Margo

Opinie o Margo

Moim zdaniem Margo Consulting to bardzo dobra firma pośrednicząca. Kontakt rzeczowy, profesjonalny ale jednocześnie w przyjacielskiej atmosferze zarówno przed jak i po podpisaniu kontraktu. Firma oferuje ciekawy schemat bonusów za polecanie kolejnych kontraktorów oraz finansuje szkolenia dla swoich pracowników. Zdecydowanie polecam

Łukasz

Pełen profesjonalizm w połączeniu z "domowym" podejściem. Człowiek czuje się jak ludź, a nie jakiś dziwny zwierzak pastwiskowy. Dbają o człowieka, mają dobre, miłe podejście, a sam proces rekrutacyjny przebiega w bardzo miłej atmosferze. Gdy czegoś nie widziałem, to nie dość, że mi wyjaśniono, to jeszcze załatwione zostało szkolenie powiązane z tym aspektem, bym jak najlepiej pokazał się na rozmowie. Zdecydowanie polecam.

Ola

Co prawda, ostatecznie nie udało się (jeszcze!) nawiązać współpracy, ale jeśli tylko będzie taka możliwość na pewno ją podejmę. Miałam styczność z kilkoma firmami tego typu i jedynie Margo spełniło moje oczekiwania w 100%. Profesjonalizm, przejrzysta rekrutacja - to są oczywistości. Dla mnie niesamowitym atutem Margo jest fakt, że czułam się "dopieszczona"; nie odczułam, że jestem jedną z miliona kandydatów, nie czułam się anonimowa - w dzisiejszej dobie dzikich i masowych rekrutacji to naprawdę wyjątkowa cecha! Brawo! Mam szczerą nadzieję, że w przyszłości uda się nawiązać współpracę. Polecam!

Łukasz

Uważam, że MARGO to bardzo fajny pracodawca. Jeżeli mam jakiś problem to dział HR chętnie pomaga razem z PM. Wcześniej przeczytałem komentarze, że rekrutacja ma mega dużo etapów i trwa bardzo długo. W moim przypadku rekrutacja trwała bardzo, krótko 3 etapy(rozmowa z HR, techniczna, z klientem docelowym), dwie pierwsze rozmowy via Skype. Praktycznie w ciągu 2tyg było wszystko załatwione. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Margo - Warszawa

• Jak się pracuje w Margo?

Zobacz opinie na temat firmy Margo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Margo?

Kandydaci do pracy w Margo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Margo