Epcido Sp. z o.o.

Opinie o Epcido Sp. z o.o.

Zbynio

Może dowiem się jaką macie atmosferę w pracy? Jaką umowę proponują na początek? Warto aplikować?

@AP Masz rację, dziękuję za sprostowanie. Niemniej, w poprzedniej wypowiedzi napisałeś, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Epcido. Chciałabym w związku z tym prosić Cię o opisanie swojej współpracy. Pytam dlatego, że w tej zakładce, po włączeniu ogłoszenia z pracą, nie widzę informacji na temat na przykład benefitów. Jest wzmianka o pensji, systemie pracy i atmosferze, jednak nic na temat dodatków nie widzę.

Pawel
@Ewa

@Ewa. Wszelkie sprawy o warunkach pracy są ustalane indywidualnie. Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą z Epcido zapraszamy osobiście do naszej siedziby w Gdańsku lub w Herning(Dania). CV można zawsze wysyłać na job@epcido.com. Pozdrawiam!

Robert

Słyszałem, że Epcido to świetny pracodawca.

@Andrzej Dębowski, czy nadal jesteś związany z Epcido? Piszesz, że firma zapewnia swoim pracownikom między innymi transport do pracy i zakwaterowanie - to bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy z Epcido. Czy firma wysyła swoich pracowników na przykład na kursy doszkalające? Większość opinii o tym pracodawcy jest pozytywna, ale nie udało mi się znaleźć żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy jest obecnie prowadzony nabór? Czy trudno się dostać do firmy?

AP
@Ewa

Firma cały czas szuka fachowców ze znajomością języka angielskiego. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy. Firma się jeszcze rozwija, ale to dobrze o niej świadczy. Link do strony firmy: https://epcido.dk/

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Epcido Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Recruitment Specialist?

Zadowolony Pracownik.A.

Kolego co ty piszesz za pomyje na temat Epcido i jej kadry byłes w delegacji dwa tygodnie narobiłes bałaganu i ty teraz masz czelnosc wydawac taka opinie na temat naszego zespołu no ja sie z tą opinia nie zgodze pracuje juz jakis czas w Epcido i wszystko jest OK to ze musisz wypelnic troszke papierow i dostarczyc poswiadczenie o niekaralnosci to chyba nie tak wiele wiec od pani Gosi sie odwal pan Paweł i cała kadra jest Ok szkoda mi czasu na pisanie ci chłopie wiecej na temat naszej firmy bo pokazałes co potrafisz heheh

PC

Szkalując firmę nie masz nawet odwagi się podpisać. Nie wspomnę o poprawności wypowiedzi więc raczej wspomnianym inżynierem nie jesteś. EPCIDO to najlepsze miejsce pracy jakie miałem przyjemność doświadczyć w mojej ponad 20 letniej karierze zawodowej. Jestem zachwycony podejściem do pracowników wspomnianego w Twoim paszkwilu Mathana, Flemminga, Pawła i całej ekipy. Nie są roszczeniowi i są uczciwi. Są ludzie którzy wylatują z Epcido ale to tylko Ci co przyjechali tu „żeby zarobić a się nie narobić”, są agresywni (domyślam się że to właśnie Ty), niebezpieczni lub nie respektują zasad. Nie potrzebujemy tu partaczy, czy leni lub osób z którymi boimy się pracować. Poza jedną osobą (powody prywatne) nie znam też nikogo kto chciał sam odejść z firmy. W tej firmie po prostu dobrze się pracuje. Nie jesteś pomiatany. Jesteś szanowany. Pracować trzeba jak wszędzie, ale pieniądze masz zawsze na czas i warunki dobre. Jesteś burakiem skoro wyzywasz ludzi w internecie, nie wiedząc że dokumenty wymagane przez biuro to tylko podstawowe dokumenty wymagane do pracy za granicą i do rozliczenia Twojej pracy takie jak: zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie A1 z ZUS, ksera twoich uprawnień, CV, ksero dowodu osobistego i prawa jazdy. Jakiej inwigilacji ??? To standardowe dokumenty. Oczekiwałeś że firma zatrudni Ciebie na piękne oczy, da Ci do prowadzenia samochód, pozwoli dysponować jej sprzętem, powierzy majątek klienta i zaryzykuje problemy z różnymi służbami nie mając Twoich papierów? Może jak pracowałeś na czarno bez umów to nikt od Ciebie nic nie chciał. Ale tu jest pełen legal. Podsumowując mam nadzieję że czytający tego rodzaju głupie paszkwile wezmą pod uwagę że zawsze znajdzie się ktoś komu się nie dogodzi lub ktoś komu życie idzie zawsze pod górkę i ten ktoś odwali taki post. Nie można na podstawie czegoś takiego oceniać firmy. Ja tą firmę polecam bardzo.

R. N.

Jako były pracownik jednej z globalnych korporacji zajmujących się intralogistyką oraz automatyką przemysłową, obecnie jako pracownik Epcido mogę naprawdę polecić tą firme przyszłym kandydatom. Sprawy transportu oraz zakwaterowania załatwiane są bezproblemowo, kontakt bez zastrzeżeń. Atmosfera w pracy również jest przyjazna. Dla mnie jako dla doświadczonego pracownika fajne jest to że można poznać osoby z różnych branż przemysłu oraz dowiedzieć się czegoś nowego. Myślę że skrajnie negatywne opinie są bezpodstawne, każdy z nas wie co podpisuje i na jakie warunki się zgadza. Pozdrawiam!

Witam. Przeglądając ogłoszenia kilka razy przewinęła mi się ta firma i ogłoszenia wydały mi się dość ciekawe i uczciwe. Doczekam się jakiś opinii?

@Zainteresowany

konkretniej pytam o prace jako technik/elektryk turbin wiatrowych

Zostaw merytoryczną opinię o Epcido Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Epcido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epcido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epcido Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Epcido Sp. z o.o.