Opinie o In Post w Wola Bykowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie In Post. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w In Post o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Post w Wola Bykowska

Dzoana

Banda (usunięte przez administratora) przesyłka przyszla biustonosze które są za małe a odesłać tego nigdzie nie idzie I zero kontaktu do nich.uwazajcie

Gosia

Dostałam biustonosze za 120 zł,są za małe i takie dwie szmatki nie wiem jak zwrócić,ale odsyłam,jak nie będzie odpowiedzi to zgłoszę na policję to jedyna taka rada na takie nieuczciwe firmy.Telefon jest nieczynny

Miron 69

Zamówiłem pokrowce samochodowe,3 tygodnie temu. Dostałem od nich 1 jakąś szmatę. Odesłałem z powrotem. Wysłałem 3 mejle. A także list polecony. I nic Zapłaciłem za to 159 żł. Pytam ,czemu firma IN -Post przyjmuje od nich zamowienia. Zgłoszę to na policję

Barbara

Uważajcie na firmę Hk jacklun information CO Limited Wola Bykowska (usunięte przez administratora) zamiast sukienek dostałam badziewne kapcie. Za przesyłkę zapłaciłam 126 zł.

Czy po rozmowie w In Post rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Teresa

Zamowilam sukienki ,a dostalam badziewny portfel meski za ktory nie dalabym nawet 10 zl. a co dopiero 126 zl. (usunięte przez administratora) tyle powiem .Zglaszam na policje.

Lena

Ja zamiast jedwabnej sukienki otrzymałam jakieś 2 badziewne. Brak jakichkolwiek informacji,rachunku, paragonu oraz informacji o zwrocie. WIELKIE (usunięte przez administratora) brak możliwości kontaktu z firmą.Telefon na przesyłce 534400591 nieczynny

Darro0510

Oczywiście że to (usunięte przez administratora) albo kryją ten złodziejski interes przysyłają s potem nie ma komu oddać a na przesyłce jest adres odbiorcy i ich innego nie ma i jakieś (usunięte przez administratora) po chińsku napisane na samym dole .myślę że ta firma kolaboruje że złodziejami

grazyna

zmmowilam buty nr 42 dostalam pisz nr 41 a faktycznie 39 rozmiar i pewno nie dostane zwrotu bo w paczze nie ma dokumentu zwrotu

Angelika

Również zostałam (usunięte przez administratora) towar niezgodny z opiesem zamówiłam latająca czarownice dostałam maskę krzyk zwrotu nawet nie próbuje po przeczytaniu opini ????????????????firma do zgłoszenia banda (usunięte przez administratora) nic więcej NIE POLECAM

Valentine
@Angelika

Mi wcisnęli zamiast tego łapacze snów tandetne, to (usunięte przez administratora)! Nie ma kontaktu, nie ma możliwości zwrotu!

Łukasz

HK jacklun information CO LIMITED - nieuczuciwa firma, ogłasza się z sukienkami a przysyłają biustonosze, nie kupujcie nic , zapewne bedzie problem ze zwrotem, ale wyczerpię wszystkie środki łacznie z pójsciem na policje.

kabaretpirania@wp.pl
@Łukasz

Także zostałam (usunięte przez administratora) Zamiast butów z wkładką ortopedyczną otrzymałam jakieś (usunięte przez administratora) trzy numery większe. Gdy chcę pobrać formularz reklamacyjny to otrzymuję informację, że nie ma takiego numeru zgłoszenia. Co robić?

@Łukasz

Uwaga, (usunięte przez administratora) Przesyłka za pobraniem której nie zamawiałam na złe nazwisko! Nie można się skontaktować, telefon nie istnieje. Zgłaszam na policję!

Łukasz

Moja mama tak samo, (usunięte przez administratora) tragedia, składmay reklamację do in post, ale nie wiem czy to coś da.

Wiolll

(usunięte przez administratora) jakich mało. Dostałam biustonosze o wiele za małe. Na maile brak odpowiedzi.190 zł w plecy. Telefon nie odpowiada. (usunięte przez administratora)Omijać z daleka!!!

Renata

Potwierdzam,że jakieś(usunięte przez administratora).Otrzymałam zamówiony towar ,którego nie da sie użytkować zgodnie z przeznaczeniem.Próbuję wysłać reklamację na podany przez nich adres e-mail, ale maile się cofają.Zapewne jak inni nie odzyskam 200 zł

Korzen

Witam. Chce reklamować buty które miały być skórzane okazały się z materiału, który po dwóch razach się rozleciał. Chce reklamować, ale nie ma telefonu do nich i tak dalej. Nigdy więcej.

Ludzie nie kupujcie to jedna wielka ściema!!!!!! Ja również dostałam bubel, (usunięte przez administratora) nie ma kontaktu, nie ma jak zwrócić.

Liudmyla

Dziś odebrała przesyłki, jest w szoku. Zamówiłem jedna rzecz, otrzymałem inne. ????

migaczczesława@gmail.com

(usunięte przez administratora)dostałam paczkę, w której nie było to co zamawiałam, odesłałam, a dzisiaj wróciła do mnie z powrotem , jestem 200 zł w plecy..(usunięte przez administratora)...

Robert

(usunięte przez administratora) Została zamówiona sukienka, która inaczej wyglądała na zdjęciu niż w rzeczywistości. Brak możliwości zwrotu. NIE POLECAM !!!

Janusz

Zamówiłem buty męskie dostałem damskie klapki. Telefon niedostępny. Po przeczytaniu kilku opinii nie będę zwracał bo tylko poniosę dodatkowe koszty nadania i ponownego zwrotu - jak piszą inni. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

maniek

to banda złodziei i oszustów

Moni

Zamówiłam dres damski rozm.36 .za kwotę 180zł -za pobraniem !! Dziś odebrałam. (usunięte przez administratora) zamieścili adres emai i nr telefonu na przesyłce więc opłacilam blikem . w paczce jakaś (usunięte przez administratora) w rozmiarze 3 x XL męska bez obszycia tylko w thiszercie zimowym obcięte rękawy i spodenki też od nożyc !!!! Adres zgłosiłam do Banku . Idę na policję .

klient

Dziś otrzymałam przesyłkę zgodną z zamówieniem , porządnie zapakowaną , miła i kulturalna obsługa , jestem zadowalina

Zostaw merytoryczną opinię o In Post - Wola Bykowska

• Jak się pracuje w In Post?

Zobacz opinie na temat firmy In Post tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Post?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

In Post