Opinie o Jobs4Sachsen w Drężno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobs4Sachsen. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jobs4Sachsen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobs4Sachsen w Drężno

marcin

A ktoś z was może już odpisał na mila i dostał jakieś potwierdzenie czy coś w tym stylu?

Marcinn

Witam ja również otrzymałem maila do pracy w Dreźnie. Dzwoniłem do pana Marcina i odpowiedzial że na 100 % będzie praca tylko trzeba odpisać na maila i później wykonać pozostałe czynności( opłata za mieszkanie ). Szczerze mówiąc to zrezygnowałem z wyjazdu do schweinfurtu w czwartek na rzecz tego wyjazdu więc liczę że jest to prawda. Jak ktoś coś się dowie więcej to proszę pisać. Pozdro

Aw

Ja z moim chłopakiem również dostaliśmy od nich ofertę. Jeśli ktoś się decyduje na wyjazd to wstępna umowe mają przysłać 1 lutego a 4lutego o 10.00 się ją podpisuje na miejscu.

marcin

Witam, ja też dostałem tą ofertę napisałem, że się zgadzam, ale zero odzewu. Dzwoniłem na numer podany niżej i niczego w sumie się nie dowiedziałem tylko, że mam odpisać na maila, jeżeli chce sie czegokolwiek dowiedzieć....

Brałeś udział w rekrutacji do Jobs4Sachsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
KS

Witam czy ktos dostal oferte pracy do pralinek w drezno lub moze ktos tam juz pracuje prosze o odpowiedz

ona

Wie ktoś coś na ich temat? Dostałam mail z ofertą, ale chcą najpierw kasy za mieszkanie.

Dawid
@ona

ja też dostałem zadzwon do mnie 724049232 oby to nie ściema jakaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobs4Sachsen - Drężno

Jobs4Sachsen