Opinie o Teleinfomedia Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleinfomedia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleinfomedia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleinfomedia Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

tomek Nowy wpis

@lerek faktycznie brak rotacji świadczy o nich bardzo pozytywnie.

praca Nowy wpis

Ja szukam wlasnie firmy gdzie jest raczej luzna atmosfera a nie tacy jacys sztywniacy. możę jesteście w stanie poweidzieć mi coś na temat pracy w tym miejscu - dawno nie widziałem żadnych ogłoszeń al chciałbym się dowiedzieć czegoś. Powiedzcie mi konkretnie bo tylko takie wypowiedzisobie cenię. pozdtawiam

ANKA CHCE KUPIC KSIAZKE Nowy wpis

KTO MA NA ZBYCIU KSIĄŻKĘ Z WAS Z 2010 LUB 2011 ROKU ?? CHĘTNIE KUPIĘ NAWET ZA 50ZŁ :) WIEM ZE KOSZTOWAŁA OKOŁO 20ZŁ WIĘC DOPŁĄCE :) KUPIE KSIĄŻKE NA PŁYCIE CD !!! TEL 605994068

xxx Nowy wpis

sprzedaj ksiazki,oni juz je nie odbiora

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teleinfomedia Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kurier

PIT dostałem też, ale mam problem bo parę książek mi zostało i co z nimi zrobić ??? Może macie podobny problem?

zakochana999

Oznajmiam że byłam tam dziś i już tam nic nie ma. Drzwi pozamykane. Telefony nie odpowiadają. Krótko mówiąc nasze pieniądze poszły się (usunięte przez administratora)

zakochana999

Witajcie! Dziś dostałam od nich pit11 ze niby wypłacili mi pieniądze, a tak naprawdę nie widziałam nawet złotówki! Jutro tam pójdę i sprawdzę czy coś tam w ogóle jeszcze jest. Trzeba coś z tym zrobić. (usunięte przez administratora). Nasłać jakąś firmę, urząd skarbowy, nie wiem, niech się zajmie tym (usunięte przez administratora). Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam ;)

Apropo PITów to zbliża się koniec lutego a ja nadal ich nie dostałem. Malo tego telefon firmowy (44) 733-94-94 - nie odpowiada, telefon, który znalazłem na stronie forum 447339494 - nie odpowiada, telefony, które miałem do nich podczas współpracy 607 288 231 oraz 691800069 również nie odpowiadają... .Wygląda na to że owa firma-krzak zwinęła manatki. Jak by ktoś miał jakieś info piszcie.

No właśnie co z PITami??Bo już o zaległych pieniądzach nie wspomnę:( Coś słyszałam ,że podobno do końca lutego maja wysłać-ale czy to prawda.....

ja mam do nich numer taki: 447339671

zakochana999

Pracowałam tam w czerwcu 2010r. Myślałam że jakoś to będzie i chociaż z 400zł wpadnie na wakacje. Ale się pomyliłam. Macie racje. To banda oszustów! Pracowałam miesiąc i nie dostałam nawet grosza! Jedynie straciłam pieniądze na dojazd,czas i nerwy. A później ciągle myślałam że jednak jeszcze dostane te pieniądze. Tłumaczyli się tym że nie mają na razie pieniędzy i trzeba czekać. Sprzedałam 100sztuk zrąbanych, nienadających się do niczego książek telefonicznych. Biedni ludzie kupowali to przez telefon nie wiedząc co to za badziew. Oprócz tego że nie dostałam nawet złotówki to nawet na przerwe nie możesz wyjść! (usunięte przez administratora)! Nie idźcie tam! Uwierzcie ludziom którzy się wypowiadają na tej stronie. Ja nie uwierzyłam i teraz żałuję....Pozdrawiam! :-)

ciekawy

Czy ktoś dostał PIT za wykonaną prace w tej nieudolnej firmie?

Rysiek

Chej (nie)życzliwy czy znasz jakiś nr telefonu na który dodzwonię się do Teleinfomedia to będę wdzięczny bo nr 447339494 nie działa.

To ta pseudo-firma jeszcze istnieje? W Piotrkowie już podobno zwinęli manele. Jak ktoś zna obecny namiar na nich to niech pisze. Byłabym wdzięczna. Bo jak sami PIT-ów nie wyegzekwujemy to coś czuję, że się możemy z ręką w nocniku obudzić.

Witam, ja również miałem okazje wspólpracy w teleinfo... jako kurier w lbnie. Co do osób zarzadzających to mieli ciągle bałagan, sama praca wymagała dużego poświęcenia, samozaparcia, uporu, a przy tym wielu godzin pracy i zużycia pojazdu. Jeśli chodzi o kasę to podsumowując nie warta zachodu na dłuższa metę. Dodatkowo przez jakieś 3 mies. musiałem upominać się o ostatania wypłate. Robota dla ryzykantów i ludzi których satysfakcjonuje mała kasa. Ps. dostał ktoś PIT za wykonaną prace bo ja do tej pory czekam?

kate

Ten (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje? Ja byłam przekonana że takie firmy umieraja śmiercia naturalną samoistnie.

DJE70JP - 2010-09-15 12:45:03 smieszni ludzie

(Nie)życzliwy

Firma jest na skraju upadłości !!! Nie mają możliwości regulowania własnych zobowiązań !!! Prezes Teleinfomedia (mały, śmieszny oszust), potrafi tylko grać na zwłokę i okłamywać w rozmowach telefonicznych, polecam zabierać każdą informacje na piśmie... Moje zaległe długi oddałem do windykacji bo nie ma już innego wyjścia! Jeżeli ktoś planuje odpowiedzieć na ogłoszenie o pracę tej spółki to musi liczyć się z pracą ZA DARMO w otoczeniu (usunięte przez administratora)

kurier

powiem krotko,smieszna firma-placa grosze z opoznieniem ale placa,duzo sie nachodzisz i nasluchasz-nie warta gra zachodu-omijajcie z daleka te firme chybna ze chcecie sie narobic i grosze zarobic a prezes kupi sobie nowa fure i wakacje za granica a wy na niego bedziecie robic!!!!!

ona

Potwierdzam wypowiedz poprzednika,ta firma to pomyłka

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinfomedia Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

Teleinfomedia Sp. z o.o.