Opinie o FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. w Dobra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. w Dobra

Rafał jestem

Nie rozumiem tego ostatnio panującego oburzenia w śród moich ludzi na hali produkcyjnej na temat czasu przerw, no np. ja robię sobie kilka przerw na palenie papieroska za papieroskiem , bo odpalam dwa papieroski, jeden po drugim i mam dzięki temu kilka przerw w ciągu 8h i czas mija na puszczaniu dymka się zrozumie no bo nie na pracy przecie :) no i w czym problem ???? czy jest coś w tym złego lemingi ????

to jakes

stare sorry pomyleczka

zloty czlowiek

Polecam firmę

nie polecam
@Sylwia

polecam nasrac w netto na modrej kto sie nie wysra w netto na modrej ten bula i nie nadaje sie na knsumenta

Inga Nowy wpis

Ciekawa jestem stanowiska continuous improvement. Jak tam chcą od kandydatów podstawowej wiedzy z obszarów: LEAN, SIX SIGMA, Problem Solving, to jak nie znam jednego z tych obszarów, to mam jakieś szanse? Koniecznie trzeba znać wszystkie?

Rafał jestem

Magdalena
@Rafał jestem

Ale każdy pracownik ma przeznaczony określony czas na przerwy? Ty robisz sobie więcej przerw, ale krótszych? Czy na produkcji jest kontrolowany ten czas np pracownicy odbijają się kartą? Powiesz coś więcej o samej pracy na produkcji?

Joanna

A jest realistyczna czy niezbyt? Ciekawa jestem, czy są jakieś konsekwencje takiego „luźnego” podejścia do pracy i obowiązków, ignorowania ich etc. Pracodawca nic nie mówi czy są jakieś kary przewidziane?

Magdalena
@Rafał jestem

Skoro mówisz już o produkcji to wypowiesz się na temat wynagrodzenia, ile wynosi sama podstawa i czy macie premie ? Ile przerw mają pracownicy w ciągu tych 8h? Macie karty do odbijania do kontroli czasu pracy?

Marlenka

Kto tutaj jest tą radą osiedlową, chodzi o przełożonych? Rozwiązała się tu spora dyskusja na temat przerw i palenia papierosów, a może po prostu warto uregulować to w umowie albo regulaminie?

@Marlenka

Tutaj jest brak faceta z jajami, który egzekwuje. Regulaminy i umowy to nie ta firma, tutaj robisz co chcesz.

u nas tez

incydenty kalowee sie zdarzaja

ty to bez pana Nowy wpis
@Marlenka

to zyc nie mozesz ,chyba

a dziadek Nowy wpis
@Magdalena

nie strzyze wasa maskujesie sie myckami

to jakes Nowy wpis

stare sorry pomyleczka

zloty czlowiek

Polecam firmę

Sylwia
@zloty czlowiek

Witaj @zloty czlowiek, dobrze to słyszeć, ale Twój wpis nie zawiera wielu informacji. Czy możesz napisać, dlaczego polecasz pracę w FP Wenglon?

sfedzi cie
@zloty czlowiek

cos

andrzej
@sfedzi cie

ty na rano z parobkami nie masz

nie polecam
@Sylwia

Trwa w firmie rekrutacja w internecie, gdzie szukają kogoś jako technolog programista CNC. Podoba mi się to, że napisali, że dają szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. I tu jestem ciekawa, czy te szkolenia są w trakcie czasu pracy, czy w godzinach wolnych? I szkolenia zewnętrzne to na nie trzeba jechać do innego miasta, czy gdzies blisko firmy?

wal do producenta

tam ci wszystko pokarza nie wstydz sie nie badz parobkiem

Nie pijacy

Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Dużo tu personalnych zaczepek, a mnie interesują warunki pracy. Może ktoś konkretnie się wypowiedzieć? Firma wymaga kilkuletniego doświadczenia w rekrutacji dla technologa - programisty CNC. Mógłbym liczyć na stawkę adekwatną do doświadczenia? Co mnie jeszcze zainteresowało w ogloszeniu to wzmianka o premiach za wyniki przedsiębiorstwa. Co roku dostajecie taki bonus? Ile on zazwyczaj wynosi?

Kaczor Donald

A urlop dostaniesz? Ponoć nie dają

Frania
@Kaczor Donald

A czemu mieliby nie dawać? W ogłoszeniu, które mnie interesuje widziałam, że jest umowa o pracę, więc urlop jakby wynika z kodeksu pracy. Chyba, że chodzi ci o trudności z wyborem urlopu z dnia na dzień?

lysy rudzielec

tam u was w netto trocge gryza w czubek

Nie wiem co mam rozumieć przez dyspozycyjność, którą firma wpisywała w archiwalne ogłoszenie dla kontrolera jakości... czy tylko praca wg grafiku czy może coś więcej? Odnoszę się do tej oferty, bo to jedyne co udało mi się znaleźć. Dawano również możliwość dodatkowego zarobku w postaci nadgodzin, a dla mnie pieniążki są ważne. Jaka teraz obowiązuje stawka za każdą dodatkową godzinę?

Natka

Hej, też w internecie widziałam wiele starych ogłoszeń od firmy, o których jest tu mowa np. dla magazyniera logistyka i tym byłabym głównie zainteresowana. Ale co z nowszymi wakatami. Bo szukam teraz pracy, ale nie ma żadnych rekrutacji. Wiecie, czy obecnie trzeba wysłać cv do firmy bez oferty, bo rekrutacje prowadzone są jakoś niejawnie, czy po prostu nie szukają teraz nikogo, bo jest komplet?

Wszyscy tu piszą w trochę niezrozumiały dla mnie sposób, więc zapytam wprost o pracę dla kontrolera jakości. Dodam, że mam doświadczenie. Widziałem starą ofertę, dlatego wolę zapytać jak to wygląda teraz. Jaką firma proponuje podstawę? Jak tu ze zmianami wygląda, można dogadać się na robotę tylko na jedną? Wtedy nie wymagano doświadczenia, więc jest to tez praca dla ludzi bez stażu pracy?

Inia

Cześć, opowie ktoś, jak wygląda firma? Myślę o posadzie continuous improvement coordinator, bo gdzieś widziałam od nich ogłoszenie. Wiecie co, widziałam tam, że napisali o bezproblemowym dojeździe do pracy, bo korki są w innym kierunku. No, ale czy firma pomaga w tym dojeździe? Bo praca jest nieco poza miastem, to pracownik dostaje od firmy auto służbowe? Albo dopłata do paliwa?

Szkolenia stanowiskowe, to jakie są na posadzie Magazynier - Logistyk?? Czy ktoś wie, czego one dotyczą i czy one są tylko na czas wdrożenia, czy może są one rozłożone na miesiące, aby regularnie móc rozwijać swoje kompetencje? I czy czas na tych szkoleniach jest płatny normalną pensję i firma nie wymaga odrabiania tego czasu wykonując obowiązki?

Jakie szkolenia, tu szkoda pieniędzy.

Ooo

Operator maszyny CNC jaką ma w tej chwili stawkę pensji zasadniczej? Bo gdy szukałem w sieci ogłoszeń trafiłem ja jedno sprzed lat, gdzie była wzmianka o stałym wynagrodzeniu miesięcznym w oparciu o umowę o pracę i możliwości robienia w nadgodzinach. Słowem nie wspomniano o dodatkach, premii, czy socjalu. Tylko, że czasy się zmieniają, więc i może premie już są, czy inne jakieś niepieniężne profity?

Co ma z tego ten Pan za donoszenie? Tylko podwyżki czy może nie musi aż tak spinać się z robotą? Jeśli już mowa o kasie to o ile można dostać jednorazowo podwyżkę? Często da się wynegocjować większą kasę?

Chciałbyś mieć takie podwyżki, i pracy mniej bo nie ma czasu na pracę. Wszystkie obowiązki zrzuca na brygadzistów. Łysa pała nic nie robiącą, ale na kolorkach się zna i mazaczki biuro musi mu kupować. Kolorowanki uwielbia z Olusiem.

Julka

Wiem, że pięć lat temu firma szukała kontrolera jakości, bo wyskoczyła mi oferta. Dla pewności zajrzałam, żeby się upewnić, czy nie ma bardziej aktualnego naboru. Wiadomo coś? Ja pracuję w kontroli jakości od lat, a teraz akurat szukam nowej pracy. Wiadomo jakby co, na jaką umowę się aktualnie pracuje? :)

Czy pracował tu ktoś na stanowisku Continuous Improvement Coordinator?? W ogłoszeniu jest mapa, gdzie jest adres i firma mieści się dość daleko od większych miast. A nie napisali, czy jest opcja pracy zdalnej. Wiecie, czy można pracować tylko online? Dają tez darmowe przekąski i picie, to jeśli jest opcja pracy zdalnej, to te jedzenie przywiozą do domu?

Joanna

To nie sprawdzali co umiesz na rozmowie? :D No aż ciekawa jestem, jak te przyjęcia tam działają. Jest w ogóle jakaś rozmowa w firmie?

Bolek-srolek
@Joanna

są rozmowy kwalifikacyjne (patrz link) https://www.gowork.pl/fp-wenglon-sp.-z-o.o.-sp.k.,1032408/rozmowy-kwalifikacyjne

RafekX

Cygaro z wąsem tkwi w twej mordzie w pito , bo kolega nauczył cię takie rzeczy palić i teraz tym chwali się po firmie , a ty sądzisz o sobie żeś fajny jest... a dupek jesteś.

Janin
@RafekX

Ich schreibe diese Nachricht an den Chef von niemian: Wechseln Sie die Leitung dieser Firma durch eine neue !!!!

RafekX
@RafekX

Sprostowanie do mojej pierwszej wypowiedzi : to nie cygaro z wąsem lecz to był papieros, nie w pito tylko wbito, nie w firmie tylko w pubie, bawcie się dobrze... : )))

Honorata

W ogłoszeniu na Kontrolera Jakości piszą o gotowości do pracy zmianowej. A jakie są te zmiany? W jakich godzinach?

no przecie

Twój kolega za mocne i za dużo proszków ci sprzedaje. no przecie przestań.

Julia
@no przecie

A dacie znać jak z tymi zmianami? Są dwie, trzy czy cztery? Studenci na stażu też pracują na zmiany? Z góry dziękuję za odpowiedź

tak

ładną księgową tam mają albo mieli ale ładna dziewczyna reszta precz

tata ale z cyckiem rafała

na wojnie

Sprzedaje wam proszki
@tata ale z cyckiem rafała

a jaką tam funkcje na wojnie pełni ? ilu funkcyjną jest kobietą ?

@Sprzedaje wam proszki

O co wam chodzi z tą funkcyjnością i wojną? Tzn., no ten drugi temat to istotny racja ale myślałam, że w firmach to już od połowy roku ucichło

no bo
@Grażyna

wiesz nie ma co ,ten pierwsz tak ale ten drugi to juz nie wiesz o co ,podaj dalej

@no bo

w zasadzie to nie zrozumiałam co miałeś na myśli... wgl skoro już piszesz w grudniu to ciekawa jestem jakie paczki w tym roku macie, dawali już coś czy dopiero będą? wigilię pracowniczą to się tutaj jakoś obchodzi?

Olka co teraz porabiasz?

@Antropia

zadzwonilem over

Antropia
@bystry

zapomniałeś dopisać cudzysłów w swoim nicku

Łucja

Szczerze? 90 procent wpisów tutaj wygląda na słowotok osoby czującej się niezbyt dobrze. Naprawdę, szkoda czasu i prądu na to. Wenglon pisze na stronie, że przyjmuje na praktyki studentów, którzy chcą napisać magisterkę o firmie. A tu zamiast jakiejś podpowiedzi, pomocy, TO...

Wanglorz
@Łucja

na jakich zasadach z przełożonym jest twoja egzystencja w kontroli osadzona ?

uncja złota

Jest to zbieżne do rozbieżności o której napisałeś, a warto aby to wszyscy o Tobie przeczytali.

mpo

Chyba
@uncja złota

O tobie żeby

Mokre jądro

Pełnonocnik usunął wszystkie komentarze pełnonocnika i wyszedł z tego pleonazm.

oleksrolek
@Mokre jądro

Nie pisz takich bzdur bo firmie kasy zabraknie na dalsze płatne usuwanie tych wypisów w Go Work ...

Teresa

czy poza spamem chyba jednej osoby można tutaj otrzymać jakaś rzetelną informację o firmie Wenglon ? co ? ??

polecjam
@Teresa

To donra firma ,,Zdecydowanie polecam ,wszystkiego dobrego

@polecjam

A możesz dla jasności wyjaśnić krótko czemu taka dobra? Bo faktycznie ten spam jest dziwny

Zostaw merytoryczną opinię o FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. - Dobra

• Jak się pracuje w FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Sportowa 12
    72-003 Dobra

FP Wenglon Sp. z o.o. sp.k.