Locotranssped Sp. z o.o.

Opinie o Locotranssped Sp. z o.o.

Antonina

Firma jest ok jeżeli potrafisz pracować. Moim zdaniem to nie problem tego, że ktos oczekuje od kogoś wyników, moim zdaniem to problem pseudo kierowników! Dziękuje za uwagę

@Antonina

Fajnie, że dobrze oceniasz firmę, jednak relacje z przełożonymi też są ważne, bo wpływają na współpracę i jak sama zauważyłaś wyniki. Myślisz, że jakaś impreza integracyjna pomogłaby zmienić stosunki na bardziej koleżeńskie. Czy firma organizuje takie eventy? Możesz odpowiedzieć?

zadowolona z Loco

Nie mogę się powstrzymać od skomentowania tej wypowiedzi. Tak się składa, że moje stanowisko pracy znajduje się przy dziale dyspozycji i żadne krzyki ani szlochy do mnie nie docierają. Owszem raz widziałam płaczącą dziewczynę.. zmarł jej dziadek (trudno powiązać to z pracą w Loco).

Widzę, że masz niezbyt dobre doświadczenia związane z pracą w firmie Locotranssped. W swojej wypowiedzi poruszyłeś ważną kwestię związaną z rzekomym mobbingiem w stronę pracowników ze strony kierownika. Tego typu oskarżenie jest bardzo poważne, więc nie powinno pozostać bez odpowiedniego uargumentowania. Mam nadzieję, że rozwiniesz wypowiedź po tym kątem.

Pozdrawiam

Znam to skads. Pan "prezes" z Poznania od siedmiu bolesci robil to samo - obrazal innych pracowników w czasie ich nieobecnosci (nie wazne, czy ogolnie w pracy, czy w danym pomieszczeniu), wysmiewanie. Mam nadzieje, ze w koncu ktos poda ich do sadu o mobbing. Dobra rada dla tej firmy, to zaczac inwestowac w dobrych menadzerow.

Rafał Mroziński

Dzień Dobry Nie można pozostawić takiego wpisu bez odpowiedzi. Oskarżanie kogoś o (usunięte przez administratora)to działanie które niesie za sobą daleko idące konsekwencje. Nigdy nie akceptowałem i nie akceptuje takiego zachowania wiec jeżeli w stosunku do Pani/Pana doszło do takich praktyk bardzo proszę kontakt. Wielokrotnie będąc w tym oddziale odnosiłem wrażenie, że atmosfera pracy jest bardzo dobra stąd moje jeszcze większe zaskoczenie. Odniosę się do określenia " prezesa na koniec interesują tylko pieniądze" - każda działalność gospodarcza opiera się na generowaniu zysków w przeciwnym wypadku firma bankrutuje i znika z rynku, od siebie jak i od wszystkich pracowników oczekuje zaangażowania i chęci rozwoju, zarzut braku zainteresowania pracownikami jest bardzo krzywdzący ponieważ nie ma dla mnie rzeczy ważniejszej jak atmosfera pracy i relacje miedzy pracownikami . Dobre relacje miedzy pracownikami to nie przyzwolenie na brak zaangażowani w obowiązki, ponieważ na brak wyników może składać się wiele czynników ale brak zaangażowania to zazwyczaj czynnik ludzki leżący po jednej stronie. Nigdy ani jeden z pracowników spółki Locotranssped nie stracił pracy za powodu braku wyników, zawsze wspólnie staramy się znaleźć przyczynę i rozwiązanie którego odnalezienie często trwa wiele miesięcy. Średni staż pracownika w tej firmie to 2-3 lata, w dzisiejszych czasach mamy rynek pracownika więc dlaczego Ci tak źle traktowani pracownicy spędzają tu tyle czasu? Forum ma to do siebie, że przyjmie wszystko-anonimowo a ja od zawsze preferuje otwartą rozmowę, zawsze z każdym żegnam się tak by móc się później z nim przywitać w dowolnym miejscu Niemniej dziękuje za Pani/Pana uwagę .

Fred
@Rafał Mroziński

Chyba Panu prezesowi coś się tutaj pomyliło. Średni staż pracownika 2-3 lata? Jak ja pracowałem swojego czasu u Pana to średni staż to był maks. rok. Zwalnia Pan ludzi za brak wyników, mówiąc, że nie są zaangażowani w prace, ale to ze pracownik robi wszystko co może mając takie narzędzia pracy a nie inne to nie jego wina. Atmosfera w pańskiej firmie jest słaba i o tym powinno świadczyć duża rotacja pracowników w tej firmie.

taka jedna z Loco ;)

Loco jest Loco! Jestem zatrudniona w Firmie od pół roku i zdanie które zdążyłam sobie wyrobić jest w 100% pozytywne. Od kiedy tu pracuje nie zdarzyło mi się obudzić z myślą "muszę iść do pracy".. atmosfera jest tak pozytywna, że aż chce się przychodzić do biura! Oczywiście pracy jest, jak wszędzie - sporo, więc z pewnością nie jest to miejsce dla tych, którzy wychodzą z założenia, że 8 godzin odsiedzianych przy biurku to wystarczający wkład własny i w zamian spodziewają się milionów na koncie.. jednak Ci którzy pracują z pasją i zaangażowaniem są doceniani, czego dowodem jest młoda karda kierownicza. Reasumując, jeżeli stawiane przed Tobą zadania nakręcają Cię do działania, na pewno znakomicie się u nas odnajdziesz!

Etap 1: Telefon weryfikujący czy się nadajemy na stanowisko, informacje o firmie i jeżeli rozmowa przebiegnie po naszej myśli dostajemy promocje na drugi etap. Etap 2: Spotkanie w grupie kilku kandydatów i pary rekruterów. Na początku kilka pytań dla rozluźnienia atmosfery oraz w celu poznania siebie nawzajem. Później przyjemne zadania grupowe. Na końcu krótki teścik. Etap 3: Rozmowa indywidualna z rekruterami. Trochę o nas, trochę o firmie. Bardzo przyjemne spotkanie. Podsumowanie: Bardzo przyjemna rozmowa. Jednocześnie Bartek jak i Beata to świetni rozmówcy, którzy stwarzają świetną atmosferę wokół całego procesu rekrutacyjnego. Od pierwszej rozmowy można wyczuć że starają się nas rozluźnić i stworzyć na tyle przyjemny klimat żebyśmy się nie stresowali samą rozmową. Powitany zostałem uśmiechem i pozytywną energią. Na każdym etapie byłem informowany o wyniku mojej rozmowy. Nawet w momencie w którym odrzucili moją aplikacje, dostałem telefon z wyjaśnieniem co jest przyczyną takiej decyzji. Polecam każdemu przeżyć choć raz taką rozmowę.

Pracuję w Loco od 01.2016

Pracuję w tej firmie już ponad trzy lata i jestem bardzo zadowolony z warunków swojej pracy i nigdy nie spotkałem się z żadną formą (usunięte przez administratora)w oddziale poznańskim, w którym pracuję. Znam osobiście też kierownika oddziału Wrocław, z którym współpracowałem ponad półtora roku w Poznaniu i też nie podejrzewałbym go o jakikolwiek (usunięte przez administratora)czy też zarzuty skierowane bezpośrednio w jego osobę. Jeżeli tak faktycznie było to należałoby to zgłosić, a nie anonimowo, bez żadnych dowodów wysnuwać tak poważne zarzuty wobec osoby lub osób. Tak, jak ktoś poniżej napisał, jest to firma dla ambitnych, odważnych osób, które chcą coś osiągnąć - jest to młody zespół i większości są to osoby, które tworzą pozytywną i dobrą atmosferę w firmie - na czele z prezesem spółki. Wiadomo - jak w każdej firmie - znajdą się jednostki, które są nastawione tylko na zysk oraz mają gdzieś pracę innych, ważne, żeby "cyferki" się zgadzały.

M

Pracowałem tutaj prawie rok, nie zwolniono mnie za zbyt słabe wyniki:) Presja na wyniki bardzo duża ale moim zdaniem w zdrowym klimacie Młodzi ludzie- czasem trochę za młodzi ale zdecydowanie przyjemny atmosfera

J

Firma dla ludzi ambitnych, odważnych chcących coś osiągnąć większość takich właśnie jest. Szczerze mówiąc rozumiem frustrację byłych/obecnych pracowników skoro często ci mlodzi stażem nadrabiają zaangażowaniem co owocuje w wynikach. Polecam każdemu który ma cele i chce do nich dążyć a tym co uwazaja, że im się należy ale nic z tym nie robią - polecam zmienić stosunek, życie będzie przyjemniejsze :)

Spedytor

Pracowałem swego czasu w tej firmie i powiem szczerze... porażka. Co miesiąc przychodzili nowi, moje koleżanki płakały, bały się szefa, sztuczna presja wywierana na pracownikach, którzy traktowani są jak roboty. Źle trafiłem, ponieważ na bandę lizusiów, którzy za uśmiech szefa skoczyliby w ogień. Odradzam, jest dużo lepszych firm w Poznaniu.

ZawszeLoco

Wiecie co, jak czytam opinie jakie piszecie to zastanawiam sie czy jestescie rozczarownymi bylymi pseudo spedytorami ktorym kazano poprostu pracowac ? Pracowalam w tej firmie rok i wcale nie jest prawda, że w tej firmie źle sie dzieje, poprostu ludzie czekaja na gotowca bez wkladu wlasnej pracy i najlepiej 15 tys zl . Co do wypowiedzi na temat prezesa to ogromny szacunek za tak ciezka prace jaką wklada w ta firme tylko brak mu ludzi ktorzy raze z nim chca coś osiagnac a nie jedynie spijać smietanke. Polecam

locosroco
@ZawszeLoco

O Boże jak to czytam to nie uwierzę chyba sam prezes tak sobie pisze. W loco też pracowałem swojego czasu i prezes po prostu nie zna się kompletnie na ludziach widzi tylko w nich chodzace cyferki i to wszystko w tym temacie. Jaka jest teraz sytuacja to nie wiem, ale slyszalem ze ludzie odchodza mimo wszystko, wiec sami sobie odpowiedzcie .

Asiapl
@locosroco

Nie płacą w cale, z 45 robi się 60 a z 60 czasami 90. Spedytorzy to duże dzieci w pampersach którzy nie znają się na robocie. Zero szacunku. Porażka. Przez takich idiotow pelno firm upada bo jeżdżą za darmo.

Damian

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Locotranssped z Poznania? Na forum pojawiły się niepokojące głosy, jak ten użytkownika @Ryszard, o problemach z płatnościami dla podwykonawców. Czy ktoś mógłby potwierdzić tę wypowiedź i napisać, jak ta kwestia wygląda w Locotranssped?

Tom-trans kwilicz
@Damian

chyba nie jest tak źle, na giełdach jak widze opinie to 1000 ocen pozytywnych , jedynie 4 negatywne ale to chyba niedotyczy nawet płatności. Nie smigam pod nimi na stałe ale biore okazjonalnie ładunki, termin 60 dni i zazwyczaj w 65 dniu kasa na koncie

Katarzyna
@Tom-trans kwilicz

A czy mógłbyś powiedzieć, na jakiej zasadzie obywa się Twoja współpraca z firmą Locotranssped? Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie pracujesz w tym miejscu, ale świadczysz dla nich innego rodzaju usługi - czy jesteś ich podwykonawcą? Zachęcam do rozwinięcia wpisu, abyśmy mieli pełny obraz sytuacji.

dispo

Niestety niewypłacalni. Opis "słaby płatnik" nadrabiają natarczywym wypisywaniem do przewoźników o opinie, niestety jest coraz gorzej...

dispo2
@dispo

Szanowny Panie Dispo! To bzdura ! są wypłacalni i współpracuje z nią od dłuższego czasu. Fakt jest taki płacą z opóźnieniami czasem ale nie większymi niż 5-7 dni, gdyby większość spedycji płaciła tylko z takim opóźnieniem to było by super.

Katarzyna
@dispo2

Rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta firmy Locotranssped. Jak ogólnie oceniasz atmosferę współpracy z tą firmą? Może warto byłoby wspomnieć coś na ten temat na forum. Czy znajdą się też na forum osoby, które pracują obecnie w Locotranssped? Jak oceniacie tego pracodawcę pod względem innych, z którymi mieliście styczność?

Ryszard

Ta firma jest bankrutem. Ostrzegam przed robieniem z nimi jakichkolwiek interesów. Nie płacą od kilku miesięcy. Nie ma kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za płatności. Moje sugestie dla Locotranssped Sp. z o.o.: Sugeruję rozliczyć się wreszcie z podwykonawcami i zawiesić działalność.

GhostRider

Typowa polska spedycyjka, pracownicy, to zbierania przypadkowych ludzi łącznie z "kierownikiem" oddziału Wrocław - kompletny brak profesjonalizmu. Daleko im do prawdziwej spedycji. Nie polecam dla ludzi z doświadczeniem, dobre może dla nowicjuszy. We Wrocławiu bardzo duża rotacja

sven hannawald
@GhostRider

Jeżeli kiedykolwiek tu pracowałeś/pracowałaś to ani nie byłaś/eś nowicjuszem ani człowiekiem z doświadczeniem. Jesteś raczej osobą małą wytrwałą, niedojrzałą, o wymaganiach grubo przekraczających Twoje umiejętności.

Damian
@sven hannawald

Z tego, co widzę, Twoja wypowiedź nie wnosi zbyt wiele do dyskusji o pracy w Locotranssped. Przypomnę, że na forum dzielimy się rzetelnymi, konkretnymi opiniami o pracodawcach. Czy pracowałeś w Locotranssped? Jeśli tak, to napisz proszę, o jakichś pozytywnych i negatywnych aspektach pracy w tym miejscu.

Klient

Kierownik z Poznania, kompletnie niepoważny człowiek. Nie zna się na przepisach, każe jeździć w zakazie pod groźbą niezapłacenia za transport.

PWS
@Klient

To nie kierownik tylko "prezes" całego tego przedsięwzięcia, ale fakt my też z nim mieliśmy swojego czasu przejścia i podobne wrażenie odniosłem, młody człowiek, świeży w branży to tak wyglada później.

Prezes na pewno nie ma pojęcia jak zarządzać ludźmi i to da się odczuć w tej firmie jako pracownik. Pracownicy starsi stażem może to mniej odczuwają nowi na pewno widzą, to co sie dzieje w tej firmie od jakiegoś czasu.

California87

Prezes jak najbardziej ma pojecie o czymkolwiek, gorzej z kierownictwem w innych oddziałach , pozdrawiam

Transportenederlande

kłada nacisk na kase , jak w wiekszosci , oddział Wrocławski ludzie bez doświadczenia , Pani Asia to chyba pomyliła branże oferujac ładunki po smiesznych cenach , odradzam jeździć dla nich :)

Firmę do pracy polecam, mówimy tutaj o oddziale Poznań, bo inne oddziały, to raczej szkoda gadać. Duży nacisk na wynik w pracy, ale jeśli zarabiasz dla firmy kasę to jest dobrze. Rotacji pracowników raczej dużej nie ma na ten moment, więc mogę polecić. Trzeba się liczyć z tym, że jak nie zarabiasz dla firmy to nie popracujesz długo.

diponde2

przesiew ludzi

tencopopracowal2tygodnie

Wrocław totalna kaszana , kierownik nie zna odpowiedzi na proste pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Locotranssped Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Locotranssped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Locotranssped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locotranssped Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Locotranssped Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Locotranssped Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Locotranssped Sp. z o.o.