ENiS Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o ENiS Sp. z o.o. Sp.k.

Pędzący za Kleberami

Witam, po przepracowaniu półtora roku na magazynie wyżej wymienionej firmy znajdującym się na ulicy Półłanki mogę napisać że dobrze mi się tam pracowało. Przez to że firma zajmuję się czym się zajmuję jest to są lżejsze okresy w pracy a i także te kiedy nadmiar pracy może dla niektórych być przytłaczający mowa tutaj konkretnie o tak zwanych "sezonach" zarówno letnim zaczynającym się początkiem wiosny czy sezonem zimowym zaczynającym się na przełomie października/listopada kiedy faktycznie Kierownictwo może chcieć od Pracownika by został tę godzinkę albo dwie dłużej ze względu na dużą ilość pracy oczywiście z nadgodzin później jesteśmy rozliczani czy to pod względem dodatkowych pieniędzy czy dodatkowego dnia wolnego,oczywiście warto dodać że nikt od nikogo tam NIE WYMAGA aby został faktycznie to 10 godzin wszystko zależy od pracownika o wszystkim zostajemy poinformowani na rozmowie kwalifikacyjnej także każdy wie na co się piszę. Pisząc już o przełożonych warto dodać że są to świetni goście zarówno jak i Menadżer Magazynu jak i Kierownik Zmiany zawsze można do nich podejść i porozmawiać o warunkach pracy, zawszę Cię wysłuchają i postarają się rozwiązać problem aby rozwiązanie było jak najbardziej korzystne dla obu stron, czy też jeżeli widzą że zależy Ci na pracy postarają się jakoś to wynagrodzić czy to pod względem zarobkowym czy np szkoleniowym ( Szkolenia UDT na wózki widłowe), co do samej pracy nie jest ona ciężka, na magazynie możesz się zajmować dostawami, wysyłkami, czy już będącym niecały rok działem z "częściami samochodowymi", wszystko zależy od tego gdzie po prostu się najlepiej odnajdziesz. Widzę również opinie z 2017, 2018 roku na temat jak to kiedyś tam było, na ten temat się nie wypowiem, pisze państwu jak jest teraz także jeżeli rozglądasz się za pracą myślę że ENIS nie jest aż tak zły. Podsumowując wypłata na czas a i ludzie naprawdę w porządku.

I tak
@Pędzący za Kleberami

Co ty (usunięte przez administratora) kleber , aaaaa może ty jesteś taki dobry cholik który pisze dobre opinie dla hu... pracodawców .to ja ci napiszę , Mobing , brak szacunku , ubogie słownictwo , i najważniejsze włażenie w (usunięte przez administratora) po sam h..ja prezesom . A prezesi słuchają panów którzy nie mją zielonego pojęcia o zarządzaniu podwładnymi .

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Enis Sp. z o.o. sp.k.?

bodzio

Łacina podwórkowa jeśli już

Nie polecam. Wiele osob odeszlo w bardzo krotkim czasie firma nie dba o pracownikow. Praca w rozliczeniach jest upokarzajaca.....

praca w ENIS

NIE POLECAM pracy w Enis w sklepie opon , przedewszystkim wspolpracy z Pania Malgorzata....Jest to osoba ktora stosuje mobbing w pracy. Niszczy czlowieka , praca jest w bardzo trudnych i stresujacych warunkach. Pani Malgorzata wybiera kozla ofiarnego i kazdy blad w pracy jest zwalany na ta osobe.

Firma ENiS Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Graphic designer (branża motoryzacyjna). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
porzućcie_nadzieję

Na wiele nie licz, jeśli jesteś nowy masz 99% szans, że po sezonie zostaniesz zwolniony... jeśli szukasz pracy na "minuty" to warto, ale nie licz na to, że zatrzymają Cię na dłużej, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie robisz niczego źle. Specjalność firmy: zwolnienia tuż przed końcem umowy, bez żadnych wcześniejszych sygnałów, że coś nie tak itp. Od poprzednich wpisów zmieniło się nie wiele, tu nie ceni się pracownika.

ollo

Proszę się nie sugerować rokiem produkcji przy oponach a szczególnie jeżeli jest opis "Opony Nowe", "Pełnowartościowe". Opony np z roku 2019 często są tańsze od opon przy których jest opis "Nowe" co sugeruje, że są 2020. Okazuje się, że Opony "Nowe" ,"Pełnowartościowe" są nie starsze niż 36 mc i takie właśnie mogą zostać przysłane czyli z 2017,2018,2019

Darek

Szybka realizacja zamówienia. W poniedziałek rano zamówienie i zapłata a w środę towar (opony) dostarczone pod drzwi. Dobry kontakt z BOK szybka odpowiedź na E-mail.

Barti

Super opony wszystko zgodne z opisem szybka wysyłka dobry kontakt z kurierem geits

Konrad

Każdy ma prawo do własnego zdania. Myślę, że za dużo tu dywagacji a wystarczy sumienna praca.

;.;.;.;

Enis / Sklepopon, jak kto woli. W marcu zapewne nowa rekrutacja, także pozwolę sobie dodać opinię czy warto. Na wstępie zazneczę, że uważam że warto, zwłaszcza dla kogoś kto nigdy w sklepie internetowym nie pracował, i chce zobaczyć jak to ten "Internet" wygląda. W zależności od stanowiska, będziesz pracować albo u M. Szymańskiego, albo w spółce Enis. Jeśli aplikujesz do BOKu - to najprawdopodobniej ten pierwszy wariant. W zasadzie jest to dla zatrudniającego się bez znaczenia. Chyba :) Atmosfera w biurze jest bardzo koleżeńska, większość się bardzo dobrze się zna, wspólnie imprezują poza pracą jak i za pośrednictwem jej - są organizowane imprezy działowe, wyjazd integracyjny i coroczna impreza. To duży plus by lepiej poznać ludzi z którymi się pracuje. Czas w w pracy w zasadzie szybko leci. Biuro całkiem spoko, tynk na głowę się nie sypie, woda z kibla nie wylewa. Jest mikrofala, lodówka. Standardowe wyposażenie. Co do samej organizacji pracy i warunków zatrudnienia, jeśli chodzi o BOK, który zaraz obok działu IT jest najliczniejszy (i ma największą rotację, oprócz magazynu ale o nim rozmawiać nie będziemy ;) ): Na start umowa o pracę bądź zlecenie, choć raczej o pracę. Na umowie prawdopodobnie nie będziesz mieć wypisanego pełnego wynagrodzenia, a zaniżoną podstawę + dodatek uznaniowy, za realizację planu miesięcznego i kwartalnego. Każdy orze jak może, jaki kraj takie kombinacje. Premię miesięczną dostaje każdy z BOKu, kwartalną tylko Ci z tytułem "Starszy". Tytuł ten możesz dostać po ok roku za nienaganną pracę i poświęcenie w trudnym okresie jakim jest sezon. Premia przydzielana jest przez Menadżerów, wedle uznania, kto najwięcej zrobił, ten dostaje najwięcej. Podobno tak było, jak jest - kto wie. Jednak nie są to astronomiczne kwoty, by ścigać się z kolegą z biurka obok, o ilość odebranych połączeń, bądź obsłużonych/przyjętych zamówień. Zdecydowanie to nie jest miejsce dla osób lubiących chorą konkurencję - to Ci się nawet nie opłaci finansowo, a tylko będziesz mieć opinię gbura wśród kolegów. BOK w SklepieOpon, nie tylko odbiera telefon i doradza w kwestii zakupu, trzeba również obsługiwać zamówienia. O obowiązkach w pracy dowiesz się też na rozmowie, także nie piszę tu niczego, co jest tajemnicą. Awansować możesz, lecz na wspomnianego wcześniej Starszego, bądź dostaniesz zaszczyt przeniesienia do innego działu, zazwyczaj z braku innej opcji, jako zapchajdziura po kimś innym. A że znasz już towar, system, program itd to lepiej wziąć kogoś z wewnątrz firmy niż z zewnątrz. Też dość normalne zjawisko ale.. pamiętaj że to zaszczyt i firma Cię doceniła :) Nie próbuj negocjować wyższej stawki, porozmawiasz o niej pod koniec roku, albo po sezonie, bo ze względu na branże jest to praca sezonowa i nie ma co tego ukrywać. Czy to dział BOK, czy Interwencji, czy Handlowy, czy Marketing - kierownik raczej ma mało do gadania w kwestii wynagrodzenia, i nie ważne w jakim dziale wylądujesz - zasady dla wszystkich są praktycznie takie same. Decyduje o tym szef. W sezonie możesz zarobić więcej, ale robiąc nadgodziny. Niestety w lecie pracujesz krócej, i godziny obcięte odrabiasz w zimę, więc automatycznie musisz dużo, bardzo dużo pracować. Dział IT - świetny kierownik jak i M.M, który jest człowiekiem od wszystkiego. Zdecydowanie gdyby nie ich wytrwałość i poświęcenie, to wiele rzeczy by leżało. Szefostwo powinno ich na rękach nosić. Marketing - raczkuje ale się rozwija, kierownik był kierownikiem BOKu, który zasiedział się w firmie od dłuższego czasu. Doświadczenia w marketingu nie miał ale jest oddany firmie (a to ta bardzo firma kocha i nie docenia) i zapewne robi co może aby się dokształcić we własnym zakresie. Dział Handlowy - to ten dział robi pieniądze dla firmy. Kierowniczka oddana w 100% firmie, nie skłamię mówiąc iż ta praca to jej życie. Przy takiej ilości obowiązków to nic dziwnego. Oprócz niej 2 osoby bez których by to wszystko leżało. Dosłownie. Ich też należy na rękach nosić. Podsumowując: Atmosfera na tak, możliwość rozwoju raczej na nie, brak specjalistów którzy by mogli Ci przekazać jakąś wiedzę której sam w tej pracy prędzej czy później nie zdobędziesz. W głównej mierze pracujący tu ludzie nabyli doświadczenia w tej firmie i tak już w niej zostali. Jeśli wynagrodzenie rzędu równowartości 90 flaszek czystej ulubionej substancji Ci odpowiada i nie masz większych aspiracji na więcej, bądź jesteś w stanie poczekać długo na więcej, i jesteś SENTYMENTALNY - to ta praca jest dla Ciebie. Gdyby nie ludzie którzy tam są, a dużo tam zostaje ludzi bo się po prostu lubi, to nie byłoby to tego aż tak warte. Czy wszystko co zostało wyżej opisane, może być nieaktualne

Śmiech na sali

Nic dodać , nic ująć dostałem propozycję pracy w tej firmie w charakterze magazyniera . Razem z dwiema OBOWIĄZKOWYMI i rzekomo DODATKOWO płatnymi sobotami w miesiącu zaproponowali mi niecałe 2000 zł na rękę . Praca dobra dla zdesperowanych . NIE POLECAM .

niepracownik

Bardzo pomocna opinia. Firma krzak. Zobaczyć, osikać i iść dalej. Nara

Zatrudniony

Opowiem Wam o plusach pracy w tej firmie. Firma bardzo prężnie się rozwija, głównie dzięki dobrym kontaktom z dostawcami i producentami. Ma też całkiem dobre biuro. Wynajęte od początku tego roku, do czego zmusiła ją kontrola z PIPu. To tyle dobrych wiadomości. Firma lekceważyła większość praw pracowników dotyczących pracy w weekendy i na nadgodzinach, ergonomii pracy, ewidencji czasu pracy. Całe szczęście, że doczekała się inspektora Państwowej Inspekcji Pracy, który ładnie wytłumaczył, że jest to niezgodne z prawem i wytoczył im postępowanie wykroczeniowe :) Do tego dochodzi oczywiście brak kompetencji w kwestii zarządzania zespołem kadry managerskiej i mobbing ze strony kierownika działu. Pensja na stanowisku początkowym jest żałosna, po około roku pracy nadal jest niższa niż w biedronce na kasie. Niech najlepszym podsumowaniem będzie to, że około 90% kadry odchodzi po maksymalnie roku pracy. NIe traćcie czasu i nerwów, poszukajcie lepszej pracy. Jakakolwiek będzie lepsza. Poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ENiS Sp. z o.o. Sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w ENiS Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ENiS Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENiS Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENiS Sp. z o.o. Sp.k.