Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol

Witam nie polecam sklepu badpol mieszczacego sie w Sanoku woj.podkarpackie. Obsluga bardzo nie mila dwie mlode pracownice nie umia sie zachowac miedzy ludzmi, krzycza, piszcza przez caly sklep nie zwracaja na to ze sa osoby kupujace. Bylam tam kilka razy I naprawde przezylam szok jak zobaczylam jak sie zachowuja. Oprocz tego czuc bylo od nich alkochol. Sasiadka ktora chodzila na rozkladowki w tym sklepie mowila ze alkochol to podstawa rozkladowek. Nie polecam robienia tam zakupow.

Dziękujemy bardzo za przesłaną informację. Postaramy dokładnie przyjrzeć się tej sytuacji jaka zaistniała. Z poważaniem

empatyczna

Potwierdzam słowa przedmówczyni, iż sytuacja w sklepie jest tragiczna.. Zapraszam Kierownictwo na wizytę !!!

@empatyczna

Tekst wiadomości : 'Witam, niestety jestem zmuszony wystawic negatywna opinie dla firmy. Wielokrotnie zglaszalem ze w sklepie nie da sie wytrzymać, temperatura jest o wiele wyższa niz na zewnątrz, panuje zaduch. Na sklepie można przebywac gora 10 minut, ponieważ robi sie słabo . Podziwiam pracownice, ktore maja sily zeby tam funkcjonować i współczuję ze jeszcze w tych czasach panuje taka znieczulica na druga osobe. Powietrze stoi w miejscu, wy przez to jakie macie podejscie tracicie klientów, rozmawiając telefonicznie z kobieta z waszej firmy, zostalem zapewniony o tym ze ktos sie tym zajmnie, moja prosba zostala zlekcewazona... mowa o sklepie w Puławach"

Witam, Pani informacja została zdublowana kilkakrotnie. Wpis pierwotny został przywrócony z naszą odpowiedzią.

Zainteresowana

Jak się pracuje w firmie? Warto szukać tu pracy?

Gosc
@Zainteresowana

Nie warto

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator prasy belującej
Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Wiktor

Tak - prosimy o aplikowanie poprzez badpol.eu / zakładka kontakt lub kontakt telefoniczny.

gosc
@Wiktor

Wiktor chyba nie wiesz co robisz i o co pytasz

@gosc

Prosimy o aplikowanie poprzez badpol.eu / zakładka kontakt lub kontakt telefoniczny.

Norbert

Czy macie jakiś powód żeby nic nie pisać?

Zadowolony

Sklep w Gliwicach bardzo fajny przyjemny i schludny dobry wybór miła i sympatyczna obsługa polecam

Asia
@Zadowolony

Witam na jakiej ulicy w Gliwicach znajduje się sklep

Czarek

Słyszałem, że firma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Marian

Ja słyszałem że można tam nie źle zarobić. Narobić się trzeba ale to jak wszędzie. Starałem się tam dostać kilka razy ale taka w okularach w biurze powiedziała, że nie ma przyjęć. Nie pamiętam jak miała na imię ale była nie miła, a wręcz arogancka. Szkoda, że ocenia sie ludzi po pozorach a nie po tym co umieją. Mi ta pani powiedziała, że się nie nadaję mimo, że nawet nie sprawdziła. Jestem silnym człowiekiem mimo że mam 165cm wzrostu. Widocznie żeby się tam dostać do pracy-trzeba mieć tzw. "plecy"...

@Marian

Haha ciekawe od kogo to słyszałeś

Zadowoleni klienci

Wczoraj pierwszy raz mieliśmy okazję być w firmie Badpol ???? Jesteśmy bardzo zadowoleni, czysto, nie przypomina to żadnego "szmateksu" a bardziej butkik z uprzejma obsluga uśmiechnięta i chętna do pomocy ???? Panie pracujące mają uśmiechy od samego wejscia ???? Obslugiwani byliśmy wczoraj przez panią w zielonej kurtce z glosem aniola była bardzo uprzejma i wyrozumiala, zaproponowała przetrzymanie towaru do momentu aż wybierzemy pieniądze z bankomatu, dziękuję pani bardzo za przemila obsluge na pewno wrocimy ???? Brawo dla sklepu! ????

Bum

jeżeli dziewczyny się zmienią to sklep dużo straci towar pierwsza klasa i panie tam pracujące bardzo uprzejme Czysto schludnie i przyjemnie Będzie o was głośno!!!!

Klient 123

Najlepszy sklep z odzieżą używaną.. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy Ładne panie zwłaszcza jedna blondyneczka jak nie lubię zakupów tak zacząłem tam chodzić

waldek

Bardzo miła obsługa w Sanoku .Brawo!!!. Wreszcie wszystko na wieszakach a nie w koszach.Europa i tyle :)

Nowy klient

Sklep w Sanoku moim zdaniem strzał w 10.....czyściutko panie tam pracujące bardzo miłe i chętne do porady. Brawo dla Pań tam pracujących.

Klient

Bardzo Fajny sklep z Sanoku. Panie pracujące widać że zmęczone lecz i tak są przemiłe. Pani Asia bardzo miła i profesjonalna. Tak jak każda z dziewczyn wesołe i miłe..Towar bardzo ładny. Sklep czyściutki aż miło wejść. Oby tak dalej.☺

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Klientka

Sklep w Zakopanem na ul.Koscieliskiej super ,ekspedientiki bardzo bardzo miłe i pomocne świetna atmosfera pozdrawiam

Dawid

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Andziula
@Dawid

To zależy. Ładnie pieknie jest na początku, a potem... praca dla osob o silnych nerwach , umiejących sobie radzic z naciskiem , i potrafiaca czynic cuda... rotacja w tej firmie jest niesamowita.

bojka

Obecnie firma szuka Specjalisty ds. marketingu i reklamy. Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku w Badpolu? Zarobki itd....

Andzia

Witam na jakiej ulicy znajduje się ten sklep?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol - Starachowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Badpol