Help Care sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Help Care sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Drodzy Opiekunowie! W związku z Międzynarodowym Dniem Przewodnika Turystycznego przygotowaliśmy dla naszych fanów konkurs fotograficzny "Pocztówka z podróży" Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Wystarczy, aby w komentarzu na naszym Facebooku wkleić zdjęcie z podróży bliskiej lub dalekiej!
Nagroda to profesjonalna sesja zdjęciowa w naszym biurze w Bydgoszczy!
MarySia

Bardzo porządna firma :) warunki jak w ofertach i wypłata zawsze na czas. Polecam

@MarySia

Serdecznie dziękujemy Pani Marysiu!

Iza_K

Jestem już na drugiej stelli we Frankfurcie, wszystko pasuje, kasa, transport, kontakt z firmą jest.

@Iza_K

Dziękujemy za miłe słowa Pani Izo!

AsiaAsia

Firma wiarygodna, dużo ofert, zawsze pomocna, jak do tej pory wszystko układa się dobrze

@AsiaAsia

Dziękujemy za miłe słowa!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Help Care sp. z o.o. sp.k..
Gracja

Witam Wfirmie pracuje już 3 lata.Wspolpraca układa się bardzo dobrze.Wyplata zawsze na czas ,ostatnio otrzymałam premie z której bardzo się ucieszyłam. Szczególne podziękowania dla pani Justyny i pani Moniki S. Pane zawsze miłe ,uprzejme kulturalne i pomocne .No i jeszcze pani Iweta z kadr bardzo kompetentna osoba. N pewno firmy nie zmienię pozdrawiam serdecznie Grazyna Lubię atmosferę w Help 24 za: Kultura uprzejmość takt

Aleksandra
@Gracja

Dziękuję, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami dotyczącymi pracy w Help 24, ale muszę Cię prosić, żebyś w kolejnych wpisach nie podawała imion pracowników firmy. Jest to zabronione ze względu na ochronę danych osobowych. Jeśli wpis zawiera zakazane dane, administrator ma prawo go skasować. W przypadku wątpliwości, zachęcam Cię do zajrzenia pod link: https://www.gowork.pl/regulamin A może dodatkowo wiesz coś na temat tego, czy pracodawca przewidział jakieś świąteczne bonusy swoim pracownikom?

@Gracja

Serdecznie dziękujemy Pani Grażynko!

Basia W.

Help z Bydgoszczy polecam bo maja dużo zleceń i płaca dobrze. Jestem zadowolona z kontaktu, pani Sandra jest b. pomocna

@Basia W.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Basia

Dobra firma, dużo zleceń, jade trzeci raz w to samo miejsce, kasa w eur. jest ok

@Basia

Bardzo dziękujemy Pani Basiu!

Grazyna

Jestem zadowolona z pracy z firmą Help jeżdżę od 3 lat nigdy nie miałam problemu z wypłatą zawsze na czas.

Czesław
@Grazyna

Wyjeżdżasz z firmą już od 3 lat, dlatego zastanawiam się, czy firma przyjmuje również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały przy opiece nad osobami starszymi? Nie mogłem nigdzie znaleźć informacji w tym zakresie.

@Grazyna

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Pani Grażynko!

Anielcia3

Witam jestem zatrudniona w tej firmie i mam pytanie czy jeśli nie można rozwiązać problemu z opiekunem wyjazdu a chciałam rozmawiać z głównym koordynatorem to zawsze otrzymywałam odpowiedż że koordynator nie chce ze mną rozmawiać czy jestem zdana tylko na słowo opiekuna wyjazdu i nie mogę rozmawiać z ich szefową.Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam

@Anielcia3

Szanowna Pani, zapraszamy do nas do biura. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Anielcia3

Witam czy jest możliwość rozmowy z głównym koordynatorem z firmy Help z Bydgoszczy jest to sprawa pilna a panie w biurze mają wszystko w nosie i ciągle mi mówią że to jest niemożliwe proszę o odpowiedż dlaczego sprawa pilna

@Anielcia3

Oczywiście, chętnie omówimy z Panią wszystkie kwestie i odpowiemy na pytania. Zapraszamy do nas do biura lub prosimy o kontakt pod numerem 52 321 65 31.

Mirka

Dobra firma, jestem z Bydgoszczy i panie w biurze zawsze miłe pomocne. Jak coś się zmienia na miejscu to postaraj a się o dobre pieniążki jak pracy więcej. Ja polecam i dziękuje

@Mirka

Panie w biurze tylko myślą o swoich stołkach i aby kasa na konto wpłynęła a jak jest problem to umywają ręce ????????

@Mirka

Bardzo dziękujemy Pani Mirko!

@Anielcia3

Szanowna Pani, chętnie udzielę odpowiedzi na Pani pytania i pomogę rozwiązać problem. Proszę o kontakt pod numerem 52 321 65 31. Kasia

Czy w Help Company 24 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Anielcia 3

Nie nie jest skuteczna

Iza
@Anielcia 3

Czyli pewnie z atmosferą w Help Care jest słabo? Czy jednak się mylę? Jakieś sugestie?

@Iza

Wszystko zależy na jaką panią w biurze się trafi ale ja nie polecam jak jest problem nie ma rozwiązania.... Czasami masakra

@Anielcia 3

Szanowna Pani, na bieżąco udzielamy odpowiedzi naszym pracownikom i kandydatom. Jesteśmy do dyspozycji w naszym biurze lub pod numerem telefonu: 52 321 65 31.

Polecam firmę, dobre sprawdzone zlecenia, ja jestem zadowolona. Składki od średniej krajowej i wypłata w euro

@Kasia

Bardzo dziękujemy Pani Kasiu!

Jakie są mocne strony pracodawcy Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Seni

Panie w biurze bardzo miłe, spokojnie wytłumaczą, kompetentna pani z kadr, odpowie na wszystkie pytania. Umowa jasna, i przele w euro, wypłatę mam zawsz na czas . Polecam

@Seni

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa!

Franek

Szkoda, że firma jest w likwidacji, strata miejsc pracy!

Seni
@Franek

A to nieprawda. Przecież firma istnieje, wiem bo pracuje i chodzę do biura podpisywać dokumenty. To co wy pleciecie za (usunięte przez administratora)

@Franek

Szanowny Panie, bardzo prosimy o to, aby nie wprowadzać kandydatów w błąd. Nasza firma prężnie działa i nie jest w likwidacji, tak jak Pan twierdzi. W razie pytań, służymy pomocą.

opiekunka

niestety nie polecam. kontakt z koordynatorką tragiczny, szanowna Pani (usunięte przez administratora) jest arogancka, zero pomocy, nie odbiera telefonów. Szkoda, że szefostwo się nie interesuje, że takiego ma pracownika. Traci przez to dobre opiekunki

Aleksandra
@opiekunka

@opiekunka Rozumiem, że jesteś zatrudniona w Help Company 24 Sp. z o.o.? Na jakich warunkach zostałaś zatrudniona w tej firmie i jak długo tam pracujesz? Będzie mi bardzo miło jeśli mi odpowiesz.

Monika C.

Jadę z nimi już 3 raz- kasa się zgadza- czasami premia wpadnie :) koordynatorka p.Marta super babka zawsze się postara o fajne zlecenie i wszystko jest na czas. Polecam serdecznie.

Drodzy Użytkownicy, trzymajcie się, proszę, tego, żeby w tym wątku wypowiadać się na temat firmy Help 24. Nie żadnej innej. W związku z tym liczę na merytoryczne opinie związane z pracą w tej firmie.

Witam, @Była zleceniobiorca firmy HELP, piszesz o niespełnionych zapewnieniach prezesa firmy. Mogłabyś zagłębić się w ten temat i jeszcze bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Co było z początku obiecane i w konsekwencji nie doszło do skutku?

ewa

Czekałam na jakąś propozycje pracy , ale cisza , mimo biegłego języka (C1) i doświadczenia. Widocznie wolą język komunikatywny. Jestem już w innej firmie , która przyjęła mnie z otwartymi rękoma i natychmiast zatrudniła na super warunkach ! Tej firmie już dziękuję !

Help Company
@ewa

Dzień dobry, Pani Ewo, strona ta ma służyć wyrażeniu opinii dotyczącej pracy przez naszą firmę. Jako, że współpraca nie doszła do skutku to Pani komentarz nic nie wnosi do tego wątku. Co do ofert dla osób z biegłym językiem jest ich bardzo dużo, prawdopodobnie nie spełniła Pani wymogów dotyczących zatrudnienia. Cieszymy się ze znalezienia pracy i pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Help Care sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Help Care sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help Care sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Help Care sp. z o.o. sp.k.