Opinie o Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik w Sośnicowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik w Sośnicowice

Jola Nowy wpis

Wszystko jest w porządku - i pracodawca i miejsce pracy. Jedno z nielicznych miejsc gdzie wśród współpracowników jest współpraca a nie zawiść i kopanie dołków. Pracodawca uczciwy i sprawiedliwy. Polecam

Aleksandra Nowy wpis
@Jola

Jak miło, miejsce w pracy w porządku ale co przez to rozumiesz? Chodzi ci o zaplecze socjalne?

Agnieszka Nowy wpis
@Jola

Słyszałam od byłych pracowników, że są opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Czy to prawda?

Czy Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

KOTO

Tak, szkolenia są organizowane - zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Fachowa i profesjonalna wiedza i obsługa to priorytet. Zespół jest super.

Ela
@KOTO

bo to prawda

Przemysław Nowy wpis
@Ela

Fajnie że potwierdzasz. Każdy pracownik może brać udział w szkoleniach? Nawet ten nowo przyjęty? Czy trzeba zasłużyć na taki bonus?

Śłabo

Jest tam źle, jak wszyscy ostrzegali przed pracą u tej Pani, tak stwierdziłam, że trzeba sie przekonać na własnej skórze. Goła pensja, obiecanki, jeżeli już jakaś premia to wypłacana po 3-6 miesiącach. Od innych byłych pracownic słyszałam, że jak ktoś ma odejść to już szuka haka żeby obarczyć tego kogoś za coś i nie wypłacić należności, czy to wypłaty czy to „premii” za sprzedaż. Mój obecny pracodawca też ma takie a nie inne zdanie. Opinia wyprzeda. Zgadzam sie z komentarzami poniżej, że wystarczy spojrzeć na częstotliwość dodawania ogłoszeń dotyczących poszukiwań kolejnych pracowników. Polecam bardziej dbać o pracownika.

Aktualny pracownik
@Śłabo

Brałaś leki, nie płaciłaś za nie a potem próbowałaś nas w to wrobić...., niewiele umiałaś nam pomóc bo nie bardzo znasz się na tym co powinnaś wiedzieć....słabe

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Patrycja

Oczywiście. firma się rozwija i pracownicy również ;-)

@Patrycja

To fantastycznie! Dobrze wiedzieć, że w pracując w tej aptece można liczyć na rozwój. Ciekawi mnie jeszcze, jak konkretnie przedstawia się tam kwestia wynagrodzenia. Może mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tamtejszego systemu wynagradzania i premiowania?

Niezadowolona

Pracowałam w aptece u tej Pani, jak i słuchałam opinii jej obecnych i byłych pracowników. Brak premii(jeżeli są to dla osób po stażu i to też wypłacane z łaską po wielu miesiącach). Brak możliwości rozwoju. Czysta wypłata. Co za tym idzie? Brak chęci do rozwoju w zawodzie, a nie na tym to polega. Wiele pretensji. Nie będę może przytaczała historii osób zwolnionych bo żal mi ich. Wystarczy spojrzeć na częstotliwość wystawiania ogłoszeń przez tą Panią, gdzie co chwila poszukuje pracowników. Opinia ciągnie sie za Nią daleko, nawet mój obecny pracodawca dziwił się, że tam pracowałam. Nie polecam dla zdrowia psychicznego.

@Emilia

Premie są małe, z częstotliwością wypłacania kilku miesięcy. Benefity od firm/przedstawicielj, typu karty trzeba oddać szefowej. Goła wypłata. Nie polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy jako mgr farmacji. Już dawno nie spotkałam tak wspaniałego pracodawcy jakim jest Pani Anna Margoś -Lisik. Kobieta sukcesu z pasją, wysoką kulturą osobistą, bardzo serdeczna, która rozwija sieć swoich prywatnych aptek. Tak mało już dzisiaj spotykanych na polskim rynku. Polecam tego pracodawcę.

Emilia

Czy Apteka przyjmuje pomoc apteczna? Orientujecie się?

Dorota

Jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie wymagania muszę spełnić?

Agi

Praca w tej aptece to kwintesencja zawodu farmaceuty. Jest to miesce dla ludzi którzy chcą być farmaceutami przez duże F. Praca dla ludzi którzy chcą się nauczyć dużo i dla tych którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę na maxa. Pracodawca to kobieta która osiągnęła to co osiągnęła ogromem SWOJEJ pracy, nastawiona pozytywnie do tego co robi i do ludzi. Osoba proporcjonalnie wymagającą i wynagradzajaca. Osobą które zastanawiają się nad pracą u niej -polecam.

Karina

Bardzo dobry pracodawca ale dla ludzi pracujących dobrze. Osoby mające małe chęci do pracy zawsze będą narzekały.

Mama

Lubię atmosferę w Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik za: Pracowałam u tej Pani dość długo. Fakt, dużo pacjentów, było co robić, ale za to atmosfera rodzinna. Zespół jak najbardziej w porządku. Pracuję w branży od ponad 20 lat i uważam, że był to mój jeden z najlepszych pracodawców. Gdyby nie sytuacja życiowa, przypuszczam, że nigdy nie zrezygnowałabym z pracy w aptekach tej Pani. Pensja porównywalna z innymi aptekami, ale pracuje się o niebo lepiej, niż w sieciówkach, które głównie nastawione są na zysk i "wpychanie" pacjentom drogich i niepotrzebnych leków. Pracując tam można wrócić do idei tego po co się studiowało - dla farmacji a nade wszystko dla zdrowia i życia pacjenta. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

enedue

Najlepszym dowodem na to, że z tą Panią i w jej aptece pracuje się do bani jest fakt, że jej ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników wisi na portalach ogłoszeniowych od jesieni 2016 i jakoś chętnych nie ma... Przez lata zapracowała sobie na opinię w środowisku, która teraz ma swoje efekty.

Jola
@enedue

O tak

żelek
@enedue

Nie wiem o czym piszesz. Właścicielka jest w porządku, robi dużo dobrego, pomaga gdzie potrzeba. Firma się rozwija to potrzebują kolejnych pracowników. Naturalna sprawa.

ad vocem

ejjj nie przesadzaj...specjalnie to się nie przemęczalaś. I połowy rzeczy które robi technik farmacji nie potrafiłaś

Wojciech
@ad vocem

Ogólnie źle tam jest słyszałem od wielu ludzi

@Wojciech

@Wojciech Ale czasami nie należy sugerować się tym, co się akurat usłyszy, bo może się to okazać nieprawdą. Dawno już pisałeś na tym wątku, ale może z ciekawości nadal tu czasami wchodzisz. Wypowiadałeś się jako osoba potencjalnie zainteresowana pracą w Aptece Mgr Farmacji Anny Margoś-Lisik?

Emilia

@Zuza nie znalazłam w internecie żadnych aktualnych ogłoszeń od Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik. Zapraszam jednak regularnie na nasze forum, bo często pojawiają się tu informacje o nowych ofertach pracy. @enedue @Jola czy możecie napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia i pracy w tej aptece? Póki co, napisałyście dość ogólnikowo, a konkretne informacje będą dla naszych użytkowników cenną wskazówką.

Zuza

Dużo dobrego słyszałam o firmie. Czy potrzebują pracowników?

bzykacz

Każdy ucieka od tej Pani,więc wszystko wiadomo :D

pacjent

A ja lubię tę aptekę bo jest bardzo dobrze zaopatrzona a pracownicy wszystko ci wyjaśnią

Ja tam pracowałam i żałuję, że musiałam zmienić miejsce pracy. Ekipa fajna, pracodawca też w porządku

Zwolniona

niezla sciema po zwolneniu kolejnego pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik - Sośnicowice

• Jak się pracuje w Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Apteka Mgr Farmacji Anna Margoś-Lisik
  • Gliwicka 19