Opinie o Jobs4Sachsen w Drężno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobs4Sachsen. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jobs4Sachsen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobs4Sachsen w Drężno

Mario Nowy wpis

Witam! U mnie dokładnie to samo (również wpłaciłem za mieszkanie). Telefon milczy - umowa miała być przesłana (do wglądu) 24.10 do godziny 16.00. Próbowałem dzwonić z różnych numerów - nic nie pomaga, mailowo cisza od wczoraj. Zostawiam swojego maila lone_starr@tlen.pl - do kontaktu. Sprawy nie odpuszczę - mam nadzieje, że razem uda się coś zdziałać.

czarny Nowy wpis
@Mario

tez mnie wyrolował jesli ktos probuje cos na niego organizowac moze pisac czarnymarek@op.pl . w tej chwili ma właczony tel ale nie odbiera

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Mario

Ja również byłem zainteresowany ale dla pewności czekałem na umowę. Mam nagrania wszystkich rozmów na komórce - program ACR polecam - kiedyś zainstalowałem jak z urzędem cos załatwiłem i pracownik jedni mowil drogie robił. Zainteresowane osoby którym one pomoga proszę o kontakt ourhome@vp.pl

Kelli1993

Dobrze że to przeczytałam też chciałam jechać

Krysia

Ja miałam niby jutro wyjechać..ale dziś dzwoniłam, że jeszcze nie dostałam umowy do przeglądu..ktora miała być wczoraj..to od razu się rozlaczyl..teraz nie odbiera nikt tel

Lusia

Ludzie to oszustwo

Brałeś udział w rekrutacji do Jobs4Sachsen. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Misha

Wszystkie poszkodowane osoby proszę o kontakt. m.koczanowski@gmail.com lub 781992779.

Lusia
@Misha

Też zostałam oszukana i chciałam już iść na policje . "Produkcja Jogurty" Monachium.

Gosia
@Misha

Ja tez dostalam oferte do pracy na produkcji ciastek owsianych w berlinie. Wyjazd 3 marca. Hhee i oczywiscie chcieli kase za pierwszy tydzien za mieszkanie ale cos mnie tknelo i nie wyslalam kasy

Lily

Dokładnie trzeba zgłosić na policję. Im więcej osób to zrobi to będzie zbiorowe zgłoszenie i może uda się coś z Tym zrobić!

Nauczka dla nas na przyszlosc. ... daliśmy zrobić się jak dzieci .... także wyjazd jeśli już to tylko przez znajomość albo z biur które znajdują się w Polsce . Cóż .. te konta bankowe mogą być zarejestrowane na jakiś pijaków ,ubierają ich ładnie dają im kilka stowek i idą z nimi i zakładają im konta itd ... spotkałem się już z czymś takim . Nauczą na przyszłość drogie panie i panowie ... Nie ufać i nie wysyłać pieniędzy....

basia

Witam ja także wplacilam. Sprawę zgłosiłam na policje. Jednak szanse na odzyskanie kasy da nikle tylko tyle ze poniesie konsekwencje jezeli go złapią. Im więcej ludzi sie z glosi tym lepiej

rija

ludzie ogarnijcie się ,jak dostaniecie maila że macie coś zapłacić to nawet nie reagujcie , kasę za mieszkanie mogą ci odliczyć po przepracowaniu a jak żądają z góry to wiadomo że naciągacze, nas też chcieli oszukać -za cztery osoby chcieli kasę za mieszkanie z góry i dlatego poprosiliśmy o zdjęcia tych mieszkań to przysłali nam ale ściągnięte fotki z różnych hosteli pracowniczych z Polski (sprawdziliśmy w necie) więc już byliśmy pewni na 100% że to oszustwo dlatego NIGDY NIC nie wpłacajcie.....a kasy na pewno nie uda się odzyskać współczuje wam ale to też dobra lekcja na przyszłość

Jacek

witam ja wysłałem już euro

@Jacek

Ja tez wysłałem euro za dwie osoby i w plecy jestemy prawdopodobnie

Mateusz

i co z tą pracą? Przekręt? Proszę o odpowiedź na e-mail grand1902@vp.pl

No właśnie w 99% no cóż ... pojadę jutro na policje i to zgłosze... ale nie wróżę sobie sukcesów ze odzyskam pieniądze mimo że wysłałem za dwie osoby

Iza
@Michał

My też pójdziemy to zgłosić bo wczoraj mieliśmy dostać umowy i nic cisza do dziś nie można się dodzwonić ani nie odp na maila

ulan_32

nie mogę uwierzyc ile osób na te ogłoszenie o praccy się nabrało ;) tez zostałem zakwalifikowany , czy co tam napisali ... ale juz po przeczytaniu , że potrzebują 300 zł stwierdziłem , że jest to naciągacz! job4sachsen -istnieje taka firma ale ktoś sie pod nia podszył ... zapamietajcie , że żadna agncja pracy nie pobiera pieniedzy już w czasie rekrutacji , 99% w sytuacjach odciągają swoje z wypłat!

Ja zapłaciłem za dwie osoby .... I co teraz ...

kk
@Michał

Ja wpłaciłem w złotówkach ale nie odzyskałem kasy. Zgłaszajcie sprawę na policję tak jak ja. Screeny maili, forum to dostarczylem

Witam. Dla mnie najpierw oddał kase tak jak powyżej , pozniej podał nr konta zeby w euro przelac i to zrobiłem to nieswiadomy i głupi niestety. Tak to jest ze swój wyciąga kasę od swego.

olek

My akurat jesteśmy w niemczech i tak sie składa że niedaleko Drezna a więc pofatyguje się tam jak nie dostanę żadnych info na temat taj pracy

@olek

Super by było skoro jesteś niedaleko A może słyszałeś czy gdzieś nie potrzebują do pracy parę?

@olek

to daj znac co i jak słyszeliście o jakiś ofertach pracy bo szukam z chłopakiem czegoś od zaraz

@weronikaa1234

Dokładnie dajcie znać. A z tymi oszustami trzeba zrobić porządek.. Michał niestety raczej żadne z nas nie odzyska pieniędzy :////

julek

Ludzie chorzy jesteście jak mu wpłacaliście nie widzieliście że oszukuje od początku tu było to wpisane

@julek

Wiesz nie każdy szuka opinii na temat jakieś agencji

korz

pracy i pieniedzy nie zobaczycie zobaczcie na stronie oficjalnej wyswietla sie uwaga przeczytajcie

weronikaa1234

no ciekawe my jestesmy pozytywnie nastawieni :) co ma być to będzie a wy pieniądze wpłaciliście

@weronikaa1234

podziwniam ;) no niestety .. dlatego jestesmy w stresie, a potrzemujemy pracy na juz eh.. a Wy wpłaciliście?

@zusia@1405

no nam tez zależy na pracy od zaraz i też to jest ważne dla nas ale moze akurat trzeba czekac i się okaże co dalej będzie

zusia@1405

Ja z chłopakiem tez wpłacilismy pieniadze bo ten pan twierdził ze jak nie wpłacimy to mieszkanie przepadnie bo nie mogą wpłacac ze swojej kieszeni bo jest ryzyko ze zrezygnujemy i oni sa stratni.. nawet powiedział ze mozemy poszykac mieszkania na 1 tydzien na własna reke i dał nawet namiar no grupe na facebooku skoro sie boimy wpłacic pieniadze.. wiec sami juz nie wiemy co o tym myslec. Czekamy teraz czy wysla ta umowe

@zusia@1405

no ja podobne odpowiedzi uzyskałam i dlatego już mam mentlik w głowie jedni pisza tak drudzy tak a wy palowaliście jechać swoim samochodem

@weronikaa1234

My tez własnie .. niestety nie mamy samochodu ;/nic trzeba czekać do tej 16 .. mamy nadzieje ze to jednak nie oszustwo

@zusia@1405

a z jakich okolic jesteście no też byśmy tak chcieli ale się okaże

fgh

Mazowieckie

@fgh

Zabrze, Pyskowice - Śląsk Noo zobaczymy , facet jest przekonujacy ..

@fgh

my wielkopolska ciekawe czy bus podjedzie i jak będzie z umową

@weronikaa1234

no ciekawe .. wszystko jest jedna wiekla niewiadoma ;/ czytalam teraz ze niby w tej pracy pracuja sami niemcy ze nie biora polakow .. wiec pytanie co jak umowe wysla bus przyjedzie, pojedziemy a tam lipa ? ;/

@zusia@1405

no tez jestem ciekawa co to bedzie bo oferta ogólnie była ciekawa jak i oraca i teraz nic nie wiadamo co dalej a kontaktujecie sie z tym Panem

@weronikaa1234

no dokladnie nawet bym nie pomyslala ze to moze byc oszustwo.. rozmawialam z nim wczoraj mowilam ze czytam tu takie komentarze ze to oszustwo i mowil ze skoro sie boimy mozemy sie wycofac i odesla pieniadze

i co dostaliście coś

Jeszcze nie ..

Nie odbierają.... więc poplynelismy na 330 zł.. . :/

@zusia@1405

Nic nie dostalismy i nic nie dostaniemy. Kasy tez nie zobaczymy. Nie wiem jak wy ale ja zglosilem to na policje . Proponuje zrobic to samo osoba ktore tez wplacily pieniadze i zwrotu nie otrzymaly.

@bartek

Szok porostu.. jak można takie coś robić.. Zglosimy to nie odpuscimy mu!!

@zusia@1405

Na maila tez dostalem wiadomosc od pary ktora tez wyslala kase ale podobno otrzymali zwrot pieniedzy w co watpie, oni dostali a my nie ? Jasne. To Pewnie ten typ udawal pokrzywdzonego zeby zyskac wiecej czasu. Kasy nie ma wyjazdu tez. Zostal wkurw. Nowa propozycja pracy z ich strony wyzej w komentarzach. Mam nadzieje ze reszta bedzie madrzejsza niz Ja i nie da sie w ch..ja zrobic.

@bartek

ciekawe ze oni dostali a my nie .. pewnie tak .. dokladnie, wkurw to malo powiedziane niby nie wielka suma ale jednak pieniadze nie rosną na drzewie.. Jutro bedziemy jeszcze dzwonic do niego dzis i tak juz pewnie nie odbierze. Szkoda gadac poprostu !!!!

@zusia@1405

Zglaszajcie sie na policje i to teraz najlepiej. Im wiecej zgloszen wplynie tym lepiej dla nas.

Emila11
@zusia@1405

a macie wyjazd 18.02 na pralinki do Drezden?

FireandBlood
@zusia@1405

Witam, i co z tą praca? oszuści? Mam podobną sytuacje i nie wiem czy wpłacać piedziądze, niby za to mieszkanie

weronikaa1234

witam i co z tym Dreznem to wszystko to oszustwo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobs4Sachsen - Drężno

Jobs4Sachsen