Opinie o Jobs4Sachsen w Drężno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobs4Sachsen. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jobs4Sachsen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobs4Sachsen w Drężno

EwkAzMezem

Witam. My z moim mezem trafilismy na ta oferte jakis tydzien temu odpisalismy na meila dostalismy odpowiedz oraz numer konta na.ktory trzeba przeslac pieniazki, zrobilam oplate w piatek ale okazalo.sie ze pieniazki treba wacic w walucie euro oczywiscie wrocily w poniedzialek na konto dostalismy drugiego meila.z innym numerem.konta i wacilam.pieniazki w euro cale szczescie ze moj maz dostal meila z identyczna oferta tylko na jogurty i postanowil sprawdzic oficjalna strone jobs4sachsen.de na ktorej widnieje kominikat ze oszusci z polski podszywaja sie pod nich i wyludzaja pieniadze oraz zeby nie wplacac z gory za mieszkanie . Na szczescie udalo sie nam w pore anulowac przelew ktory mial wyjsc na.drugi dzien rano i zadzwonilismy do owego pana.marcina ze wiemy iz jest oszustem i zamierzamy podac go na.policje. on zaczal sie z nas smiac ze nam.hratuluje ze.nie.dalismy sie oszukac i ze policja nic mu nie zrobi. Ludzie prosze zostaliscie oszukani zglaszajcie to. Na policję ten beszczelny (usunięte przez administratora) zeruje na.ludziach poszukujacych legalnej pracy i smiejesie prosto w twarz z naszego.nieszczescia. nie dajcie sie oszukac nie wysylajcie pieniedzy

ssss
@EwkAzMezem

Zrozumiałem,że przelew w złotówkach do Państwa wrócił ? Ja żadnego zwrotu nie otrzymałem

Misia

Ja mam nagrane rozmowy

Mmmm

Kto z Was jeszcze wysłał pieniądze i nie otrzymał zwrotu ? Proszę o kontakt mailowy mar91xx@o2.pl

benia

Może ma ktoś coś interesującego? Napiszcie jeśli ktoś coś ma (razem raźniej)

Brałeś udział w rekrutacji do Jobs4Sachsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
benia

Witam, ja też jestem zainteresowana tymi pralinkami. Piszę z nimi, ale szczerze mam jakieś dziwne odczucia. Sama nie wiem czy to nie ściema. Czy Wam też dali tylko r-k w euro, bo proszę o złotówkowy i nic, cisza. Ja jadę z okolic Katowic, czy jest ktoś z tych stron. Odezwijcie się, proszę.

Daw

mówi się ze to oszust już od prawie tygodnia, a Wy jakaś kasę wpłacacie,to już po kasie macie...

Greg

Ja niestety zaplacilam...

Wwa25
@Greg

Też zapłaciłem w czwartek 26.01.2017. 330zł. Dziś dostałem informację na e-mail o treśći "Witamy, Informujemy, że przelew za mnieszkanie nie zostanie zaksięgowany przez właścicela na koncie. Kwota została wysłana w walucie PLN i bank odrzuci transakcje z powodu obcej waluty. Jak przelew zostanie cofniety na konto, prosimy wysłać przelew jeszccze raz w przeliczeniu 330 zł na kwote w wysyokości 65 euro. Przelew wróci w Poniedziałek rano bądź popołudniu - można również tez sprawdzić czy Państwo przelew zwrotny posiadają na koncie. Poniżej podajemy rachunek w Euro W razie jakichkowliek pytań związanych z wyjazdem prosimy się kontaktować z koordynatorem"" Ja pie...dole.. Jak nie będzie tej kasy w poniedziałek to idę na policję

@Wwa25

Napisz koniecznie czy kasa wróciła.

Wwa25
@benia

Byłem w banku przed chwilą i żadnego zwrotu nie otrzymałem

@Wwa25

Dzięki za info. Naciągacze (usunięte przez administratora) Zgłoś to człowieku na policję i nie zastanawiaj się. Ja nie mogłam dziś się dogadać z nimi, bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem i ten koleś zadzwonił do mnie, żebym zrobiła przelew. Już im zrobię., zaraz lecę. Pisałam do Pani z Drezna i potwierdziła, że to oszustwo. Podrawiam

LEON

LUDZIE TO JEST WALEK NIE WPLACAJCIE PIENIEDZY. TY MOWINNA ZAJAC SIE POLICJA .

Dawid

klienta powinni najpierw połamać a później zamknąć,to więcej by takich rzeczy nie zrobił!!!

AGA

a czy wogole ktos korzystal wyjechal do Niemiec z PRACA NIEMCY SERWIS OGLOSZENIOWY czy to tylko pic na wode?

aga

hej a moze ktos ma namiary na jeszcze uczcziwa agencje ja jestem z podkarpacia

kiniam123

Nie wplacajcie ludzie żadnych pieniędzy to jest oszustwo. !!!!

To jest oszustwo. Ktoś sie podszywa po tę agencję.

Superziolo

Hejka ja jestem z kuj-pom również dostałam ofertę, na stronie piszą, że to oszustwo. Dzwoniłam na numer do tego pana i jak mu powiedziałam, że zwyczajnie wyłudza od ludzi kasę to się rozłączył i już wcale teras nie odbiera.

Wiesia

NA STRONIE GŁÓWNEJ FIRMY ZNAJDUJE SIĘ INFORMACJA , ŻE TO OGŁOSZENIE TO OSZUSTWO. MOŻNA PRZECZYTAĆ PO POLSKU. NIGDY NIE PŁAĆCIE ZA MIESZKANIA LUB COKOLWIEK .

Karol

@xD Zdaje sobie z tego sprawe ze konto na "słupa" ale po nitce do kłębka. Niestety nie miałem okazji rozmawiać z tym panem. Nienawidze takich oszustów dlatego chętnie bym nauczył go rozumu ;) Tak czy siak ponawiam prośbę: kto ma nagrana rozmowe z tym panem prosze o wyslanie mi jej na maila: karoln78@gmail.com

Dawid

dokładnie gościa zamknąć a naj pier z pałować !!!

Iza_m

Ludzie! To sa oszuści , dzwoniłam do p.Claudi do Drezna ta pani powiedziała że to oszuści ze nie ma żadnej takiej oferty i zeby nie wpłacać żadnych pieniędzy, poza tym nie zastanawiało was dlaczego nic nie pisze o tej firmie? Ze tak duzo osób dostało sie a przez telefon powiedzieli, ze maja tylko do dyspozycji 2 mieszkania 8 osobowe ? Kazdy pomyślnie przeszedł rekrutacje a oni właśnie na tak naiwnych bezbronnych ludziach sie wzbogacają ! Proszę zobaczyć na ten link ta gorze sa wyświetlane napisy w języku polskim proszę przeczytać co tam jest napisane , ciagle zmienia sie ta reklama wiec trzeba byc cierpliwym 'to sa oszuści, proszę nie wpłacać pieniędzy itp. http://www.jobs4sachsen.de/ Pisze to bo moja siostra tez miała wpłacać im pieniadze na konto dopóki nie dowiedziałam sie ze to idioci zarabiają na niewinnych ludziach! Mam nadzieje, ze pomogłam.

Domino

Witam Miałem jechać z 2 kolegami do tej samej firmy co wy, ale trzeba wpłacić kasę za mieszkanie -_- czytałem te wszystkie opinie i jednak jest to oszust ? nie wiemy czy jechać .

Ola

Czy ktokolwiek w tej sprawie zgłaszał to na policje ? Są jakieś efekty ?

@Ola

dzwoniłęm do (usunięte przez administratora) przed chwilką to oszust ,powiedzialem mu o tym odlaczyl sie na stronie jops4 jest wiadomoć ,jak byk żeby nie ufać ,bo to oszust odp.724049232

Ola
@Dawid

Dokonałeś jakiejś wpłaty ?

@Ola

Nie nie zapłaciłem mu na szczęście, wyczulem że to (usunięte przez administratora) a Ty?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobs4Sachsen - Drężno

Jobs4Sachsen