Opinie o Bunkier Sztuki w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bunkier Sztuki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bunkier Sztuki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bunkier Sztuki w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Bunkier Sztuki zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracownik Nowy wpis

Do osób które pracowały z Panią BD. Jak oceniacie współpracę z nią? Czy to normalne że tyle osób rezygnuje przez nią z pracy w księgowości i kadrach?

Nick dawny pracownik Nowy wpis

osobowość silnie destrukcyjna, zepsuta, złośliwa, teraz psuje krew innym w instytucie górotworu

Asia Nowy wpis

Macie młody zgrany zespół?

Klara

Jakieś newsy o ewentualnej pracy byłyby mile widziane, trochę dziwne, że nie zaglądacie tu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bunkier Sztuki? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Krystyna

Czy ktoś z użytkowników forum ma informacje na temat obecnej sytuacji w Bunkier Sztuki? @Miś, piszesz o zmianach kadrowych w firmie, warto podzielić się informacją o tym, jak obecnie funkcjonuje firma. Wątek odwiedzany jest przez osoby zainteresowane aplikowaniem do firmy, komentarze mogą być dla nich cenną wskazówką.

Iwona
@Krystyna

O co chodzi z tą zmianą dyrekcji? Jestem ciekawa.

Miś

A teraz konkurs na Nową Dyrekcję. Ciekawe, czy są chętni? Bo Sroczki coś zrezygnowały...

Miś

No i nie ma pani BD, a czy nastąpiła jakaś zmiana na lepsze, dobra zmiana? Bo coś ostatnio cicho o tej wielkiej dziurze na sześć pięter, która miała być wykopana pod Galerią i sięgać do środka ziemi. A jak widzę, "Dyrekcja trzyma się mocno".

Niedźwiedź kolega Misia
@Miś

"Dyrekcja trzyma się mocno" - Tylko do czasu... ;-)

@Niedźwiedź kolega Misia

I dalej trzyma się mocno?

adam
@Miś

Już się nie trzyma wcale :)

Bartek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Komu jest tak źle może sobie zmienić tylko czy poprawi sobie?

Miś

Jak tam u was sytuacja? Kogo ostatnio zrotowano? Miasta pewnie to nie interesuje, a może słynna pani BD awansuje i sama zostanie Dyrekcją?

takisobieobsetrwator
@Miś

MIŚ, obyś tego w złą godzinę nie powiedział. Gdzież te tłumy szturmujące rekrutację ??? Nie ma. Ojojoj i znowu BD musi zostać. Nie chcem ale muszem - MZ

kto sie da nabrac??

http://bunkier.art.pl/?blog=nabor-na-stanowisko-specjalistkispecjalisty-ds-kadr-i-plac http://bunkier.art.pl/?blog=nabor-na-stanowisko-specjalista-ds-ksiegowosci-ksiegowy

Co to ma być?!?!
@kto sie da nabrac??

4. Oferujemy: 1. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez odbywanie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. 2. Współpracę z zaangażowanym zespołem i możliwość rozwoju osobistego. 3. Pełną wyzwań pracę w galerii sztuki o półwiecznej tradycji, której działalność obejmuje nie tylko wystawy, ale i edukację, spotkania, wykłady.

Miś

Miś się pyta, co u was słychać? I kogo znów ubyło i czy ktoś został?

Do kandydat: jak to co oczywiście jest to możliwość współpracy z nieomylną Panią BD :)

nieomylny
@123

ooooooo ???? a gdzie poprzednie komentarze sprzed roku ??? SPoro ich było i co ??? Zdematerializowały się ? Poprawność polityczna miejsca eksperymentu kultury. Już niebawem tłumy kandydatów na księgową będą nadciągały, by móc rozpocząć współpracę z nieomylną i jedyną słuszną panią. Wymagania biegłego, kasa asystenta. I znowu nie uda się nikogo wybrać, bo ja zwykle, nie będzie miał kwalifikacji... I znowu BD będzie musiała zostać. Dziękujemy Ci, MZ !!!

proszę o opinie

Praca w dziale promocji -czy to ma sens??

Dział Promocji
@proszę o opinie

Nie

Jarząbek

To ja się zgłaszam. Pieniędzy mi nie trzeba, nudzę się, a jakaś rozrywka i dreszczyk emocji się przyda

kandydat

(usunięte przez administratora) Oferta pracy do działu ksiegowości... A co w zamian Bunkier Sztuki oferuje ? Wymagania obszerne tak jak zakres obowiązków. Słucham ?? :)

Maniek
@kandydat

Ale to jakaś staroć, z lipca... Teraz chyba nikogo nie potrzeba?

Obserwator
@Maniek

Do Galerii Bunkier Sztuki cały czas kogoś potrzeba, a do działu księgowości to już zwłaszcza :)

taki sobi obserwator

Nic tak nie odraża, jak zapyziałe, tłuste i zaniedbane 20 cm czarno siwe odrosty blondyny (którą się było pół roku temu).

Jarząbek

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszej galerii, dyrektor Ziółkowska, naszego Bunkra Sztuki!. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają jej szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Pracownik Bunkra. Niech żyje nam dyrektor sto lat! AHA To jeszcze ja , bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo już nie pracuję. Zwolniłem się i mnie już nie będzie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam dyrektor naszej galerii. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Pracownik Bunkra.

Miś

A teraz cała sala śpiewa: Łubu dubu, łubu dubu niech żyje Ziółkowska z naszego klubu!!! I nie liczcie na dobrą zmianę, bo komu potrzebna taka galeria? Nikomu, więc nikt się nie zainteresuje

fffff

oszuści jakich pełno na tym świecie

Tantem1977

Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem Galerii Bunkier Sztuki, ale osoba bardzo mi bliska tam pracowała. Nie dziwią mnie te poprzednie komentarze. Panie Dyrektor Magdalena Ziółkowska najwidoczniej nie sprawdza się na ta wysokim stanowisku, skoro ludzie cały czas się zwalniają lub są przez niązwalniani. W internecie ciągle krążą oferty pracy na różne stanowiska do Bunkra, więc faktycznie rotacja tam jest ogromna. To wg mnie lepiej poszukać pracy gdzie indziej :) Zdrowie psychiczne jest najważniejsze, a wiem, że tam ciężko o normalne warunki i przyjazną atmosferę. O pieniądzach nie wspomnę...

Zostaw merytoryczną opinię o Bunkier Sztuki - Kraków

• Jak się pracuje w Bunkier Sztuki?

Zobacz opinie na temat firmy Bunkier Sztuki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bunkier Sztuki?

Bunkier Sztuki