Epcido Sp. z o.o.

Opinie o Epcido Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie profilem firmy EPCIDO.
Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie publikowane tutaj na nasz temat, jesteśmy otwarci na krytykę i sugestie, natomiast będziemy zdecydowanie reagować na informacje nieprawdziwe, dyskryminujące i naruszające zasady uczciwej konkurencji.
W razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości zachęcamy również do kontaktu pod adresem mailowym: mawy@epcido.com – postaramy się wyjaśnić tematy, które Państwa nurtują.
Dziękując naszym pracownikom za nieprzeciętne wyniki i zaangażowanie pozdrawiamy serdecznie!
EPCIDO
Elektryk

Z Epcido współpracuje od 4 lat na zasadach B2B. PLUSY: - stabilne zatrudnienie - stawki konkurencyjne do firm zagranicznych ( w stosunku do polskich , znacznie wyższe) i zależne od umiejętności - przelewy na B2B w 98% przed czasem (pozostałe 2% jest wynikiem błędów ludzkich i wymaga wyjaśnienia tj. Nieprawidłowo wyliczone godziny, nie podpięte rachunki, itp.) . Na umowę o pracę w 100% - z relacji innych osób zatrudnionych w ten sposób. - opłaty za zakwaterowanie, transport, szkolenia, wymagane certyfikaty , elektronarzędzia po stronie Epcido - zakwaterowanie w 95% w pokojach jedno osobowych ( pozostałe 5% jest wynikiem nieporozumień z danym Hostem wynajmującym lokal który wprowadza w błąd, np. Apartament 3 osobowy, 3 pomieszczenia - w rzeczywistości sypialnia z jednym łóżkiem , sypialnia z dwoma łóżkami i salon). - bardzo dobra współpraca z biurem ( na stronie https://epcido.com/contact/#theteam znajdują się informacje do osób w biurze z którymi w razie konieczności kontaktujemy się - 99% przypadków to oni z nami się kontaktują). Według mnie jest to klucz do rozwiązywania problemów. - na każdym projekcie jest Team leader który przydziela pracę. Jest to również oosba kontaktowa w razie problemów . - Epcido stała się firmą globalną, czy też współpracuje z takimi firmami i w ten sposób mamy możliwość podróżowania i pracy na całym świecie. MINUSY: - użytkownicy aut muszą wypełniać ewidencję przebiegu pojazdu

Roman S

Pracuję dla Epcido 1,5 roku. Biorę udział w różnorodnych projektach elektrycznych i mechanicznych. Są to montaże, serwisy i utrzymanie ruchu. Praca jest w różnych miejscach, nie tylko na terenie Europy. Bywa że podejmujemy trudne wyzwania, czasem realizujemy zadania podobne do poprzednich. Odnosząc się do wcześniejszych wpisów; wszyscy jesteśmy poinformowani o warunkach zatrudnienia, które są jasne i ustalane indywidualnie. Korzystamy ze szkoleń z zakresu kwalifikacji i bezpieczeństwa. Biuro organizuje i finansuje przejazdy i zakwaterowanie. Jasne że nie wszystko jest idealne; raz logistyka, raz kwatera. Trzeba być aktywnym i należy informować centralę by zaradzić problemom (na zdjęciach wszystkie lokale wyglądają dobrze). Pytania po zrealizowaniu kontraktu, np. w kwestii kilometrówki to zwyczajnie chęć uzyskania pełniejszej informacji i tak właśnie należy je traktować. Wartością w Epcido jest załoga! Jak wszędzie zdarzają się "jaskiniowcy" ale nawet oni otrzymują szansę na rozwój i zmianę działania. Wynagrodzenie jest terminowo i we właściwej kwocie. Szanujemy siebie nawzajem i firmę, dla której pracujemy otrzymując dokładnie to samo..

Sylwia
@Ewa

A powiesz, o jakich stanowiskach mówisz?

Andrzej Dębowski

Pracowałem w kilku firmach w przeszłości. Epcido jest naprawdę firmą na wysokim poziomie i standardach. Stawiają na jakość usług. Jest w 100 procentach tak jak w umowie. Jest to stosunkowo młoda firma na rynku ale doświadczenie na projektach zagranicznych ma bardzo duże. Oferuje oprócz naprawdę dobrych warunków finansowych, transport do pracy i zakwaterowanie, bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu. Trzeba jednak dać coś z siebie i pokazać, że jest się dobrym i sumiennym pracownikiem. Ci którzy narzekają, pewnie są po prostu leniami lub ludźmi bez ambicji, doświadczenia nie chcącymi się uczyć nowych rzeczy i rozwijać. Na projektach spotkałem się z pozytywnym zaskoczeniem nowych pracowników, byli pod wrażeniem zakresu prac jakie wykonujemy, jakością i profesjonalnym podejściem Epcido do pracownika. Polecam pracę w stabilnej, dobrej firmie z duńskim kapitałem. A osoby narzekające proszę o podpisanie się nazwiskiem. Wtedy wszystko się wyjaśni.

KC
@Andrzej

Te incydenty to były odosobnione przypadki. Wynik rekrutacji typu "łapanka". Generalnie firma jest całkiem fajna, ale jeśli masz za sobą kilka lat za granicą i pewne oczekiwania, które wyrosły na projektach dla zachodnich pracodawcach - odradzam.

R. N.

Jako były pracownik jednej z globalnych korporacji zajmujących się intralogistyką oraz automatyką przemysłową, obecnie jako pracownik Epcido mogę naprawdę polecić tą firme przyszłym kandydatom. Sprawy transportu oraz zakwaterowania załatwiane są bezproblemowo, kontakt bez zastrzeżeń. Atmosfera w pracy również jest przyjazna. Dla mnie jako dla doświadczonego pracownika fajne jest to że można poznać osoby z różnych branż przemysłu oraz dowiedzieć się czegoś nowego. Myślę że skrajnie negatywne opinie są bezpodstawne, każdy z nas wie co podpisuje i na jakie warunki się zgadza. Pozdrawiam!

Agencja pracy

Pracowałem jakiś czas ale przy obecnych warunkach i stawkach jakie proponuje epcido stwierdziłem że bardziej opłaca się jechać na szparagi do Niemca.

syn proboszcza Nowy wpis
@Agencja pracy

mówiłem że ta firma to gang olsena zobaczcie na te fotki jakie wrzucają w necie, czy to jest poważne.....

Elektryk Nowy wpis
@syn proboszcza

Kolego znajdź sobie w końcu prace i daj innym pracować. Firma zapewnia ciągłość pracy na B2B i daje konkurencyjne stawki - od 4 lat jest tak w moim przypadku . Jeśli komuś coś nie odpowiada to szuka gdzie indziej a nie wypisuje takie głupoty ???? .

Piotrek Nowy wpis
@Elektryk

Jakie glupoty... Pisze opinie. To jak na tym B2B masz diete 40 euro dziennie? 20 euro? Netto Czy ledwie 15 tys zlotych ciurlikow.. A wychwalasz pod niebiosa agencje pracy.. Jakich w tym kraju setki... (usunięte przez administratora) ludzi na wszystkim na przejazdach przelotach dietach... Przypomne ze kazda zleceniodawca placi dnowke za podroz i powrót.. To jak tam na tym B2B. Kokosy co...

syn proboszcza Nowy wpis
@Piotrek

dokładnie tak ale widać Elektryk zadowolony bo może się pochwalić na majóweczce ze świagierkiem przy kiełbie i browarku z biedry że robi u duńczyka i wyciąga w pieron ojrasów..... no cóż murzyńskość w pełnej krasie

Jaga

Młodszy kosztorysant instalacji przemysłowych ma wpisane w ogłoszeniu, że możliwa ma być praca hybrydowa. Jaki jest możliwy układ dni i czy od samego początku jest to do wdrożenia czy jednak trzeba dłuższy czas stacjonarnie popracować?

@Jaga

W okresie próbnym, celem wdrożenia, jest to praca w 100% z biura, na dalszym etapie przewidujemy możliwość pracy zdalnej w wymiarze kilka dni w miesiącu.

Elka

Hejka. ;) w ofercie dla specjalisty ds. marketingu piszą, że wymaga się kilkuletniego doświadczenia z podobnego stanowiska. zastanawiam się czy 2 lata to takie minimum z minimum czy jednak do 3 trzeba dobić by był sens w ogóle się zgłaszać?

A jest tu ktoś kto pracuje dopiero od 2024? Są opinie osób z 2023, zastanawiam się czy cokolwiek tam u nich w warunkach się pozmieniało? albo ma się pozmieniać? Ogólnie to Panowie Elektrycy w większości zostawiali opinie, mnie Utrzymanie Ruchu bardziej interesuje. Jest teraz oferta na Amsterdam, jesteście tam? Polecacie? Mam już doświadczenie

Mechanik

To jest praca sezonowa. Wtedy jak Holendrzy biorą urlopy to jest więcej zleceń dla takich agencji pracy tymczasowej jak epcido. Zima/jesień to tam jest więcej chętnych aniżeli samej pracy a z kolei w lato to dzwonią I chcą żebyś siedział w hali przy 40*C

@Mechanik

A to dobrze widzieć ze taka sezonowość występuje, bo się tym w zasadzie nie interesowałem jakoś szczególnie. Ale skoro tak to nie chcą wtedy płacić jakoś lepiej przypadkiem skoro ludzi może im brakować? Chyba, że i tak znajdzie się ktoś chętny?

@Mechanik

Dzień dobry, Epcido nie jest agencją pracy, a praca przy utrzymaniu ruchu jest całoroczna.

@Epcido Sp. z o.o.

Współpracuje piąty rok i mogę jednoznacznie określić Epcido jako agencję pracy, jako typową firmę staffing'ową (typowy work force). W tej chwili Epcido rezygnuje z zatrudniania pracowników na umowę o pracę, chce znowu posiadać tylko pracowników na b2b. Posiada olbrzymie braki w kadrze elektryków, profesjonalni współpracownicy odchodzą, ponieważ nie ma żadnych godnych podwyżek w stawkach godzinowych. Na projektach Epcido posiłkuje się innymi agencjami pracy. Jest olbrzymia rotacja pracowników, co chwilę są nowi i co chwilę kogoś wyrzucają, zatrudniają za niskie stawki i wymagają pełnego profesjonalizmu. Opinia ta jest w pełni pokazująca obraz firmy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Epcido Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Recruitment Specialist?
Krzysztof Szylka

Pracuję w Epcido od września 2017 . Firma zajmuje się ciekawym projektami poza granicami Polski. Sprawy przejazdów i zakwaterowania załatwianie są od ręki. Na rozmowie kwalifikacyjnej jeżeli umówimy się na warunki zatrudnienia to jest to honorowane w 100 procentach . Mogę polecić tę firmę przyszłym kandydatom w kilku słowach:"jeżeli szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju to myślę że powinieneś wybrać Epcido"

Marycha
@Krzysztof Szylka

Z tym rozliczeniem od ręki to bym nie przesadzał trzy miechy czekałem na rozliczenie kilometrówki. Jeszcze czasem szarpanie się o 3 kilometry. Kwatery to też czasem najtańsze nory gdzie pies by się spać nie położył.

Roman S
@Marycha

Widocznie nie wyjaśniłeś kwestii kilometrówki i nie było akceptu. Jeśli mieszkasz w norze to informuj biuro o konieczności zmiany, to proste. Należy pilnować tych spraw a nie czekać i później narzekać.

Pytanie tylko jak to wyglądało z 6 lat temu? nie wiem czy widzisz ale do takiej wypowiedzi się odnosisz. Co fakt faktem wskazuje na to by faktycznie dopowiedział parę słów ktoś kto jest na bieżąco w tym wszystkim. Dla przykładu jak problem wspomnianego ubezpieczenia zostaje ostatecznie rozwiązany?

Ewcia
@Elektryk

Poważnie znalazł się tutaj jeden minus? :D czemu ta ewidencja jest uznawana za coś złego? Nie można tego podciągnąć pod standardowe obowiązki? Chyba ze jest to jakieś problematyczne? Dacie znać?

cris
@Elektryk

Zakwaterowanie pozostawia wiele do życzenia, pokoje jednoosobowe to luksus.

@cris

Co do zasady kwaterujemy pracowników w pokojach maksymalnie 2 osobowych. Zdarza się, że pracownicy otrzymują również jednoosobowe sypialnie, ale nie jest to naszym standardem. Każdy pracownik przy rozpoczęciu współpracy z Epcido dostaje i parafuje „Standard podróży i zakwaterowania”. Jest tam jasno zaznaczone, że zapewniamy sypialnie max dla 2 osób. (nigdy nie kwaterujemy więcej niż 2 osoby w pokoju). Natomiast dla pracowników, którzy osiągnęli już status TL, TC czy Supervisora gwarantujemy sypialnie 1-osobowe.

@cris

Moja opinia oparta jest na własnych doświadczeniach oraz opinii kolegów z którymi pracowałem. Epcido w stosunku do innych firm ( w szczególności polskich , świadczących podobne usługi )wypada znacznie lepiej jeśli chodzi o zakwaterowanie, podróż i wynagrodzenie. Fakt zawsze mogło by być lepiej , dlatego też tak istotna jest dobra współpraca z biurem. Dla przykładu , jeśli były problemy z zakwaterowaniem i zostało to zgłoszone to w krótkim czasie następuje zmiana zakwaterowania ( potwierdzają to też wpisy innych osób na GoWork). Bywa to czasem uciążliwe ale sami się na to piszemy. Pamiętajmy że Epcido to nie jest firma typu "Krzak" a jest firmą o zasięgu globalnym. Swój potencjał buduje na zasobach ludzkich , gdzie dobrym przykładem jest rozbudowane biuro stawiające na rozwój firmy oraz zwiększająca się ilość projektów i tym samym pracowników technicznych.

Ina

A co w tej opinii może Ci nie odpowiadać, że w ten sposób to ujmujesz? Jakby nie patrzeć faktycznie minus jest jeden na tyle plusów, ale czy cos się z tym nie zgadza? jak długo pracował ze możesz mieć inne zdanie?

Czemu w ten sposób uważasz? Ja po prostu rozważam w tym momencie wariant, że gdyby wszędzie były te tak zwane jedynki to nie byłoby przypadkiem drożej? Nie ubywałoby to z ostatecznej pensji? Ciekawe czy można to skonsultować indywidualnie

Elektryk

Pracowałem w Epcido w jeszcze 2023 r Ale stawki jakie proponują na start dla fachowca to były aktualne 10 lat temu .Firma powinna się z aktualizować w tym temacie i obserwować rynek bo są w tyle.Bo w dzisiejszych czasach tylko stawką można zachęcić fachowców do pracy i zmiany pracy na rzecz Epcido

@Elektryk

Panie kolego, ale ja cały czas pracuje w Epcido. Dla osób które chcą pracować i są fachowcami stawki są na bieżąco aktualizowane.

@Elektryk

Proponowane przez nas stawki są rynkowe i waloryzowane co roku, jesteśmy stablinym pracodawcą z realnymi możliwościami rozwoju i awansu.

Aga

Nie wiecie przypadkiem jak może zarabiać projekt manager? Nie widzę po ostatnich wpisach takiej opinii a taka oferta jest teraz widoczna. Zastanawiam się czy by się aplikować

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Epcido Sp. z o.o.? 30 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu. Ktoś z Was aplikował?

HS

Dzień Dobry Pisze z przestrogą dla pracowników produkcyjnych jak i biurowych, w firmie od niedawna dzieje się bardzo źle. Firma wykańcza pracowników psychicznie, panowie produkcyjni po powrotach z projektów odchodzą z pracy, gdyż są wycieńczeni psychicznie. Pracownicy biurowi nie są obdarzani jakikolwiek zaufaniem od szefa polskiego oddziału i pracują w dużym stresie, muszą tłumaczyć się z każdej nawet najmniejszej decyzji. Zarząd nie daje możliwości rozwoju ani perspektyw na awans zwykłym pracownikom (chyba że jest się rodziną jednego z założycieli), co za tym idzie, wynagrodzenia są niskie i niedostosowane do obecnej ekonomii. Niewspominająca już o wynagrodzeniach dla pracowników produkcyjnych, które są minimalne co za tym idzie pracownicy zatrudniani to osoby bez wiedzi i doświadczenia. Gorąco odradzam współpracy z tą firmą

Mechanik
@HS

Tak to prawda pracowałem kilka lat w tej firmie.Stawka na początek dla fachowca 16 euro brutto na działalności to trochę żarty w dzisiejszych czasach a gonitwa jak na akord co nikt ci premii nie da .Prowadzący są różni ale jak się trafi na prowadzącego z Białorusi to jest poniżanie krzyk i mobbing a biuro się pracownikiem nie liczy bo dla nich prowadzący ma zawsze rację i może robić co chce a opinia pracownika się nie liczy.

Dlaczego tak sadzisz? Uzasadnisz to szerzej? Ja akurat patrzę na ofertę dla rekrutera w strukturze, bo widnieje na takim portalu, ale dobrze jest przy tym znać perspektywę osób rekrutowanych. Wiadomo tylko czy w biurze jest jakaś premia / prowizja

@HS

Odnosząc sie do stawianych zarzutów to po pierwsze struktura zarządzania w firmie Epcido jest smukła tzn. kierownicy poszczególnych działów podejmują decyzję i zlecają zadania pracownikom. Niemożliwe jest kontrolowanie każdej najmniejszej decyzji przez „szefa polskiego oddziału” z uwagi na ilośc i złożoność procesów w firmie. W ciągu ostatniego roku w firmie awans otrzymało wiele osób, a obecnie z sukcesem zwiększamy zatrudnienie bazując na obecnych wynagrodzeniach. Wynagrodzenia składają się z podstawy jak i dodatków uzależnionych od doświadczenia. Każdy jest oceniany indywidualnie i świadomie akceptuje warunki współpracy. Firma również wypłaca bonusy za większość zakończonych projektów.

@Mechanik

Stawka początkowa jak sama nazwa wskazuje to stawka na okresie próbnym, która ulega zwięszeniu jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z fachowcem. Opinia pracownika liczy się dla nas bardzo, w tym celu pracownicy otrzymują ankiety po zakończonym kontrakcie oraz pracownicy biura są zawsze do dyspozycji w sytuacjach wymagajacych interwencji.

duzo by pisac...
@Epcido Sp. z o.o.

pracowalem i nie zgodze sie z ta odpowiedzia, ze opinia pracownika jest wazna, odpowiem inaczej opinia pracownika nawet moze zwrocic sie przeciwko niemu, wiec prosze nie wybielaj rzeczywistosci bo odstajecie bardzo od tego co jest naprawde a co byscie moze chcieli osiagnac, szczerze firma jeszcze musi duzo sie nauczyc w kwestii poszanowania pracownikow jak i kultury pracy

@duzo by pisac...

Bardzo prosze o bezpośredni kontakt, bardzo chętnie poznam Pana punkt widzenia - rzeczywiście jest on dla nas istotny- mawy@epcido.com

T

Na b2b nie ma stawek brutto

Czyli 2 tygodnie są na jakiś konkretny feedback? A aplikował ktoś teraz może na mechanika? Od w zasadzie 10ciu dni oferta wisi na różne państwa. Z żadnego doświadczenia jeszcze nie mam, wiec ciekawią mnie wasze opinie na temat tego, gdzie warto byłoby się udać. Czy wszędzie angielski jak najbardziej wystarczy?

Danka

Nie wiem, czy nie doszło tu do pomyłki, bo ogłoszenie na pozycję Recruitment Specialist wygasło w dniu wstawienia (12.11) na GoWork? Z powodu wygaśnięcia nie mogę zapoznać się ze szczegółami. A chciałam się dowiedzieć, jakie są warunki, oczekiwania firmy, praca hybrydowa (ile dni w biurze) itp. detale. Kto pomoże:)

@Danka

Ogłoszenie zostało wznowione automatycznie, jednak usunięte przez nas z uwagi na zamknięcie tej rekrutacji.

@Epcido Sp. z o.o.

to ile czasu tak średnio teraz trwają rekrutacje? Tu akurat rozumiem, że sprawa już zamknięta ale po jakim czasie od nadesłania cv średnio udaje się już podpisać umowę? Czy od razu po zakończonej rozmowie istnieje na to szansa?

Bardzo cieżko odpowiedzieć na to pytanie, bo czas zatrudnienia jest różny w zależności od stanowiska. W przypadku pracowników biurowych szczebla specjalisty szacuję, że jest to 2/3miesiące. Czas na informację zwrotną po zakończonej rozmowie to zwykle 2 tygodnie.

Jakie są warunki zatrudnienia w Epcido Sp. z o.o.?

PROWADZIMY STAŁY NABÓR W ZAWODACH ELEKTRYK/MECHANIK PRZEMYSŁOWY

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY Z AKTUALNYMY OFERTAMI PRACY:

OFERTY PRACY W EPCIDO

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie profilem firmy EPCIDO.
EPCIDO

Widzę, że nie tylko mi w oko wpadła ta oferta dla specjalisty od rekrutacji? w pierwszej kolejności widzę, że sam proces jest przeprowadzany zdalnie, opisze ktoś swój? Po jakim czasie jest zwrotka? I czy na tym stanowisku jest stała podstawa czy również przysługuje jakaś prowizja?

Gruby

Weź nie żartuj o tej firmie się nie słyszy dobrych opini, zobacz co pisza na dole. A ja sie pod tym wszystkim podpisze, w biurze cie wiecznie odsylaja od jednej osoby do drugiej nic sie nie dowiesz. na projektach jestes tania sila robocza zart

Lolo

No więc tak. To co firma oferuje w zasadzie jest prawdą, to co masz na umowie, tak jest w rzeczywistości, chociaż nie do końca. Jeżeli ktoś chce zarobić w miarę dobre pieniądze, tutaj zarobi... Tylko za jaką cenę, no właśnie. I tutaj już jest już sporo problemów. Pierwszy z nich to atmosfera w pracy. Jak już można zobaczyć w innych komentarzach, to cała prawda, pospieszaja ludzi, trzeba harować jak (usunięte przez administratora) 10-12h dziennie. Wszystko nerwore ,że aż nieprzyjemnie się pracuje. Najlpeiej to wgl się nie odzywaj i rób tylko to co chcą i tak jak chcą, broń boże nie wymyslaj nic nowego co mogło by Ci ułatwić pracę, bo oni wiedzą lepiej co dla Ciebie dobre. Najgorsze ze wszystkiego było dla mnie to ,że niedziela jako jedyny dzień wolny, nigdy nie jest wolna, żeby sobie tak po prostu odpocząć..... Robią przeprowadzki co tydzień, z mieszkania na mieszkanie no i to właśnie w niedzielę kiedy masz dzien wolny. A nigdy nie jest tak, że check out jest o tej samej godzinie co check in do nowego mieszkania. Czasem trzeba się plątać od 3 do 5h po miescie czy gdzie tam chcesz, bo ich to nie obchodzi. Także odradzam, no chyba że ktos ma nóż na gardle i na prawdę potrzebuje pieniędzy.

Lidia
@Lolo

Rozumiem, że słaba atmosfera jest między pracownikami, a przełożonymi- jak w takim razie wygląda kwestia atmosfery i integracji wśród współpracowników? Czy tutaj jest już chociaż trochę lepiej?

Lolo
@Lidia

No właśnie nie, atmosfera o której mówię to między pracownikami, niechętnie pomagaja i tłumaczą nowym pracownikom wszystko. Chociaż wiadomo, że nie wszyscy. Bo jak wiadomo jeden człowiek nie jest równy drugiemu, ale najlepiej żebyś przyjechał, wiedział już wszystko, o nic nie pytał tylko (usunięte przez administratora) ł jak (usunięte przez administratora) a wtedy będzie dobrze. Ale tak jak pisałem najgorsza to jest organizacja, kwestia zakwaterowania to jest tragedia

Mechanik T
@Lolo

Tak to prawda.Na montażach pokoje we dwójkę.czasem się zdarzało w trójkę.Szanujce firmy pracownika które są na rynku nie dopuszczają taki system tylko każdy ma po pracy odpocząć i mieć swój prywatny pokój i mieć choć przez chwilę swoją prywatność a nie upychać ludzi jak ile się da na jednym mieszkaniu przecież są na to pieniądze i to nie małe ale dobrze i co zaoszczędzić na robolach.To nie są jest jakieś wygórowane wymagania tylko normalność w dzisiejszych czasach

Tatiana

Znajdę tu pracownika z działu IT, który będzie tak miły i napisze kilka zdań o pracy jako Support Junior Specialist i ogólnie o dziale? Wiadomo, najbardziej zalezy mi na poznaniu widełek, bo nie napisali w ofercie. Ale rozwój też jest dla mnie ważny, czy jasno ustalona ścieżka kariery. Jak do tego podchodzi firma? Jak nastroje i atmosfera w zespole, dogadujecie się z managerami/team leaderami? Na ile pracownik ma wolną rękę w firmie?

Błażej

Cześć, Pracowałem w podobnej firmie , jak Epcido około 5 lat , na stanowisku mechanik . Jaka jest stawka na początek na umowie o pracę.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Epcido Sp. z o.o.?

Oleg

Niestety musiałem zrezygnować z współpracy. +: 1. Dziewczyny i chłopaki w biurze naprawdę pracują (jak w Gdańsku - tak i w Szczecinie) - nie miałem żadnego problemu z załatwieniem dokumentów z biurem, załatwieniem wyjazdów oraz zamieszkania. 2. Wyplata była na czas 3. Przy zwolnieniu zabrali mi dni urlopu. Dalej zalety się skończyły :) -: 1. Biuro CAŁKOWICIE nie współpracuje z TeamLiderami na obiektach. 2. Po podpisaniu umowy pracownika rzucają na obiekt i dalej musisz dawać rady z "walczeniami" z Teamliderami. 3. Teamliderzy po prostu kompletne się nie nadają do pracy, zarządzania pracownikami oraz komunikacją z ludźmi (Pozdrowienie dla Pana Pawła :) - Ciekawe w jaki sposób Epcido ich odbiera do pracy? 4. Przeprowadzki w w niedzielę (jedyny dzień wolny od pracy) - Kwatery są dobre (nawet z aneksem kuchennym). 5. Biuro KOMPLETNIE nie wie od której do której godziny pracy na obiekcie - po przyjazdu będziecie ZASKOCZENI! 6. Obiecane wyjazdy za granicę to jest klamstwo... Nie potrafili złożyć poprawnych dokumentów do ZUS na A1. 7. Z bullingiem się nie spotkałem - koledzy są spoko. Informacja dla przyszłych pracowników (tego w Biurze też nik nie powie): Na wyjazd proszę wziąć ze sobą nakolanniki - praca 90% na kolanach oraz w wymuszonej pozycji ciała.

Oleg
@Oleg

Jeszcze zapomniałem dopisać: Przerwy na budowach: 15 +15 +30= 45 min (a resze na koniec dnia pogadać z TeamLiderem) Epsido nie jest w stanie zapłacić za 45 min przerwy (przerwa 60 min wyliczona z czasu pracy)... To dla ogromnej firmy jest żenujące

Monter
@Oleg

Firma ma coraz lepszych pracowników ale w biurze bo kadry pracowników dobrych sprawdzonych którzy robią na biuro jest coraz mniej.A to już nie te czasy gdzie jest kolejka na jedno miejsce.Trzeba szanować co się ma bo potem się nie ma nic......

Krystekk
@Oleg

Potwierdzam taki charakter pracy na kolanach niestety one dostają najbardziej albo powyginany bardziej od człowieka gumy a zrobić musisz bo jak jak nie to liderzy zagotuje sie

Zostaw merytoryczną opinię o Epcido Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Epcido Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epcido Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epcido Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Epcido Sp. z o.o.