Opinie o Rossman w Ropczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rossman. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rossman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossman w Ropczyce

Matka Nowy wpis

Drogie Panie omijajcie szerokim łukiem pracę w tej sieci. Pierwsza umowa na 32 miesiące ale nie daj bóg żebyście zaszły w ciążę przed zbliżającym się końcem umowy. Wtedy napewno jej wam nie przedluzy wielki kierównik regionalny. Powie ze jest redukcja etatów a za 2 dni pojawia się oferta pracy na Wasze stanowisko. Dyskryminacja kobiet z dziećmi.

Tirada Nowy wpis

Niech ktoś z PIP sie nimi zajmie bo przez luki wprawie wykorzystują kasjerów na maxsa!!! Tak jest wszedzie nie tylko w Ropczycach! Czas z tym skonczyć! Byłam tam tylko chwile ale byl to najgorszy okres w moim życiu! Kierowniczka do niczego nie potrafi normalnie zmian zorganizowac! Poprostu porażka!!! A regionalni to żałosne ludki na usługach centrali maja za zadanie ogłupiac te mądre dziewczyny a one lecą na te ba£amuty i obiecanki!## NIE POLECAM TAM PRACY!###!!!!!

NORMALNA

Jakiś czas temu byłam tam na umowie zlecemnie. Myślalam że to szansa na stałą prace ale szybko sie rozczarowałam!! Jest jak w większości sklepów w Polsce ! Umowa zlecenie i dziękujemy albo 1/2 etatu i zasuwaj po rzadko 6 a najczęściej 10 lub 12 h! Wykładanie towaru wcale nie ciężka praca. Ale co innego mówią a co innego robisz. Kierowniczka jakaś traka nie ogarnięta sama nie wie czego chce! Albo jej wiedzy brakuje albo praca przerasta bo jej regionalni w d..e wchodzą! Co godzinę dowiadujesz się że masz przyjść na inna godzinę do pracy albo wcale. A czasem trzeba zasuwać po 12 H co dzień. Nawet przerwy nie masz przepisowej czasami po prostu jesz w biegu!!. Kierowniczka o to nie dba jej zależy tylko by wszystko było na półkach i ładnie i żeby kasa się zgadzała! Są i fajne dziewczyny tam z którymi można pogadać a są tez jędze które będą się twoim kosztem bogacić. To jest żałosne! Sklep fajny czysty tylko brakuje klimatu i normalności. Oni wszyscy tam się chyba boja tych na górze i tak zasuwają a nie powinni bo łaski im nie robią że prace tym dziewczyna dają!

Zostaw merytoryczną opinię o Rossman - Ropczyce

• Jak się pracuje w Rossman?

Zobacz opinie na temat firmy Rossman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossman?

Rossman