Pilmasz Sp. z o.o. sp. k

Opinie o Pilmasz Sp. z o.o. sp. k

Aktualność
Witaj!

Miło nam, że interesujesz się naszą firmą i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Zależy nam, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Wpisy niezgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl będą usuwane przez administratora.

Nasza firma to team ludzi ambitnych i pełnych zaangażowania. Jesteśmy przekonani, że największą wartością jest człowiek, dlatego dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć przestrzeń na rozwój zawodowy i osobisty.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy! :)

aaa Nowy wpis

Do tych dobrych warunków socjalnych, którymi chwali się firma zaliczają się tylko wczasy pod gruszą i multisport? Spoko, że coś z benefitów jest, ale chce aplikować tu na operatora i jednak myślałem, że coś więcej proponują. Opinie o zakładzie macie mocno podzielone to zakładam, że to od człowieka po prostu zależy, ale czy jest szansa że podacie orientacyjną stawkę dla operatorów z doświadczeniem.

Spawacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

@PracodawcaWiszę, że ktoś z kierownictwa się wypowiada więc zadam pytanie. Czy to prawda, że pensja u was w firmie regulowana jest jakimś "dziwnym zapisem"? Znajomy tam pracuje i mówi że mimo iż umawiał się na konkretną kwotę to podstawa ( która w mojej ocenie nie powinna być regulowana bo to przecież podstawa, a nie część możliwa wynagrodzenia) może ulec zmianie bo np. Firma ma zły miesiąc. Chodzi mi o to czy umawiacac się na 25zl netto jest to zapisane jako 25zl netto czy 17 +8 ( jest to ta część która można zabrac). Dodam że kolega dowiedział się tego podpisując umowę.

Nowy wpis

Aktualność
Witaj!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy! :)

m

Odbyłem dwie rozmowy telefoniczne przed oficjalnym spotkaniem z kierownikiem firmy. spotkanie wygladało dobrze, merytoryczna rozmowa, kierownik opowiedzial mi o firmie, po przedstawieniu przeze mnie swoich kwalifikacji wyraził zainteresowanie zatrudnieniem mnie na stanowisko spawacz/monter konstrukcji stalowych i oprowadzil mnie po firmie, na koniec zapewnił o kontakcie na drugi dzien odnośnie zarobków, bo jak twierdzil musial ustalic je ze swoim szefem tj. właścicielem firmy. Było to dla mnie dziwne, ponieważ ludzie z biura firmy pilmasz twierdzili, że to z kierownikiem ustala się takie rzeczy jak stawka oraz warunki zatrudnienia. Generalnie czekałem tydzień i zero odzewu, totalnie nie profesionalne podejście człowieka, który odpowiada za zatrudnienie. po wielu telefonach z mojej strony do firmy Pilmasz, udało się łaskawie doczekać telefonu od kierownika, który twierdził że z powodu nieobecności w pracy ( co jest nie prawdą, bo to sprawdziłem) nie mogł sie ze mną skontaktowac. Finalnie kierownik powiedział, że prezes nie zgodził sie na zatrudnienie mnie, a po pytaniu czy w przyszłości była by możliwość odpowiedział ze nie. dziwna sytuacja, nie poznałem powodu takiej decyzji

@m

Jestem w szoku, serio mnie to zdziwiło. Przecież to duża firma, która zatrudnia sporo ludzi. Liczyłem ze kandydata będę traktować poważnie. Sam mam zamiar spróbować przyjąć się za konstruktora, ale chyba trzy razy to przemyśle. Ludzie z biura coś jeszcze ci mówili?

Firma Pilmasz Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Ślusarz - Pomocnik spawacza. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

5 miesięcy temu jak patrzyłem to maks 28 zł było na ślusarza, weszły jakieś podwyżki wraz z nowym rokiem ? Tu się ciężko dowiedzieć ile podstawa wynosi, ktoś pisał kwotę z wliczoną premią, a nie wiadomo, ile z tego to zasadnicze.

MA

Na stronie jakieś beneficyty tylko potem wychodzi ze juz wszystko nieaktualne. Brak multisportu funduszu socjalnego itp. Najdziwniejszy system płacowy jaki widziałem. Dogadujesz się na stawkę potem okazuje się że jest dzielona jakoś na dwie części nikt nie potrafi wytłumaczyć na jakiej zasadzie. Ubrania dostajesz po pół roku jak się w kadrach wyprosisz a słyszysz jakie to ważne jest przestrzeganie bhp. Sprzęt pamieta czasy (usunięte przez administratora). W gadaniu mistrzowie swiata gorzej jak trzeba spelnic te wszystkie obietnice. Ale atmosfera spoko

Rysio
@MA

Beneficyty? a nie benefity? :D Jak nieaktualne, to po co podają je w umowie? A jest w końcu cokolwiek z tych benefitów? Zastanawiam się też nad tym systemem płacowym, tzn. ile ostatecznie zarabiacie? Najlepiej jakbyś podał widełki.

MA
@Rysio

W umowie nie masz o benefitach nic. Na stronie jest to podane. Zarobki to 3500-4500 ale większość to premie. Dziś są jutro nie ma

@MA

Co należy zrobić, aby zarabiać tę górną granicę 4500 złotych? I jeśli chodzi o premię, to za co się ją otrzymuje? Jakie aspekty trzeba spełniać?

@MA

Na DG ile można zarobić? Jakie są wymogi odnośnie jakości? Czy masz tyle czasu ile ty potrzebujesz na zbudowanie danej konstrukcji, czy stoją ci nad głową i pospieszaja?

Jakie godziny pracy obowiązują w Pilmasz Sp. z o.o.?

Pracuje już 3 rok. Firma się rozwija i inwestuje. Finansowo jest ok, stanowisko pracy też. Nie narzekam.

Ebbac pis
@Piotr

Czesc. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat atmosfery w pracy? Jacy są ludzie? Jaka kadra zarządzająca?

@Piotr

Skoro finansowo ok, to aż mnie ciekawi ile można tu zarabiać po tych 3ech latach? Jesteś w stanie podać widełki płacowe? Firma inwestuje w co? W pracowników?

Pracownik przemysłowa

pracuje siódmy rok, w ostatnim roku pomimo większej ilości produkcji jest porządek i spokojniejszy tryb pracy na stanowiskach spawania i ślusarni. Zimą stanowiska ogrzewane, pensja też lepsza niż na początku pracy choć zawsze może być lepiej :) (podwyżki może nieznaczne ale średnio 2 razy w roku) Stanowiska doposażone w nowe stoły i sprzęt.

Jakub
@Pracownik przemysłowa

O to świetnie że się poprawiło. Podwyżki dają sami z siebie? Rozumiem że nieznaczne ale zwykle ile procent idzie wypłata w górę?

@Pracownik przemysłowa

Czy możesz powiedzieć coś więcej. Jaka jest tam atmosfera? Czy ludzie są normalni?(usunięte przez administratora) Jak wyglada sprawa z brygadzistami i spawalnikiem? Normalni ludzie z pasją i wiedzą, czy nie douczone tłuki z przerośniętymi ego?

I jak tam rozwiązanie tej zagadki sprzed dwóch tygodni? Czy cokolwiek ruszyło do przodu? Widziałem także to wcześniejsze zapytanie kogoś o benefity, nikt się jeszcze co do niego nie odniósł ale ciekawi mnie to czy na każdym stanowisku występują identyczne? Wiadomo? I czy są zależne od stażu chociażby?

Na stronie firmy jest info że zatrudniają magazynierów. Byłby zainteresowany pracą. Z informacji na stronie jest że dają sporo benefitów np. kartę Multisport i wczasy pod gruszą. Wcześniej ktoś pisał o dodatku frekwencyjnym. Nadal obowiązuje? Ile wynosi?

Riki

praca w tej firmie to dramat szef nie reaguje na to co sie dzieje kierownictwo to trio ktore czesie firma tak w zasadzie to pan K szuka chemii ha ha jak mu cos przyniesiesz to jestes super osoby nie kompetentne nadajace sie do lopaty firma wykanczajaco psychicznie

@Riki

Szef nie reaguje nawet jak pracownicy zgłaszają jakieś nieprawidłowości? Ktoś tu wspomniał o kolesiostwie. To znaczy że przyjmowane są osoby po znajomości i takie mają lepiej?

czesc, czy mozesz powiedziec cos wiecej na temat pracy w pilmasz? widze ze to świeża opinia. rozważam podjecie współpracy na DG. czy tam naprawde jest tak źle?

Haha

(usunięte przez administratora) Na początku jest pięknie, później pokazują jacy są naprawdę. Kierownictwo wiecznie niezadowolone, niekompetentne i dokładają swoje widzimisie nie pytając ludzi z działów czy ma to jakikolwiek sens (nie ma, zmiany zawsze na gorsze). Kolesiarstwo, (usunięte przez administratora) czasami dla urozmaicenia pracy (usunięte przez administratora)psychiczny. Myślałem, że firma jest naprawdę fajna, dobrze mi się pracowało, ale odejście z tej firmy było najlepszą decyzją w moim życiu. Każdemu odradzam. Wypłata za pracę nie jest warta włożonego wysiłku.

Emilia
@Haha

Wypłata nie warta, ale może byś podzieliła się ile można zarobić obecnie? Chętnie sama bym oceniła, bo z pracą ogólnie ciężko teraz :( Jeśli chodzi o to kierownictwo to brzmi mega słabo, szef w jakikolwiek sposób reagował na te zachowania? Przecież szkoda dobrych pracowników jeśli odchodzą z takiego powodu :(

@Haha

Fajnie się czyta opinii osoby pracującej w tej firmie pewnie 3 miesiące z którą umowa nie została przedłużona. Ja pracuje w niej prawie 10lat i nie wiem o co chodzi. Kierownik ( mówię o przemysłowej bo mają dwa działy) jest tak naprawdę jeden reszta to i tak nie ma nic do powiedzenia. I nie słyszałem żeby olal to jeśli ktoś mówi mądrze. Jak ktoś narzeka na to ,że trzeba pracować żeby zarobić to lepiej iść po zasiłek. Ja osobiście nie spotkałem osób z którymi tak dobrze jest się dogadać (urlopy, zmiana godzin pracy itp.)

Alicja

To może ta osoba wyżej pracuje w tym drugim dziale i tam jest inaczej? Ale 10 lat to naprawdę sporo, dużo jest takich osób które tak długo pracują? :P W ogóle dużo osób pracuje? Zdradzisz może czy przez te 10 lat jakieś podwyżki dali? :D

Xyz

Nie polecam. Praca właściwie za marne grosze, na wszystkim oszczędzają. Szefostwo też mało kompetentne. Wieczne niezadowolenie przełożonych. W porównaniu do innych pilskich firm wypada bardzo słabo. Organizacja i jakakolwiek logistyka w tej firmie nie ma prawa bytu.

Irena
@Xyz

Piszesz, że praca za marne grosze... we wcześniejszych komentarzach sprzed 3 lat doczytałam że na stanowiskach o charakterze pracy fizycznej płacili od 15 zł do 30 zł na rękę. A teraz ile można dostać? Tyle samo? Czy raczej coś podnieśli... Bo jeżeli więcej, to kasa nie jest taka zła... No chyba, że się przy dolnej granicy zarabia. Jak to wygląda, ile byłoby dla nowej osoby?

;)

Czy przyjmują kobiety do pracy?

Nie polecam, ręce wyrwiesz sobie od dźwigania ciężkich elementów które wyciął laser, pieniądze słabe za tą pracę, najbardziej nie logiczna robota w Pile, widłami od widlaka ściągasz pojedyncze arkusze blachy... Niemiec płakał jak to widział ????próbujesz widłami czaisz widłami oddzielić blachy np grubości 6 mm ????????????????żeby potem na tych widłach ściągnąć ten arkusz z za ciasnego regału i przewieźć na hale, brak logistyki, myślenia i miejsca w tej firmie,do tego kurz, (usunięte przez administratora) brud,płuca do wymiany.

Waldemar Kiepski

Pracuj za trzech , a i tak nie zadowolisz guru.

Erazm

Idealnych firm nie ma ale najważniejsze żeby mieć dobrą firmę i warunki do pracy a to mamy!

W odpowiedzi na negatywne opinie. Oczywiście, że Pilmasz nie jest rajem na ziemi i nigdy nim nie będzie. Atmosfera w firmie jest taka sama jak wszędzie gdzie zatrudnionych jest wielu fachowców z których każdy uważa się za mistrza świata. Jeżeli chodzi o warunki panujące na hali oraz warunki zaplecza socjalnego moim zdaniem bez zastrzeżeń, powiedziałbym nawet , że to wysoki standart. Jeżeli chodzi o stawki wynagrodzenia są tak samo różne jak różny jest poziom umiejętności osób zatrudnionych . Stawki osób pracujących fizycznie wahają się od 15 zl/h do 30 zł /h na "rękę ". Firma posiada fundusz socjalny ( wczasy pod gruszą, +dodatek "pod choinkę " , karta multusport) , premię frekwencyjna oraz dodatek kilometrowy (za dojazdy). Ilość nadgodzin oraz zapłata za nie zgodnie z panującymi przepisami prawa pracy . Co do samej pracy wykonywanej w firmie. Pilmasz od wielu lat zajmuje się produkcją budowy maszyn (spawanie , obróbka, montaż) pracuje się tutaj na podstawie rysunku technicznego , stąd jego znajomość jest głównym czynnikiem decydującym o zarobkach osób pracujących na produkcji. Pracuje w tej firmie wiele lat zarabiam solidne pieniądze, idealnie nie jest ale złego słowa nie dam powiedzieć. Pozdrawiam

spajacz

Z zewnatrz ladnie wyglada a w srodku (usunięte przez administratora) i brud. Sama smietanka pilska. Jest bardzo wysoki poziom (usunięte przez administratora) to trzeba przyznac sami (usunięte przez administratora) poznalem paru z ktorymi kiedys pracowalem wszyscy ci co w normalnym zakladzie pracy nie maja racji bytu. Nie polecam sie tam zatrudniac i tak po 3 dniach cie (usunięte przez administratora). No hyba ze ma ktos nadluckie zdolnosci albo 4 rece. CDN....

Gggvv
@spajacz

Dla desperatow najlepiej cały dzień w pracy brak narzędzi umowa smieciowa itd

Magdalena
@Gggvv

Byłabym wdzięczna gdybyś doprecyzował, jak to jest z tymi nadgodzinami w Pilmasz. Ile za nie dopłacają? Dzięki!

spawacze

przeciętnie

Zostaw merytoryczną opinię o Pilmasz Sp. z o.o. sp. k - Piła

• Jak się pracuje w Pilmasz Sp. z o.o. sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Pilmasz Sp. z o.o. sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilmasz Sp. z o.o. sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pilmasz Sp. z o.o. sp. k