Jedyne słowo, jakie mi przychodzi do głowy, bo innego określenia nie da się znaleźć. Standardem stało się już ściąganie nowych pracowników (z polecenia oczywiście - znajomi znajomych) na dużo lepszych warunkach. Stanowisko wyżej niż bardziej doświadczony i obyty w firmie wół roboczy - mam wrażenie że tak nas góra postrzega. Są od lat i pewnie zostaną więc po co przeprowadzać ich ze stajni na łąkę

Bezjaj
@weteranprawie

Pracowałem w wielu miejscach, również w ProService i była to najgorsza z firm. Inne miejsca zatrudnienia to firmy często większe, typowe koroporacje. Nigdzie nie spotkałem się z taką ilością WYMAGANYCH!!! nadgodzin jak w PSAT. W innych firmach zdarzały się sytuacje, że po prostu cały zespół, z usmiechem na ustach odmawiał pracy po nadgodzinach ( jedna osoba ma siłownię, inna dzieci, trzecia ma w planach z kimś sie spotkać ), sugerował "górze" bez owijania HRowych gadek, że to ich problem i mają za mało pracowników i złe procesy, złe targety. Kombinowanie z rozliczaniem nadgodzin od kadry zarządzającej kończyło się tym, że cały zespół mówił wprost : nie jesteśmy zainteresowani nadgodzinami w takiej formie i nie będziemy z nich korzystali ;). To był właśnie ZESPÓŁ, z którym "góra" nauczyła się dość szybko wszystko przedyskutować, naradzić się w sprawie terminów projektowych itd. Co do Twojej sytuacji to polecam po prostu zmianę pracodawcy, jak i tym innym "dojonym weteranom/kom", najlepiej wszyscy w krótkim terminie. Spróbujcie jeszcze podejść do tego inaczej : trochę więcej bezpośredności, pewności siebie i bezczelności w rozmowach zespół "góra".

@Bezjaj

Zawsze myślałem, że nadgodziny są dobrowolne, a nie obowiązkowe. Przyjmując się tu do pracy jest o tym mowa podczas rekrutacji, czy potem zaskakują pracownika??? Chociaż dobrze płacą za dodatkową pracę? Stawka jest dużo wyższa?

Ros
@Franciszek

Nie płacą za nadgodziny tylko każą je odbierać i najlepiej na własny wniosek i oczywiście nie wtedy kiedy akurat Ci się przyda (np za miesiąc)tylko już natychmiast.

Niewinne

Jak się pracuje w itmagination ? Jak projekty?

Iza
@Niewinne

O jakie projekty dokładnie pytasz? :) Jak coś wiesz, jakie są, to daj znać.

Niestety firma nie szkoli kadry managerskiej w zakresie zarządzania ludźmi, bo nie posiada kompetencji, często z językiem angielskim u kadry managerskiej jest słabo...wiem to bo kiedyś mój manager poprosił o napisanie maila po angielsku, widocznie miał problem z gramatyką... więc to praca dla studentów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie, nie dla ludzi z ambicjami.

Hanna
@były pracownik

Skoro pracowałeś w ProService Finteco to może odniesiesz się do warunków pracy w firmie? Mnie właśnie te kwestie interesują :P Na jakim stanowisku pracowałeś? Kiedy to było? Opiszesz zarobki oraz atmosferę pracy w firmie? Jak wyglądają?

MagdalenaJ

Nie lubię krytykować, ale niestety potencjalni Kandydaci powinni wiedzieć do jakiej firmy aplikują. Proces rekrutacyjny i panie z HR sympatyczne, choć już na tym etapie da się odczuć, że szukają przysłowiowych "parobków" najlepiej za 2800 brutto. Na feedback po rozmowie nie ma co liczyć, pomimo że firma szczyci się nagrodą za przyjazne miejsce pracy (ciekawe kto im to dał?), brak szacunku, profesjonalizmu, pomysłu na rozwój pracowników to standard, przykro, ale to rzeczywiście. Nikomu nie polecam.

Hanna
@MagdalenaJ

Hej, wspomniałaś, że po rozmowie nie ma co liczyć na feedback, czyli zrozumiałam, że nie udało Ci się dostać do pracy w ProService Finteco, tak? To skąd w takim razie wiesz, że w firmie jest brak pomysłu na rozwój pracowników? Może ktoś z aktualnych pracowników się na ten temat wypowie i napisze jak jest faktycznie z tym rozwojem w firmie? Są jakieś szkolenia?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ProService Finteco Sp. z o.o.?

Sulejman

1500 do renki, bierze pan ? Bo mam już 10 ukrow na pana miejsce

Belmondo

Udało mi się dostać, wreszcie porządna firma nie to co w mabbyn i rafalalą, lece bo dostałem mesydż.

Zostaw merytoryczną opinię o ProService Finteco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ProService Finteco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ProService Finteco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ProService Finteco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ProService Finteco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ProService Finteco Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ProService Finteco Sp. z o.o.