Spyrosoft S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Spyrosoft S.A.

Odradzam

Nie polecam uczestnictwa w rekrutacji. Brak szacunku do kandydata. Nieprofesjonalna rekruterka Agata. Mało śmieszne żarty podczas rozmowy. Brak informacji zwrotnej mimo obiecanego kontaktu.

@Odradzam

Cześć, bardzo nam przykro, że doświadczyłeś takiej sytuacji. Postaramy się na przyszłość dopilnować, aby taka sytuacja nie miała miejsca. Prosimy też o bezpośredni kontakt do Agaty w celu wyjaśnienia sytuacji - aor@spyro-soft.com. Przejrzeliśmy również wszystkich kandydatów, których mieliśmy w procesie rekrutacyjnym ostatnio i nikt nie został bez odpowiedzi. Dlatego sprawdź proszę folder inne/spam! Tam mógł wpaść feedback dla Ciebie. Miłego dnia! Zespół Spyrosoft

Jan
@Odradzam

Mało śmieszne żarty, ale to co - mówiła tzw "suchary"?

Jaka jest kultura pracy w Spyrosoft S.A.?

Cześć w Spyrosoft w codziennej pracy kierujemy się wartościami, w które sami wierzymy – na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i zawsze jesteśmy fair w stosunku do siebie nawzajem, naszych klientów i partnerów. Jesteśmy zespołem entuzjastów i entuzjastek nowych technologii, którzy dzielą się swoją pasją, wiedzą i pomysłami. Miłego dnia! Zespół Spyrosoft

Nika

Witam, Czy ktoś orientuje się jak firma jest nastawiona na zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności ? Chciałam zauważyć że nie tylko osoby niepełnosprawne intelektualnie czy ruchowo posiadają orzeczenie ;) Pozdrawiam

@Nika

Cześć Nika! Jesteśmy otwarci na zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasze biura również są do tego przystosowane. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy posiadają wiedzę techniczną i pozytywnie przejdą proces rekrutacji. Udanego weekendu :) Zespół Spyrosoft

@potencjalny

Czy prowadzicie rekrutację na Junior Front Developera z prawie rocznym doświadczeniem we Wrocławiu??

Treść ogłoszenie odzwierciedlała zakres obowiązków a całość była opisana w przyjazny sposób. Transparentne widełki płacowe. Od początku proces rekrutacji został szczegółowy przedstawiony przez rekruterkę. Spotkania dopasowane pod moją dostępność.

Pytania dopasowane do mojej historii zatrudnienia oraz kompetencji.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Aj

Zaczynając od rozmowy na LinkedIn jak i późniejszej rekrutacji świetny kontakt z osobą prowadzącą rekrutacje - szybko i konkretnie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, a widełki nie były tajemnicą (co często niestety nadal się zdarza w IT). Do tego terminowość i bieżąca informacja o procesie. Wyznaczone osoby do weryfikacji technicznej oraz line manager również pełen profesjonalizm i duża wiedza w temacie za który są odpowiedzialni. Przekłada się to na najlepszą rozmowę rekrutacyjną z jaką miałem dotychczas do czynienia. Kolejno wybór sprzętu (dostajemy tutaj budżet i możemy w jego obrębie skonfigurować sobie dowolnego laptopa / peryferia) - również bardzo dobry kontakt z działem IT, chętnie pomogą. Dzień wstępny - wycieczka po biurze, trochę niezbędnych informacji o firmie i procedurach podanych w lekki i humorystyczny sposób. Z projektu jestem jak najbardziej zadowolony i widzę, że Spyrosoft stara się o dobrą atmosferę między firmą, klientem a pracownikiem. Line managerowie to osoby z dużym doświadczeniem do których można zawsze zwrócić się z pytaniem. Samo biuro jest świetne i ma rewelacyjny ekspres do kawy (Wrocławskie, choć patrząc po zdjęciach inne lokalizacje też wyglądają dobrze). Atmosfera luźna, nie odczuwa się podziału na stanowiska, z resztą nie trudno we Wrocławskim biurze spotkać założycieli firmy przemykających między pracownikami :) Wszystko to tworzy świetny klimat i polecam współpracę z Spyrosoft. Z minusów trudno coś znaleźć, ale budżet szkoleniowy bywa w innych firmach wyższy i w przypadku niektórych stanowisk bywają lepsze oferty na rynku pracy. Natomiast jeśli stawka Ci odpowiada to polecam spróbować przystąpić do procesu rekrutacyjnego :)

zainteresowany

Witam, czy w Krakowie prowadzone są rekrutacje na stanowiska Pythonowe?

@zainteresowany

Cześć! Tak, prowadzimy rekrutację, o którą pytasz. Oto link do niej: https://spyro-soft.com/career/web-python-developer-django-mid-senior-tech-lead/ Możesz też bezpośrednio napisać do rekruterki, która zajmuje się tą rekrutacją. To Patrycja - pgi@spyro-soft.com

Edward

jestem miło zaskoczony kontaktem z pracownikiem z Krakowa pani nie z uprzejma ani miła dziwna atmosfera nie polecam źle wróży na przyszłość .

@Edward

Dziękujemy za opinię. Niestety ciężko nam się do niej odnieść. Niemniej jednak chętnie z Tobą porozmawiamy i postaramy się wyjaśnić sytuację. Zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych krakowskich rekruterek - Asi jbe@spyro-soft.com

It-eagel

Marnie - potwierdzam opunie że kontak z osobą z Krakowa b słaby, nie polecam.

@It-eagel

W naszej komunikacji zarówno z obecnymi pracownikami, jak i potencjalnymi zawsze podkreślamy to, że ważna jest dla nas transparentność i autentyczność, dlatego dziękujemy za szczerą opinię. Ale ponieważ nie lubimy pozostawiać spraw niewyjaśnionych i bardzo nie chcemy, abyś czuł/-ła się rozczarowany/-a kontaktem z nami, prosimy, abyś skontaktował/-a się bezpośrednio z jedną z naszych rekruterek z Krakowa – Asią – jbe@spyro-soft.com Tę sprawę na pewno da się wyjaśnić.

Jaki dress code obowiązuje w Spyrosoft S.A.?

W Spyrosoft nie obowiązuje żaden dress code. Ubierasz się tak jak lubisz :-)

Jakie są warunki zatrudnienia w Spyrosoft S.A.?

Cześć, dziękujemy za pytanie! W Spyrosoft zawsze dajemy możliwość wyboru umowy pomiędzy B2B a umową o pracę - bez względu na rodzaj stanowiska. Dzięki temu kandydat może sam zdecydować, która forma zatrudnienia jest dla niego bardziej korzystna czy komfortowa.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Spyrosoft S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dziękujemy za pytanie! W związku z tym, że w Spyrosoft mamy możliwość wyboru umowy (UoP lub B2B) – czas wypłaty wynagrodzenia jest różny dla każdej z nich. Jeśli więc chodzi o umowę o pracę – wypłata następuje do 5. dnia roboczego każdego miesiąca. Natomiast przy umowie B2B wypłata następuje do 14 dni od wystawienia FV przez pracownika. Natomiast jeżeli usługi zostaną wykonane i zaakceptowane przez Spyrosoft wcześniej, to wypłata wynagrodzenia następuje również do 5. dnia roboczego – czyli tak jak przy umowie o pracę.

Przemek

Chciałbym się zapytać czy jest szansa odbycia u Państwa praktyk studenckich/stażu jako Front End Developer w trakcie roku akademickiego (od października)?

Zainteresowana

Hej! Widziałam, że rekrutujecie na stanowisko specjalisty ds. controllingu finansowego. Czy praca jest całkowicie zdalna? Czy poziom angielskiego B2 wystarczy?

@Zainteresowana

Dzień dobry! Praca na stanowisku specjalisty ds. controllingu - do momentu ustabilizowania się sytuacji epidemiologicznej - będzie zdalna, natomiast później preferowana będzie dla nas współpraca hybrydowa (czyli częsciowo zdalnie i częściowo z biura). Kandydat musi znać język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację na tematy finansowe i biznesowe z anglojęzycznymi klientami wewnętrznymi. Rekrutację na to stanowisko prowadzi Agata. Jesli ma Pani więcej pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio z nią - aor@spyro-soft.com

Mami12

Ja jestem bardzo zadowolona z przebiegu rekrutacji! Zarówno rekruterka w 1 etapie , a w 2 etapie menagerka bardzo profesjonalnie podeszły do całego procesu. Rzeczowe pytania i jasne odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Mam porównanie, bo w tym samym czasie brałam udział w rekrutacji do innych firm (też z IT) i w tej firmie po prostu czułam,że oprócz umiejętności interesuje ich też człowiek:) Jak ktoś się waha to polecam spróbować! Firma bardzo się rozwija i dużo rekrutuje. Ja dostałam pracę z czego bardzo się cieszę . Wiadomo początki trudne jak w kazdej pracy ,ale atmosfera panująca w Spyrosoft jest bardzo fajna ,więc chyba warto!

@JS dev

@Spyrosoft S.A. jak wygląda sytuacja w krakowie ? jakich projektów sie spodziewać? (jakie technologie?) czy ktoś wie jak wygląda praca dla klientów z USA - godziny pracy szczególnie mnie integruje

@@JS dev

Cześć, dziękujemy za pytanie. W Krakowie, tak jak w pozostałych lokalizacjach, działamy w projektach zgodnych z naszym portfolio usług. Znajdziesz więc tam zespoły pracujące nad rozwiązaniami dla sektorów Geospatial, Employee Experience czy Automotive, bazujące na różnorodnych technologiach. Obecnie, w skład naszych zespołów wchodzą m.in. eksperci od Front-Endu: Angular i React, rozwiązań Cloudowych: Azure oraz AWS, Pythona czy aplikacji mobilnych: iOS i Android. W przypadku współpracy z klientami spoza UE, godziny pracy ustalane są indywidualnie tak, aby były dopasowane zarówno do potrzeb klienta, jak i zespołu. Zazwyczaj zespoły realizują zadań w swoich core business hours, kooperując bezpośrednio w trakcie okna czasowego, w którym zarówno strefa europejska, jak i amerykańska są dostępne. Sporadycznie może jednak zdarzyć się potrzeba uczestniczenia w spotkaniu poza core business hours, np. w godzinach popołudniowych. Będziesz wiedział o takiej sytuacji z wyprzedzeniem, by móc się odpowiednio przygotować i zorganizować.

java
@Spyrosoft S.A.

widziałem ze rekrutujecie też programistów java do krakowa, czy to związane z branza finasowoa ?

@java

Do naszego krakowskiego biura szukamy ekspertów Java do 5 różnych projektów, jednak żaden z nich nie dotyczy branży finansowej. Są to między innymi projekty dotyczące obszaru retail, cyber security czy geolokalizacji. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły projektów, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@spyro-soft.com

Kris1983

czy firma rozwija jakiś własny produkt czy bardziej swiadczy tylko usługi body leasing?

@Kris1983

Cześć, dziękujemy za pytanie. Jesteśmy firmą inżynieryjną, która świadczy usługi programistyczne dla klientów z całego świata. Pomimo, że nie jesteśmy firmą produktową, mamy na swoim koncie pracę nad komponentami oraz produktami, które niebawem ujrzą światło dzienne. Na co dzień w Spyrosoft zajmujemy się prowadzeniem projektów end-to-end dla naszych klientów z branż m.in. automotive, finansowej czy geospatial, pracując lokalnie w naszych biurach w Polsce, Zagrzebiu i Londynie.

Czy w Spyrosoft S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Cześć, dzięki za pytanie. W Spyrosoft każdy ma do swojej dyspozycji budżet szkoleniowy, którego wysokość jest zależna od poziomu seniority. Jest to narzędzie, które specjalista może wykorzystać, by podążać ścieżką rozwoju zawodowego, zdefiniowaną wspólnie ze swoim Line Managerem. Nasi specjaliści przez cały rok biorą udział w szkoleniach, kursach lub wydarzeniach branżowych, podnosząc swoje kwalifikacje w wybranej dziedzinie zarówno poza firmą, jak i w trakcie wydarzeń wewnętrznych, do których zaliczamy Knowledge Sharing Space, gdzie każdy może podzielić się swoją wiedzą na wybrany temat, Community of Interest – dedykowanej dla osób, które chcą rozwijać się w kierunku Artificial Intelligence czy Machine Learning oraz SpyroTalks – otwartych meetupów dostępnych również dla osób spoza firmy.

@Spyrosoft S.A.

Pragnę sprostować to, co napisał Spyrosoft. Każdy ma taki budżet - ale został on zamrożony z powodu epidemii i nie wiadomo kiedy wróci. O tym już nie napisaliście zainteresowanej osobie.

@pracownik

Cześć, jednym z kroków, które zostały podjęte podczas pandemii, było zamrożenie budżetów szkoleniowych. Taka decyzja pozwoliła nam utrzymać stabilną sytuację w firmie w trakcie kryzysu. Nie wspomnieliśmy już o tym, ponieważ obecny rok dobiega końca, a od stycznia każdy z pracowników będzie mógł na powrót korzystać z budżetu na wymienionych powyżej warunkach. Tą informacją podzieliliśmy się z naszymi pracownikami na ostatnim spotkaniu z cyklu Monthly Catch-Up.

Chwalicie się dobrowolnościa w wyborze sprzętu. Czy ta dowolność to wybór pomiędzy dwoma laptopami, czy coś więcej?

@Michał

Dziękujemy za komentarz. Na każdym etapie współpracy staramy się zaangażować naszych pracowników tak, by mogli współtworzyć swoją przestrzeń zawodową. Takie indywidualne podejście ma odzwierciedlenie również w naszej polityce wyboru sprzętu. Każda z nowoprzybyłych osób ma możliwość wboru nie tylko laptopa, ale też wszystkich dodatkowych sprzętów, których będzie używać Każdy wie najlepiej jaka mysz, podkładka czy słuchawki najbardziej im odpowiadają. Oczywiście, zakup sprzętu odbywa się w ramach określonego wcześniej budżetu oraz po wprowadzeniu sugestii ze strony projektu. Po wybraniu wszystkich elementów, zestaw podsyłany jest do naszej dzielnej ekipy supportowej, która zajmuje się zamówieniem i odpowiednim zasetupowaniem komputera. Gotowy do pracy sprzęt czeka na biurku nowego pracownika, a teraz - w dobie pandemii - wysyłany jest bezpośrednio do domu.

Zirytowany

Firma prowadzi rekrutacje do projektów, których jeszcze nie ma, i o czym nie mówi w procesie rekrutacji. Robi to tylko po to aby pokazać kontrahentowi, że ma zasoby do realizacji projektów (w rzeczywistości ich nie ma - wykorzystuje cv kandydatów jako swoich pracowników). Efekt jest taki, że człowiek się stara i poświęca czas, który okazuje się zmarnowany. Potrafią zadawać zadania rekrutacyjne, które w rzeczywistości są ich problemami produkcyjnymi. Etyka managementu pozostawia wiele do życzenia. Unikać firmy jak ognia!

Edyta
@Zirytowany

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Firma prowadzi rekrutacje, chociaż nie potrzebuje pracowników? To dosyć specyficzne. Rozumiem, że byłeś na rozmowie w SpyroSoft i nie zostałeś przyjęty do pracy. A dostałeś jakąś wiadomość zwrotną?

@Zirytowany

Dziękujemy za komentarz. Zarówno w naszych rekrutacjach, jak i samej organizacji, stawiamy na transparentność i wzajemny szacunek, niezmiernie nam więc przykro, że nastąpił ewidentny błąd komunikacyjny i poczucie zmarnowanego czasu, nie było to naszą intencją. Kandydatów przedstawiamy naszym partnerom biznesowym jako potencjalnie zainteresowane współpracą osoby, jeśli więc wspomniany management sprawił, że odniósł Pan odmienne wrażenie - prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@spyro-soft.com, chcielibyśmy wyjaśnić sytuację i potencjalnie zapobiec jej w przyszłości. Natomiast jeśli mowa o zadaniach rekrutacyjnych - są one oparte o faktyczne problemy i możliwe do zaistnienia sytuacje właśnie po to, by badać praktyczne umiejętności, a nie jedynie teoretyczną stronę zagadnień powiązanych z daną sytuacją projektową/technologiczną.

AntyfanSoftwareHouse
@Edyta

To nie jest nic nadzwyczajnego w SoftwareHouse. Utrzymywanie w gotowości pracowników kosztuje, a SH startując w przetargach muszą wykazać, że posiadają ludzi o odpowiednich kompetancjach np. przedstawiając cv. Problem w tym, że wiele firm startując do przetargu przedstawia cv kandydatów, a nie swoich pracowników. Stąd często rekrutacja nagle się urywa, gdy okazuje się, że projekt dostała inna firma, a kandydaci otrzymują absurdalny feedback lub wcale go nie otrzymują. Większość SoftwareHouse tak robi, natomiast Spyro ma wyjątkowo nieudolny team HR, który nie umie zapewnić odpowiedniego candidate experience, przez co potem muszą pisać sztuczne opinie na forach.

@AntyfanSoftwareHouse

Bardzo dziękujemy za komentarz. Wszystkie nasze opinie pojawiające się na forum są jedynie odpowiedziami na komentarze użytkowników. Staramy się, by zawsze były merytoryczne. Na naszym profilu nie znajdzie Pan wątku, który został zapoczątkowany przez nas, w celu promowania naszej agendy. Tak jak wspominaliśmy wyżej: nasz dział rekrutacji przedstawia kandydatów naszym partnerom biznesowym, jako osoby potencjalnie spełniające wymagania projektu pod względem technicznym. Dużą rolę odgrywają również umiejętności miękkie oraz charakter kandydata – chcemy mieć pewność, że będzie pasować do zespołu dla obustronnego komfortu współpracy. Bardzo nam zależy, by zapewniać najwyższy poziom usług, dlatego też jeśli zaistniała sytuacja nie była w Pana ocenie w porządku, prosimy o kontakt pod adresem rekrutacja@spyro-soft.com, każdy feedback jest dla nas niezmiernie cenny.

@Spyrosoft S.A.

Czy przy rekrutacji informujecie kandydatów, że ich cv będzie przedstawiane partnerom biznesowym, jako cv osób potencjalnie spełniających wymagania projektu pod względem technicznym? Czy kandydacie wiedzą, że aplikują do projektu, który może dostać inna firma? Czy informujecie klientów, że przedstawiane im cv należą do osób, których nie zatrudniacie/z którymi nie macie podpisanych umów o współpracy?

Czy można liczyć w SpyroSoft S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Jasne! :) Zaczynając u nas pracę, możesz wybrać pomiędzy dwoma dostawcami usług medycznych. Dodatkowo masz do wyboru kilka pakietów, które powinny odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych benefitach, to zapraszamy na naszą stronę https://spyro-soft.com/pl/kariera/.

Kuba
@Spyrosoft S.A.

Proszę się nie udzielać na naszym forum. To jest forum gdzie wymieniamy się opiniami o firmie

@Kuba

Dzień dobry, Kubo. :) Szczerze zachęcamy wszystkich do dzielenia się opiniami na profilu naszej firmy. Każdy feedback jest dla nas wartościowy oraz pomaga nam udoskonalać obszary, które są dla nas bardzo ważne. Dlatego zawsze staramy się, by każda osoba, która szuka o nas informacji - tak jak w przypadku powyższego pytania - nie została bez odpowiedzi. Niezależnie, czy jest to opinia czy pytanie. Ponadto naszym celem jest, by odpowiedzi były merytoryczne, spójne i autentyczne, bo tego właśnie oczekują kandydaci. Wierzymy, że nasza odpowiedź spełnia te trzy cele. Niemniej jednak, jeśli o czymś zapomnieliśmy, a ktoś chciałby coś dodać, to z pewnością nie zabraknie mu miejsca na dodatkowy komentarz pod naszym wpisem. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Spyrosoft S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spyrosoft S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Spyrosoft S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spyrosoft S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spyrosoft S.A.?

Kandydaci do pracy w Spyrosoft S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spyrosoft S.A.