Opinie o Ever Cleaning Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ever Cleaning Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ever Cleaning Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever Cleaning Sp. z o.o. w Warszawa

Aaaaa

Nie polecam ten firmy z dnia na dzień zwalniaja ludzi traktując ich jak śmieci....zwłaszcza p.Monika koordynatorka z Krakowa....każe przyjechać podpisać aneks do umowy po 4 latach pracy a na koniec wręcza wypowiedzenie....

Jagoda
@Anonim

Przez pół roku pracowałaś na czarno? A obiecano Ci umowę o pracę? Wypłacali Ci chociaż regularnie i całościowo pensję? Bo mówisz, że zwalniają, bo nie pasuje im, że człowiek pyta o wypłatę... Czyli można rozumieć, że były jakieś problemy z wypłacaniem zarobku, skoro trzeba było dopytywać?

Nieznana

Firma (usunięte przez administratora) jeżeli podpisujecie umowy czytajcie od a do zet co podpisujecie wykorzystują ludzi na wszystkie strony a kasy płacą coraz mniej obiecują trzy miesiące zleceniowki a później normalną umowę później każą zrobić grupę jednym słowem banda (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać na zleceniowkach bo człowiek tyra i nabija im portfele

Monia
@Jula

U mnie panie na emeryturach są i pracują by sobie dorobić a odciągają im podatki jak u normalnej młodej osoby bez ulga itp ! ... kradną ci pieniądze normalnie i taka starsza pani nie wie o co chodzi i zwodzą ją ze załatwią sprawę itp a trwa to już chyba 4 lata i co miesiąc zabierają jej podatki wszystko jak innym a podkreślam pani na emeryturze pracuje by sobie dorobić , (usunięte przez administratora) , wykorzystujący ludzi ile się da a jak się nie podoba to zwalniają bez przyczyny z dnia na dzień .

To ile zarabia teraz pracownik grupy mobilnej w Warszawie? Jakoś ci co piszą, to o różnych miastach i o liderach, ale nie o stawkach i nie o pracy w stolicy. Ja bym tutaj składała cv przez ich stronę, no ale nie wiem, czy opłacalne to i czy atmosfera miła w ekipie :)

"Nie znaleziono" tak mi pisze o ofercie pracy na pracownika sprzątającego, i co teraz? Myślałem, że uda się przyjąć, kolega mi powiedział, że były tu takie nabory. Chodzi o to, że mam grupę i ciężko jest mi znaleźć tak to "typową" pracę. A jak jest nawet coś to właśnie z jaką grupą biorą, o ile w ogóle?

Asia Nowy wpis

Krotoszyn Panie Jarku ale nas Pan przestraszył na chali ,już myśleliśmy że przyszedł Pan do mahle.A to do firmy ever.Przyda się trochę dyscypliny

Firma w porządku pracuje już 3 lata z tą firmą fakt zleceniowka Kierowniczka Pani Małgorzata bardzo pomocna zawsze znajdzie rozwiązanie w trudnych sytuacjach Ja osobiście polecam tą Firmę

@@Pracownik

No to sporo lat już. A powiedz, jak już tyle pracujesz, to Tobie jako stałej nie proponują umowy o pracę? Ja bym wolała może nawet premii nie dostać żadnej, a mieć umowę ze składkami do zusu. No i mi się zdaje, że z takim doświadczeniem, jak Twoje jako osoba sprzątająca to łatwiej może grafik pod siebie układać ;)

Ever Cleaning Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątanie biur i hali produkcyjnej - Mirków. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Kaja

Ciekawe kto następny wyleci ale najpierw edzia musi się wyżyć na kimś, a następnie zwolnić.Pamietaj edzia karma wraca.

Obserwowany

Niestety, zwalniają pracowników beż powodu. W regionie Poznań to co się dzieje to nadaje się do nagłośnienia. Może dyrekcja w Warszawie nie ma pojęcie. Kierownicy są przjmowani i po paru miesiącach zwalniani. Czyja to Wina? Chyba dyrekcja i menadżer sobie nie radzą.

Były

Krotoszyn odnośnie tłoków są obecnie 4 panie sprzątające a przychodzi wykend to w żadnej ubikacji nie ma papieru ani mydła. Wygląda na to że trzeba mieć swój papier.

Darek

Krotoszyn Ania tobie w piątki pasuje ,do 7,30 posprzątasz 30 potem do 9 na aluminium na śniadaniu.Do 10 pokręcisz się na warsztatach,przyjdziesz na 37 chlapniesz 100 i do 13 mała drzemkai 8 godzin pyk ,to jest życie.Z 30 wszystko widzimy

Cześć, nie mogę wejść w to ogłoszenie na pracownika serwisu sprzątającego, pokazuje mi że jest niedostępne. Gdzie trzeba pytać o aktualne oferty i załatwiać wszystko, to przez urząd pracy, bo tam mi się pokazało to ogłoszenie?

Szukają osób do sprzątania na stronie i piszą, że niepełnosprawnym zapewniają rehabilitacje. To z orzeczeniem też przyjmują? A jakim? Ja mam stopień umiarkowany. Pytanie, czy wtedy dostosują się do moich potrzeb w pracy jakoś czy każdy ma te same warunki?

Bardzo mocne słowa, możesz rozjaśnić co się dzieje? Podać przykładowe sytuacje? Chciałabym dostać tu prace, ale to znęcanie nad ludźmi mnie wystarczyło bardzo.. Z poprzednia panią kierownik można było się dogadac? W tamtym dziewczyny wspomniały, ze można zostać wyrzuconym z dnia na dzień:/ To prawda, czy już jest stabilnie?

Wczoraj wstawili ogłoszenie na pracownika serwisu sprzątającego w Budzistowie, galeria i podwórko galerii. 6-14, 14-22. Kto napisze jakie są stawki i czy ma się różne zmiany, czy stale ranna albo popołudniowa? Nie wolno Wam o kasie rozmawiać, czy co? @Gaja pisze, że nawet koordynatorka nie podała jej tego...

Gaja

Firma porażka. Pani koordynator w galerii Pestka na zadane pytanie o stawkę godzinowa odpowiedziała że, nie wie musi zapytać pani Dyrektor. Ona jest od pilnowania dziewczyn na galerii. Porażka brak profesjonalizmu. Nie polecam!!!

Aaaaa

@Aaaaa

Z dnia na dzień bez okresu wypowiedzenia? To wszyscy są na zleceniu że tak łatwo rozwiązać umowę i zwolnić ludzi? Bo na normalnej umowie po 4 latach jest trzy miesięczne wypowiedzenie. Ty na jakim kontrakcie byłaś?

@Andrzej

Tak się zwalnia czy w tej firmie......nie ma Kontroli....jak można zwolnić pracownika z dnia na dzień .....Tą firmą powinna się zająć Inspekcja pracy.. zatrudniają Ukrainki... lepiej są Traktowane niż Polki ..(usunięte przez administratora) ...Wstyd.......

Nie myślałaś żeby samej to zgłosić do PIP? Dużo osób ukraińskiego pochodzenia pracuje w firmie? Czemu uważasz że są lepiej traktowani?

@Aaaaa

To NORMA PRZEZ TA FIRME Nie dostałam umowy do ręki przez okres 6 miesięcy i obiecanki cacanki Do inspekcji pracy z nimi Beznadziejne koordynatorki I zwalniają bo im nie pasuje że się pytasz o wypłatę bo nie wiesz czy masz pojechać do biura czy koordynator przywiezie czy nie.....

Jagoda
@Anonim

Nieznana

Jula
@Nieznana

Co to znaczy, że kasy płacą coraz mniej? Widzę w ogłoszeniu, że płacą za czas, więc obcinają godziny czy o coś innego ci chodzi? Bo stawka minimalna to nie ma z czego chyba obcinać. Jak się zrobi grupę to dają umowę o pracę czy też nie ma szans?

Monia
@Jula

Mali

Ktoś jeszcze z was miał obiecaną umowe o pracę po okresie próbnym na zleceniu, a finalnie jej nie dostał? Czytam tu takie wpisy :/ Czasem się zdarza, jeśli czyjaś praca się nie spodoba firmie, no po prostu zastanawiam się, czy to regularne działania, bo szukają teraz osoby do sprzatania centrum handlowego. Nie wiem czy w to iść czy nie? Co myslicie? W ofercie niby mowa o umowie o pracę. Widełki wynoszą 3800 brutto, dochodzi cos do tego? Jakas premia?

Alicja

A możesz coś więcej powiedzieć czemu najdalej od tej pracy? Co robiłeś dokladnie? Mnie interesuje nowa oferta Praca Sprzątanie hali, biur i odśnieżanie - Mirków. Oczywiście rozumiem że odśnieżać juz nie ma co ,ale zastanawia mnie czy można wybrać sobie czy chce sprzątać hale czy biura ,ponieważ są różne godziny pracy. Umowa jest tylko na zleceniu skoro płacą godzinowo ,a są jakieś dodatkowe świadczenia? Pisza o dodatkach do pensji, a jakies są wielkości?

Mimo wypełnienia dokumentów,brak umowy.I brak wynagrodzenia za pracę. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)się będzie wam klanial

pracownik były

od 22 czerwca 2021 podjem pierwszy dzień pracy w tej firmie i jestem rozczarowany podejściem pani kierownik a dla czego jestem rozczarowany bo zrobione mam badana a po wtorkowej sytuacji jaką zgłosiłem że złe się czuje i pani w pracy i się zwolniłem szybciej do domu i ona napisała że już nie mam się pojawiać w pracy a badana są aktualne i naprawdę jestem zwiedzony bo po co robiłem badana jak teraz nie mogę pracować jak badana są ważne śmiech na sali porostu ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie ja porostu złe się poczułem i pani jeszcze mi zarzuciła że piłem w pracy a to nie prawda bo piłem dzień przed pracą i ona mi zarzuciła że piłem w pracy no porostu śmiech na sali ja nigdy nie piłem na terenie pracy ani przed niespoczęciem pracy tego samego dnia

Ciekawa
@pracownik były

O co chodzi z tymi składkami? Jakto nieodprowadzane?

Pozytywna
@pracownik były

Zgadzam sie z ta opinia ja tak samo mialam kazali mi po 4 godzinach osc do domu a na drugi dzien m ok napisali ze mam juz nie przyvhodzic jeszcze nie zaplacili

Były pracownik sprzątający

Nie zatrudniajcie się tam. Jest wiele lepszych miejsc.Pracowałem wiele let i wyrzucili mnie z dnia na dzień, bez zadnych wyjaśnień. Jedyny powód jaki usłyszałem od menadzerki, to że ona może sobie zamieniać wszystkich jak chce i kiefy chce. Chore. Wykorzystywała mnie do cna. Na każde skinienie byłem, robiłem wszystko. A jak juz sie znudzilem, to mnie wyrzuciła. Chorzy ludzie.

@Były pracownik sprzątający

Tak się zwalnia Pracowników w tej Firmie.mnie też tak zwolniła..kordynatorka ... Ale pracy jest dużo w dużych Miastach... Nie szauja Pracowników...

Zuzanna

Jak to możliwe? Nie zauważyłeś wcześniej, że coś może być nie tak?

Czy w firmie Ever Cleaning Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Jacek

Można.

Zuzanna
@Jacek

Ale tylko na zleceniu? Nie ma szans na uop? Bo widziałam takie poruszone info w innym wątku

Zostaw merytoryczną opinię o Ever Cleaning Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ever Cleaning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ever Cleaning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ever Cleaning Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ever Cleaning Sp. z o.o.