Spyrosoft S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Spyrosoft S.A.

Mic

Czy Spyrosoft oferuje stanowisko SOC operator L2 ?

@Mic

Cześć Mic, Dzięki za wiadomość. Nie mamy takiej oferty jak SOC operator L2, ale zapraszamy na naszą stronę w celu przejrzenia aktualnych ofert pracy https://spyro-soft.com/career. Dobrego tygodnia :) Zespół Spyrosoft

Edyta

System integration tester - jest szansa na pracę zdalną na tym stanowisku albo chociaż hybrydę? Pytam, bo wystawili ogłoszenie akurat, że szukają kogoś do pracy. A mi niestety w tej lokalizacji stacjonarnie średnio pasuje.

@Edyta

Cześć Edyta, Dzięki za pytanie. Nie mamy takiej oferty jak System Integration Tester. To, jakie podobne oferty znajdziesz u nas, przesyłam poniżej: Software Integrator: https://spyro-soft.com/career/adas-sw-integrator-szczecin Software Test Engineer https://spyro-soft.com/career/adas-software-test-engineer i Software Integrator https://spyro-soft.com/career/adas-sw-integrator Doprecyzuj proszę, o którą rolę konkretnie pytasz, wtedy nam będzie łatwiej odpowiedzieć na to pytanie. Dobrego dnia! :) Zespół Spyrosoft

@Spyrosoft S.A.

Koleżanka zadała pytanie o tryb zdalny i teraz jestem ciekawa co niektóre stanowiska mogłoby blokować, że nie można byłoby w ten sposób prowadzić współpracy? Na których stanowiskach praca zdalna byłaby niemożliwa i z jakich przyczyn?

@Ewa

Cześć Ewo, praca zdalna to u nas standard, a jeśli występują jakiś ograniczenia w tym zakresie, to kandydat jest informowany o tym na poziomie procesu rekrutacji. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje, że ze względu na specyfikę projektu lub wymagania ze strony klienta trzeba być dostępnym w biurze np. 2 dni w tygodniu. Udanego tygodnia! Zespół Spyrosoft

Na stronie internetowej firmy napisane jest wprost "Our Work From Anywhere programme allows them to work anywhere they want – including from any of our offices in Poland, Croatia, Germany, the UK, India and the US." Powód odrzucenia kandydata "fajnie byłoby mieć kogoś na miejscu". Albo wartości firmy to ściema albo dyrektorzy tego nie respektują.

@Kandydat

A czy to przypadkiem nie mógł być taki scenariusz, że faktycznie była taka sama osoba z tymi samymi kwalifikacjami właśnie na miejscu i to przeważyło o wyborze? Wiadomo, ile średnio kandyduje na jedno miejsce jednocześnie?

@Kandydat

Dzień dobry, przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Niestety sporadycznie zdarza się, że wybrane procesy są ograniczone wymaganiami klienta, specyfiką samej roli czy charakterem projektu. Tyczy się to na przykład stanowiska Project Managera lub Scrum Mastera. Natomiast praca zdalna jest w Spyrosoft standardem w zdecydowanej większości przypadków. Żałujemy, że w Twojej aplikacji nie udało się pogodzić oczekiwań wszystkich stron.   Pozdrawiamy, Zespół Spyrosoft

@Ewa

Dzień Dobry Ewo, trudno w tym momencie powiedzieć jaki był to konkretnie przypadek. Natomiast to co gwarantujemy, to fakt, że obiektywne przesłanki są dla nas decydujące w wyborze kandydatów na wszystkie stanowiska w Spyrosoft. Jeśli chodzi o liczba kandydatów na jedno miejsce, to też zależy od roli, na którą prowadzona jest rekrutacja także ciężko nam udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespół Spyrosoft

DW

Jako programista: W żadnej z poprzednich firm nie czułem się tak dobrze. Jestem traktowany profesjonalnie, a nie protekcjonalnie. We Wrocławskim biurze jest dobra atmosfera. Na każdym kroku można się uśmiechnąć. Czasami jest głośno na openspace, ale są budki do rozmów. Gdy włączają mi się włączyły autodestrukcyjne myśli "nie jestem wystarczająco dobry", dostałem wsparcie od project lidera. Line manager stawia duży nacisk na rozwój. Kryteria awansu są ustalone, a widełki są wspólne dla danego stanowiska. Niestety pomimo częstych integracji potrzeba sporo czasu, aby kogoś poznać, bo na hot-deskach jest spora rotacja. Wymagania wobec mnie są spore, ale nie ponad moje możliwości. Wynagrodzenie w pełni zadowalające.

Treść ogłoszenie odzwierciedlała zakres obowiązków a całość była opisana w przyjazny sposób. Transparentne widełki płacowe. Od początku proces rekrutacji został szczegółowy przedstawiony przez rekruterkę. Spotkania dopasowane pod moją dostępność.

Pytania dopasowane do mojej historii zatrudnienia oraz kompetencji.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kamil

Umówiliśmy się na na rozmowę na konkretną godzinę z rekruterką na co wydzieliłem mój czas, a telefonu i jakiejkolwiek wiadomości brak. Bardzo nieprofesjonalne i świadczy o tym jak firma traktuje kandydatów/pracowników.

@Kamil

dziękujemy za Twój komentarz. Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. To dla nas ważne, aby być w stałym kontakcie z Kandydatami i na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Będziemy wdzięczni za podzielenie się konkretnym feedbackiem i przekazanie więcej informacji Agacie Orlik, Head of Recruitment: aor@spyro-soft.com Pozdrawiamy Zespół Spyrosoft

Klient

Nie polecam. Dużo obiecywania a potem nic z tego nie wychodzi a osoba kontaktowa boi się odebrać telefon aby wyjaśnić sprawę. Jasne że czasem coś może nie wyjść ale trzeba to powiedzieć wprost a nie chować głowę w piasek. Nie polecam.

@Klient

Zastanawia mnie tylko z jakiego powodu pracownik miałby odczuwać jakikolwiek strach przed odebraniem telefonu od klienta... Co miało ostać obiecane i jak to ewentualnie wyjaśniono? Z tym "niewychodzeniem" to pracownicy mają jakieś konkretne procedury odnośnie postępowania w jakiś nietypowych sytuacjach?

@Ewa

dziękujemy za Twój komentarz. Trudno nam się odnieść do sytuacji opisanej powyżej, ponieważ mamy za mało informacji. W Spyrosoft cenimy sobie transparentną komunikację i otwarte podejście. Nasi Pracownicy zawsze mogą liczyć ma wsparcie Line Managerów, a w przypadku spraw klienckich również Project Managerów oraz Business Unit Directorów. Pozdrawiamy Zespół Spyrosoft

edek

Ta firma to jakiś żart… proces rekrutacyjny porażka.

JK

Rozmowa techniczna przebiegła w przyjazej atmosferze. Od ogółu do szczegółu w danym temacie/zagadnieniu. Na bieżąco techniczny rekruter wskazywał hinty, aby jeszcze lepieć znać mechanizmy.

Klient

Nie polecam firma krzak.Kłamie i roztacza bajki na prezentacji w w rezultacie nie realizuje zadań.

@Klient

dziękujemy za opinię.  Zarówno w podejściu do naszych Pracowników, jaki i Klientów cenimy sobie transparentność oraz szczery feedback. Aby wyjaśnić tę sytuację potrzebujemy więcej szczegółów. Chętnie porozmawiamy, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z Emilią Sękowską: ese@spyro-soft.com Pozdrawiamy  Zespół Spyrosoft

Aleg

Czy w Spyrosoft są rekrutacje na stanowiska juniorskie w obszarze zarzadzania projektami ?

@Aleg

Cześć, tak, zdarza się, że prowadzimy takie rekrutacje. Chociaż obecnie nie mamy otwartej takiej pozycji warto regularnie sprawdzacnaszą stornę. Oferty z tego obszaru możesz wyszukać korzystając z filtra "Area" -> Managment. Zespół Spyrosoft

Łukasz

Czy w Spyrosoft poszukujecie też czasem handlowców / business developerów?

@Łukasz

Cześć Łukasz, Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Client Engagement Specialist. Zachęcamy do udziału w rekrutacji, link poniżej: https://spyro-soft.com/career/client-engagement-specialist Dobrego weekendu :) Zespół Spyrosoft

Łukasz
@Spyrosoft S.A.

Dzięki za odpowiedź. A jak zapatrujecie się na handlowców bez doświadczenia w IT?

@Łukasz

Cześć Łukasz,  Szczegółowo analizujemy każdą wysłaną do nas aplikację, a w wymaganiach dotyczących stanowiska Client Engagement Specialist nie wspominamy o tym, aby wymagane było doświadczenie w IT.  Trzymamy kciuki za pozytywny przebieg rekrutacji!   Dobrego tygodnia! :) Zespół Spyrosoft

Rob

Zero reakcji na aplikację i na maila z zapytaniem o nią po kilku tygodniach. Jeżeli nie są zainteresowani to wypadałoby chociaż napisać. Bardzo nieprofesjonalne podejście.

@Rob

Cześć Rob, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. W Spyrosoft staramy się odpowiadać na każdą z przesłanych nam aplikacji i wiadomości. A po każdej z nich wysyłana jest wiadomość z podziękowaniem i informacją, że kontaktujemy się w pierwszej kolejności z kandydatami odpowiadającymi wymaganiom. W podejściu zarówno do naszych pracowników jak i kandydatów cenimy sobie transparentność oraz feedback. Dlatego w ramach wyjaśnienia sytuacji i rozmowy na jej temat, prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Headem rekrutacji w Spyrosoft, Agatą Orlik, aor@spyro-soft.com. Życzymy dobrego dnia, Zespół Spyrosoft

Rob
@Spyrosoft S.A.

Nie wiem o jakie wymagania chodzi, jeśli wieloletnie doświadczenie w C++ i Qt nie jest decydujące o tym, czy się z kandydatem kontaktować czy też nie. Jeżeli twierdzicie, że cenicie sobie transparentność oraz feedback to traktujcie odpowiednio kandydatów.

Gabriela

Szukam info o pracy jako Programista JAVA bo rzuciło mi się w oczy ogłoszenie. Wiecie jak wygląda onboarding? Ile trwa, co się robi, jak nowa osoba jest wprowadzana do firmy?

@Gabriela

Cześć @Gabriela, Onboarding to de facto kilka spotkań rozłożonych w czasie. Pierwszy dzień zaczyna się od hucznego śniadania dla nowych i obecnych pracowników Spyrosoft. Po śniadaniu Line Manager upewnia się, że nowa osoba ma wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (komputer, słuchawki, kartę do biura itd.), następnie przedstawia osobę zespołowi projektowemu. Zaczyna się wdrożenie do zespołu/projektu, nad którym opiekę sprawuje Project Manager. W kolejnych dniach odbywają się szkolenia z bezpieczeństwa oraz narzędzi wykorzystywanych wewnątrz organizacji, a także spotkanie wprowadzające z zarządem. Jeśli chodzi o projekty Java, to mamy je głównie w domenach: geospatial, financial services, automotive, industry 4.0. Klasycznie Java8, Spring, bazy relacyjne i nierelacyjne do tego różne chmury(Azure, AWS, GCP). Tutaj podrzucamy linki do kilku aktualnych ofert: https://spyro-soft.com/career/java-technical-lead-2 https://spyro-soft.com/career/middle-senior-java-developer-2 Udanego tygodnia! Zespół Spyrosoft

Magdalena
@Spyrosoft S.A.

Dzień dobry :) Przejrzałam oferty, które podrzuciliście państwo. Niestety obawiam się, że moje doświadczenie zawodowe jest zdecydowanie za małe ;) Czy firma oferuje np. staże/praktyki dla osób studiujących? :)

@Magdalena

Dzień dobry @Magdalena Dzięki za pytanie. Od kilku lat organizujemy staże w okresie wakacyjne. Celujemy oczywiście w lipiec - wrzesień. Zapraszamy w przyszłym roku :) Udanego tygodnia! Zespól Spyrosoft

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Dla mnie była to zmarnowana godzina na rozmowę kwalifikacyjną. Zero informacji i feedbacku, nawet po dodatkowym przypomnieniu z mojej strony.

dx
@Kandydat

co masz na myśli przez nieprofesjonalne podejście? Sam zaczynam proces rekrutacji do nich i na co mam się wyczulić? tylko brak feedbacku?

dx
@Kandydat

właśnie ruszam z procesem rekrutacji do SpryoSoft - co masz na myśli, że nieprofesjonalne podejście? Na co mam się wyczulić? Czy tylko brak feedbacku?

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację i przepraszamy. Nie powinna się ona wydarzyć, tym bardziej, że zarówno w codziennej pracy, jak i w podejściu do naszych kandydatów do pracy bardzo cenimy sobie transparentność i otwartą komunikację. Chcielibyśmy poznać szczegóły zdarzenia i wyjaśnić je jak najszybciej, dlatego zapraszam Pana do kontaktu z Aleksandrą Surmińską – specjalistką ds. rekrutacji – asu@spyro-soft.com

K
@Spyrosoft S.A.

Po 2 tygodniach od rozmowy pisałem i do rekruterki i do managera z którym miałem rozmowę. Jeżeli te osoby nie były w stanie mi odpisać, kontynuacja jakiejkolwiek komunikacji z Państwem to jest dla mnie stratą czasu.

@K

Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Bardzo dbamy o nasze relacje z kandydatami o pracę, a naszym celem jest pozostawanie w ciągłym kontakcie i bieżącym informowaniu o wszystkich etapach rekrutacji. Właśnie w związku z tym, po pierwsze – chcielibyśmy wyjaśnić, to co się stało, tak, aby nie powtórzyć tego błędu w przyszłości, ale przede wszystkim porozmawiać z Panem o Pana rekrutacji i wyjaśnić całą tę sytuację. W związku z tym ponownie zapraszam Pana do kontaktu z nasza rekruterką Olą Surmińską (asu@spyro-soft.com) lub napisania na adres: rekrutacja@spyro-soft.com

dzik
@Kandydat

Z dalszej części konwersacji wynika, że kandydat nie otrzymał feedbacku ze strony firmy i dlatego czuje się (usunięte przez administratora) Prawda oczywiście leży po środku, ponieważ firma powinna odpowiedzieć, ale z drugiej strony gdyby kandydat wyszedł na rozmowie dobrze lub nawet słabo, ale miał miłą aparycję to z pewnością osoba rekrutująca nie zapomniałaby opowiedzieć. Dodatkowo dodawanie negatywnego komentarza każdej firmie, która nie odpisała mi na początku mojej ścieżki zawodowej zajęłoby wieczność. Jeżeli podczas rozmowy ktoś byłby niemiły, nie był przygotowany merytorycznie lub próbował zaniżać stawki mocno poniżej rynkowych dla danego stanowiska i stażu to warto opisać taką firmę, aby więcej ludzi nie musiało przechodzić przez taką gehennę.

Kłeszczyn

Ile średnio trwa proces rekrutacyjny na stanowiska programistyczne? Czy kandydaci / nowi pracownicy są poddawani procedurze "background checku"? Czy mogą nie wyrazić na to zgody z poszanowania swojej prywatności?

@Kłeszczyn

Cześć, proces rekrutacyjny do Spyrosoft staramy się przyspieszać w miarę możliwości oraz dostosowywać do dostępności wszystkich stron. Zazwyczaj są to około 2 tygodnie. Niezwykle ważne jest dla nas, aby był on przyjemny, sprawny i dawał pełen ogląd na to, jak się u nas pracuje. Każdy z kandydatów w ramach procesu rekrutacyjnego przechodzi weryfikację techniczną, natomiast background screening’u nie mamy w standardzie. Są jednay sporadyczne sytuacje, w których klient wymaga aby został on przeprowadzony i bez tergo nie możemy działać dalej.

Udanego dnia! Zespół Spyrosoft

Kandydatka

Proces rekrutacyjny w tej firmie to porażka. Aplikowałam na stanowisko asystentki zarządu. Pierwszy kontakt telefoniczny z rekruterką, gdzie omówiliśmy najważniejsze dla obu stron kwestie, miał miejsce 9 listopada. Zostałam zaproszona na rozmowę w biurze 14go. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, Pani (usunięte przez administratora) cieszyła się bardzo, że jestem dostępna "od zaraz" ponieważ jak zaznaczyła - szukają pracownika na CITO. Jeszcze tego samego dnia miał być przekazanych feedback do zarządu i rekrutacji, a do końca tygodnia (rozmowa była w poniedziałek) miałam dostać odpowiedź czy zostanę zaproszona na ostatni etap. W piątek otrzymałam maila od rekruterki, że "w kontekście decyzji o dalszych etapach będą wracać W OKOLICACH przyszłego tygodnia" przepraszając przy tym za wydłużony czas oczekiwania. Ok, zdarza się, ale gdy przez kolejny tydzień nie dostałam żadnej odpowiedzi, postanowiłam sama skontaktować się z rekruterką, która poinformowała mnie, że decyzja nadal nie zapadła, bo tak bardzo im zależy na wymuskanym, tym jedynym właściwym pracowniku. Spytałam na jaki okres w takim razie jest przewidziane zatrudnienie - w odpowiedzi dostaję "dostosujemy się do pracownika". W dodatku dowiedziałam się jakiś bzdur na temat mojego okresu wypowiedzenia, generalnie informacje, których ja nigdy nie podawałam. To mi dało tylko do zrozumienia, że nie jestem traktowana poważnie a osoby rekrutujące są w stanie wcisnąć każdy kit, byleby mieć po kogo sięgnąć jak się nagle obudzą z ręką w nocniku. Zero poszanowania czyjegoś czasu, a Pani rekruterka jeszcze ma nadzieję, że nie zostanie mi po tym wszystkim niesmak. Zdecydowanie odradzam, sama też się wycofałam z dalszych etapów.

@Kandydatka

Dzień Dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo nam przykro, że doświadczyła Pani takiej sytuacji i rekrutacja wzbudziła negatywne odczucia. Postaramy się na przyszłość dopilnować, aby takie okoliczności nie miały miejsca.

Jeśli ma Pani poczucie, że chciałaby skierować swój feedback bezpośrednio do rekrutacji, zostawiamy kontakt do naszej Head of Recruitment, Agaty Orlik: aor@spyro-soft.com.
 Miłego dnia, Zespół Spyrosoft

Czym w Spyrosoft S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Cześć, Dzięki za pytanie. U nas w Spyrosoft przede wszystkim każdy może być sobą, bez wyjątków. Dbamy o swój rozwój i swoje potrzeby. Wpadaj na naszą stronkę po szczegóły! https://spyro-soft.com/career Udanego poniedziałku, Zespół Spyrosoft

Weronika

Przeglądam sobie ogłoszenia na stronie firmy, czytam sobie ten wątek i zaciekawiłam się dość firmą bo widzę że i budżet szkoleniowy jest i możliwość pracy zdalnej. A jak wygląda kwestia awansów w firmie? Ludzie mają od początku jasno określone kiedy będą mogli awansować i co robić żeby taki awans otrzymać?

@Weronika

Cześć Weronika, W Spyrosoft mamy Skills Matrix, który definiuje określone kompetencje jakie trzeba posiadać na konkretnym stanowisku i na konkretnym seniority. Jest to u nas transparentnie komunikowane - każdy z pracowników ma dostęp do tego dokumetu. Dzięki temu pracownik wie jak może wyglądać ścieżka awansowa. Można też oczywiście omówić taki proces już indywidualnie z Liniowym i odpowiednio to ustalić i zaplanować. Cudownego weekendu! :) Zespół Spyrosoft

Kotlet

Polecam. Fajna firma, dobra atmosfera i konkurencyjne zarobki. Dobry sprzęt, budżet szkoleniowy i uśmiechnięci zaangażowani ludzie. W firmie pracuję już jakiś czas i ostatnio chciałem renegocjować warunki, zaplanować ścieżkę rozwoju. Abstrahując nawet od wyników negocjacji bardzo podobało mi się szczere i zdroworozsądkowe podejście mojego przełożonego. Profesjonalnie i co najważniejsze bez NLP/billshitu odpowiedział na moje pytania zarówno odnośnie zmiany stawki, jak i ścieżki rozwoju. Udzielony mi feedback też uważam za motywujący, ale i trafny. Jedyny (i to duży)minus jaki widzę to zespół rozsiany po Polsce. Fajnie by było mieć kogoś z projektu "na miejscu" by nawet przy głupiej kawie pogadać. Inaczej ludzie współpracują dobrze się znając a innaczej przez Teamsy.

@Kotlet

Cześć Kotlet, dzięki za Twoją wypowiedź i konkretne informacje! :) Faktycznie, praca zdalna ma wiele zalet, jednak jest też druga strona medalu. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego pracujemy nad integracją zespołów, nasi People Partnerzy dbaj o dobrą energię w każdym z miast, a nasze biura są otwarte dla pracowników bez względu na to skąd pracujesz na co dzień. Wysoka piątka dla Ciebie! Zespół Spyrosoft

Agata, nasz budżet szkoleniowy zależy od poziomu stanowiska, czyli seniority, na którym się pracuje. I zdecydowanie można tę kwotę wydać wedle swoich preferencji - warsztaty, szkolenia, egzaminy, certyfikaty, subskrypcje platform edukacyjnych czy książki. Możliwości jest naprawdę sporo! Dodatkowo mamy różne inicjatywy edukacyjne w ramach działających communities technologicznych oraz Knowledge Sharing Space. O dostępnych opcjach warto porozmawiać na rozmowie rekrutacyjnej :) Sprawdź nasze oferty na: https://spyro-soft.com/career Zespół Spyrosoft

dezz_204

Ten budżet zależy od poziomu stanowiska, na którym się pracuje, także nie ma jednej kwoty, ale jest dobrze ;)

Halina

Czy ten budżet szkoleniowy jest aż tak skromny? Na ile szkoleń w ciągu roku można się wybrać? Dla niektórych szkolenia to może nic ciekawego, ale ja na przykład baaardzo lubię i sobie cenię

@Halina

Cześć Halina, u nas w Spyrosoft budżet szkoleniowy zależy od poziomu stanowiska, czyli od Seniority. Do skromnych on nie należy, natomiast ciężko stwierdzić na ile szkoleń można sobie pozwolić, ponieważ ceny szkoleń są różne. Dodatkowo w ramach opcji na rozwój mamy prężnie działające technologiczne communities oraz Knowledge Sharing Space. Jak widzisz szans na naukę jest u nas sporo :) Więcej o tym jak możesz się z nami rozwinąć dowiesz się startując w procesie rekrutacyjnym! Wszystkie dostępne rekrutacje znajdziesz tu: https://spyro-soft.com/career Słonecznego weekendu! Zespół Spyrosoft

Kotlet
@Halina

Potwierdzam. Budżet jest i to wcale nie mały. Jestem seniorem i to chyba pierwsza firma w której mam rzeczywisty budżet, jawnie przypisany do mnie. Żeby go wykorzystać nie muszę kombinować, prosić na milionie podań czy przesadnie argumentować. A co do samego rozwoju to radzę się nie fiksować na szkoleniach. Są pomocne, ale np rozwój dla developra to przede wszystkim pisanie własnych aplikacji , nauka z (usunięte przez administratora) udemy itp. Kurs wskaże kierunek, ale uczyć się trzeba samemu cały czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Spyrosoft S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Spyrosoft S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Spyrosoft S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spyrosoft S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spyrosoft S.A.?

Kandydaci do pracy w Spyrosoft S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spyrosoft S.A.