Opinie o PSB Mrówka Opole Lubelskie w Opole Lubelskie Włościańska 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PSB Mrówka Opole Lubelskie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PSB Mrówka Opole Lubelskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSB Mrówka Opole Lubelskie w Opole Lubelskie Włościańska 9

Jako były pracownik PSB Mrówka w Opolu Lubelskim stanowczo odradzam pracę tam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy w markecie budowlanym i praca tam to jedna wielka porażka . (usunięte przez administratora) a właściciele traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . Ten kierowniczek jeszcze jest co drze (usunięte przez administratora)nawet jak nie ma racji to i tak upiera się , że bo to bo tamto . Żenada

Bosik

To prawda kiedyś jako klientka byłam świadkiem jak jakiś łysy pan krzyczał na pracownice ,pozatym to jakiś gbur bo łazi za każdym nie pomoże nie doradzi aby gapi się na ręce i nie tylko jak na potencjalnego złodzieja. Zero szacunku dla klienta

Olga Nowy wpis

Czy właściciele psb mrówka opole lubelskie wiedzą kogo zatrudniają ?Nie sądzę. Każdy pracownik ma swój dział a jest ganiany na wszystkie i obsługuj na ogrodzie szukaj krzesła jak nie jesteś z tego działu. Nie polecam pracy tam.

Jaki jest wkład kierownictwa PSB Mrówka Opole Lubelskie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mark Nowy wpis

Urlopy w Psb Mrówka Opole Lubelskie nie mają 2 tygodni tak jak w normalnych firmach, max tydzień i trzeba poprosić i tłumaczyć a grafiki są rozdawane ostatniego dnia miesiąca,premi nie ma nawet jak obrót sklepu jest duży,nowi pracownicy nie są szkoleni tylko chodzisz po sklepie I sam się naucz, od góry zero współczucia, jesteś chory przyjdz do pracy bo nie ma L4(pracownik zawsze powinien być w pracy)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PSB Mrówka Opole Lubelskie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PSB Mrówka Opole Lubelskie? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
ATN Service ApS

Bosik

Jak długo trwa proces awansu w PSB Mrówka Opole Lubelskie?

Szymon

Chciałbym się podzielić swoim doświadczeniem z rozmowy rekrutacyjnej w PSB Mrówka w Opolu Lubelskim. Zazwyczaj tego nie robię, ale cóż… posłuchajcie. Na wstępie dodam, iż jestem osobą ze sporym doświadczeniem w pracy w markecie budowlanym, na konkretnym dziale. Będąc szczerym, nie mam pojęcia z kim rozmawiałem, ponieważ Pani, która rozmawiała ze mną ani w rozmowie telefonicznej, ani będąc już na miejscu nie przedstawiła się, ani z imienia ani ze stanowiska. O geście uściśnięcia ręki oczywiście również nie było mowy, chociaż poza tym Pani była uprzejma, konkretna i fachowa. Moje dotychczasowe doświadczenie nie było brane pod uwagę, ponieważ stanowiskiem na jakie zatrudniani są pracownicy to stanowisko Doradcy-Kasjera. Dział, na którym pracowałem u poprzedniego pracodawcy w Mrówce jest w pierwszej kolejności delegowany do pracy na kasie, dlatego w pierwszej kolejności zaproponowano mi inne działy - ze względu na brak doświadczenia kasjera. Czas pracy wygląda w ten sposób, że pracownicy dziennie nie przepracowują 8h, ponieważ miesięczny czas pracy uwzględnia pracę w soboty i niedziele handlowe. Pracownicy pracują na dwie zmiany. Co druga sobota jest pracująca, w wypadku niedzieli handlowej jeden pracownik ma zmianę sobotnią, drugi niedzielną. Na rozmowie często padało stwierdzenie „uzupełnianie załogi przed sezonem”. Jednym z powodów tego zapewne jest to, że pracownicy dostają umowy na czas określony, a w przypadku tego typu marketów trafiają się martwe sezony. Domyślam się, że jeśli sklep nie robi odpowiedniego obrotu, nieprzedłużanie umowy pracownikom jest jedną z form balansowania budżetu. Początkowo oczywiście umowa na okres próbny, z tego co zrozumiałem na 3 miesiące. System premiowy wypracowywany jest miesięcznie i uzależniony jest od wyniku sklepu. Każdy pracownik dostaje taką samą premię, bez względu na to jaki ma udział w obrocie. Każde L4, nawet jednodniowe dyskwalifikuje od wzięcia premii. Dodatki świąteczne są przewidziane, o ich wysokości nic nie padło w trakcie rozmowy. Urlopy 2tygodniowe ze względu na branże udzielane są pracownikom późną jesienią/zimą. Reszta dni urlopowych rozkładana jest na każdy miesiąc w zależności od potrzeb sklepu. Pensje pracownicze są jednakowe dla wszystkich pracowników stanowiska, bez względu na ich umiejętności i pracę jaką wykonują. Uważam, że nawet jak na miasto powiatowe są niskie i są niewiele wyższe od płacy minimalnej. Przez okres próbny wypłata różni się niewiele od tej wypłacanej pracownikowi z większym stażem i wynosi minimalną krajową. Przy końcu rozmowy zostałem zapytany, czy chcę otrzymać skierowanie na badania, nie dostałem czasu do namysłu. Pani jednak dobrze odczytała moje wrażenia związane z tą pracą, jednak nie potrzebowała informacji zwrotnej z mojej strony. W trakcie rozmowy nie padały pytania o moje umiejętności, zdolności i doświadczenie. Generalnie moim odczuciem jest to, że PSB Mrówka potrzebuje wyrobników, którzy mają wykonać zlecone zadanie i nie aspirować do awansu, podwyżki, polubienia pracy etc. Nie widać tam premiowania postaw aktywnych, czerpania z doświadczeń, benefity nikłe, postawa propracownicza praktycznie żadna. Mam nadzieję, że moja opinia nie zawiera emocjonalnych stwierdzeń. Ocenę pracodawcy pozostawiam osobom aplikującym.

Halina

Ktoś tu pisze o słabych zarobkach inni się śmieją. To jak to konkretnie wygląda, powiecie? Ile można tam zarobić?

@Halina

w Tarnowie umowa 3100brutto +"250" za soboty+premie. Pracownik który nie robi dużych słupków sprzedażowych ale nie pyskuje może liczyć na ochłapy w postaci ~3200 na ręke.

Ewelina

może nie przesadzajmy z ośmioma kaflami, ale czy realnie zarabia się tam coś więcej, niż minimalna? i jeszcze jak wyglądają tam zmiany, przychodzi jedna ekipa na 7, a druga na 11, czy po prostu dwunastki i nie pracuje się w każdy dzień?

Marinka

Czy wypłaty są zawsze na czas?

Hp

Słabe zarobki. Bardzo duża rotacja pracowników i chytrość rządzących...

Hp1
@Hp

No tak, 8000 zł na rekę i można spać na paletach - to są oczekiwania młodych i gniewnych

ozo

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PSB Mrówka Opole Lubelskie - Opole Lubelskie

• Jak się pracuje w PSB Mrówka Opole Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy PSB Mrówka Opole Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PSB Mrówka Opole Lubelskie