Margo

Opinie o Margo

Dawid

Margo ma opinię super pracodawcy bo zapracowali sobie na taką opinię. Może wiecie coś o nowej ofercie?

@Dawid

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową (https://www.margo-group.com/pl/oferta_pracy/) lub do zakładki "Oferty Pracy" na GoWork (https://www.gowork.pl/praca/margo;pr). Szczególnie chcielibyśmy zainteresować wszystkich IOS, Android i Java Developerów ofertami pracy w Dubaju, które ostatnio się u nas pojawiły i dotyczą projektów realizowanych w oparciu o technologię BLOCKCHAIN. Tych, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu. Piszcie na adres hr.pl@margo-group.com.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dało się odczuć profesjonalizm pracodawcy. Dział HR sprawnie kontaktował się ze mną w sprawie dalszych kroków rekrutacji. Dało się odczuć, że osoby tam pracujące rzeczywiście czują się związani z firmą. U Pani Zofii z HR widać, że zarządzanie zasobami ludzkimi jest jej pasją, a nie przymusem jak miałem okazję oglądać to u innych pracodawców. Godzinna rozmowa techniczna bardzo konkretna z pytań branżowych. Pomimo że nie udało mi się przejść pozytywnie całego procesu rekrutacyjnego przyznaję że firma zrobiła na mnie duże wrażenie.

@Paweł

Dziękujemy za miłe słowa. Rzeczywiście w Margo skupiamy pasjonatów swojej pracy :)

Misiek

Jeżeli rekrutacja przeciąga się oznacza to przeważnie że problem jest u Klienta a nie u Margo. Oni sami są dobrze zorganizowani, mili i rzeczowi. Mogę ich z czystym sumieniem polecić. Jedna z lepszych firm tego typu na naszym rynku. Rekrutacja przebiegła szybko i konkretnie, zadbali nawet o to, żebym mógł pogadać z osobą pracującą już w podobnym charakterze co ja u tego samego klienta. Bardzo mi to pomogło. Osoby opiekujące się mną w całym procesie jak i po zatrudnieniu - pełna profeska. To naprawdę bardzo solidny i godny zaufania wendor. Gdybym kiedyś jeszcze miał podjąć decyzję o pracy przez nich - byłaby napewno pozytywna. Serdecznie pozdrawiam cały Zespół Margo.

@Misiek

My tez pozdrawiamy :)

Słyszałem, że to świetny pracodawca!!

Słyszałem, że firma ma świetną opinię jako pracodawca!

@Adam

Cieszy nas, że takie słuchy chodzą po rynku. A co dokładnie Pan słyszał? Wszelkie tego typu informacje są dla nas cenne.

Iza

Może dowiem się jaką macie atmosferę w pracy?

Daniel

Dużo dobrych zdań napisaliście. Czy potrzebni są pracownicy i jacy?

@Daniel

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zakładki NASZE OFERTY PRACY (https://www.margo-group.com/pl/oferta_pracy/). . Najczęściej poszukujemy osób o takich profilach jak: programista (Java, .NET, C++, Angular, Pl/SQL, ETL, Python, PHP), Analityk Biznesowy, Project Manager, Scrum Master, Tester i DevOps.

kandydat

Niestety nie mam dobrego zdania o tej firmie. Brałem udział w rekrutacji do jednej z korporacji. W jej trakcie było wiele rozmów telefonicznych z firmą Margo, co nie zdarza się u innych firm outsource-ingowych. Nie wnoszą one wiele - są głównie na temat jak Margo jest dobrym pracodawcą i jak tzw. konsultanci są zadowoleni ze współpracy. Firma dużo opowiada o sobie, chwali się sukcesami - jednak co obchodzi to tak na prawdę kandydata? Są co prawda pewne wskazówki dla kandydata ,ale uważam ilość rozmów w stosunku do przekazanej wiedzy za troche marnowanie czasu. Firma nie płaci wynagrodzenia w przypadku utraty pracy u klienta, co czasem się zdarza w przypadku firm outsourcingowych. Obiecują rzeczowy feedback na końcu. W moim przypadku czekałem 2 tygodnie po rozmowie z klientem i feedbacku się nie doczekałem.

@kandydat

Dziękujemy za komentarz. Takie opinie są dla nas cenne. Pozwalają nam bowiem cały czas usprawniać nasze działanie. Chcielibyśmy aby Kandydaci dobrze czuli się podczas prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych. Tym bardziej nam przykro, że nie otrzymał Pan informacji zwrotnej i zależałoby nam na wyjaśnieniu co mogło być przyczyną jej braku. Czy moglibyśmy zatem prosić o bezpośredni kontakt w celu zbadania wspomnianej kwestii?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja /oferta/angularjs-developer,6603459,warszawa do firmy Margo. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Major

JAK NAJBARDZIEJ! Firma młoda ale prężna. Walczy non-stop o nowych klientów i całkiem nieźle im to wychodzi. Fakturowanie bezproblemowe i co najważniejsze bardzo szybko. Większość pośredników rząda sobie 30dniowych terminów płatności, a w Margo jest to raptem pare dni. DOSŁOWNIE pare dni od momentu wystawienia faktury. Margo dba o swoich pracowników. Piszę to z doświadczenia. POLECAM BARDZO bez wahania. A klienci jak to klienci. Bywają lepsi i gorsi ale to już druga strona medalu samej branży, a nie pośrednika.

Tak, tylko musisz wiedzieć, że to jest outsourcing. Margo pełni rolę pośrednika między Tobą a klientem, więc bardzo dużo zależy od klienta, u jakiego będziesz pracował. Jeśli chodzi o Margo to jest spoko, pracuję dla nich prawie dwa lata - bardzo dobry kontakt, wszystko terminowo, warunki też ok: umowa o pracę lub B2B. Sama firma jest mała, więc wszyscy się znają, co dodatkowo ułatwia komunikację. Jeżeli rola Ci odpowiada, to spokojnie bierz, z Margo nie będziesz miał problemu. Właściwie jedyne, co może być na minus, to to, że firma ma mniej projektów, niż więksi outsourcerzy, więc po zakończeniu projektu masz mniejszy wybór.

Cześć, współpracuję z Margo, można powiedzieć, że to w zasadzie żadna różnica, jaka firma nas outsorcuje, jednak dla mnie jest jedna istotna różnica - Margo płaci faktury najszybciej ze wszystkich firm, z którymi współpracowałem. Dla mnie to duży plus.

Benek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Skąd ta cisza?

Stanisław

Proces rekrutacyjny został przeprowadzony bardzo rzeczowo, profesjonalnie oraz starannie. Mimo, że finalnie nie zdecydowałem się na podpisanie umowy, myślę że asysta firmy Margo Consulting może okazać się zdecydowanie pomocna.

Wiktor

Słyszałem, że Margo Consulting na opinię super pracodawcy. Czytam na forum , że jesteście zadowoleni, świetnie.

Paweł Nowiński

Witam, Wypowiem się z perspektywy osoby pracującej w oparciu o umowę b2b. Zajmuje się przeprowadzaniem rozmów technicznych z kandydatami mającymi nawiązać dalszą współpracę z Margo Consulting. Pracujemy już od roku i 6-ciu miesięcy. Przez ten czas nic niestosownego, co mogłoby być odebrane jako brak profesjonalizmu, nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie! Komunikacja, rozwiązywanie problemów (częstokroć wymagających delikatnego, przemyślnego i doświadczonego podejścia) przebiegały rzeczowo, merytorycznie i sprawnie, cały czas w miłej atmosferze. A to jest istotne w pracy w tym sektorze. Bardzo podoba mi się też indywidualne podejście do kandydatów. Polecam współpracę z tym pośrednikiem na rynku ofert pracy!

Grzesiek Golonka

Pracowałem prawie dwa lata dla Margo i wszystko super: miła i rzeczowa kadra, faktury na czas oraz dobry system ocen pracy na projekcie. Duży plus za wewnętrzne szkolenie w kierunku IT Quant Developera.

A ja widzę, że konkurencja nie śpi i chcą obniżyć noty. Ja natomiast jako były konsultant tak jak Mateusz powyżej: 1. Profesjonalna kadra HR ... i sympatyczna 2. Finanse zgodnie z grafikiem - BRAK OPÓŹNIEŃ - nawet raz było wcześniej 3. Pełna obsługa w trakcie trwania projektu - dbanie o relacje z klientem - dobry balans 4. Pakiet benefitów i możliwość refundacji szkoleń (w zależności od stażu i ceny) 5. BONUSY za polecenia 6. Kontakt 16/24 ;) 7 Co ciekawsze pomysły kolegów wdrożyli Małe wady może były, ale w innych firmach czasem jest ich dużo więcej..

Mike

Profesjonalny proces rekrutacyjny. Firma godna polecenia, jeżeli chodzi o współpracę B2B. Uczciwe warunki i szybkie regulowanie faktur.

th

Same pozytywne opinie. Dlaczego? Może dlatego, że ta firma płaci gowork za ogłoszenia u nich umieszczane?

Marianna
@th

Większość komentujących nawet nie pracowali w Margo Consulting. HRki po prostu proszą kandydatów o dobre opinie. Pracowałam w Margo Consulting 6 miesiące jako business manager. Radzę bardzo uważać. Przede mną odszedł jeden business manager dlatego, że obiecano mu odpowiedzialności, które nie były mu dane. Potem zastąpił go jakiś inny na parę miesiące. Ogólnie uważam, że management jest bardzo słaby i team dosyć mało ambitny. Dodam, że uczciwość osób zarządzających tą firmą jest na bardzo niskim poziomie... Moja lojalka nie została mi wpłacona. To jest przeciw prawa ale nie poszłam do sądu na razie...

@Marianna

No masz poniekąd rację - bo byli/są kontraktorami? A kto inny ma dawać komentarze jak nie osoby na kontrakcie u klienta? Bo takto zostają HR i niedoszli kandydaci

Wojtek

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym do Margo Consulting i przyznam szczerze, że to był jeden z lepiej przeprowadzonych procesów rekrutacyjnych w jakich miałem okazję brać udział jeśli chodzi o firmy pośredniczące. Komunikacja przebiegała jasno, a weryfikacja techniczna była naprawdę przemyślana i ukierunkowana na konkretne stanowisko. Podczas rekrutacji czułem się już prawie jak ich pracownik :) Niestety ostatecznie nie udało nam się (póki co) nawiązać współpracy, ale wrażenie jakie pozostawiła po sobie ta firma sprawia, że z chęcią wezmę udział w kolejnych procesach na inne stanowiska przez nich oferowane.

Mateusz

POLECAM!!! 1. Profesjonalna kadra HR 2. Finanse zgodnie z grafikiem - BRAK OPÓŹNIEŃ 3. Pełna obsługa w trakcie trwania projektu - dbanie o relacje z klientem 4. Pakiet benefitów 5. BONUSY za polecenia 6. Kontakt niemal 24/h w razie potrzeby POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Margo - Warszawa

• Jak się pracuje w Margo?

Zobacz opinie na temat firmy Margo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Margo?

Kandydaci do pracy w Margo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Margo